ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ואז זה קרה....

נשלט בדברייך
לפני 6 שנים • 16 באוק׳ 2017

ואז זה קרה....

נשלט בדברייך • 16 באוק׳ 2017
היה זה ליל חמישי...ההודעה בפייסבוק הייתה חזקה ממני, משפיל מבט למקלדת ותוהה לעצמי האם לסמס את ההודעה? ואז זה קרה...
ההודע נשלחה, התגובה הייתה ביש רגע, " כן יקירי אשמח להכיר" בן כמה אתה?....בן 28, נדהמתי לראות את הפיד שלך, התחברתי ממש עמוק אל מול עינייך גברתי...
היה זה סופש של התכתבויות, הפלא ופלא, לא באמת ידעתי לאן זה יוביל? ומה באמת יקרה הלכה למעשה....כששאלתי אותה למה היא לא נרדמה כל הלילה היא השיבה שאני לא אבין אותה, ונשענתי חזק לאחור ואמרתי אני רוצה שתסבירי לי במפורט, לפתע הודעה בווטסאפ.."נשלחה הודעת תמונה" פותח את ההודעה ונגלה לעיניי תמונה חדשה בחיי תרתי משמע...גבר על 4 שפניו מכוסות ברתמה שחורה והיא? כן היא זו שישבה שם מולו עם רגליים פסוקות....
התגובה הראשונה שהוחזרה..."ווא" האמת אני לראשונה נחשף לדבר שכזה...מה את אומרת זה מומלץ?!
מומלץ מומלף...אם לא תנסה לא תדע!
לאחר מחשבות וסופש רווי של דמיונות אייך כל זה יכול להתנהל הגעתי להחלטה שאנסה זאת, וכן אין לי בעיה לשים מסיכה על הפנים( הרי בתקופת הצבא המסיכה הייתה חלק מפרטי הלבוש דאז).
היה זה יום שישי, שעת צהריים 12:15 לערך," נו, מה החלטת? שווה לי להשאר בדירה היום או שאתאם יציאה עם חברה?"
" תישארי בביתך, אני אגיע סביבות הערך ואעדכן אותך"---" אתה טועה חמוד, אתה לא מחלק פקודות פה"--- " לא הבנתי אז את כללי המשחק"----" כשתגיע תקבל על הראש על זה שהעזת לחלק לי פקודה", 20:15 ברחוב ס--ב--ב--ט, הישאר ברכב ותסמס לי על הגעתך"
השעה 19:00 יצאתי לדרך, רכבים חולפים על פניי, דתיים יוצאים מבית הכנסת, החיים כשגרה....וויז" בעוד כ 200 מטרים פנה ימינה והגעת ליעד" נעצרה נשימתי, הייתה חנייה די גדולה.
מסתכל במראה וא
ומר לעצמי- קדימה זמנך הגיע!
האסמס בכתיבה..." היי -----, אני הגעתי icon_smile.gif" _____" מצויין, תעלה לדירה -- אל תדפוק בדלת, הדלת פתוחה למחצה, אני יושבת בסלון, אתה מגיע מפשיל את בגדייך, יורד על 4 נועל את הדלת, ומגיח אליי כאשר אתה על 4"
ואז זה קרה....נכנסתי, הבית חשוך, אני כולי רועד, מוריד את בגדיי, זוחל על 4, מגיע לסלון, מנסה להרים את ראשי לראות מול מי אני נמצא ובאותו הרגע קיבלתי את כפות רגלייה לתוך פניי, הנשימה נעצרה לכמה שניות, עדיין לא מבין מה קורה סביבי...." שקט עבד!, אני שמה לך משהו על הפנים ולאחר מכן תרים את פנייך, מסיכה שחורה צמודה, מעור, האמת היה שם ריח נעים icon_smile.gif, עכשיו עבד תרים את ראשך....מרים את ראשי, מגלה מולי אישה בגיל ה- 45 לערר, שיער זהוב יפה להפליא, מוצצת קרטיב קרח, כוס יין אדום לצידה וסיגריה מתמוססת במאפרה....היה זה לילה של הסברים, מעשים....ומאז?! מאז אני שבוי כעבד, לא רואה מעבר, הרצון העז והתשוקה להבין את גודל המסירות...
היו מפגשים מטורפים...במחשבה לאחור לא באמת מבין מה קרה שם....
כבר מעל 8 חודשים שנותק הקשר מפני שהיא עשתה סטופ בחייה, ואני!? אני ממתין שיגיע הרגע!

** הסיפור הינו סיפור אמיתי **
    התגובה האהובה בשרשור
Agate
לפני 6 שנים • 16 באוק׳ 2017
Agate • 16 באוק׳ 2017
איזו חוויה מרגשת!
יפייפה