בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פניות ראשונות לשולטת ולנשלט

מעריץ גאה​(נשלט)
לפני 6 שנים • 31 במאי 2017

פניות ראשונות לשולטת ולנשלט

מעריץ גאה​(נשלט) • 31 במאי 2017
כששולטת פונה ראשונה לנשלט ומכנה אותו מייד אפס , כלב ודברים בסגנון , מה זה גורם לכם להרגיש ?
כעס? עלבון? עצב? שמחה? חרמנות? או תחושה אחרת?
מה זה אומר על שולטת שפונה כך ?

כשנשלט פונה ראשון לשולטת ומכנה אותה מייד מלכה, גבירה, אלילה וכד' מה זה גורם לכם להרגיש ?
מה זה אומר לכם על נשלט שפונה כך?

שולטות ונשלטים יכולים להתייחס לשתי השאלות.

תודה icon_smile.gif
שמנה מהשפלה
שמנה מהשפלה • 31 במאי 2017
אני אף פעם לא פניתי לנשלט בכינוי מעליב...
לדעתי זה מוריד ממני...
אני מדברת רק עם גברים ... וזה לא משנה האם הוא נשלט או לא
girl on mars
girl on mars • 31 במאי 2017
זה נכון לגבי כל המינים וכל הצדדים - כשפונים לאדם שלא מכירים בתארים שאינכם יודעים אם הם נכונים או לא, ושלהרבה מהם יש משמעות רק בתוך קשר בפועל (ולא מראש) - זה מביש, לשני הצדדים.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 31 במאי 2017
מה זה אומר? שלשניהם אין שליטה ו/או כבוד עצמי.
שני המקרים הם צדדים של אותו המטבע, שבו אין התחשבות בצד השני אלא תפיסתו כאובייקט למימוש פנטזיית מין/אגו.

מי שמכנה אחרים, בייחוד זרים, בכינויים משפילים ללא הסכמתם הוא אינו שולט (בטח שלא בעצמו) אלא סתם אדם אלים מילולית, שלרוב מונע מתוך פיצוי על רגשי נחיתות ולא יכול להתאפק על מנת ליצור שיח מכבד בכדי להכיר את רצונותיו וגבולותיו של הצד השני כי לדעתו הם אינם רלוונטים.

מי שמתחיל עם נאומי "המלכההה אני אפססס" כלפי שולטות זרות הוא סתם חרמן חסר עקרונות שמנסה לספק את יצריו בדרך מהירה וללא השקעה אמיתית בקשר, כי עבורו רק תסריט השליטה שלו רלוונטי ולא גם של השולטת מולו שלא טרח לבדוק אם היא בכלל אוהבת את ההתנהלות שלו מולה, על אף שהוא מתיימר "להיות לשירותה". הנשלט היחיד שהוא זה נשלט לדחפיו.
    התגובה האהובה בשרשור
מעריץ גאה​(נשלט)
ArchAngel כתבת דברים נכונים אבל אל תפסלי אפשרות שמדובר גם ברצון וצורך לשחק בלבד של מי שפנה כך בין אם שולטת לנשלט או הפוך, אני אישית לא בעד ישר להשתמש בביטויים של האדרה או הנמכה אבל לא הייתי שופט וכבר קובע מסקנה ברורה על אופיים שהם אלימים מילולית, בעלי רגשי נחיתות, אני אישית קיבלתי תגובה פרטית משולטת שהיא פשוט לא ראתה בקיום דרך אחרת משום שלא קיים לדעתה קשר שליטה זוגי , רציני אלא שהכל משחק, היא פשוט שמה את כל הנשלטים על אותה משבצת כי אלה הפניות שהיא רק מקבלת קרי ישר בתואר מלכה, אז מתמימותה מה אפשר לצפות ממנה .
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 31 במאי 2017
נכון, אלו לא תמיד רגשי נחיתות (כתבתי "לרוב", כי לרוב אלו שפונות ככה יש להן גם איזו דרישה כספית והן ממש לא מחפשות שליטה), אבל זה תמיד נובע מתוך רצון אגואיסטי לממש את סיפוק האגו (במקרה של רגשי נחיתות) או סיפוק מיני.
כי גם בורות לעניין, ניתן לפתור בקלות באמצעות התבוננות סביב במתרחש באתר לפני שפונים, בהנחה ואכפת לך מספיק לא לפגוע כשאתה פונה.
להתעלם מכך, זאת לחלוטין בחירה שנובעת מהמחשבה השגויה שצרכייך קודמים לזולת ולכן לא צריך לטרוח כי "גם ככה הוא יספוג את זה".
לא לטרוח להתחשב בזולת זה אקט אלים.

גם אם זה משחק צריכה להיות הסכמה.
גם אם לא מחפשים קשר זוגי, גם אם זה חד פעמי, גם אם אפילו משאירים את זה וירטואלי לחלוטין. שום דבר לא אומר שלא צריך לפנות לאדם באופן מכובד, לדבר איתו קצת (או הרבה, תלוי במקרה) ואז להחליט לשחק איך בגבולות שיקבעו או אם הוא מסרב אז להמשיך הלאה למי שכן מעוניין.

באמת שלא צריך לזה הרבה אינטלגנציה אלא פשוט לבחור להתחשב. ואם אותה אחת חדשה לעולם הבדס"מ ולא יודעת איך להתנהל, מן הראוי שתעצור שניה, תסתכל סביב והיא ישר תקרא שאחד העקרונות לאינטרקציה בדס"מית מכל סוג אפילו, וירטואלית מאחורי המסך, זאת הסכמה. זה לא מידע סודי ומורכב שקשה להגיע אליו, מספיקה בחירה לקחת אחריות על ההתנהלות שלה והיא תגיע לזה בקלות.

אני לא אוהבת את הקטנת הראש הזו, את "הלא ידעתי שזה אסור" כאילו מדובר בילדים בני 4 שעדיין לא יכולים להסיק מסקנות.
הרי בחייה האישיים כשיש משהו שחשוב לה, היא תטרח להבין את הנושא לפני שהיא ניגשת אליו. גם אם ההתחרשות שלו תהיה חד פעמית.
זה שלא היה לה אכפת והיא התחילה עם דרישות מבלי להכיר את השטח אומר הרבה עליה.
(ולא, זה שמציפים אותה ב"המלכההה תזייניי אותייי" בפרטי זה גם לא תירוץ, הרי שכבר בכניסה לאתר כשהיא לוחצת על "כניסה" יש כללי התנהגות שקשה לפספס)
וזה לא משנה אם זה נובע מדחף מיני או מדפיקות רגשית, הבחירה לפנות באופן לא מכובד או לא ללמוד איך ראוי לפנות, אומרת הרבה על השליטה העצמית שלה ושל כל מי שמתנהל כמותה.
מעריץ גאה​(נשלט)
אני חייב לציין שהתגובה שלך האחרונה המפורטת והמושקעת ראויה לציון ובאה ממקום מאד בוגר וחכם.
לצערי את צודקת , הייתי מעדיף מעט יותר אנושיות , רגישות וחמלה כאן ולפחות כמו שאמרת מעט שכל ועל אחת כמה וכמה קודם מצד הגברים שהם הרוב לא משנה העדפותיהם ולפני שיצפו לכבוד אז יכבדו קודם את המין הנשי ואחד את השני.
אך המציאות כאן מראה שיש כאן סלט שלם של סוגים של אנשים שכל אחד מגיע מהסיבות והרקע שלו לעולם השליטה הזה ובוירטואל ניתן להיות הרבה יותר חופשי מהמציאות אצל רבים, לחנך לא נצליח כמו שלא נצליח לחנך עוד רבע מאוכלוסיית המדינה אם לא יותר ונגזר עלינו רק להעלות את הסוגיות הכואבות ולקבל הזדהות ולקבל את העובדה שיש גם שונים מאיתנו שחושבים אחרת מאיתנו ושיבושם להם, מה שחשוב שכל אחד מאיתנו דבק במטרה שלו ושלם עם השקפת עולמו וגישתו.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי יונ' 01, 2017 12:04 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 31 במאי 2017
מה שארק כתבה.
אני כותבת בפרופיל במפורש שיפנו אליי כבת אדם ולא כמלכה, ועדיין פונים אליי.
מבחינתי זה עו דיותר מצביע על זלזול והתייחסות אליי כאובייקט מיני וככלי למימוש פנטזיות ולא כאדם בפני עצמו, וזה מגעיל אותי.
נשלט שיפנה אליי ב"גברתי/מלכתי", שלא לדבר על הצעות למיניהן- לא יענה בכלל ולא אתייחס אליו ברצינות.
אני לא מעוניינת בגבר שמוכן להיכנע לכל אחת רק כי כתוב לה "שולטת" ליד הניק.
מעריץ גאה​(נשלט)
מיתוסית שאלה, אם לא תכתבי שולטת בהעדפות אלא לא מוגדרת האם זה יכול להפחית את כמות הפניות וההצעות האלה?

כמו כן שולטת שהכינוי שלה מתחיל בתואר המלכה איקס או הגבירה וואיי או אלילה זד , האם זה לא יוצר איזושהי רמיזה או מסר שיפנו אליה מייד ככה לפי הניק שלה כמלכה? כי הרי הגדירה את עצמה ככה.
אני באמת מנסה להבין בתום לב את זה
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 31 במאי 2017
גם בתקופה שלא כתבתי כלום ליד הסוגריים, עדיין פנו אליי נשלטים וגם שולטים (ועדיין).
גם כשכתבתי "נא לא לפנות, לא מחפשת כרגע", עדיין פנו (אבל פחות).

לא, זו לא רמיזה או מסר. זה מצביע על התפקיד שלה בעולם הבדסמ. בדיוק כמו שכתוב לי בסוגריים "שולטת" כדי שנשלטים ידעו שהם יכולים לפנות אליי. אבל אני לא השולטת שלהם והם לא הנשלטים שלי, ולכן אין להם זכות לקרוא לי "גברתי" או בכלל סיבה, בעיניי. כדי לקרוא לי ככה, צריך להרוויח את הזכות הזו ולהיות בסשן איתי.

לדוגמה: הניק שלך הוא "אוהב אישה", זה אומר שאתה אוהב את כל הנשים בעולם? האם היגיוני לצפות שכל אישה שתפנה אליך אתה תרצה?