סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבות לטרנסיות

רוצה עמוק בטוסיק
לפני 6 שנים • 21 ביולי 2017

מסיבות לטרנסיות

רוצה עמוק בטוסיק • 21 ביולי 2017
מעניין. בשנים האחרונות כבר אין מסיבות לטרנסיות. אני זוכרת שהייתה תקופה שדווקא כן היו. למי שמכירה היה את הליין מסיבות הזה של שלומי ויפית, שכל שבועיים היו עושים מסיבה בסביון בשבילנו. ואני הייתי הולכת למסיבה אצלם כל איזה כמה חודשים, ותמיד נהניתי. הרגשתי שאני במקום שמתייחסים אליי יפה ומקבלים אותי ונותנים לי להיות מי שאני רוצה. בשביל זה המסיבות האלה נועדו בין השאר. אני תמיד הרגשתי חופשיה במסיבות ונשית וסקסית. הבעייה היא שהליין הזה הופסק לפני שנה וחצי. מאז אין שום ליין אחר ואין אף אחד שיוזם מסיבות כאלה. זה נגמר. אין יותר מסיבות למגדר שלנו- שמיועדות בעיקר לנו. אני מתגעגעת לזה ומקווה שזה ישתנה.
לירוני
לפני 6 שנים • 30 ביולי 2017
לירוני • 30 ביולי 2017
צריך לבדוק כמה ביקוש יש למסיבה
לדעתי צריך לשלב את זה עם עוד נושא מסוים שיהיה קהל יותר גדול למסיבה
רוצה עמוק בטוסיק
לפני 6 שנים • 2 באוג׳ 2017
רוצה עמוק בטוסיק • 2 באוג׳ 2017
איזה נושא? לדעתי אם עושים מסיבה במקום של עד 100 איש או אפילו 50 איש זה מספיק. לא צריך יותר מזה. זו דעתי
רוצה עמוק בטוסיק
לפני 6 שנים • 4 באוג׳ 2017
רוצה עמוק בטוסיק • 4 באוג׳ 2017
עדיף מסיבה יותר אינטימית ולא משהו כמו הדאנג'ן שאיזה אלף איש באים. צריך לעשות מה שעשו במסיבה הזאת של שלומי ויפית. שכל הנשים- גם הטרנסיות וגם ה"אמיתיות" ייכנסו בחינם, או לפחות במחיר סמלי של 40 או 50 שקל. גברים- לעומת זאת ישלמו 200 שקל. לדעתי זה יכול לעבוד.
i follow your way​(נשלט)
לפני 6 שנים • 5 באוג׳ 2017

יש מסיבות

i follow your way​(נשלט) • 5 באוג׳ 2017
אצל אלקסיי, אחת לשבועיים , ביום ו' במועדון בראסקו השרון 12 תל אביב.
תהנו.
קונטרפונקט{ShayDav}
לפני 6 שנים • 3 באוק׳ 2017
קונטרפונקט{ShayDav} • 3 באוק׳ 2017
אנחנו מארגנות ערב לקרוסיות ומנוישות בלבד, שיהיה אפשר להתלבש יחדיו בנוסף להרצאה, סדנת איפור ומכירת בגדים.
מוזמנות בשמחה!
https://www.facebook.com/events/1715458068764011??ti=ia
Maple​(אחר){femboy}

איך זה פייר?

Maple​(אחר){femboy} • 3 באוק׳ 2017
רוצה עמוק בטוסיק כתב/ה:
עדיף מסיבה יותר אינטימית ולא משהו כמו הדאנג'ן שאיזה אלף איש באים. צריך לעשות מה שעשו במסיבה הזאת של שלומי ויפית. שכל הנשים- גם הטרנסיות וגם ה"אמיתיות" ייכנסו בחינם, או לפחות במחיר סמלי של 40 או 50 שקל. גברים- לעומת זאת ישלמו 200 שקל. לדעתי זה יכול לעבוד.

סתם קראתי את הפוסט אבל אז יש אנשים שמתלוננים
למה אין גברים אחר כך...
(לא מחפש להאשים אף אחד אבל תחשבו קצת על הדברים האלו...)
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 3 באוק׳ 2017
אנשים לא מתלוננים שאין גברים במסיבות, כי גברים תמיד מגיעים למסיבות כרוב.
הסיבה שלעיתים מגבילים גברים מלהגיע (למשל ע"י העלת מחיר הכניסה עבורם) זה בשביל שזאת לא תהיה מסיבה שבה גברים יסתכלו אחד על השני במבוכה כי כמות הנשים זניחה לעומתם.
חוץ מזה, אם מדובר במסיבה שנועדה בראש ובראשונה לטרנסיות וגברים הם בגדר אורחים, זה די פייר.