צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא יודע איך?

מאור33800​(נשלט)
לפני 6 שנים • 28 במאי 2017

לא יודע איך?

מאור33800​(נשלט) • 28 במאי 2017
אהלן שמי מאןר ואני ממש אוהב שליטה נשית
ויש לי איזה מישהי בעבןדה שאני ממש רוצה לשרת אותה ואני עושה לה כל הזמן קפה מנשק לה אתה הידיים והיא זורמת על זה ואומרת לי מה לעשות ומהר ועכשיו אני לא צריכה לחכות וזה עוד יותר מטריך עכשיו זה נתקע פה ואני לא איך אני ממשיך מכאן מה עוד לעשות או להגיד לה בבקשה אשמח אם תעזרו לי פה תודה (:
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 28 במאי 2017
אתה בטוח שהיא בעניין של שליטה? דיברת איתה על זה או שאתה מסיק מסקנות לבד?
כי לא כל פעולה שירותית שאתה עושה עבור מישהי ותגובה 'קשוחה' מצידה הופך אותה לשולטת או למישהי שמתעניינת בבדס"מ בכלל.
יש מצב שהיא מפרשת את הדברים באופן שונה לחלוטין משלך ואין לך דרך לדעת עד שלא תתקיים ביניכם שיחה רצינית.
היא יכולה לראות בזה דרך לעלות לעצמה את האגו באופן ציני, משחק העמדת פנים משעשע בצחוק או תתפלא לשמוע- שהיא סתם זורמת איתך כי לא נעים לה לסרב ולשלוח אותך לעשות דברים זאת דרך לרצות אותך ולהרחיק אותך לפרק זמן מסוים ממנה.
(זה הגיוני אם אתה זה שקבע עובדות בשטח והתחיל לשרת אותה על דעת עצמך מבלי שהתבקשת תחילה. זה מה שאני מבינה מהמשפט "היא זורמת על זה", שזאת לא יוזמה שהתחילה ממנה).

אני מתארת לעצמי שאם היא הייתה שולטת היא לא הייתה משאירה את זה תקוע והייתה לוקחת את המושכות לידיים וקובעת משהו לגבי "הקשר" הזה לחיוב או לשלילה. אם אתה טוען שהיא זאת שאומרת לך מה לעשות אין סיבה שהיא לא תגיד מה לעשות גם לגבי זה, אלא אם כן אתה טועה והיא לא רואה בזה יחסי שליטה או שהיא פשוט מבינה שעדיף לא לפתח יחסים כאלו במסגרת העבודה.

אם הייתם ידידים נטרליים הייתי אומרת לך שכדאי לך לברר איפה אתם עומדים ולנהל איתה את אותה שיחה רצינית ולבקש ממנה תשובה ברורה ובמקסימום לשמוע "לא" ולהמשיך הלאה, אבל מכיוון שאלו יחסי עבודה ותצטרך לראות אותה על בסיס יומי אני לא הייתי ממליצה לך לקחת את הסיכון הזה כי אם מתברר שהיא לא באותו ראש כמוך ההשלכות יכולות להיות לא נעימות.
וגם אם היא באמת שולטת לערבב business and pleasure זה לא הדבר המומלץ.
    התגובה האהובה בשרשור
אהבה חופשית
אהבה חופשית • 28 במאי 2017
בהמשך לעינין עירוב ביזנס ופלז'ר שארכי מלאכית הזכירה, אתה מסתכן בהאשמה בהטרדה מינית ובכך שיפטרו אותך מהעבודה. תהנה מהפלירט הקטנטן שיש כרגע ותדאג להשאיר את זה מרומז. מעבר לפלירטוט עדין שניתן לפרש אותו בדרכים שונות תן לה להיות זאת שתיזום משהו מעבר אם היא תרצה בכך.
מאור33800​(נשלט)
מאור33800​(נשלט) • 28 במאי 2017
תודה לכם ממש עזרתם באמת תודה נתן לי הרבה חומר למחשבה
DGScorpion​(נשלט)

לך על זה

DGScorpion​(נשלט) • 28 במאי 2017
הייתי שם פלאג אנאלי ונותן לה את השלט
zusman​(נשלט)
zusman​(נשלט) • 28 במאי 2017
אשריך.
תנקוט באמת אמצעי זהירות כדי לא להסתכן בהטרדה.
אתה יכול לנסות בקטנה להציע לה דברים נוספים. למשל, מה דעתך על להציע לה לקחת אותה מ/אל העבודה? כך תוכל להרחיב את השרותיות שלך לתחומים נוספים ולהיות לה לנהג. כך גם המרחב המצומצם של מסגרת העבודה יפתח ואולי יוביל למחוזות חדשים.
הכל כמובן צריך להעשות ברגישות ובאדיבות.
Crank​(נשלט)
Crank​(נשלט) • 28 במאי 2017
או שפשוט תנסה להציע לה לצאת ולהתחיל איתה בתור ונילית, ובדייט עצמו רחוק מכל הרשמיות לחשוף בפניה בעדינות את הקטע שלך?
ArchAngel​(שולטת)
לפני 6 שנים • 29 במאי 2017
ArchAngel​(שולטת) • 29 במאי 2017
זה שהוא ייצא איתה לדייט ונילי לא מוחק את זה שהם עובדים באותו מקום. מה שהוא יגיד לה בדייט ישפיע על היחס שלה אליו למחרת במקום העבודה.
אם הדברים לא יאמרו במסגרת פורמלית אלא בדייט שהלכה אליו מרצונה היא אולי לא תפרש את זה כהטרדה (ובטח שלא כהטרדה במקום העבודה), אבל אם זה משהו שהיא סולדת ממנו יהיה להם לא נעים לעבוד ביחד מאותה נקודה.
מספר השולטות הוא לא גבוה, לא כשהן מתקבצות במרחבים בדס"מיים ובטח לא כשהן מפוזרות בעולם הונילי. הסיכוי שהוא נפל על שולטת שרק מחכה שהוא יעשה את הצעד הראשון ואז היא תפצח איתו ברומן שליטה סוער הוא נמוך עד כדי פנטזיוני. להתעקש לגלות באופן חד משמעי אם היא דווקא כן כזו יהיה הימור לא בטוח שמאוד לא כדאי לו לקחת כשמדובר באישה שהוא יאלץ לעבוד איתה.
זאת לא איזה ידידה קרובה או בת-זוג טריה שהוא אולי יכול "לחשוף אותה לעולם הזה" אם יש לה ראש פתוח מפסיק, מטבע הקשר שיש ביניהם הוא יכול רק לגלות אם היא כן בקטע או לא בקטע ולאחר מכן להתמודד עם ההשלכות, שלא בהכרח יהיו מה שהוא מאחל לעצמו.
באקט{F.L}
לפני 6 שנים • 29 במאי 2017
באקט{F.L} • 29 במאי 2017
אהלן מאור.
זה פשוט, תתחיל איתה.
פשוט תתחיל איתה כמו שמתחילים עם כל בחורה אחרת.
כמו שמתחילים עם כל ונילה.
כמו שמתחילים עם כל אחת שאתה נדלק עליה.

רוב הנשים השולטות, ואני כמעט מעז לומר כולן,
רוצות קודם כל גבר, ורק אחרי זה נשלט או מזוכיסט או עבד או איך שתרצה להגדיר את עצמך.

אז קודם כל תתחיל איתה, הכי ונילי הכי רגיל שיש.
אחרי שתייצר קירבה, ואינטימיות, ואמפתיה, יהיה מקום נפלא וקרקע פוריה בטוחה ומכילה,
לכל הסטיות והבדס"מ שתרצה, לכל החשיפה שתרצה, לכל מה שתרצה.

תצליח.
ואל תשכח לחזור לספר לחבר'ה איך הלך ואיך הצליח לך icon_smile.gif
ArchAngel​(שולטת)
לפני 6 שנים • 30 במאי 2017
ArchAngel​(שולטת) • 30 במאי 2017
הכל טוב ויפה אבל בואו נזכור דבר אחד:
הוא לא נמצא מול בחורה בכלוב, בטינדר, בבר, ברחוב או בכל מקום אחר שהיחסים ביניהם נטרליים ושאם זה לא מצליח אומרים "ביי" וממשיכים הלאה.
הוא עובד איתה! הוא רואה אותה על בסיס יומי ונמצא איתה באינטרקציות שאמורות להיות מקצועיות במשך שעות!
כל פעולה שהוא יעשה מולה הולכת להשפיע על העבודה שלו, ומתוך כך גם על הפרנסה שלו ואולי גם על העתיד המקצועי שלו (תלוי במה הוא עובד).
אם להתחיל קשר ונילי בעבודה זה לשחק באש, להתחיל קשר שליטה בעבודה זה לשחק בלבה!
ואני לא מדברת רק על אם היא תסרב או לא תסרב, שזה יכול ליצור פיצוץ בפני עצמו, אלא איך קשר כזה הולך להראות במסגרת העבודה? זה נחמד בפנטזיה אבל זה לא ריאלי בפועל והולך ליצור הרבה חיכוכים ביניהם והרבה אי-נעימויות שהם לא יכולו לפתור או להימנע מהם כי הם יאלצו להמשיך לעבוד ביחד.

אז אתה אומר ששולטות מחפשות גבר לפני שהן מחפשות נשלט, אבל מה עם זה ששולטות הן נשים לפני שהן שולטות? ככאלו אני מתארת שרובן רוצות לחיות חלקים מהחיים שלהן באופן רגיל מבלי לערבב בתוכו שליטה איפה שלא צריך. זה שהיא שולטת (אם היא שולטת) לא אומרת שהיא רק חושבת על בדס"מ 24/7 ורוצה לשלב אותו בהכל. היא בטח גם רוצה קריירה, להתפרנס ולהיות עוד משהו חוץ מהפנטזיות המיניות שלה.
אני מתארת לעצמי שלו היא באמת שולטת היא קולטת טוב מאוד מה הולך פה ואם היא משאירה את זה ככה סימן שהיא מבינה שהרעיון הזה לא ריאלי, ובמקסימום מאפשרת לעצמה להנות ממנו "על אש קטנה".