סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אם יגאל לא היה חבר נשמה....

Gia X
לפני 6 שנים • 18 בדצמ׳ 2017

אם יגאל לא היה חבר נשמה....

Gia X • 18 בדצמ׳ 2017
"הכלב הזה שלכם כל היום עסוק בבולבול שלו, מלקק לעצמו בלי הפסקה!" איזה צחוק מרושע יש לנעה הזאת!

אם יגאל לא היה חבר נשמה, הייתי בועט בה! אני לא מבין מה הוא מצא באישה הזאת!

צ'ואי, הכלב של ענת, סובל בזמן האחרון מאיזה אלרגיה לא ברורה וכל הזמן מכרסם לעצמו את הבטן מרוב גירודים. יש מצב שעל הדרך הוא גם מלקק לעצמו. חחח, בדיוק נזכרתי היום בבדיחה הישנה הזאת – למה הכלב מלקק לעצמו? כי הוא יכול!

גם לי נראה לי יש בעיה. אם לדייק, ענת קוראת לזה בעיה, כי אני לא רואה שום דבר בעייתי בזה שאני אוהב לגעת בעצמי ואני אומר שזאת היא שאשמה. היא פשוט הפסיקה לתת לי!

מה, אני גבר, אני צריך סקס! בשביל זה התחתנתי, לא?

אני חוזר מהעבודה, אני גמור, אני רוצה לפרוק! לא ביקשתי שום דבר מיוחד, קצת חום ואהבה. פיזית.

אני דווקא חושב שאני בעל סבבה! ענת, הגברת הכמעט מלומדת הזאת, עסוקה עם התזה שלה. אז אני, בתור בעל מתחשב, פותר לעצמי ת'בעיות שלי ועושה לעצמי זמן להתפנק במקלחת ולפעמים גם בשרותים. בחיי שאני לא מוצא בזה שום דבר רע!

----------

לאחרונה ענת מגזימה והיא דווקא אומרת שאני הוא זה שמגזים. אז לדעתי זאת מילה שלה נגד מילה שלי. היא אומרת שאני לא שם לב ושאני נוגע בעצמי כל הזמן. ואני עונה לה שזה ממש לא כל הזמן! אני הרי לא נוגע בעצמי מחוץ לבית. טוב, נו, להוציא את השרותים בעבודה ושרותים במסעדות או מקומות אחרים כשאנחנו יוצאים, אבל אף אחד לא סובל מזה. אף אחד!

אני לא מבין נשים האמת. היא טוענת שאני עושה לה דווקא ונקיפות מצפון כדי להזכיר לה שהיא לא נותנת לי. אז מה את רוצה שאני אעשה? אני לא מנסה להזכיר לך כלום. אני רק מלטף, מה יש?

--------

ביום שני לקחנו את צ'ואי לוטרינר. איי, כמה כסף הם מרויחים, הוטרינרים הזונות האלה... ובכלל כל הרופאים! הייתי צריך ללמוד רפואה, בחיי, לא היו לנו דאגות עכשיו.

צ'ואי נראה לי, האלרגיה שלו החמירה, הוא כבר לא מתנתק מהבטן שלו בכלל, כל הזמן יושב עם הפרצוף תקוע בתחת של עצמו. אפילו שזה הכלב של ענת, אני מרחם עליו.

והיא כמו אמא טובה סחבה את צ'ואי כל הדרך על הידיים והוא מרוב הסבל מהגירוד שיש לו, נלחם בה וניסה לכרסם לעצמו את הבטן. אז ענת, כדי לעזור לכלב המסכן גירדה לו בעדינות בעצמה.

יא אללה, אולי גם אני אפתח איזה אלרגיה ואז היא תגרד לי גם? וואלה זה רעיון!

חיכיתי לענת איזה 20 דקות, כי נשארתי בחוץ וכשהיא יצאה, נתנה לי שלושה מרשמים לבית מרקחת. היא נשארה עם צ'ואי באוטו ואני הלכתי להוציא לה את התרופות. התור לא היה ארוך במיוחד, אבל לא היה לי מה לעשות אז התחלתי לחשוב על כל מיני דברים ואז זה גלש והתחלתי לפנטז על עוד כל מיני דברים. חשבתי שאני צריך להגיע הביתה דחוף, כי לא הבאתי ביד כבר איזה שלוש שעות. ועוד חשבתי לעצמי עוד שאם לא אאונן בדקות הקרובות, אני עוד עלול לקבל זקפה מכל זוג ציצים שיחלוף לידי ברחוב. וזה כבר יהיה מביך.

ציצים. שדיים, חזה. כמה אני חולה על הציצים של ענת...

האמת? גם של נעה לא רעים.

אךךך אם יגאל לא היה חבר נשמה!

מזל שהתור שלי הגיע,

הרוקח לקח ממני את המרשמים ומסר לי כדורים, משחה ואיזה מתקן מפלסטיק לבן בצורת משפך.

כשהגענו הביתה התברר שענת דווקא כן ידעה מה זה המתקן הזה והרכיבה אותו כצווארון קולר כזה על הצוואר של צ'ואי. היא הסבירה שזה ימנע מצ'ואי לכרסם לעצמו את הבטן עד שהכדורים והמשחה יתחילו להשפיע. היא גם אמרה שאפשר להסיר את הצווארון אך ורק כשצ'ואי אוכל ובכל שאר הזמן הוא צריך להשאר עם הצווארון עליו.

קצת ריחמתי על צ'ואי, הוא כבר לא יוכל ללקק לעצמו.

---------

היום ענת רבה איתי, ממש התפוצצה עלי בצרחות! אמרה לי שאני עושה לה בושות. היא טוענת שכשישבנו לארוחת ערב עם נעה ויגאל, נעה ראתה אותי משפשף לעצמי את המפשעה מתחת לשולחן. אני לא מבין, איך אפשר לראות את זה כשהיד שלי בעצם מוסתרת ע"י השולחן? וענת אומרת שתנועת הכתף מסגירה את השפשוף ושגם הפרצוף שלי מסגיר שאני נהנה. ברור שאני נהנה, דאאאאא? בן אדם לא גמר ולא הביא ביד שעתיים!

אבל בכנות, אני מרגיש בפנים שענת אולי צודקת. אני מתחיל לראות שאני קצת תלוי בזה כבר.

אני כל היום חושב על סקס, רק על סקס ושום דבר אחר חוץ מסקס לא נכנס לי לראש ואני רק מחכה להחליק החוצה מהמשרד לשרותים לשפשף ולגמור. יכול להיות שאני מתחיל להתמכר?

כן, נראה לי צצה כן איזה בעיונת קטנה. השאלה מה אני עושה עם ענת? היא אמרה שאני חייב טיפול דחוף.

---------

אני חושב שהיום עשיתי טעות עם ענת. אמרתי לה שאם היא תתן לי הערב, אני אסכים ללכת לטיפול. צחקתי נו! הדבר היחיד שהיא נתנה היתה וואחד סטירה.

--------

צ'ואי משתפר. אמנם לאט ממה שחשבתי, אבל משתפר. מאז שענת נותנת לו את הכדורים ומורחת לו את המשחה, עושה רושם שהגירוד הולך ופוחת. הוא כבר הפסיק לעשות סלטות באוויר כשהוא רוצה להגיע לבטן שלו. האמת שזה היה קצת מצחיק בימים הראשונים, הריקודים האלה שלו ויללות התסכול כשהוא היה מתעייף וקולט שלא יוכל להגיע לגרד עוד.

אפילו נעה ויגאל צחקו עליו קצת ואז נעה אמרה – נו יופי, עכשיו הכלב שלכם לא יוכל יותר ללקק לעצמו את הביצים. הצווארון הזה ששמתם לצ'ואי הוא אחלה פתרון!

אני לא מבין אותה, מה איכפת לה שמישהו נהנה?

אם יגאל לא היה חבר נשמה.....

רק עלי ענת כעסה עלי כשצחקתי על צ'ואי, אבל יאללה, נו, היא כבדה איתי לאחרונה. גברת "בקרוב מלומדת" שבעלה לא מעניין אותה. אני אבוד האמת. היא לא מתעניינת בי ויש לי תחושה שהתזה הזאת היא רק תירוץ. נראה לי גם אחרי שהיא תקבל פרופסור לא יהיה לי סקס. ומה יהיה כשיבואו ילדים? טוב, אני לא רוצה להתעסק בזה עכשיו. עדיף אכנס למקלחת .... מזמן לא גמרתי היום.

--------

אם יגאל לא היה חבר נשמה, הייתי בועט באשתו, בחיי!

היום ענת אמרה לי שנעה התקשרה אליה והתבכיינה לה שאני בוהה בחזה שלה כל פעם כשאנחנו נפגשים. באמא שלך? מה את סתומה? שימי מחשוף עוד יותר גדול וחזיה עוד יותר קטנה כשאת באה אלינו ואז תרוצי לפמיניסטיות ותבכי שבוהים לך בציצים. ברור שאני מסתכל, זה בולט לי מול העין כמו שני פנסי ענק, מה אני צריך להדביק לעצמי סלוטייפ? חתיכת זונה צבועה ומתחסדת, לא יודע מה יגאל מצא בה. טוב בעצם אני יודע – ציצים! המון ציצים!

--------

המצב הולך ומתדרדר, ענת דורשת שנלך לטיפול. היא אומרת שהפכתי להיות מטרד ובלתי נסבל.

אני אומר לה שסקס פשוט בתדירות סבירה של פעמיים שלוש ביום, היה פותר את הבעיה.

היא מסתכלת עלי בבוז ואז ברחמים. אני לא מבין אותה, מה, לא בא לה סקס? לימודים זה לא כל החיים!

ענתי נשמה, אני לא צריך רחמים! אני צריך סקס!!! מה אני צריך לעשות כדי לקבל בבית הזה? את באמת חושבת ששלוש פעמים בשבוע זה הגיוני? זה נשמע לך נורמלי? את לא רוצה? סבבה!

תעזבי אותי ותני לאונן בכיף!

--------

טוב, אני נכנע, לא יכול ככה יותר. נלך לטיפול.

--------

היום היינו אצל הרופא. או שזה היה מטפל? אנע עארף מהו. אני רק יודע שהוצאנו עליו 450 שקל וזה כי הוא קרוב משפחה של נעה ועשה לנו הנחת חברים. עללאק.

ומה המניאק אמר? הקשיב הקשיב לכל הבכיות של ענת ואז הוציא פסיקה "גאונית". אמר שאני מכור לסקס כי רמת הטסטוסטרון אצלי גבוהה מדי. יא מניאק, היית מת שתהיה לך רמת טסטוסטרון כמו שלי! ומי בכלל קבע מה זה נורמה? בטח איזה אימפוטנט קנאי חננה שקבר את עצמו בספרים. כמו ענת שלי.

ואז הוא אמר שיש שני פתרונות – אחד - התנהגותי, שזה אומר שאני חייב להתנגד לדחף לאונן ואם לא אצליח, אז נצטרך פתרון תרופתי - שהוא ייתן לי כדורים להוריד את רמת הטוסטרון הזה כדי שלא יתחשק לי. איך בדיוק אני אמור להתנגד לדחף? הידיים שלי הולכות לשם בעצמן, בלי שארצה. אני אוהב לגעת! וכדורים? נראה לה באמת שאני אסכים שהיא תסרס אותי עם התרופות?

ואז ענת.... הגאונה הזאת באה לי עם פתרון מסרטי אימה. היא נזכרה בצווארון של צ'ואי. הקולר ההוא שהיא תקעה לו על הצוואר כדי שלא יכרסם לעצמו כשהיו לו גירודים. אז היא אמרה שנקנה שני קולרים כאלה ונתאים לי אותם לידיים כדי שזה ישמש לי תזוכרת לא לגעת בעצמי ושאשים את זה כל זמן שאנחנו בבית.

אוי.... קשה לי! קשה לי וקשה לי תרתי משמע!

--------

אם יגאל לא היה חבר נשמה!

הרי אמרנו שנפגש ב-9. חברים חברים, אבל אם הזמינו אתכם ל-9, אז תבואו בזמן, מה יש להגיע שעה וחצי לפני?

ועוד נעה הזאתי עם הצחוק המתגלגל והמרושע שלה....

ומה אני אגיד ליגאל? איך אני מסביר לו עכשיו כשהוא ונעה ראו אותי עם הצווארונים האלה על הידיים בבית?
    התגובה האהובה בשרשור
סקסית42
סקסית42 • 18 בדצמ׳ 2017
מעולה!!!
היד
היד • 18 בדצמ׳ 2017
מצחיק