אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכרזה על הזוכים בתחרות הסיפורים :

TheMentor​(שולט)
לפני 6 שנים • 13 בספט׳ 2017

הכרזה על הזוכים בתחרות הסיפורים :

TheMentor​(שולט) • 13 בספט׳ 2017
הכרזה על הזוכים :

הזוכים בתחרות -

במקום הראשון ArchAngle עם הסיפור : להגשים רצון אלים.

במקום השני טלי 35 עם הסיפור: העונש שגרם לי לגמור

במקום השלישי, בזכות בחירת השופטים, Dignitas עם הסיפור : הרכוש

ברכות לזוכים ותודה לכל המשתתפים בתחרות.

תודה לצוות השופטים על הזמן והסבלנות בספירת הקולות.

הודעה מיוחדת לגבי התחרות הזו, והתחרות הבאה, תפורסם בהמשך היום.
    התגובה האהובה בשרשור
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 13 בספט׳ 2017
ישששש!!! icon_smile.gif
תודה לכל המצביעים, לשופטים וכמובן לשאר המשתתפים שכתבו נהדר.

אני הלכתי לפתוח בקבוק מיץ פסיפלורה, שזו המקבילה של הסטרייט אדג'רים ללפתוח בקבוק שמפניה.
TheMentor​(שולט)
לא הבטחת משהו למצביעים שלך? הגרלה?
Snitch
Snitch • 13 בספט׳ 2017
טונות של ריספקט על היוזמה המגניבה ומברוק לך, אנג'לית!

מקווה שעד התחרות הבאה אצליח לכתוב משהו שיש בו יותר מ-120 תווים וגם להשתתף.
TheMentor​(שולט)
הפרסים הם :
זיכוי של 400 שח לציוד בפטיש דיל למקום ראשון.
זיכוי של 200 שח לציוד בפטיש דיל למקום שני.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי ספט' 13, 2017 10:48 am, סך-הכל נערך פעם אחת
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 13 בספט׳ 2017
כן, אני הצעתי למצביעים שלי, שאני אקריא את הסיפור שהם אוהבים (ולכן זאת הסיבה שהצביעו לו בכלל- אחרת למה שירצו לשמוע משהו שהם שונאים?), אם אזכה.

אני תארתי לעצמי שזה יגיע לכדי הדיון הזה.
אז לפני שהלינץ' שאתה מנסה לעשות יתפתח, אני אענה על כל הנקודות סביב זה במרוכז:

אז למה המהלך הזה חוקי ולא שוחד? הנה ההסבר:

1. קודם כל, אני שאלתי אותך ואתה אמרת לי שזה בסדר בווסטצפ! אם היית אומר לי שזה לא בסדר הייתי מורידה מיד את ההצעה.
בנוסף אתה לא השופט היחיד שראה את הפוסט שלי עם ההצעה ולא אמר דבר! היו עוד שופטים שראו אותו ואפילו עשו לפוסט הזה לייק!
מעולם לא קבלתי שום דרישה להסיר את ההצעה או אפילו הערה מאף אחד מכם שזה מהלך "לא חוקי".
במשך ימים ארוכים איש לא אמר לי דבר, ככה שאתה לא יכול להחליט אחרי שכבר זכיתי שזה לא בסדר.

2. בשביל לעשות את זה פייר אני הורדתי את הפוסט לטיוטות בזמן שההצבעה החלה בשביל לא להשפיע על אחרים. את הפוסט כתבתי ביום שישי, ההצבעה החלה במוצאי שבת וכבר אז הוא ירד לטיוטות. בפוסט לא ציינתי מה לעשות במפורש ולא הפנתי אף אחד לשופטים במופרש, לא נתתי הוראות אלא ציינתי שמי שרוצה יצביע- ומי שלא, לא נורא.
הרבה מהאנשים שדיברתי איתם במהלך ימי ההצבעה אפילו לא ידעו שמתקיימת הצבעה והייתי צריכה להפנות אותם לפוסט שלך בפורום! ככה שהם ממש לא רצו להצביע בגלל שראו את הפוסט שלי שירד מהאוויר די מהר, אם לא הייתי מפנה אותם לשופטים (כמו השאר שפרסמו לינקים פה לפרופילים שלכם עם הבקשה "תצביעו", ככה שזה לא שונה!) לא הייתי זוכה בכלל ככה שזה לא תלוי בפוסט.

3. ציינתי בצורה מפורשת שלא מדובר בסשן, לא מדובר בהיכרות ואפילו לא בשיחה אירוטית של כמה דקות! זה נטו הקראה, ולא פנים אל פנים אלא דרך ה- hangouts האנונימי (ובטח שלא דרך מספר טלפו או משהו מזהה אחרן!) וציינתי שאני חוסמת באותה שנייה מישהו שיחרוג מהגבול הזה וינסה להתחכם איתי ואני עדיין עומדת מאחורי ההבטחה הזו ואני לא ממליצה לאף אחד לנסות אותי.
אני ציינתי שזו תהיה בחירה אקראית לחלוטין, ככה שזאת יכולה להיות אפילו אישה או שולט (אגב, שתי האוכלוסיות האלו הצביעו לי גם לפי מה שקבלתי מהם בפרטי, מה יוצא מזה אם לא אהבה של הכתיבה?) ולא מישהו בהכרח מישהו שאני נמשכת אליו או ימשך אלי.

4. בנוגע למשיכה מינית וטובות הנאה מיניות: יש פה כאלו שעשו דברים שהם יותר לא חוקיים, כמו מישהי שפרסמה תמונה של החזה שלה רק בשביל לזכות להצבעות! זה באמת היה לא חוקי כי זה לא קשור לכתיבה שלה ונטו לחרמנות. והיי, נחש מה? בכל זאת היא לא זכתה ואפילו לא הגיעה בדירוג שקרוב אלי או למישהו אחר. ככה שהבוחרים לא מטומטמים כמו שנראה לך, והם כן התייחסו לכתיבה.
אני לא פרסמתי דבר מיני, לא תמונות של הציצים שלי, לא הבטחות לסשנים, לא פלירטטתי עם אף אחד אלא שמרתי על זה נקי לאורך כל הדרך!

5. גם לפני התחרות הזו זכיתי במעל 50 לייקים (נכון להיום- מעל 72) בסיפור הזה ואנשים כן אהבו אותו גם לפני "השוחד" שלי! אנשים כן אהבו את זה וזאת עובדה!
אם אתה וחבר השופטים לא אהבו אותו, זה עניין של הדעה האישית שלכם אבל לאחרים יש דעות אחרות עוד מלפני התחרות, והסיפור שלי עוד בטרם התחרות זכה ליותר יחס ואהדה מאשר הסיפור שאתם בחרתם, וזה קרה גם מבלי שהתקיימה תחרות ולא יכולתי "לשחד" מישהו גם אם רציתי.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי ספט' 13, 2017 10:52 am, סך-הכל נערך 3 פעמים
TheMentor​(שולט)
כן. מקוםשלישי זוכה רק בכבוד.
הבנתי גם ששלושת הסיפורים הזוכים יפורסמן במגזין הכלוב.
אבל זה כבר לא תלוי בי.
כלבה נאמנה​(נשלטת){M.E}
מנטור אתה המממן? אתה עשיר? אפשר לצאת איתך? icon_smile.gif חחח..

וארקי הסיפור שלך מדהים
הייתי נותנת לך מקום ראשון בלי שום קשר לכלום....