לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה יש שולטות שאוהבות לחדור לאיבר המין של הגבר?

שפנפן לבן
לפני 6 שנים • 7 באוג׳ 2017

שפנפן לבן • 7 באוג׳ 2017
שלום
SpongeBob​(שולט){SandyCheek}
SpongeBob​(שולט){SandyCheek} • 7 באוג׳ 2017
למה סנדי בישלה לשישי קובה סלק ולא קובה פטטה?

אני מניח שהיא רצתה להשפיל אותי
    התגובה האהובה בשרשור
deep blue eyes​(נשלט){FLR }
deep blue eyes​(נשלט){FLR } • 7 באוג׳ 2017
למה השאלה?
תראה, אפשר להסביר משיכה לכפות רגליים כי אכן מדובר על איבר מאוד רגיש, ואפשר להסביר משיכה לכאב כי זה יכול להביא לשחרור אנדורפינים וכו'
אבל זה לא ממש משנה.
אנשים אוהבים דברים שונים, להסביר את זה, לפעמים יהיה חסר טעם ואפילו יכול להרוס..
כל עוד הקינק לא מזיק באמת או מסבך והכל בהסכמה כמובן, אז השאלה לא רלוונטית.
אם למישהו יש משיכה למשהו מסוכן והוא מעוניין להיפטר מזה, אז אולי יש מקום לשאלות האלה, וגם אז בסופו של דבר, ההחלטה היא האם לעשות או לא לעשות, בלי קשר להסברים למה
Sm Art{☆Sm}
לפני 6 שנים • 8 באוג׳ 2017
Sm Art{☆Sm} • 8 באוג׳ 2017
אף שולטת לא אוהבת את זה
חוץ מאחת ויחידה שהיא כבר הפסיקה לשלוט
ועברה דירה לטנג'יר
עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 6 שנים • 8 באוג׳ 2017
עוץ הגדול​(נשלט) • 8 באוג׳ 2017
כותב הפוסט לא הרחיב, לא ברור מאיזו נקודת מבט הוא מסתכל על הנושא, אבל אני מצטרף לשאלה הזו.

התשובה של ג'וקר לדעתי חוטא לנקודה, כי העיסוק בפסיכולוגיה של האחר (מאישה מוכה ועד רוצח סדרתי) תמיד עורר עניין בקרב אנשים, לא בהכרח מתוך נקודת מבט שיפוטית אלא כי זה טבעם של בני האדם - להבין את העולם ויצר הסקרנות המוטמע בנו.

בהחלט אשמח לשמוע מאחת השולטות פה מה כל כך מעורר מינית באקט הזה? שהוא נשמע לי מגרה מצד הנשלט אך קשה לי יותר להבין מה נשים מוצאות בו.
hrgiger
לפני 6 שנים • 9 באוג׳ 2017
hrgiger • 9 באוג׳ 2017
מבחינתי זה מעורר מכמה סיבות:
1. זאת חדירה, אמיתית, לאיבר המין של הגבר. כמו שחודרים לאיבר המין של האשה.
2. הפחד שיש לרובם המכריע, גם למנוסים, מעורר אותי.
3. הייתה לי עוד אחת, אבל היא הלכה לאיבוד בדרך, אחזור איתה (:
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 9 באוג׳ 2017
אני מתארת לעצמי שהתשובה תהיה בדיוק מה שאתה חושב שמגרה מהצד של הנשלט, רק להרגיש בצד האחראי/העוצמתי שבכך.
על פי ההגיון של "אני מבין את הנשלט אבל מה אישה מוצאת בכך?" אפשר לבטל את רוב השליטה הנשית כי יש כל כך הרבה אקטים שהשולטת לא מרגישה בהם גירוי או סיפוק פיזי ישיר שאפילו לא מתרכזים בה בהם ישירות ואת הסיפוק והגירוי שלה מהם היא שואבת ממקום מנטלי עקיף שנעים לה לא פחות (אגב, זה רלוונטי גם לגבי שליטה גברית).
זה לא שונה במהות מבחינת הסיפוק המנטלי מאקטים מוכרים יותר כמו הצלפות או נעילה בחגורת צניעות, שעל אף שידוע שאין בהם גירוי ישיר כלפי השולטת והיא אפילו לא מרכז העניינים בהם, כמעט ולא שואלים לגבי מהותם עבור השולטת כי הם פשוט יותר נפוצים ומוכרים ואנשים מעכלים אותם יותר בקלות לעומת משהו זר להם.

אגב, בנוגע ל"יצר הסקרנות בפסיכולוגיה של האחר", יש משפט שדווקא פרויד, האיש שהתעקש שחייב להיות הסבר מורכב להתנהגויות ולהעדפות על פני השטח, אמר בכבודו ובעצמו: "לפעמים סיגר הוא סתם סיגר". אמנם יש כיום גישות מפותחות יותר משלו אבל יש צדק במשפט הזה ספציפית- לא בהכרח יש הסבר מעמיק להכל, בטח שלא באופן אחיד וזה לא תמיד שווה את החקירה.
יש פעמים שאנשים פשוט נהנים ממשהו כי הוא נעים להם לביצוע ואין להם איזה הסבר מעמיק גם אם תצלול איתם עמוק אחורה, כך שחבל לבזבז את הזמן בלנסות למצוא משהו שספק אם יש שם במיוחד אם הכל מתנהל בצורה תקינה וכל הצדדים נהנים ושלמים עם הנעשה.
השאלה האמיתית שצריכה להישאל כאן לדעתי היא לא "למה יש אנשים שאוהבים אקט מסוים?" אלא למה יש אנשים שמרגישים את הצורך להטיל ספק באותנטיות של הנאתם של אחרים ומנסים לנתח אותה בשביל לתת לזה מבחינתם תוקף במקום להבין שכמו שלהם יש פטישים בלי הסברים מורכבים כך יש גם לאחרים?
וכן, לוודאי שהתשובה היא שזה נובע מאותו יצר סקרנות ורצון להבין את העולם, אבל לפעמים הדבר הבוגר לעשות הוא פשוט לשחרר כשאין בכך תועלת ממשית ואף פגיעה מסוימת ברגשותיהם של אחרים.
הרי לעומת מקרים של "אישה מוכה" או "רוצח סדרתי" שהבאת כדוגמא, התוצאות לא יביאו לתועלת כלשהי (למשל, אם נבין את הסיטואציות האלו נוכל למנוע קורבנות עתידיים) אלא סתם יספקו יצר חטטני שיגרום לצד "הנחקר" להרגיש שמזלזלים באותנטיות החוויה שלו ושעליו לסנגר על המשיכה שלו לתחום.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 9 באוג׳ 2017
מי הטיל ספק באותנטיות שלך או של כל מישהי אחרת? ואת יודעת טוב מאוד שלא עשיתי את זה. לפי ההיגיון הזה, כל הפורום הוא חסר ערך, כי שאלות מסוג זה, או על כל נושא אחר, אפשר למצוא כאן או בכל מקום אחר כל הזמן. את מדברת על תועלת?!? פחות אחרונה שבדקתי זה לא פורום מיועד ל"עזרה נפשית", אנחנו כאן בשביל להכיר את עולם השליטה, לדון במגוון נושאים. וחבל לקרוא שיש אנשים שמרגישים חוסר ביטחון עצמי בגלל שאלה כזו או אחרת.

לצערי, התשובה הזו היא קלאסית לטירוף של ה-P.C בשנים האחרונות, זה מזכיר לי מאוד את המושג שנקרא "מיקרואגרסיות" עכשיו גם ששואלים שאלה תמימה בשביל להבין את האחר או סתם בשביל לדעת, מוצאים את הדרך להאשים את האדם ב"זלזול" בתרבותו של האחר.

לסיכום, אנחנו לא בשום חקירה, מי שרוצה שיענה, מי שלא לא.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 9 באוג׳ 2017
איזו התקפה כשאפילו כלל לא דברתי עליך ספציפית, ובטח שלא באופן המזלזל שאתה מפגין כלפי עכשיו.
עניתי לך על השאלה שלך והרחבתי על למה השאלה שנשאלה *בשרשור* היא בגדר "לפעמים סיגר הוא סתם סיגר" ושלא כדאי להתעכב עליה כי אין לה באמת תשובה מורכבת ולכן לצפות ממישהו לתת לך תשובה מורכבת כשאין כזו יכול להתפרש כזלזול בכך שזה פשוט כיף למישהו רק כי אין לו הצדקה עמוקה לכך.
ואני אומרת את זה בתור מישהי שרגילה לזה שיש כאלו שמזלזלים במשיכה שלה ודורשים ממנה להצדיק אותה (ואני ממש לא היחידה) על אף שאין לי משהו מורכב להגיד מלבד שזה עושה לי טוב ואז תמיד מגיע הזלזול של "מה שאת עושה זה סתם" .
אני לא מאשימה איש "בזלזול בתרבות" בגלל שאלה תמימה אלא מציינת תופעה שכיחה בכלוב, של זלזול ממשי במשיכות של אחרים במיוחד כשאין להם פרשנות עמוקה לתת למה שהם עושים (ואולי לא לזה התכוון כותב הפוסט, מסכימה איתך, אבל זאת תופעה כ"כ שכיחה שלרוב השאלות האלו לא נשאלות במטרה תמימה במיוחד כשהן נכתבות בשורה בודדה בלי הסבר נלווה).
אבל העיקר לקפוץ למסקנה שהתשובה נובעת בהכרח "מטירוף ה- P.C" ולהכריז בפסקנות חד-משמעית שאני בהכרח חלק מתופעה שאפילו לא חשבתי בכיוונה כשהקלדתי את זה.
(זאת לא הפעם הראשונה שאתה קופץ למסקנה הזו כשזה כלל לא הכיוון של מי שאתה מגיב לו, למה זאת תמיד המסקנה האוטומטית שלך?).
בנוסף, חלק מהדיון הוא לא להסכים עם מה שנכתב ולהביא זווית נוספת על הדברים ולא רק לענות את התשובה המצופה.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 9 באוג׳ 2017
זו היתממות, רוח הדברים שלך הוא ברור, זה מתבטא בחצי השני של הפוסט ולא בראשון, למשל בפסקה האחרונה את עושה את החיבור בין מה שאמרתי לבין זלזול בחוויה של האחר.

חילוקי דעות זה סבבה, אבל הפוסט שלך בא לומר שהדיון עצמו לא לגיטימי.