לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

body suspension

Gingerbill​(שולטת)
לפני 6 שנים • 29 בספט׳ 2017

body suspension

Gingerbill​(שולטת) • 29 בספט׳ 2017
תליית בן אדם באמצעות קרסים ענקיים בגב, למי שלא יודע מה זה באדי סספנשן.
מה דעתכם על זה? בעד, נגד, יש פה מישהו שניסה? icon_smile.gif
Shpitzi​(נשלט)
Shpitzi​(נשלט) • 29 בספט׳ 2017
לדעתי איום ונורא
Just love​(אחר)
Just love​(אחר) • 29 בספט׳ 2017
בעייני קיצוני לחלוטין ומפחיד..
אפשר לתלות באמצעות קשירה
Gingerbill​(שולטת)
Gingerbill​(שולטת) • 29 בספט׳ 2017
למה אתם חושבים שזה איום, ולמה טוב? מעניין לשמוע
האלה עשתורת​(אחרת)
האלה עשתורת​(אחרת) • 29 בספט׳ 2017
ראיתי כמה סרטונים שהתחילו בצילום של תליה כזו - סגרתי מיידית.
לא מסוגלת אפילו לראות את זה.
בעיני זה כל כך מצמרר שנגמרות לי המילים.
מאידך תליה באמצעות קשירות זה משהו אחר לחלוטין. נשמע שזה עשוי להעיף למחוזות אחרים.
היפוקרטס​(נשלט)
היפוקרטס​(נשלט) • 29 בספט׳ 2017
מכיר מישהי שאוהבת את זה, אני לא הייתי רוצה שיעשו לי את זה או לעשות למישהו אחר באופן אישי, זה גם מעורר בי גועל, צמרמורת ומפחיד ולא רואה בזה משהו שיכול להיות לי כיף או סיפוק צורך באיזשהי צורה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 29 בספט׳ 2017
זאת כאילו אקסיומה שבכל פעם שיפורסם פוסט על אקט או סגנון שליטה לא מיינסטרמיים, אנשים שמעולם לא ניסו או חקרו אותו יקפצו למסקנות ויפסקו שהמעוניינים בו לא באמת נהנים אלא הם שם כי יש להם בעיה.
(יש לכתוב "לא לטעמי" ויש לעשות נאומים על כמה זה חולני).
אין חדש תחת השמש.

לעניין עצמו:
בשביל לבצע אקט שכזה בבטחה צריך הרבה ידע והרבה ניסיון.
אם הייתי מעוניינת בכך בתור שולטת (זה לא בהכרח קשור לשליטה, אבל אם אנחנו כבר בכלוב...) הייתי הולכת לכנסים האלו ולוקחת כמנטור את אחד האומנים הטובים שם (ואני אישית לא הייתי מספקת באחד ומתייחסת רק אליו כאוטוריטה יחידה) ולא מעזה לפעול לפני שהתאמנתי והשכלתי מספיק בתחום הזה, באנטומיה ובפיזיולוגיה, בכללי בטיחות ובמתן עזרה ראשונה גם אם זה אומר שיקחו לי שנים, וגם אז הייתי מתחילה ליישם בהדרגה.
אם הייתי מעוניינת בכך כנשלטת לא הייתי מתפשרת ומבצעת את זה רק אם מישהו שיש לו נסיון רב ומוכח, וגם כאן לא מתחילה בגדול אלא בצעדים קטנים וגם כאן הייתי לומדת איך הגוף מגיב לכל העניין הזה ועל כללי זהירות ולא מסתמכת רק על חסדי הצד השני.
לא משנה מאיזה צד של השוט הייתי (או יותר נכון של הקרס) תמיד הייתי דואגת שיש בהישג יד אמצעים לעזרה ראשונה ולפינוי לטיפול רפואי במקרה שדברים משתבשים בשביל לא לגרום לנזק או לצמצם אותו למינימום האפשרי.

בקיצור, דעתי (טוב לא ממש דעתי, אלא עובדה) על כך היא שזה אקט פולשני ואקסטרמי ולכן אין שום מקום לקיצורי דרך או לקלות ראש בזמן שלומדים ו/או מבצעים אותו.
זה לא מיועד לכל אחד אלא לאנשים מאוד מיומנים (ודרושה מיומנות מורכבת הרבה יותר מסתם הבנה טכנית) ואחראיים.
אז טוב שזאת גם ככה לא כוס התה שלי בשביל שלא אצטרך לשבור על כך את הראש כלל icon_smile.gif

ויקיפדיה מסכמת את זה לא בצורה הכי מקצועית אבל היא די נחמדה למי שרוצה להבין על מה מדובר באופן כללי:
http://bit.ly/2yOmvyC
(fun fact: הידעתם שהאקט הזה נגזר מתוך ריטואל שבטי?)
    התגובה האהובה בשרשור
timna
timna • 29 בספט׳ 2017
טוב,

באמת לא ממקום שיפוטי, ואני מצטרף לארקאנג'ל. כמעט כל מי שהביע פה דעה בשרשור הביע את ה*תחושה* שלו ביחס לעניין ולא את דעתו,
ודי ברור שאף אחד מכם לא ניסה... אבל זה לא מה ששאלו אתכם.

גם אותי אישית זה מרתיע, ולכן לא אנסה. ברם, אני מכיר כמה אנשים שעשו את זה בשביל החוויה, ועוד מישהו שהוא מהאנשים שתולים.
אז ככה: כן, תולים אדם עם קרסים, שנכנסים במקומות ספציפיים מאוד בעור (באזור השכמות בגדול), ושנשענים על התנגדות של שרירים גדולים.
המקום מחוטא לפני שמכניסים את הקרסים, ויש מי שמשגיח עליכם במהלך כל החוויה. כל העסק על פניו נעשה עם אמצעי חיטוי והגנה (סטריליזציה, והתולה גם עם כפפות וממה שראיתי אפילו מסיכת מנתחים). אחרי שמחדירים את הקרסים מרימים אתכם קצת מהקרקע בשביל הריחוף, ולמתקדמים גם מוסיפים ניעות קלות. הרבה יותר מזה אי אפשר לעשות. התלייה עצמה לא נמשכת המון זמן. ולמיטב זכרוני, כיון שהקרסים רחבים, זה גם לא משאיר פצע רציני, והוא מגליד אחרי כמה ימים (לא לתפוס אותי במילה בעניין, אני מסתמך על מה שראיתי אצל מישהי שניסתה).

מרשמים ששמעתי ממי שעשה את זה, הם מתארים תחושה של היי ושל ריחוף, תרתי משמע, גם פיזי וגם מנטלי, לעניות דעתי בגלל התפרצות אנדורפינים. יש כמה צוותים בארץ שעושים את זה באופן מסודר, ואפשר בדרך כלל למצוא אותם בפסטיבלים שמתמקדים בתרבות גוף, כמו פסטיבל הקעקועים.

בהצלחה.
Bent
לפני 6 שנים • 30 בספט׳ 2017
Bent • 30 בספט׳ 2017
לגמרי ברשימת הדברים שלי לעשות! גם לעוף, גם ללמוד יותר על התהליך מהצד הדוקר, גם לעולם לא אעשה זאת מהצד השני בעצי.

אבל בהחלט מתכנן לעוף ככה פעם