סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כאב עז בזמן החדרת סטרפ און עד הסוף

slave2017
לפני 6 שנים • 6 במאי 2017

כאב עז בזמן החדרת סטרפ און עד הסוף

slave2017 • 6 במאי 2017
אהלן חברים, אני וחברה שלי התחלנו במשחקי שליטה יחסית לפני כשנה אבל נתקלים בבעייה , כל פעם שהיא מחדירה לי את הסטרפ און יש כאב, הבעייה היא שזה לא כאב בתחילת הההחדרה או משהו כזה, רק השהסטרפ און נכנס עמוק, זה כאב חד וחזק מאוד, רק כאשר הסטרפ און כולו עד הסוף, אם הוא חצי בפנים זה לא כואב בכלל, זה סטרפ און יחסית לא ארוך נראה לי , הוא משהו כמו 12-13 סמ ,אנחנו משתמשים בחומר סיכה של של דורקס הכחול
שוב מדגיש שזה רק שהסטרפ און כמעט עד הסוף הוא מגיע לאיזה נקודה שזה ממש כואב,וזה דיי מפריע לנו להתקדם ולהנות מכל זה
יש הצעות או תובנות מה ניתן לעשות?
פראנסס
פראנסס • 6 במאי 2017
ללכת לפרוקטולוג כדי שיבדוק, יראה ויסביר איפה בדיוק זה פוגע ומה מעורר כאב חזק שכזה.
קח איתך את הסטרפ הסורר.
Into the wild
Into the wild • 6 במאי 2017
מה יעזור לקחת את הסטראפ? לדעתי בעומק כזה הוא יזדקק לקולונסקופיה..יכול להיות דימום/פצע פנימי
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 6 במאי 2017
חומר סיכה לבדו לא יעזור, בנוסף לכך אתה צריך להרפות את השרירים באזור.
על מנת שתרפה אתה צריך להיות רגוע, כי באופן אירוני כשאתה חושש (או מתרגש) מהחדירה השרירים באזור מתכווצים באופן לא רצוני ומממשים את החשש שלך.
אז איך נרגעים? ובכן, זה תהליך הדרגתי והוא ידרוש משניכם הרבה סבלנות.
זה מתחיל בתקשורת עם בת הזוג שלך, שתתן לך הרגשה שאתה יכול להרגיש בטוח איתה, שהיא לא תשפוט או תתאכזב אם זה לא יצליח או משהו כזה ולא תכניס אותך ללחץ.
אפשר לשלב משחק מקדים שיכניס אתכם לאווירה ויגרום לכם להרגיש נינוחים יותר, וממנו תמשיכו בתהליך שיתחיל מחדירות קטנות ונמשך עד "החדירה הגדולה".
תתחילו מאצבע אחת, תוסיפו עוד אצבעות, תעברו לצעצועים קטנים יותר ולבסוף תגיעו לסטראפ שגם אותו תכניסו בהדרגה. הכל עם הרבה סבלנות, בלי למהר (כן, זה יכול לקחת אפילו יותר משעה, אז כדאי שתהנו מהדרך ולא רק תצפו להגיע ליעד) ועם הרבה חומר סיכה.
עדיין כואב? מומלץ לשנות תנוחות עד שתמצאו אחת שמתאימה ו/או לקנות סטראפאון אחר, עם צורה אחרת וצרה יותר שתיצור פחות חיכוך באזור.
    התגובה האהובה בשרשור
אלה מתלבשת נשי​(נשלט)

כאב

אני חושבת שעדיף שתנסו שאתה על ארבע ולא בשכיבה.עם אתה שוכב ישר הוא לא יכנס עד הסוף ומאוד יכאב.מניסיון עשיר שלי עם סטרפאון 18ס"מ.
slave2017
slave2017 • 6 במאי 2017
ArchAngel כתב/ה:
חומר סיכה לבדו לא יעזור, בנוסף לכך אתה צריך להרפות את השרירים באזור.
על מנת שתרפה אתה צריך להיות רגוע, כי באופן אירוני כשאתה חושש (או מתרגש) מהחדירה השרירים באזור מתכווצים באופן לא רצוני ומממשים את החשש שלך.
אז איך נרגעים? ובכן, זה תהליך הדרגתי והוא ידרוש משניכם הרבה סבלנות.
זה מתחיל בתקשורת עם בת הזוג שלך, שתתן לך הרגשה שאתה יכול להרגיש בטוח איתה, שהיא לא תשפוט או תתאכזב אם זה לא יצליח או משהו כזה ולא תכניס אותך ללחץ.
אפשר לשלב משחק מקדים שיכניס אתכם לאווירה ויגרום לכם להרגיש נינוחים יותר, וממנו תמשיכו בתהליך שיתחיל מחדירות קטנות ונמשך עד "החדירה הגדולה".
תתחילו מאצבע אחת, תוסיפו עוד אצבעות, תעברו לצעצועים קטנים יותר ולבסוף תגיעו לסטראפ שגם אותו תכניסו בהדרגה. הכל עם הרבה סבלנות, בלי למהר (כן, זה יכול לקחת אפילו יותר משעה, אז כדאי שתהנו מהדרך ולא רק תצפו להגיע ליעד) ועם הרבה חומר סיכה.
עדיין כואב? מומלץ לשנות תנוחות עד שתמצאו אחת שמתאימה ו/או לקנות סטראפאון אחר, עם צורה אחרת וצרה יותר שתיצור פחות חיכוך באזור.

תודה רבה על התושבה המפורטת, כן אני דיי לחוץ יחסית בזמן שאנחנו עושים את זה, פחד מכאב או פגיעה פנימית
העניין שמוזר שאם השרירים היו מכווצים היא לא הייתה אמורה להצליח להכניס את רובו לבפנים לא? זה כואב רק כאשר הוא נכנס עמוק עד הסוף
מרטין101
מרטין101 • 6 במאי 2017
האמת, אני נדהם מכך שאנשים בכלל עונים כל מיני תשובות, מפולפלות ככל שיהיו. איך אתם מעיזים? עד כדי כך האטימות והרפיון השכלי עמוק?

חבוב, גש מייד לרופא!! בלי קשקושים מיותרים, מיד.

איני רוצה לומר דבר עם האזור שנמצא החל מ- 5 ס"מ עד 20 ס"מ מפי הטבעת.

גש מייד לרופא לבצע קולונוסקופיה !!
Bent
Bent • 6 במאי 2017
רופא, זו המלצה טובה, לך תבדק!

אבל, ההסבר שקיבלת מעל לאורכו אינו כולו טעות למרות שהוא מתייחס בעיקר לאקט החדירה.

המעי שלך לא משומן, ולכן יש סיכוי שחדירה עמוקה מגיע יבשה למדי בקצה, וכך פוגעת במעי.

בדוק איזה לוב אתה משתמש והאם הוא מתאים לדילדו, אם אתם משתמשים בלוב על בסיס מים בדילדו סיליקוני זה ממש ממש לא עובד!

בדוק את החומר של הדילדו, בכלל אני ממליץ שתעברו לדילדו זכוכית, הוא שומר על השימון מייטבית ואינו נדבק.

בערך כ 10 סנטימטר בעומק החדירה, יש במעי סיבוב של כ- 90 מעלות , כדי לעבור אותו נדרשת עדינות וידע, ועל המעבר החלק שלו יכולים להשפיע כמות הלוב, מצב המעי, לחץ פיזי, בטני ונפשי.

לכן במקביל ללקבוע תור לרופא, בפעם הבאה לפני שאתה מנסה שחרר את הלחץ הפנימי היטב, עשה חוקן חוזר מספר פעמים עד שאתה מרגיש ריק ויוצא נקי.

לאחר מכן הכנס לעצמך מנה ראויה של לוב לפני החדירה בכלל עם מזרק, 10 CC לפחות של חומר סיכה.

עבדו על חדירה ללא מין בכלל, שכב בתנוחה שמאוד נוחה לך, או על הגב או על הצד, לא דוגי!, אבל נסה להיות מקופל מאוד יחסית, מעבר ל 90 צעלות של דוגי זה עוזר ל"יישר" את הסיבוב במעי, אם זה לא עובד נסה על הברכיים כשאת המקופל לחלוטין ורפוי, מה שנקרא ביוגה CHILD POSE.

אם צריך, הסר כול מאמץ מהבטן על ידי שימוש בכריות ורצועות כך שתוכל להרפות את שרירי הבטן.

לא להשתמש בסטראט-און, שהיא תאחוז את הדילדו ביד! הרגישות של היד גדולה לאין מונים מהיכולת שלה לשלוט בחדירה בסטארפ און, בחרו דילדו דק וארוך יחסית, וקחו לעצמכם שעה של משחק שהוא כולו הנאה מחדירה איטית.

פור פליי לגבר הנחדר, זה חשוב כמו לאישה בדיוק, קחו זמן למעט משחיק מקדים נעים במיוחד, כול מה שתיארה ARCHANGEL קביל, לאט ובעדינות הרחבה איטית, הסירו את החשש שהכאב נובע משרירי האטם של פי הטבעת (יש שניים דרך אגב, השני בעומד של כ 4 סנטימטר ויתכן הוא זה שמכאיב לך).

כשהיא חודרת היא צריכה לבחון את ההרגשה של ההתנגדות, בכול מקום שאתה מרגיש בתחילה של חוסר נוחות סמן לה או אמור לה במפורש, זה לא זמן להיות גבר גבר, ולסבול דרך הכאב.

קחו מספר דקות סביב הנקודה הזו למתוח ולעסות, לחזור אחורה וקדימה בלי לחץ, הוסיפו לוב, מסג נעים לבטן , משחק עם הזין בצורה נעימה ולא לחוצה לגמירה (אתה לא רוצה להפעיל שרירי בטן), בנקודה הזו נסו מספר פוזות אם צריך.

אם זה לא עובד בקלות נסו ויברטור בנקודה זו ולא דילדו, על רטט עדין יתכן וזה ישחרר את ההתנגדות ויאפשר לך להרגע מעבר לנקודה שכאבה לך עד כה.

המטרה היא לא להכניס 20 סניטמטר אלא רק לראות האם הכאב חוזר במצב מיטבי, רגוע ומשומן היטב, או שהוא נעלם.

אחרון חביב, כדי ליישר את המעי נסה לדחוף כאילו אתה מחרבן, בזמן נקודת ההתנגדות, זה מפעיל את השירירם שמיישרים את המעי כדי שהיציאה שלנו תהייה חלקה וקלה. זה דורש קצת אימון ולא הגיוני בהתחלה כי זה דוחף נגד הדילדו אבל אמור לעזור.

סקס אנאלי הוא אומנות נרכשת.

כאב זו אזהרה של הגוף.

תהנו מהדרך!

בלינק הבא תמצא תמונות שיעזרו אולי בהסר ולימוד נוסף:
http://www.maxprivate.net/avoid-anal-sex-pain/
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 6 במאי 2017
זה לא אמור לכאוב אלא אם יש טחורים פנימיים או פיסורה
כדי להרפות את השריר הטבעתי הפנימי יש ללחוץ חזק כמו שמתאמצים לחרבן
(לא לדאוג לא יצא כלום).
כמו שזה נקרא שוה לבצע בדיקה רפואית.
שולמית ש
שולמית ש • 6 במאי 2017
1. גש להיבדק.
2. מלא חומר סיכה ובאמת על 4 ולא בשכיבה.
3. תלך כמה ימים. יום כן יום לא עם פלאג לכמה שעות.
המקום יתרחב וירגע.
בהצלחה