סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא לשכוח להוסיף גירוי

מאלף פיות​(שולט)
לפני 6 שנים • 6 באוג׳ 2017

לא לשכוח להוסיף גירוי

מאלף פיות​(שולט) • 6 באוג׳ 2017
בעקבות כמה תגובות חיוביות, החלטתי להעלות את הפוסט שלי גם כאן

איכשהו השתרשה התפיסה שמין אנאלי הוא חלק אינטגרלי מיחסי שליטה וממש לא משנה הזהות המגדרית של השולט/ת או הנשלט/ת.

כחובב ותיק אני מזדהה עם התפיסה הזו, אבל נדהם כל פעם מחדש כשאני שומע על חוויות שליליות ופציעות כתוצאה. כל כך חבל וכל כך לא אחראי מצד שולט/ת לפגוע באמון של הנשלט/ת ולחדור מאחור בצורה לא נכונה. אז הפעם אני אקדיש את הפוסט הזה לקצת מידע טכני, אבל חשוב לעשות גם את זה לפעמים.

פי הטבעת הוא שריר חזק עמיד ובסיסי בגוף שמתורגל על ידנו מגיל 0 להישאר סגור ונעול. מכווץ. כמו כל שריר אחר גם פי הטבעת יכול לעבור אימון, אימון של שריר מקנה שליטה וכוח.

תמיד נכון להתחיל לאט במגע שמתפתח לחדירה מבוקרת עם אצבע ולא מעט חומר סיכוך... כשהנשלט/ת מסתגל אפשר לאט לאט להרחיב, להוסיף לחץ, לחפור, להוסיף עוד אצבע, ועוד אחת. בייחוד בהתחלה חשוב לעבוד לאט כדי לפתח גמישות, אם אין גמישות יווצרו קרעים וזה מצב לא נעים ומסוכן.

בהתחלה התהליך כואב ולא נעים. אז נכון, חלקנו מחפשים את הכאב, משני הצדדים. אבל זה גם הבסיס לבעיה ארוכת הטווח. אנחנו לא רוצים לשחק עם אצבע לנצח וגם ממש לא רוצים להגיע למצב שבו אחרי חדירה שגויה החור הנכסף מושבת לתקופה ארוכה. דווקא בהתחלה הכאב לא משרת אותנו.

אמנם, משחק של חדירות והרחבות מבוסס כאב יביא לתוצאה הנכספת, אבל עם הרבה עבודה קשה (משני הצדדים) וסיכונים מיותרים שאת כולם אפשר לקצר ולחסוך.

פרויד אמר מזמן שיש שני דחפים שמכווינים את האדם, עונג וכאב.

ואנחנו צריכים לזכור שחשוב לפעמים לשלב אותם ולפעמים להתמקד רק באחד.

כל השרירים בגוף מקושרים למוח, אימון שלהם לא נעשה בחלל סגור, כי כל אימון של שריר יוצר תגובה מוחית. והמוח שלנו מפונק הוא רוצה שיהיה לו טוב. כשהמוח מזהה נתיב לעונג הוא מפתח אותו ומשמר אותו, מנסה לחזור עליו. ואין דבר שהמוח שלנו אוהב יותר ממין, בייחוד כשאורגזמות מגיעות איתו...

כדי להרגיל את הנשלט/ת למצב החדש והלא מוכר וכדי לעזור לפי הטבעת ולמוח לפעול בכיוון הרצוי אין כמו הוספה של גירוי ישיר. כשאני מתחיל במשחקים אנאליים עם נשלטת לא מנוסה הדבר הראשון שאני מלמד אותה הוא לגעת בעצמה תוך כדי (בהנחה שהיד השניה שלי לא עושה את העבודה ממילא...), ליצור קישור של עונג לחדירות וההרחבות של פי הטבעת המכווץ שלה, ללמד את המוח שזה טוב ולא רק כואב. הדרך משם לאורגזמה אנאלית אמנם לא קצרה אבל אפשרית ומהנה icon_smile.gif

אחרי הכל עם העונג מגיע שיפור. והכי חשוב מגיעה גם התמכרות...
    התגובה האהובה בשרשור
הוא​(שולט)
לפני 6 שנים • 6 באוג׳ 2017
הוא​(שולט) • 6 באוג׳ 2017
כוונה טובה אך צריך לדייק. אם כבר להרחיב
ולהכין לקראת חדירה באופן נכון ללא פגיעות:
יש לאמן את הנשלטת ללחוץ את השריר הטבעתי
(כמו שמתאמצים לחרבן)
לחיצה כזו מרפה את השריר ומאפשרת חדירה נטולת כאב
"הרחבה" על הנשלטת באמצעות אצבעות או חפצים
ללא הרפית השריר עלולה להביא לפגיעה וכאב.

-כחלק מההכנה יש להתרוקן לפני ואף לשקול חוקן
-מומלץ לחדור מוגנים מפני סיכוי להדבקה
של צהבות למינהן.
-אין לחדור וגינלית לאחר אנלית זה מתכון לפגיעה חמורה
קפטן וונדי​(שולטת)
לפני 6 שנים • 1 בספט׳ 2017
קפטן וונדי​(שולטת) • 1 בספט׳ 2017
נהדר. אני מאוד התחברתי לעניין המוח בשביח לעזור להגיע לאורגזמה - משתמשת בזה בכל מיני צורות. לאמן ןלהרגיל שעונג וגמירה יגמעו לפי הדרכים שאני מדריכה בהן.

פוסט חשוב, תודה
פוסעת בענווה
לפני 6 שנים • 2 בספט׳ 2017
פוסעת בענווה • 2 בספט׳ 2017
כל הכבוד על הפוסט.
לגבי גברים, יש את הג'י ספוט הממוקם בצמוד לפרוסטטה.
נקודת גירוי עוצמתית שיכולה בקלילות להביא גבר לאורגזמה רק במגע בנקודה זו בלבד.
אמנם היא דורשת חדירה עמוקה, אך שווה בהחלט.
אם כבר לחדור לגבר, כדאי לכרוך בזה עונג.