לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יש פה אנשים שמשתמשים בכוח העל שלהם ביומיום?

pikman​(נשלט)
לפני 6 שנים • 4 ביולי 2017

האם יש פה אנשים שמשתמשים בכוח העל שלהם ביומיום?

pikman​(נשלט) • 4 ביולי 2017
יש פה מזוכיסטים שמשתמשים ברצון שלהם לכאב ביומיום כדי "להינות" מדברים שגורמים להם סבל בטווח הקרוב אבל שהם חייבים לעשות?
גם אותה שאלה לסדיסטים (עם שינוי הניסוח למצבם כמובן)

אם כן, תנו בבקשה דוגמאות והסבר על איך אתם מפעילים את הסוויץ' הזה בראש.

תודה מראש 3>
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 4 ביולי 2017
זה ידוע שגיבורי על (או מוטנטים) שמפעילים את כוח העל שלהם ביומיום, ולא רק בנסיבות מיוחדות ומוצדקות, מורחקים מליגת הצדק (או מהאנושות הלא מוטנטית), ויפה שעה אחת קודם.
    התגובה האהובה בשרשור
Bent
Bent • 4 ביולי 2017
ציניות נחשב?
Snitch
Snitch • 4 ביולי 2017
רק כשקיימת סכנה מוחשית לאנושות.
בתור מזוכיסט, אני מוכן לסבול למען הכלל.
Glitch
Glitch • 4 ביולי 2017
רצסיבי התבלבל בין החוקיות של קוסמים צעירים ביקום של הארי פוטר לבין זו של המוטנטים. מוטנטים יכולים לעשות מה שהם רוצים, כמובן.

לא בטוחה שיש קשר ישיר למזוכיזם, אלא יותר למבנה אישיות או משנה פילוסופית שעיקרם האדרה של סבל. מניסיון אישי, לא מדובר בתכונות כיפיות כל כך, הן נוטות לדחוף את האדם לא פעם לעבר חידלון, פסימיות והכשלה עצמית.
עם זאת, הן כן משרתות אותי במידה מה. אני מאמינה בעובדה שהחיים מלאי סבל ואין לו סוף (הזהרתי מראש קודם), לכן לדעתי, מוטב למצוא יעוד ששווה לסבול עבורו. אני מרגישה שההכרה הזאת עושה אותי יותר מחוייבת למטרות שלי ולתוכניות אחרות, וגם גורמת לי להביט לעומק הדברים ולעבר העתיד. כלומר, מבחינתי אני מחפשת מהות יותר מכיף ותגמול מידי. כך שאני מוכנה לספוג מנה הגונה של סבל אם אני מאמינה שהיא משרתת אותי, וכל עוד מדובר במטרה מהותית וחשובה כמו השגת חלומות, קריירה, השכלה, יצירת אינטימיות, שמירה על חיים/בריאות.
כמובן שאני לא מיישמת את האמור מעלה על כל תחום בחיים והמשמעת העצמית שלי עדיין טעונת שיפור בדברים רבים. אבל יש נקודה בטענה שהעלת (:
pikman​(נשלט)
bent_wordsmith זה כוח על של יהודים.

אוף, לא הייתי משתמש במילים "כוח על" אם הייתי יודע שזה יעשה פה לכם טריגר 😕
pikman​(נשלט)
pancake כתב/ה:
רצסיבי התבלבל בין החוקיות של קוסמים צעירים ביקום של הארי פוטר לבין זו של המוטנטים. מוטנטים יכולים לעשות מה שהם רוצים, כמובן.

לא בטוחה שיש קשר ישיר למזוכיזם, אלא יותר למבנה אישיות או משנה פילוסופית שעיקרם האדרה של סבל. מניסיון אישי, לא מדובר בתכונות כיפיות כל כך, הן נוטות לדחוף את האדם לא פעם לעבר חידלון, פסימיות והכשלה עצמית.
עם זאת, הן כן משרתות אותי במידה מה. אני מאמינה בעובדה שהחיים מלאי סבל ואין לו סוף (הזהרתי מראש קודם), לכן לדעתי, מוטב למצוא יעוד ששווה לסבול עבורו. אני מרגישה שההכרה הזאת עושה אותי יותר מחוייבת למטרות שלי ולתוכניות אחרות, וגם גורמת לי להביט לעומק הדברים ולעבר העתיד. כלומר, מבחינתי אני מחפשת מהות יותר מכיף ותגמול מידי. כך שאני מוכנה לספוג מנה הגונה של סבל אם אני מאמינה שהיא משרתת אותי, וכל עוד מדובר במטרה מהותית וחשובה כמו השגת חלומות, קריירה, השכלה, יצירת אינטימיות, שמירה על חיים/בריאות.
כמובן שאני לא מיישמת את האמור מעלה על כל תחום בחיים והמשמעת העצמית שלי עדיין טעונת שיפור בדברים רבים. אבל יש נקודה בטענה שהעלת (:

מאוד מעניין לשמוע את הזווית שלך, תודה שחלקת.
וגם נראה לי שמוטנט שעושה מה שבא לו עלול להפוך ל"סופר נבל", אז זה לא מומלץ...
איה74
איה74 • 4 ביולי 2017
זה ללא ספק עוזר בביקור אצל השיננית.

אבל אין לזה קשר לכוחות העל שלי. אני לא יכולה לספר לך, אחרת אצטרך להרוג אותך.
Arminius​(נשלט)
Arminius​(נשלט) • 4 ביולי 2017
כששלחו אותי לפה מהכוכב מזוכיסטון לפני שהוא הושמד עשו זאת עם הכוונה שאעזור לכדור הארץ בעזרת הכוחות שאני מקבל מהשמש הצהובה שלכם. על כוכב הבית שלי לא היו לי כוחות אבל פה אני מסוגל לעוף, אני מאוד חזק ויורה קרני מזוכיזם מהעיניים שלי. אני בעיקר משתמש בכוחות האלה ביומיום כדי להגן על אמת, צדק והדרך המזוכיסטית.
pikman​(נשלט)
😑
אני מתחיל לחשוב שאולי באמת כוח העל שלכם הוא ציניות...