סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זה רץ בואטסאפ. תהיתי אם לדעתכם מתאים גם פה, בפלטפורמה של הכל

מיתוסית​(שולטת)
לפני 6 שנים • 11 ביוני 2017
מיתוסית​(שולטת) • 11 ביוני 2017
המבחר שקרי.
כן, אני בררנית. אבל אני דווקא לא קוראת לזה בררנית, אלא יודעת מה אני רוצה וצריכה ומדויקת במה שאני מחפשת. יש לי טווח מסוים שאני מוכנה להתפשר עליו.
וכן, יש גם מציאות שבגללה יש גם קשיים שאותי פוסלים בגינם (למשל שאני גרושה פלוס או שרוב הבדסמיים מאיזור המרכז ואני צפונית, וכמובן שיש סיבות רבות נוספות).
אני ממעטת לצאת לדייטים בגלל שאני בוחנת טוב לפני דייט כדי למקסם סיכויים שיצליח. אני לא מאלה שיוצאים למיליון דייטים ומחפשים איזה ניצוץ שלא יגיע כי הם שחוקים בטירוף. מה לעשות שיש מעט מאוד גברים שעושים לי את זה?

זה כמו שיש כאלה שחושבים שמציפים נשים פה בהודעות אז אנחנו עפות על עצמנו וקשה "להשיג" אותנו, אבל האמת היא שיש פה הרבה "דרעק" (סליחה על ההתנשאות) שרובם לא רוצים קשר רציני או כבר נמצאים בקשר רציני עם אישה אחרת ורוב מי שפונה אליי בכלל לא עומד על הקריטריונים הבסיסיים ביותר של מה שאני כותבת בפרופיל המאוד מפורט שלי, ועוד לא דיברנו בכלל על מראה ואתגר אינטלקטואלי.

אני לא תל אביבית ואין לי אופי של תל אביבית.
אני לא "זורקת" גברים ממחשבה שאולי מעבר לפינה יחכה לי משהו טוב יותר. אני שופטת כל אחד בפני עצמו, ואם הוא נראה לי טוב מספיק לדייט- יהיה דייט, ואני לא אחשוב על מה אולי אני מפספסת, אלא האם הוא מעניין אותי? האם אני נמשכת אליו? האם נעים לי להיות איתו?
dror30
לפני 6 שנים • 11 ביוני 2017
dror30 • 11 ביוני 2017
לא מת על הסגנון ומסכים עם מה שאנג'ל כתבה,
אך כן מסכים עם הרעיון שלמי שמחפש זוגיות מחייבת, מבחר גדול יכול דווקא לא לעזור, יש מחקרים שמראים שעודף של בחירה מקשה עלינו לבחור נכון, וחברות הסלולר למשל מנצלות את זה כדי להעמיס עלינו מבחר של מסלולים, אז אולי זה גם נכון למציאת בן/ת זוג.

אישית מתחבר לרעיון שזוגיות ואהבה זה משהו שעובדים עליו ביחד, זאת אומרת פחות הקטע למצוא מראש את מי שהכי מושלם לנו כי גם ככה אין כזה דבר מושלם, אלא למצוא מישהו טוב וביחד ליצור את המשהו מדהים, וכשיש מבחר גדול והרבה דייטים אולי קצת יותר קשה להעמיק ולנסות לממש את הפונטציאל, ויותר פשוט לעבור הלאה כשמשהו לא מושלם.
I'm God
לפני 6 שנים • 12 ביוני 2017
I'm God • 12 ביוני 2017
אנשים עשו מה"לבד" דבר נורא והוא לא.
לבד זה כיף ,תלמדו קודם לחיות עם עצמכם ואז אולי לא תהיו בודדים עם אנשים אחרים.

חתול זו אחלה חיה ולא קשורה לזוגיות רק בראשו המטומטם של כותב ההערה .
שולט ומפנק​(שולט)
לפני 6 שנים • 12 ביוני 2017
שולט ומפנק​(שולט) • 12 ביוני 2017
כל אחד/ת מחפש את מה שאין לו ומה שחסר לו . אין כאן שאלה של נכון או לא אלא יש כאן מצב של מילוי אחרי צורך ורצון
אחד מחפש זוגיות
השני רוצה רק לסשן ולזיין
השלישי סתם מתחיל קשר ונעלם באמצע
ההגינות מחייבת שכל אחד יעדכן את הצד השני בכוונה שלו לקשר שמתהווה ... אבל יש הגונים ויש לא הגונים

הכי חשוב שכל אחד יאמץ לפחות חתול שחור א ח ד
גבר גבר עדין​(שולט)
לפני 6 שנים • 13 ביוני 2017
גבר גבר עדין​(שולט) • 13 ביוני 2017
אולי מה שתוקע זה ההגדרות.
רציני.
לא רציני.
ניצוץ.
מחפש/ת את...

שיפוט מהיר.

לפעמים צריך לתת לזמן לעשות את שלו, ופשוט להרגיש.