שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעיה - מישהי שנעלמה לי...

Horny1
לפני 7 שנים • 20 באפר׳ 2017

בעיה - מישהי שנעלמה לי...

Horny1 • 20 באפר׳ 2017
לפני לא מעט זמן, הכרתי סופסוף מישהי בגילי כאן באתר.
חשבתי שאנחנו ממש מתאימים אז פניתי אליה והתחלנו לדבר ואז עברנו לדבר בהנגאאוט.
פתאום היא נעלמה באמצע השיחה בלי להסביר למה ומאז לא הצלחתי להשיג אותה.
אני רואה שהיא פעילה באתר וניסיתי לכתוב לה כמה פעמים אבל היא לא ענתה לי.
אני רק רוצה להבהיר שהשיחה הייתה נורמטיבית לחלוטין ובאמת היא פשוט נעלמה בלי סיבה...
מה אני יכול לעשות? יכול להיות שהיא חסמה אותי גם בהנגאאוט וגם פה באתר?
Prism
לפני 7 שנים • 20 באפר׳ 2017
Prism • 20 באפר׳ 2017
לגמרי, ולמה בכלל אתה מתעכב "על כלום"
יאללה נקסט.
בן אדם תשקיע את מי שאתה \ האנרגיות במי שראוי.
girl on mars
לפני 6 שנים • 20 באפר׳ 2017
girl on mars • 20 באפר׳ 2017
מאוד יכול להיות ואפילו כנראה שזה מה שקרה. גם יכול להיות שהיא לא חסמה אבל לא עונה.
Horny1
Horny1 • 20 באפר׳ 2017
אני מתעכב על זה כי סופסוף מצאתי באתר הזה מישהי שבגיל ובאזור שלי שמתאימה לי בול והיא בין היחידות שענו לי להודעה כאן באתר...
מה שהכי מפריע לי זה שהיא לא הסבירה למה ופשוט פתאום הפסיקה השיחה
girl on mars
girl on mars • 20 באפר׳ 2017
ומזה אתה צריך להבין את הרמז שהיא לא מעוניינת, ולשחרר. מצטערת.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 20 באפר׳ 2017
יש כל כך הרבה סיבות למה אדם שאתה מנסה להכיר בקטע אינטימי יעלם לך באמצע השיחה ולא יחזור.
זה יכול להיות היעדר משיכה לגישה שלך, לפרט שסיפרת על עצמך בשיחה, או למראה החיצוני שלך (אם שלחת תמונה, או אם היא חיפשה את כתובת המייל שלך או כל פרט מזהה אחר שהבאת לה והגיעה לרשתות החברתיות וראתה שם, שאז בכלל פדיחה להודות בזה) שהיא מרגישה שלא נוח לה איתו ושלא נעים לה להעיר עליו, כי זה לא באמת בר שינוי והיא מרגישה שלציין את זה סתם יתחיל ריב, אז לדעתה עדיף להשאיר אותך בחוסר וודאות שכיבכול אמור להיות "פחות פוגע".
זאת יכולה להיות בעיה פנימית שלה כמו חששות מהגשמת הפנטזיה במציאות, חוסר ביטחון שהיא מרגישה מכל סיבה שהיא, ובמקרים כאלו הרבה אנשים מרגישים דחף לברוח כי קשה להתמודד ולהודות בקשיים, ורבים לא מרגישים שהם לא חייבים הסברים למישהו שהם בקושי מכירים.
זה יכול להיות בגלל אירוע שקרה לה בחיים שהיא מרגישה שהיא לא חייבת לך עליו דין וחשבון, אלו יכולות להיות טרגדיות שונות או סתם שהיא חזרה לאקס או בדיוק התחיל איתה מישהו מעניין יותר.
ואולי בכלל יש מצב שהיא זאת לא היא אלא הוא וזה גבר מתחזה שמבין שעוד שניה יעלו עליו, או שהיא כן אישה אבל היא שיקרה על משהו קריטי אחר שיהיה דיל ברייקר עבורך כמו גיל או מראה חיצוני והבינה שעוד מעט תגלה את האמת, אין לדעת... זה האינטרנט ובמקום אנונימי יחסית כמו הכלוב לא חסרים מתחזים.

בכל מקרה, תמשיך הלאה, אם היא בחרה לא לענות לך זאת בחירה שלה וגם בעיה שלה, אין טעם לנסות לברר למה ואיך. אל תנסה לחפש פה צדק כי לא תמצא, אז פשוט תעבור לאישה הבאה והפעם תשתדל בלי ציפיות ממי שאתה בקושי מכיר כי חבל שתתאכזב. פשוט תזרום עם מה שיהיה ואם יצליח אז אחלה, ואם לא אז שוב תעבור לבאה.
    התגובה האהובה בשרשור
Snitch
Snitch • 20 באפר׳ 2017
זה קורה לפעמים בשיחות וירטואליות. לפעמים הצד השני פשוט לא מעוניין ולא רואה צורך להסביר למה.
אתה אמנם ראית התאמה מושלמת, אבל נראה שדי ברור שהיא לא ממש רואה זאת כך.
מה זה אומר בשורה התחתונה?
קודם כל להפסיק לשלוח לה הודעות ופשוט לדלג הלאה בחיוכים.
מקסימום​(שולט)
מקסימום​(שולט) • 20 באפר׳ 2017
כל מה שכתבו פה נכון.
במישור הפראקטי אתה יכול להמשיך לנדנד ולהתחנן ולכתוב כאן ובבלוג ולצייר על הקירות ולשלם למטוס קל שיעבור בכל חופי הים התיכון עם המילה ״תחזרי!״.
בסוף.. הכי טוב שיקרה לך זה שתקבל ממנה הודעה. משהו בנוסח ״הי, לא מתאים. תודה ובהצלחה״..
אז כמו שכבר כתבו לך: שחרר.. לא התאים לה. קורה. זה חלק מהעניין.
המשך הלאה. בהצלחה.
SweetDevil​(שולט)
SweetDevil​(שולט) • 20 באפר׳ 2017
ArchAngel תיארה היטב את הצד השני והסיבות האפשרויות.
אכן אין חובת דין וחשבון, אך כדאי ורצוי להשאר בן אדם.
זה אומר לטרוח לכתוב משפט אחד נוסף, כמו "לא מתאים לי, ביי" ואז לחסום/להתעלם בלב שקט.
סגירה כלשהי, גם ללא נימוק, עדיפה על חוסר וודאות, אשר משאיר תקווה מסוימת אצל הצד השני (לראיה פותח השרשור האבוד).
לו הייתה עושה זאת, אולי Horny1 היה מוצא את מנוחתו וממשיך בחייו (ואולי לא, אבל יש גבול).
תהיו קצת יותר אנושיים, הוירטואליה מאפשרת זאת.
One moment​(שולטת)
One moment​(שולטת) • 20 באפר׳ 2017
חחח... ואתה בטוח שזאת בכלל בחורה ולא מאנן מקלדת?
ואם כן. היא פשוט מצאה מישהו מעניין יותר כי לבחורות כותבים מליונים. היא לא חייבת לך. תתקדם.