סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הטוסיק דורש

עושה רצונך​(נשלט)
לפני 6 שנים • 8 באוק׳ 2017

הטוסיק דורש

עושה רצונך​(נשלט) • 8 באוק׳ 2017
בגלל החרמנות אני מתחבר לאטרף ולצ'אט של וואלה ולעוד אתרים כמו mybf כדי למצוא זיון
זאת משימה כל כך קשה שבדרך כלל נוחלת כשלון
כן כן גם אצל הבנים זה קשה ממש כמו אצל הבנות
למה קשה? יש הרבה סיבות בחלקן אני אשם בחלקן לא
יש שמזיינים רק אם יש מיקום ולי אין מיקום יש שרוצים לגמור בפנים בלי גומי ולזה אני לא מסכים
הבעיה גם שאני מאוד בררן בלי קשר אם יש לי על מה או אין לי על מה להיות בררן כזה אני
אני נמשך רק לבחורים צעירים (18+למען הסר ספק) אקטיביים רזים חלקים עם מראה פנים נערי עדין אפילו אוכצ'ות נשיים וכמובן גם לטורנסיות
אבל הבעיה היא שכמעט כל מי שנראה כמו שאני אוהב הוא פסיבי
אני בכל יום דוחה המון הצעות לזיון פשוט לא נמשך למראה הגברי לא לשעירים לא לשמנים ולא למבוגרים
לפני כמה ימים נכנסתי לצ'אט של וואלה וכרגיל לא בניתי על זה משהו רציני
נכנסתי לחדר הומואים קראתי לעצמי "טוסיק שובב"
קיבלתי המון פניות והצעות ואת כולן דחיתי כנראה שהכינוי שבחרתי הקפיץ להם את ההורמונים וכל אחד מתאר לי מה היה עושה לי ואיך היה קורע לי את התחת
היה בצ'אט משתמש בשם "בועל נשי" תכף קפצו לי הפיוזים מעצם המחשבה שאקבל זיון מהבועל הנשי הזה כי הרי זה מה שאני מחפש
פניתי אליו בפרטי כתבתי לו "ואווווו אתה התגשמות הפנטזיה שלי אתה כל מאוויי ולזה אני משתוקק ומייחל בבקשה בבקשה בבקשה צור קשר"
לא ענה
כתבתי לו שוב "מבטיח ומתחייב כי אהיה לשביעות רצונך ולא אאכזב אותך אעשה כל מה שאתה רוצה ואוהב בבקשה בבקשה"
לא עונה
כתבתי לו "טוסיק לבנבן שובב חלק נשי ומטופח חור צר מוצץ ממש טוב צייתן"
יששששש הוא ענה לי
מהיכן אתה?
מתל אביב תודה רבה שענית לי אני מאוד מעריך זאת
בן כמה?
46 נראה ממש טוב בהיר 173 עיניים כחולות לא שעיר
אתה נייד?
כן בטח אוכל להגיע ממש מהר מהיכן אתה שאלתי?
הרצליה
זה לא רחוק אם תסכים לאפשר לי להגיע אוכל להגיע תוך כמה דקות
"לפני שתגיע אני לא רוצה שיהיו הפתעות או אי הבנות אני רוצה שנדבר עוד קצת"
כמובן אתה בהחלט צודק אשמח להשיב על כל שאלה שתמצא לנכון לשאול אותי כתבתי
"מה אתה מחפש?" שאל אותי.
לא מחפש קשר אני דו, עם גברים אני פסיבי בלבד, שנמשך מאוד מאוד מאוד לגברים אקטיביים בעלי מראה נשי
"מחפש להגיע למצוץ לקבל חזק בטוסיק וללכת" כתבתי לו
"מחפש דופק קבוע" כתבתי לו
הוא כותב לי "אספר מעט על עצמי.... אני בן 35 גרוש כבר 4 שנים אב לילדה בת 5 גר לבד מהרצליה אני מאוד אקטיבי ורק אקטיבי לא מחפש משחקים מחפש מישהו שיגיע בלי הרבה דיבורים ימצוץ יוריד מכנסיים יסתובב יגיש לי את הישבן שלו אביא לו זיון חזק בתחת וביי ושלא יהיו הפתעות אני נראה נשי ממש ומאוד חלק בכל הגוף זה תהליך שהתחיל אצלי כבר לפני 7 שנים אני נועל עקבים גרביוני רשת חוטיני חצאית מיני גופיית בטן עם חזיה והשיער שלי אמיתי שטני חלק ארוך פזור גולש
חזה קטן הורמונלי פנים נשיות מאוד מושקעות גם כשאני מתלבש כגבר ביום יום יש לי מראה נשי אני קולט אנשים בסופר בבנק ובכל מקום שאם היה להם אומץ היו מתחננים שאזיין אותם בתחת"
אני אוהב לפני הזיון שמתפעלים מהמראה שלי שסוגדים לי ומתחננים שאזיין אותם ואז אני שולף את הזין דוחף אותו לפה של הזונה ומביא לו גמירה ראשונה בפה ודואג שיבלע הכל עד הטיפה האחרונה ושהזין יהיה נקי נקי אם המציצה היית טובה אז אני מזיין אותו בתחת אם לא נהניתי ולא היית מציצה מושקעת אז אני אומר ביי תודה
פגישה ראשונה אף פעם אני לא מביא הביתה יש לי מקום מאוד קרוב לבית שבו אני נוהג לזיין את אלה שבאים אלי פעם ראשונה
ואווווו כתבתי לו אני חייב דקה שתיים להירגע ממה שכתבת לי
"למה?" כתב לי
"כי אתה בדיוק התגשמות החלום שלי מבטיח מבטיח שלא תתאכזב ממני בבקשה תן לי הזדמנות אחת ויחידה בבקשה מבטיחחחחח" כתבתי לו
"מה הטלפון שלך?" כתב לי
למרות שאינני נוהג למסור טלפון לאף אחד הרי שהפעם בלי שום היסוס מייד כתבתי לו את הטלפון
ולא העזתי אפילו לבקש ממנו תמונה כפי שאני נוהג עם כל אחד אחר
"יש לך תמונה?" כתב
אוי כמה שדאגתי ואוו חשבתי שהנה כאן הכל מתמוטט כל מה שהתפללתי שיקרה לי עומד לקרוס לי ברגע מול העיניים
"כן יש לי מקוה שתמצא לנכון להשתמש בי מקוה לעבור את המסוכה הזאת מתפלל שלא תפסול אותי" כתבתי לו
"שלח" כתב לי
"מייד" כתבתי
בחרתי את התמונה שיש לה את הכי הכי הכי סיכויים ומייד שלחתי לו זאת תמונה שאני על הבטן מכופף בתנוחה של ממתין לקבל זין ורואים את החור הנשי שלי ואת הטוסיק ורוד מהצלפות שחטפתי מידידה שלי בדיוק דקה לפני שהתמונה צולמה
המתנתי לגזר הדין האם יסכים לזיין אותי או לא
"שווה זיון" כתב לי
ישששששששש שחרתי צעקה לחלל החדר
התחלתי להתרגש הוא מסכים לזיין אותי ייייייששששששש
"תודה תודה תודה מבטיח שלא תתאכזב ואעשה כל מה שאתה רוצה ואוהב תודה רבה על שהסכמת תודה רבה רבה" כתבתי לו
"סליחה אם השאלה קצת מוקדמת אבל מתי נוח לך שאגיע אליך?" שאלתי
"תוך כמה זמן תוכל להגיע להרצליה?" שאל
"זה משנה אם אבוא עם מכונית או אפנוע?" שאלתי
"ממש לא משנה" ענה לי
"אוכל להגיע אליך תוך 15 דקות אפשר בבקשה לקבל כתובת?" כתבתי
"מצויין אני חם לתת בטוסיק אז תגיע כמה שיותר מהר להרצליה רחוב .....בניין מספר ........וכשתגיע לבניין צלצל באינטרקום מספר .......וארד אליך
"להביא חומר סיכה וקונדומים?" שאלתי
"לא פשוט תגיע כבר יש הכל"
ואוו הלחץ שלו לזיין אותי הדליק אותי
טסתי כל הדרך להרצליה הגעתי לכתובת וצלצלתי באינטרקום
"אני יורד תמתין ליד חניה מספר 11" כתב לי
ואוו איזו התרגשות
אחרי דקה נפתחת המעלית וממנה יוצאת דמות נשית גבוהה סקסית לבושה מיני
כל כך קיויתי שזה הוא
כןןן הוא מתקרב לחניה מספר 11 ואווו הלב דופק מהתרגשות
עמד מולי מתבונן בי ואני מפגין צייתנות רציתי לומר תודה אבל יצא לי גמגום תתתוודדדדדהההה
"בוא אחריי"
ואוו איזו הליכה איזה גוף אני הולך אחריו ומתפעל ולא מאמין שבעוד רגע אני הולך לקבל זיון מהדבר המדהים הזה
הייתי מוכן אפילו ליד חניה מספר 11 לכרוע ברך ומייד למצוץ לו אם היה אומר לי אפילו ששם זה לא הכי דיסקרטי
אחרי כמה צעדים הוא נעמד ליד דלת ברזל פתח אותה ונכנס פנימה
"קדימה כנס"
נכנסתי אל תוך חדר האשפה והייתי הכי מאושר בעולם בתוך חדר האשפה הזה
הדלת נסגרה מאליה ואני מייד מבלי שיגיד לי כמי שמכיר את תפקידי כרעתי ברך והתחלתי לנשק לו את כפות הרגליים השוקיים והירכיים המדהימות ולאט לאט עולה למעלה עד שהגעתי אל המיפסעה שלו הכנסתי את הראש אל מתחת לחצאית הקצרצרה והתחלתי לנשק וללקק את התחתונים ואת בליטה הענקית של הזין ואת שק הביצים ועיניי מביטות בו כמתחננות שישלוף כבר את הזין הענק הזה וידחוף לי אותו כבר אל תוך הפה
כןןן הנה היד שלו מסיטה את התחתון והזין קפץ החוצה ואוו איזה זין יפהההה
מייד כוונתי את פי אל הזין כדי למצוץ אך הוא הרחיק את הזין ממני
"בבקשה בבקשה תן לי בבקשה למצוץ לך את הזין בבקשהההה"
ואז ביד אחת אחז בראשי מהשיער וביד השניה אחז בזין והכניס אותו בעוצמה אל תוך פי שכבר היה פעור לרווחה בציפייה לקבלו אותו פנימה
"למצוץ זונה קטנה למצוץ טוב"
איזה זין טעים איזה זין בעל מרקם נעים איזה ריח טוב יש לזין הזה ואיזה מיפסעה מדהימה מפמפמת אותי מול הפרצוף ואווו
אני אוהב את הדיבור המלוכלך שלו
"למצוץ טוב קדימה זונה" פוקד עלי בקול סמכותי אך עדין
ואז פתאום החזיק לי את הראש בשתי הידיים המתוקות שלו והצמיד את הראש שלי אל המפסעה שלו הזין נכנס עמוק יותר אל תוך הגרון שלי ופתאום הרגשתי את כל הגוף שלו רועד ושפריצים של נוזל סמיך ממלאים לי את הגרון שפריץ ועוד שפריץ ועוד שפריץ והוא גונח אווווו אההההה אהההה אווווו כןןןןן כןןןןן
בלעתי הכל בהתלהבות וניקיתי לו את הזין עד הטיפה האחרונה תוך שהוא אומר לי "זונה טובה מצויין ילדה טובה"
המשכתי בהתלהבות למצוץ לו עוד את הזין הרי אני לא רשאי להפסיק למצוץ אם לא קיבלתי הוראה מכבודו להפסיק
אחרי 2 דקות של מציצה התחלתי להרגיש את הזין הענק שלו שוב מתקשה וטופח בתוך הפה שלי
הוא הושיט יד אל החזיה ושלף ממנה קונדום
אני חייב לציין שהחזה שלו ממש כמו חזה של נערה בת 17 קטן עגול ויפה
פתח בנשיכה את אריזת הקונדום תוך כדי שאני כמובן עוד מוצץ
שלף את הזין שלו מתוך הפה שלי והלביש את הקונדום על הזין והחזיר את הזין חזרה אל תוך הפה שלי
המשכתי למצוץ כמו ילדה צייתנית
אחרי דקה נוספת של מציצות הוא אמר לי לעמוד, עמדתי והמתנתי להוראות
הוא לקח פח אשפה הפיל אותו לריצפה וניגש אלי פתח את החגורה של המכנסיים שלי פתח את הכפתור של המכנסיים שלי וגם את הריצ'רץ' ואז קירב אותי אל הפח כופף אותי על הפח כשהבטן שלי על הפח וכל זה בלי דיבורים ואהבתי שהוא עושה בי מה שבא לו
עכשיו כשאני שכוב מכופף על הפח הוא ניגש אלי מאחורה משך את המכנסיים למטה עד לנעליים ואחר כך משך בבת אחת את התחתון למטה עד הברכיים פיסק לי את הישבנים לרווחה והביט בהם כבוחן את הסחורה
"טוסיק יפה יש לך כלבה"
ניצמד אלי החזיק ביד אחת את המותניים שלי וביד השניה את הזין והתחיל להחדיר אותו פנימה בלי שום חומר סיכה
לא יודע להסביר איך אבל הכניסה היית קלה למרות הזין הענק
אולי בגלל החרמנות הרקטום שלי היה כבר רטוב ואולי גם כי הייתי כל כך חרמן לקבל אותו לתוכי אז שרירי הרקטום היו כל כך רפויים בציפייה לקבלת הזין פנימה
עכשיו כשהזין החליק פנימה היד השניה גם נתפנתה לאחוז במותניי והתחיל הנענוע והפמפום
כל כך אהבתי להציץ לאחור לראות אותו מזיין אותי איזה מראה מדהיםםםםם
אהבתי איך שהוא מביט בי במבט מתנשא אהבתי להרגיש את הנחיתות במעמדי בזנן שהוא משרמט אותי
אוי איזה כיף להרגיש את הזין שלו בתחת נכנס ויוצא ומרחיב לי את החור יש מין תחושת זרם חשמלי עדין עמוק בתוך הרקטום
אהבתי את התחושה שאני משמש לו אובייקט לסיפוק הצורך המיני שלו
אני זוכר שאמרתי לעצמי שאני אעשה הכל כדי שיהיה לו טוב ונעים כדי שירצה שוב לזיין אותי
התחלתי לגנוח כמו זונה מיוחמת " איייי התוסיקקק איייי" השמעתי גם קולות של מתייסר וסובל אווו אייי אאאא לאא בבקשה לאא התוסיק שלייי אייייי אתהה קורע לי את הטוסיקקקקק אאאייייי אאאייייי הטוסיקקקק ובשלב מתקדם כשחשתי שהוא מתקרב לסיום התחלתי לומר דפוקקק אותיי חזקקקק בבקשהההה בבבבבקקששההה דדפפווקק אותתתיי חחזקקק אאניי אוההבב את הזיןן שלךךך דדפווקקק אותייי בבבקשההה
והוא אומר כןןן שרמוטה קטנה כןןןןן זנזונת מיוחמת כןןן קבלי אותו כלבההה
ואז הרגשתי את האחיזה של ידיו במותניי מתהדקת מייד הבנתי שהגמירה מתקרבת קצב הפמפום מתגבר המפסעה שלו חובטת בישבן שלי ואני נהדף קדימה ואחורה והוא משמיע רעשים כמו אאההה אההה כןןןן אההה ככןןןן אאהההה אההה ואז אני מרגיש שהכל הולך ונרגע...כןן הוא גמר לי בתוך הטוסיק שלי אמנם בתוך הקונדום אבל אהבתי להרגיש נקבה שלו שקיבלה ממנו גמירה בפנים
שלף את הזין שלו מהתחת שלי זרק את הקונדום לתוך אחד הפחים ואמר לי על הברכיים ולנקות
מייד קמתי מעל הפח שהייתי שכוב עליו כרעתי ברך והתחלתי לנקות לו את הזין משאריות הזרע המתוק שלו
ובלי שום התראה פתאום שלף את הזין שלו מתוך הפה שלי דחף אותו חזרה לתחתון הסתובב ונעלם
ואני נשארתי בתוך חדר האשפה המום מבולבל מהחוויה העוצמתית
קיויתי שהוא ישמור את הטלפון שלי ושאזכה לשמש לו שוב זונה
    התגובה האהובה בשרשור
Mistrr El​(אחר)
לפני 6 שנים • 9 בנוב׳ 2017

דימיון

Mistrr El​(אחר) • 9 בנוב׳ 2017
דימיון של זונה
עושה רצונך​(נשלט)

בורות

עושה רצונך​(נשלט) • 9 בנוב׳ 2017
עדי לב
זונה לוקחת כסף

עדי לב
זונה עובדת לא כי החשק הכריע אותה

עדי לב
זונה יוצאת לעבוד בדרך כלל כדי להתפרנס

עדי לב
לי אין סרסור
עדי לב אני לא גובה תשלום
עדי לב
אותי התשוקה הכריעה ולא מצבי הכלכלי
עגי לב פתח/פתחי מילון ועיין/עייני בערך זונה
סליחה שלא טרחתי לברר האם זה את או אתה פשוט לא גיליתי עניין
תחרה שחורה​(נשלט)
תחרה שחורה​(נשלט) • 9 בנוב׳ 2017
האמת - סיפור די דמיוני.
עד כמה שהייתי רוצה להאמין, לא מסתדר לי שמקיימים סקס בחדר אשפה.
מילא הלכלוך והסרחון, הרי כל רגע עלול להכנס אחד הדיירים עם שקית אשפה..
עם זאת אני מודה, הניסוח שלך די משכנע..
עדי לב הביע חוסר אמון בסיפור כשכתב דמיון של זונה, אבל קח את המחמאה
בכינוי זונה שכזו הרי היית רוצה להיות ולהרגיש.
עבר יותר מחודש, האם התקיימה פגישה נוספת? סתם סקרנות...
עושה רצונך​(נשלט)
אפשר לומר למישהו שהוא בן זונה ומניאק ומה לא...
והמגודף אפילו יחייך
הכל תלוי באופן בו המסר מועבר
אמנם הסיפור הוא פרי דמיוני אך קיימתי לפחות שלוש פעמים סקס בחדרי אשפה
אמנם מספר הפעמים הזה לא מכתיר אותי דוקטור לחדרי אשפה אך אוכל לומר שישנם חדרי אשפה מצוחצחים ממורקים מבושמים ואף ממוזגים
מאז כתיבת הסיפור אכן התקיימה פגישה אך לא בחדר אשפה אלא באתר בניה icon_smile.gif icon_smile.gif
תחרה שחורה​(נשלט)
תחרה שחורה​(נשלט) • 9 בנוב׳ 2017
לטעמי קצת עלוב לקיים סקס בחדר אשפה אפילו אם הוא מצוחצח, אך בעיקר החשש
שכל רגע מישהו עלול להכנס. חשש ומתח גורמים להיחפז באקט וגם לחוסר ריכוז
שמופנה כל העת לדלת.. לא אידאלי. כבר עדיף אתר בניה ואולי לצרף שם איזה אחמד או מוחמד...
עושה רצונך​(נשלט)
לא תמיד זה תוכנית כבקשתי
נכון שלא מדום אידיאלי אבל מוטב זה מאשר כלום
יכול להיות שהיה שם איזה אחמד...
מה שבטוח שאם היה אז הוא התנהג יפה ולא הפגין נוכחות
TheMentor​(שולט)
TheMentor​(שולט) • 9 בנוב׳ 2017
העיקר שמימשת את הפנטזיה שלך,
הבעיה עכשיו תתחיל אם הוא לא שמר את הטלפון שלך....
למצוא משהו כזה שוב, זה... לא יהיה קל.
כי אתה באמת מחפש ואוהב משהו מיוחד מאוד.

בכל אופן מאחל לך הצלחה מכל הלב.
Sm Art{☆Sm}
לפני 6 שנים • 10 בנוב׳ 2017
Sm Art{☆Sm} • 10 בנוב׳ 2017
עדיף.לדבר עם טראנסיות בנקבה .
כי יש להן טוסיק