ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד בוגדני

↑ ↓
מלכת הקרח ה1​(שולטת)
לפני 3 שנים • חמישי, 18 במאי 2017, בשעה 23:57

עבד בוגדני

מלכת הקרח ה1​(שולטת) • חמישי, 18 במאי 2017, בשעה 23:57
אז היום התירוץ העלוב למה שאמור היה להיות העבד שלי ניסה לבגוד בי, איתי...
נחזור בערך חודשיים אחורה. הכרנו בכלל בטינדר ואני אמנם נולדתי מלכה, אבל לא מנוסה בלהיות מלכת סאדו. התחלנו לדבר ומפה לשם כל הסטיות שלו התגלו והוא הכריז שהוא רוצה שאני אהיה מלכה שלו. אני בתור בן אדם דיי פתוח זרמתי עם זה לגמרי, מה רע, עבד פרטי משלי(גם ככה כל החברות שלי ובמקרה גם הגברים שאני יוצאת איתם אומרים שאני מאוד דומיננטית) ומאותו רגע הינו בקשר יומיומי כשהוא לא מפסיק לרגע להתלהב ממני,להתחנף ולהבטיח הבטחות. נפגשנו פעמיים, והיה מרענן לשם שינוי לצאת עם מישהו קצת שונה מכל הדייטים המשעמים שהיו לי, הוא היה הטעם שלי (סופסוף) גבוה, שחור עם הרבה שיער על הראש ובייבי פייס. בהמשך אני קבעתי כל מיני חוקים שעכשיו בדיעבד אני יודעת שהוא בכלל לא עמד בהם. באופן טבעי בתור מלכה שקנאית לרכוש שלה אסרתי עליו להפגש עם מלכות/יזיזות שלו, גם ידידות היו מחוץ לתחום (היתה לו נטיה להתבלבל בין השניים אז החלטתי פשוט לחסוך לו את הדילמה)
דרשתי ממנו למחוק את טינדר ואת הפרופיל בכלוב, הוא מבחינתו נשבע לי שהוא בכלל לא נכנס לשם ושהוא נכנס לכלוב רק בשביל לקרוא בלוגים (יה רייט) הוא אפילו נורא התגאה בזה שבחורות מתחילות איתו והוא דוחה אותן, שמלכות מתחילות איתו והוא אומר להן שהוא משוייך. הוא הבטיח שהוא 100% שלי. ואז העבד החסר תועלת הזה התברר כאגואיסט, נצלן ועצלן- בכל פעם שרציתי שנצא ונעשה משהו הוא דרש ממני סשנים אצלו בחדר, ואני אומרת במה זכית שאני אמורה לעשות משהו בשבילך לדרישתך??? הסברתי לו כמה פעמים שאני לא באה אליו בשלב ההתחלתי כשאני עוד לא מכירה אותו לסשנים ושהוא צריך לספק ולרצות אותי ולא אני אותו ושאפשר לצאת ולבלות ואם במקרה זורם לי משהו אחרי אז בהחלט אפשר. כל ניסיון שלי לפגישה בסופי שבוע נכשלה-או שהוא עבד או שהוא יצא עם חברים. האוטו שלי היה מלוכלך, למרות שביקשתי ממנו כמה פעמים לבוא לשטוף אותו. בימים האחרונים הרגשתי שהוא ממש מרוחק אז פשוט שאלתי אותו אם הוא מעוניין לסיים את הקשר, מבחינתו לא היתה שום בעיה בקשר. אתמול החלטתי לעשות מעשה ולהתחבר לראות מה קורה פה ואם במקרה העבד שלי עדין מחפש מלכות ואז קיבלתי הודעה ממנו... מה שעבר לי בראש באותו רגע אפילו המאזוכיסט הכי גדול לא היה מצליח לסבול... כמובן שאחרי שיחה קצרה כשכמובן אין לו מושג עם מי באמת הוא מדבר ובירור מתי היתה המלכה האחרונה שלו (לפני שבועיים ושהם לא בקשר כבר וסיפר לי מה הם היו עושים אפילו, ומן הסתם זאת לא הייתה אני) אחרי שיחה קצרה שאלתי אם במקרה בא לו לראות את המלכה החדשה שלו ושלחתי לו תמונה שלי
משם השיחה עברה לווצאפ, הסברתי לו כל מה שרשום כאן, שהוא העיז להמרות את פי והפר את האמון שנתתי בו (מבחינתי זה הדבר הכי חשוב בקשר במיוחד בבדסמ)
כמובן שהוא ניסה להתחנן למחילה רק שבגידה באמון מבחינתי זה הדבר הכי גרוע שגבר יכול לעשות.

אז מי שמעוניינת בעבד גרוע, עצלן, אגואיסט, שקרן ובוגדני שתפנה אליי, אני אשמח להמליץ אליו.

מלכות מנוסות מה דעתכן?
It's Tammy for you​(שולטת)
לפני 3 שנים • שישי, 19 במאי 2017, בשעה 00:34
It's Tammy for you​(שולטת) • שישי, 19 במאי 2017, בשעה 00:34
לבעוט אותו ומהר, במיוחד אם הוא דבק ומבקש הרבה סליחה.
התיאור מוכר, בלי עניין הבגידה, כל השאר זה בול הוא בהנחה ומדובר בבחור באמצע שנות ה20 שלו.
מלכת הקרח ה1​(שולטת)
לפני 3 שנים • שישי, 19 במאי 2017, בשעה 00:40

כן...

מלכת הקרח ה1​(שולטת) • שישי, 19 במאי 2017, בשעה 00:40
כן בדיוק הוא למרות שלפי התיאור הזה יש פה הרבה כאלה
darkqueen72
לפני 3 שנים • שישי, 19 במאי 2017, בשעה 00:40
darkqueen72 • שישי, 19 במאי 2017, בשעה 00:40
מה הקשר ל"נשלט" ו"שולטת".
תחשבי אם גבר וונילי היה מתנהג באופן שלא מכבד אותך, עדיין היית נשארת איתו?
מלכת הקרח ה1​(שולטת)
לפני 3 שנים • שישי, 19 במאי 2017, בשעה 00:42

ממש לא

מלכת הקרח ה1​(שולטת) • שישי, 19 במאי 2017, בשעה 00:42
מילה אחת במקום ואני מחזירה אותו בחזרה לאמא שלו
It's Tammy for you​(שולטת)
לפני 3 שנים • שישי, 19 במאי 2017, בשעה 00:56
It's Tammy for you​(שולטת) • שישי, 19 במאי 2017, בשעה 00:56
הכינוי שלו התחיל באות Q, לא יודעת איך זה היום, הוא התחיל לחרטט אותי מפה ועד לבאר שבע. הוא קורא לך בכינוים כמו אלוהים וכולי?
ArchAngel​(שולטת)
לפני 3 שנים • שישי, 19 במאי 2017, בשעה 01:00
ArchAngel​(שולטת) • שישי, 19 במאי 2017, בשעה 01:00
הבעיה היחידה בו הייתה שהוא לא היה כנה איתך. אם הקשר הזה לא מתאים לו, הוא היה צריך להגיד לך באופן בוגר במקום לעשות דברים מאחורי הגב.
אבל מצד שני, ותנסי בבקשה לשים את הרגשות בצד ולהסתכל על זה בצורה רציונלית ובלי עצבים, האם לא את זאת שגרמה לו להרגיש לא בנוח לדבר איתה באופן בוגר?
אני אציין כבר עכשיו שאני לא מחפשת להתווכח איתך, אני פשוט מציינת פה נקודת מבט "של הצד השני" שיכולה לעזור לך לא להיכנס לסיטואציות האלו בעתיד. חשוב לי לציין שאני גם לא מצדיקה את ההתנהגות שלו, והוא גם יכל לקחת הרבה יותר אחריות שהוא בחר להתנער ממנה, אבל אני לא כותבת לו כרגע אז הפוקוס לא יהיה על מה שהוא עשה.

אז ככה- ניכר שכבר מתחילת הקשר ביניכם, אחרי פאקינג שתי פגישות, את מטילה עליו כאלו איסורים ובאה אליו בדרישות רבות שאני לא רואה בהן התחשבות בכלל במה שהוא מרגיש. האם באמת עניין אותך מה הוא מרגיש כשהבעת קנאה ואסרת עליו (דגש על המילה "אסרת" ולא "סיכמת איתו") אחרי היכרות כל כך קצרה לנתק קשר עם כל כך הרבה אנשים בחייו?
וכשהוא ניסה לדבר איתך על עוד רצון שלו, סשנים, את פשוט דחית את הדעה שלו באופן שנשמע מאוד אגרסיבי. אני לא אומרת שהיית צריכה לרוץ ולעשות סשן שאת לא מעוניינת בו, אבל אפשר לדבר על זה בגובה העיניים ולא להגיד "במה זכית שאני אמורה לעשות משהו בשבילך לדרישתך?", להציב גבול אסרטיבי בלי זלזול לא מוריד מהדומיננטיות של אף אחת.
זה ככל הנראה נובע מהגישה שלך לזה, בגלל שאת חדשה לזה. הציטוט שלך "זרמתי עם זה לגמרי, מה רע, עבד פרטי משלי", מחזק את הטענה שלי. זה פשוט לא עובד בקלות כזו שיש לך עבד שהוא כמו בובה שפועל לדרישותייך וישר מתחילת הקשר. את יכולה לשלוט רק במי שמכיר בסמכות שלך, ובשביל שזה יקרה את צריכה לתת לו סיבות להכיר בסמכות שלך.
וזה לא קל, זה דורש *הרבה* מאמץ מהצד שלך, שמתחיל קודם כל בשליטה עצמית שלך ולא בלהכריז פקודות לכל עבר שמטיבות רק איתך, מבלי לראות איפה הוא בסיפור הזה. גם אם זה קשר שליטה, בקשר יש שניים!
משתמע מהטקסט שאת פשוט בודדת אותו, שהתאכזבת מזה שהעז לחיות את חייו הפרטיים (עבודה וחברים), לא הבעת עניין באדם שבו אלא בנשלט שבו, דרשת ממנו לשרת אותך (נגיד, לנקות לך את הרכב), את לא מציינת אם הייתה ביניכם קרבה אינטימית (אני לא מדברת על סשן או משהו מיני מובק, אלא באופן כללי. ואם במיניות עסיקנן, שימי לב שאת ביקשת את זה מאדם מאוד מיני שהיו לו כמה וכמה יזיזות, חשבת שהוא יהיה פתאום נזיר?), וגם אם את "יכולה" והוא לא הביע התנגדות אקטיבית (אבל פסיבית ועוד איך, זאת נקודה שהיית צריכה להתייחס אליה), מה הפלא שהוא חיפש את הדרך החוצה אם הוא הרגיש שפשוט אין לו מקום בקשר?
נשלט מנסה לרצות אותך ולעמוד בציפיות שלך ברגע שהוא מקבל על כך תמורה רגשית, זה הדלק שמניע אותם, את האמיתיים שבהם ולא את החרמנים שבהם.
כשאת נותנת לו סיבה לרצות אותך, שזאת הציפיה לתמורה הרגשית שהוא יקבל ממך, הוא בעצמו היה יוזם את הדברים שאת דרשת בטרם עת, כי הוא היה רוצה לראות אותך מחייכת ומרוצה כי בשבילו זה היה אומר הרבה ושווה הרבה יותר ממפגש עם כל ידידה או פעילות אחרת.
כמובן שבהנחה והוא היה מעוניין בקשר שהוא מעבר למיני, ולא סתם רצה לעצמו איזו "שולטת מחמד" להיפגש איתה לסשנים מידי פעם, אז גם אם היית עושה את כל הרשימה למעלה זה לא היה עוזר.
אבל אם את לא עושה את מה שאמרתי ומההתחלה לא רואה אותו בנוסף אליך, רוב הסיכויים שנשלט שלא מבטל את עצמו כאדם לא ירצה להיות איתך בקשר, וינתק ממך קשר, אולי בצורה מכובדת יותר אבל עדיין את לא תחזיקי בו לאורך זמן.
    התגובה האהובה בשרשור
מלכת הקרח ה1​(שולטת)
לפני 3 שנים • שישי, 19 במאי 2017, בשעה 01:12

עבד בוגדני

מלכת הקרח ה1​(שולטת) • שישי, 19 במאי 2017, בשעה 01:12
נכון אני מאוד מסכימה איתך

אבל תראי, רוב הדברים שאסרתי עליו היו כי הוא בעצמו שאל לגביהם, הוא ביקש שאני אאסור את זה עליו.
הוא היה מבקש רשות להפגש עם ידידות ורשות לעשות דברים כשמה שהוא באמת רצה זה שאני לא ארשה לו (אחרת לא היה שואל אותי) הוא גם אמר שהמלכות הקודמות לא הרשו לו. בעניין הפגישות בסופי שבוע כמובן לא ניסיתי לבטל אותו בהתחלה פירגנתי אבל אז הבנתי שפשוט אין לו שום רצון להכניס אותי גם למשבצת הזאת. בנוגע לניקיונות הוא זה שהתחנן שאני ארשה לו לנקות משהו.
כמו שאמרת בתור מישהי שרק מתחילה בזה אני דיי זרמתי עם הדברים שהוא אמר לי שהוא רוצה או ביקש ממני בעצמו ובאופן כללי לא נראה לי שהיתה לו בעיה עם האיסורים כאשר אלא לא באמת היו איסורים אלא יותר דברים שאני החלטתי לגביהם אחרי שדיברנו..
מלכת הקרח ה1​(שולטת)
לפני 3 שנים • שישי, 19 במאי 2017, בשעה 01:24
מלכת הקרח ה1​(שולטת) • שישי, 19 במאי 2017, בשעה 01:24
It's Tammy for you כתב/ה:
הכינוי שלו התחיל באות Q, לא יודעת איך זה היום, הוא התחיל לחרטט אותי מפה ועד לבאר שבע. הוא קורא לך בכינוים כמו אלוהים וכולי?


לא זה לא הוא...
אמרתי לך שיש הרבה כאלהicon_smile.gif
ArchAngel​(שולטת)
לפני 3 שנים • שישי, 19 במאי 2017, בשעה 01:27
ArchAngel​(שולטת) • שישי, 19 במאי 2017, בשעה 01:27
במקרה הזה, נראה לי שנפלת על מישהו שחיפש לעצמו שעשוע ולא קשר רציני.
וזה בדר"כ אופייני לצעירים/חסרי הניסיון שפה, הם לרוב (מנסה בכל כוחי לא להכליל, אבל מהניסיון שלי זה נדיר שראיתי מקרה הפוך, אז כל הכבוד לכל הנשלטים הפחות ותיקים שמצליחים להוכיח אחרת) חרמנים וחושבים ששליטה זה כמו הפורנו שהם רואים, ושכשלא עומד הזין אפשר לסגור את "הסרט" ולהמשיך כאילו כלום, כאילו אין אישה בצד השני שיש לה רגשות.
רק לאחר שהם "מתנסים" על כמה וכמה שולטות (שלא פעם נפגעות מכך), נופל להם האסימון ששליטה היא מורכבת יותר והדדית ולא רק פנטזיה פורנוגרפית שנועדה לחרמן אותם.
הטיפ היחיד שאפשר לתת במקרה הזה, הוא לבדוק את רמת הבגרות והרצינות שלו לפני שמתחילים בשליטה. הנשלטים הרציניים ביותר שהיו לי, היו כאלו שאנחנו התחלנו לדבר כשני בני אדם שווים. ניהלנו שיחות מורכבות ומלאות תוכן, שמעידות על כך שיש להם עניין בי כאדם, שהם מעוניינים לדעת ולהכיר את האופן שבו אני חושבת ומרגישה (ואני אותו דבר לגביהם, מהצד שלי) ולא הגענו לפירוט של פנטזיות מיניות עד לשלבים מאוחרים יותר, ואפילו לא הרגשנו צורך או "שמשהו חסר" כי האדם שמולנו היה מסקרן יותר מאשר סתם להתחרמן ולגמור אחרי כמה דקות של שיחת אירוטית.
בקיצור, מי שמעוניין בך למשהו רציני, יביע עניין קודם כל באדם שבך ורק לאחר מכן בשולטת שבך. וזה כמובן רלוונטי בהיפוך תפקידים ומגדרים.