סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד בוגדני

מלכת הקרח ה1​(שולטת)
לפני 6 שנים • 20 במאי 2017

עבד בוגדני

בטי בום כתב/ה:
שניכם מחפשים בדס"מ אינסטנט כמו 80% מהאוכלוסיה פה
זאת לא שליטה ואין פה התמסרות משום סוג.

אני לא חיפשתי כלום, זה הוא מצא אותי ונתן לי הרגשה שהוא מתמסר אליי לחלוטין. כנראה שחשבתי שהחיבור בינינו היה כל כך גדול שהוא באמת רצה להתמסר על ההתחלה. מסתבר לי עכשיו שכל מה שהוא רצה זה סשנים

עכשיו, אני כבר יותר חכמה...
בוליט-​(נשלט)
בוליט-​(נשלט) • 20 במאי 2017
אני מצטער לשמוע שכך חווית לראשונה (אם הבנתי נכון) את נסיונך להיות שולטת על עבד כלשהו.
אני מצטער שזו החוויה הראשונית שלך.
אני מצטער שהוא לא סיפק אותך ברצונות שלך ובבקשות שלך.
אני מצטער שהוא היה כך וחווית משהו לא נעים ולא נוח.

אני מקווה שלהבא תזכי להשיג עבד שיתן לך את ההרגשה שלה את ראוייה.
אני מקווה שלהבא, תזכי להשיג עבד שיתן לך כל מה שאת רוצה, מקווה, חושבת.

אני מקווה שתיהי מרוצה, מחזיק לך אצבעות ובהחלט מקווה באמת באמת שתצליחי.
מלכת הקרח ה1​(שולטת)
וואו אני עוברת על השיחות שלנו עוד פעם והוא כל כך שיקר לי והשלה אותי...
מזל שאני לא מתמסרת כל מהר לכל אחד!
הוא לעומת זאת...
Dee12​(מתחלף)
Dee12​(מתחלף) • 20 במאי 2017
היה חרמן, רצה משהו ראה שהוא לא מקבל, אמר אני ישים אותך על אש קטנה.. נלך למשהי אחרת שתיתן לי את מה שהיא רוצה.
לקח כמה נשים ביחד עד שמשהי תביא לו.

( בגלל זה הגברים הטובים נדפקים, בגלל חראות כאלו )
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 20 במאי 2017
מצטער לשמוע על ההתנהלות של הבחור והקשר המאכזב. שמח לשמוע שאנשים מכירים בטינדר נפתחים רגשית ואפילו את כתוצאה מזה הגעת לעולם הזה. תתנחמי בזה שיש הרבה יותר עבדים ממלכות, ואל אף הקושי להכיר יש לך סיכוי לא רע מבחינה הסתברותית למצוא דג אחר בים שיתנהג אליך יותר טוב.
שולטת בנשלט צפוני​(שולטת)
אם הבחור בסביבות גיל ה-20 אני לא מתפלאת אבל אני גם גיליתי שיש המון שקוראים לעצמם נשלטים אבל הם רק מחפשים , לענות על איזו פנטזיה בדיוק כמו בצד השני , ישנן הרבה שולטות , שהן לא ממש אמיתיות ומתימרות לקחת אחריות על נשלט ,,.... אז אם את רוצה נשלט איכותי תחפשי נשלט אמיתי ולא ילד שמשחק ומחפש את עצמו
מלכת הקרח ה1​(שולטת)

עבד בוגדני

Dee12 כתב/ה:
היה חרמן, רצה משהו ראה שהוא לא מקבל, אמר אני ישים אותך על אש קטנה.. נלך למשהי אחרת שתיתן לי את מה שהיא רוצה.
לקח כמה נשים ביחד עד שמשהי תביא לו.

( בגלל זה הגברים הטובים נדפקים, בגלל חראות כאלו )

נכון. הוא אפילו הודה בזה...
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 20 במאי 2017
luvIsRage כתב/ה:
מה הקשר ל"נשלט" ו"שולטת".
תחשבי אם גבר וונילי היה מתנהג באופן שלא מכבד אותך, עדיין היית נשארת איתו?

מה שהיא אמרה
שדה​(שולטת)
שדה​(שולטת) • 20 במאי 2017
אני לא מתיימרת להבין מה בדיוק קרה ביניכם, אבל לטנגו כזה צריכים שניים.
מבלי להצדיק את ההתנהגות שלו זה נשמע לי שאת מתחמקת מלקיחת אחריות על החלק שלך במה שקרה ביניכם.

מצד אחד את מתארת אותו כאדם זר שלא הרגשת בנוח להכניס אל המרחב האישי שלך, ומצד שני את גם מספרת שדרשת ממנו לנתק קשר עם ידידות שלו. זה לא נשמע טוב. זה גם לא נשמע טוב כשאת אומרת שהוא ביקש את זה, ואילו את רק עשית כבקשתו. זו השליטה שלך? אם את שולטת קחי אחריות על הדרישות שלך ואל תפילו אותה עליו.

סיפור השיחה שלכם בכלוב גם הוא מעורר תהיות. את ידעת מיהו והוא לא ידע מי את? בחרת לפתח איתו שיחה מבלי להזדהות? זה לא כל כך שונה ממה שהוא עשה ונשמע לי שהבגידה היתה הדדית. איזה פוסט היית כותבת פה אם הוא היה פונה אליך בניק שאת לא מכירה כדי לבדוק אותך?