ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זה רץ בואטסאפ. תהיתי אם לדעתכם מתאים גם פה, בפלטפורמה של הכל

טלי35​(שולטת)
לפני 6 שנים • 11 ביוני 2017

זה רץ בואטסאפ. תהיתי אם לדעתכם מתאים גם פה, בפלטפורמה של הכל

טלי35​(שולטת) • 11 ביוני 2017
אשמח לשמוע דעות:

אתה חושב שיש לך מבחר.
אתה עובר לתל אביב בגיל 23 ומרגיש כמו בפעם הראשונה שטסת לניו יורק: הכל כל כך גדול ויפה. מאות נשים שכאילו מחכות רק לך עם האודם והלק והחיוך הלבן הזה של ד״ר קליין והתואר הראשון מהבינתחומי. אתה לוקח טלפונים כמו מכונה ובסוף מתעורר בגיל 40 באותו המרתף עם נשים חדשות בנות 23, עם אותו הלק והחיוך והאודם והתואר.

את חושבת שיש לך מבחר.
את נכנסת לאוקייקיופיד ולא עוברות 5 דקות ואת מרגישה כמו מאזארטי - אדומה, מהירה, חזקה שנוסעת ברחוב ללא מוצא, אבל 589 הודעות בשבוע ו 328 דייטים אחרי, את נשארת עם האייפון ביד ועם המיטה הריקה.

אתה חושב שיש לך מבחר.
אתה מתחבר לטינדר ומרגיש כמו נרקומן עתידי שלוקח את מנת הסם הראשונה שלו - הכל נראה כל כך יפה שם, עם המחשופים והתמונות בפילטר של האינסטגרם וההחלקות ימינה ושמאלה, אבל 482 הודעות ו 179 סטוצים אחרי, אתה מרגיש כמו הצבעים של הסתיו - כל כך בהירים לפני שהם נעלמים לגמרי.

אתם חושבים שיש לכם מבחר.
נכנסים לבר, עוד דרינק, עוד משפט פתיחה, עוד טלפון ועוד צ׳אנס מדומה לאהבה. אבל אחרי 792 ערבים כאלה אתם חוזרים לקור הזה בחלל הריק, בעוד דירת חדר בתל אביב, לא מבינים איך התעוררתם רק עכשיו, כשכל המבחר הזה כבר נעלם מזמן.

אתה מפחד להתאהב, אהבה זה דבר שקורה בקומדיות הרומנטיות וקומדיות רומנטיות זה לנשים. את מפחדת להיקשר, כי הוא ידפוק ויזרוק, זה ברור, כי הוא מתל אביב. אתה מפחד להתפשר, כי מחר הרי תשיג את המספר של הבחורה הבאה שתהיה יפה יותר, חכמה יותר, חזקה יותר. את מפחדת להתמסר, כי עוד לא נולד הגבר שיהיה שווה את האדמה שאת הולכת עליה בכלל.

זרקו את המבחר, קחו את הסיכון, תמצאו אהבה, תרוויחו את הסיכוי.
    התגובה האהובה בשרשור
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 11 ביוני 2017
לא, כי זאת חתיכת הכללה על אלו שחיים את החיים מיתוך תרבות ה"שופוני", גרים הת"א, לומדים בבינטחונים (נו אופנס יש לי חברים שם) וכל מיני הרגלים אחרים שהובילו אותם לזה.

נישמע כמו אנשים שחושבים שהם special snowflake, כי "עוד לא נולד הגבר שיהיה שווה את האדמה שאת הולכת עליה בכלל", שמראש בוחרים לזיין מלא במקום להיכנס לקשר רציני ואז בגיל מאוחר נזכרים שהם צריכים קשר רציני ואז זה התירוץ "אני מפחד להיקשר".

כל אחד שונה, אבל בתרבות שלנו דברים אכן מתיימרים להיות מהירים וזמינים. לא הכרח איכותיים. וזה תקף גם על הכלוב.
Lanya Colson
Lanya Colson • 11 ביוני 2017
גם שעון עומד מראה את השעה הנכונה פעמיים ביום.
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 11 ביוני 2017
לפני חודשיים בערך הייתי בכנס מחזור, הרבה פרצופים מפעם.
4 פרצופים בלטו 3 נשים וגבר אלה היו נשים יפות מוכשרות חכמות שאין אחד בעיר שלי שלא רצה לגעת..
היו מוכרים ידועים בררניים במיוחד כלום היה מספיק טוב עבורם..
ארבעתם היו על תקן רווקים כל השאר נשואים כמה גרושים.

אנשים לפעמים מרגישים עיקצוץ בישבן ומייחסים זאת לשמש שזורחת להם משם.
ובדרך כלל הם נשארים לבד. כי כלום לא מספיק טוב עבורם.

תרבות השפע,עיניים גדולות,"מגיע לי יותר" ועוד..

והבעיה אצל נשים אף גדולה יותר.

אנשים לא ממש יודעים מה יגרום להם להרגיש טוב להיות שלמים. הם לא טורחים לנסות לבדוק לחקור לעומק.

ונשארים לבד.

אין לי את הקישור לאימוץ חתולים אבל מי שיפנה בפרטי יקבל.
פראנסס
פראנסס • 11 ביוני 2017
אם להתייחס לשאלתך "האם זה מתאים לפה?"
כלומר להחליף את כל האתרים שמצויינים שם + תל אביב + פאבים ולכתוב במקומם "הכלוב"
אז אין ספק שחלק מאנשים מגיעים לכאן עם הפנטזיה הזאת.
אולי בהתחלה היא קצת מגשימה את עצמה אבל אם להתייחס לעדויות הרבות כאן - רבים מגיעים לרגע של האכזבה והייאוש דיי מהר.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 11 ביוני 2017
אם יש משהו שאני לא אוהבת, אפילו שאני בעצמי מעוניינת למצוא קשר רציני, זה שיותר מידיי אנשים יוצאים מנקודת הנחה שהמטרה של כולם היא בסופו של דבר למצוא קשר רציני וכל מי שלא מעוניין בכך ומעדיף סטוצים ו/או קשרים לא מחייבים, הוא בהכרח תקוע בשלב לא בוגר ונרקיסיסטי וחייב "לקחת את עצמו בידיים" כי הוא בטח לא באמת נהנה מזה, מכחיש את הבדידות שלו וסתם עובד על עצמו כי הוא מפחד להתאהב ובכך מפספס משהו "אמיתי".
זה לא ככה.
"לפעמים סיגר הוא סתם סיגר" כמו שאמר פרויד, לפעמים דברים הם בדיוק כמו שהם נראים בלי פרשנויות נסתרת.
יש אנשים שזה מה שמתאים להם ואני לא חושבת שהבחירה שלהם היא פחות טובה או שטחית, כי מה שאנחנו מגדירים כ"אמיתי" עבורנו לא רלוונטי עבור כולם.
זה מה שנכון להם, לא כולם מתאימים לזוגיות מונוגמית סגורה למרות שהרגילו אותנו שזו "הדרך הנכונה" ובחרנו לאמץ אותה לחיינו האישיים.
כל הנאומים הטרנדיים האלו שרצים להם עכשיו ברשתות החברתיות נועדו לגרוף לייקים ושיתופים בשם "הרומנטיקה" והם אינם אלא שיפוטיים ומנסים להכניס את כל האנשים לתבנית אחת של דרך מאוד מסוימת (מתוך מגוון דרכים) של אורך חיים זוגי-מיני.
ולהסכים עם כך זה לא מה שבאמת יהפוך את העולם לרומנטי יותר, קשרים לעמוקים יותר או אנשים למאושרים יותר, אלא יגרום לאנשים להכניס את עצמם לקשרים שלא מתאימים להם "כי זה מה שמצופה מהם" ובסופו של דבר לפגוע בעצמם וגם בפרטנר שלהם, כי זה כמו לדחוף חתיכת פאזל בכוח לאן שהיא לא שייכת- משהו ישבר שם בסופו של דבר.
שכל אחד יעשה מה שנכון לו ושיהיה גלוי בכך עם הצד השני, ואם זה מוסכם על כל הצדדים- אין לנו סיבה או זכות לבקר אורך חיים של אחרים.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון יונ' 11, 2017 5:25 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Lanya Colson
מה שארכאנג׳ל אמרה, בתוספת קטנה:
הנאומים האלו כבר רצים ברשת עשרות שנים icon_smile.gif
SissyDream

ממש יפה טלי . אהבתי :)

SissyDream • 11 ביוני 2017
Lanya Colson כתב/ה:

המנטליסט ?...
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 11 ביוני 2017
ArchAngel

פסחת בתמימות על הנחת היסוד של הפוסט הזה

בגלל זה הפלגת בתשובה למקום אחר

ההנחת יסוד מדברת על אלה שכן מכריזים שרוצים קשר

ומחפשים אותו.

כן יש כאלה שלא רוצים או מחפשים קשר... זה חלק מנפלאות הבריאה.

אחרת מי היה מאמץ חתולים?
Lanya Colson

Re: ממש יפה טלי . אהבתי :)

המכוער כתב/ה:
Lanya Colson כתב/ה:

המנטליסט ?...

התכוונתי שזו כזו קלישאה, שבכל מקום שיש בו יותר ממאה אנשים, זה יהיה נכון לגבי לפחות שניים......