בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן דגדוגים

↑ ↓
ticklermate​(שולט)
לפני 4 חודשים • ראשון, 2 באוגוסט 2020, בשעה 18:43

סשן דגדוגים

ticklermate​(שולט) • ראשון, 2 באוגוסט 2020, בשעה 18:43
שלום לכם!
אני בטוח שרק לקרוא את הנושא מצחיק או מפחיד חלק מכם.
המחשבה על להיות מדוגדג/ת בסשן שכל כולו עוסק בדגדוגים נשמעת כמו גיהנום או קומדיה.
הדברים הללו נכתבים משתי סיבות:
1. אני מקווה שאוכל להרגיע אתכם, שכמו כל דבר בבדסמ - הכל בהסכמה, והכל בגבולות הטעם הטוב, הסביר והמותר. לכן אלה החוששים מכל מיני סיבות שלא יוכלו לעמוד בכך, אנא מכם - תנו לכך צ’אנס. בכל זאת לא מדובר במשהו עליו אנשים יגידו ״איכס״ מטבע הדברים, או כאלה שמשאירים סימנים,צלקות וכו׳(מלבד סימני קשירה, שזה obvious אני מניח). מעבר לזה, דגדוג הוא נורא דינמי - יכול להיות מרפרף ויכול להיות אגרסיבי, ובגלל שהכל נעשה בתיאום עם הנשלט/ת, יש גמישות.
2. מקווה לעורר התעניינות בקטגוריה הזו בעולם הבדסמ, שמעטים מבינים לעומק עד כמה היא יכולה להיות מספיקה עבור שני הצדדים, עד כמה הדגדוג מביא לשבירת הגוף, בין אם באיטיות, בגלים וכן הלאה...

אני מודע לכך שהנושא פורסם מתישהו, אך בכל זאת אשמח אם הציבור יגיד את דעתו מנקודת מבטו, האם שמעתם על זה לפני? האם חשבתם אי פעם לנסות? אם לא אז למה לא? האם במקרה הדברים שרשמתי למעלה שינו את דעתכם בנוגע לנושא ולהתנסות בו? ובכלל, מה דעתכם על נושא הדגדוגים בבדסמ.

נ.ב: מוזמנים לשלוח הודעה/להגיב כאן/לחפש אותי בצ’אט לכל שאלה בנושא.
תודה לעונים (:
אוקיינוס​(נשלטת)
לפני 4 חודשים • ראשון, 2 באוגוסט 2020, בשעה 19:47
אוקיינוס​(נשלטת) • ראשון, 2 באוגוסט 2020, בשעה 19:47
לא הבנתי את נקודת המוצא שדגדוגים זה נושא כל כך מפחיד...
מודה שכל מי שפנה אלי והציע לי "סשן דגדוגים" גרם לזה להישמע נורא לא סקסי. אפילו די דוחה. בפועל יצא לי פעם או פעמיים לשלב את זה בסשן, ומבינה את הקטע. אבל כשפונים אלי עם "אני רוצה סשן X" זה די דוחה אותי. כי זה מרגיש שזה בכלל לא משנה מי אני. אבל תכלס הרבה מהאנשים שיש להם "פטיש" מתייחסים ככה לאחרים. חבל.
    התגובה האהובה בשרשור
ticklermate​(שולט)
לפני 4 חודשים • ראשון, 2 באוגוסט 2020, בשעה 20:21
ticklermate​(שולט) • ראשון, 2 באוגוסט 2020, בשעה 20:21
אוקיינוס כתב/ה:
לא הבנתי את נקודת המוצא שדגדוגים זה נושא כל כך מפחיד...
מודה שכל מי שפנה אלי והציע לי "סשן דגדוגים" גרם לזה להישמע נורא לא סקסי. אפילו די דוחה. בפועל יצא לי פעם או פעמיים לשלב את זה בסשן, ומבינה את הקטע. אבל כשפונים אלי עם "אני רוצה סשן X" זה די דוחה אותי. כי זה מרגיש שזה בכלל לא משנה מי אני. אבל תכלס הרבה מהאנשים שיש להם "פטיש" מתייחסים ככה לאחרים. חבל.

כמובן, הפניות שאת מתארת כאן הן רובוטיות ושטחיות כאחד. אני מקווה שלא כך הצטייר מה שכתבתי, אלא פתיחה לדיון שלטעמי לא זוכה ליחס חם, אם בכלל בעולם הבדסמ.

אולי נקודה למחשבה שעלתה לי ממש עכשיו, שספק אם תשנה משהו בנקודת מבטך, היא - שאולי הפניות שטת מקבלת הם מחסרי ניסיון אמיתי שברוב רובם של המקרים יש להם פטיש אחד והם טרם נפתחו לעולם רחב יותר(שוב, מאותו מקום של חוסר ניסיון אני מניח). לכן זה כל מה שיש להם להציע מתוך השק הדי ריק שלהם.
philosophic john​(שולט){ginny}
לפני 4 חודשים • ראשון, 2 באוגוסט 2020, בשעה 21:42
philosophic john​(שולט){ginny} • ראשון, 2 באוגוסט 2020, בשעה 21:42
באופן כללי , כל שיח מעשיר על הפטיש המשעשע הזה מבורך בעיניי אבל הכיוון שבחרת הוא כאילו אתה מנסה למכור משהו. לדעתי, ככה לא מקדמים מודעות לפטיש. אם הפטיש מעניין מספיק - מי שזה מדליק אצלו משהו כבר יתעניין.

והרי יבשו כאן ביצות הרבה לפני שפתחת את הדיון הזה. ואם יש כלל שאפשר לקבוע לגבי שרשורי דגדוגים, זה שהם גוססים יחסית מהר (ראה דוגמא מ2003)

https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=620&postdays=0&postorder=asc&start=20

בעיניי דגדוג הוא כלי מגניב מאוד בארגז הכלים של שולט מול נשלט/ת רגישה לדגדוגים.
תאורטית אינו גורם נזק (כל עוד הנשלטת קשורה באופן נכון או מרותקת כך שלא ייגרם לה נזק בנסיונות ההימלטות).
בביצוע נכון זה משחק כיפי, חושני, אירוטי ויש לו בונוס - נשלטת עם רגישות לדגדוגים המדוגדגת חצי שעה ויותר יכולה להגיע לסאב ספייס (כי לאורך זמן זה כואב ומשתחררים אנדורפינים).

מצד שני, בביצוע לא-נכון (בלי שילוב של דיאלוג בדס'מי נכון לצדדים וצד אירוטי) קל להשניא את זה.

וכמו כל דבר בבדס'מ - זה משהו שקורה בין שני בני-אדם. אם אין קשר אנושי מקדים, למה להתחיל לדבר דווקא על זה?
אוקיינוס​(נשלטת)
לפני 4 חודשים • ראשון, 2 באוגוסט 2020, בשעה 21:47
אוקיינוס​(נשלטת) • ראשון, 2 באוגוסט 2020, בשעה 21:47
אני לא חושבת שזה עניין של חוסר ניסיון (אם כי, ברור לי שאין להם ניסיון) כמו שזאת רדידות והשטחה. כלומר, משהו שלא בהכרח ישתנה בעקבות ניסיון רב יותר.

וכן, אני מודה שבהתחלה קראתי את הפוסט שלך ככזה. אולי כי אני בעצם לא מכירה את המקום שאתה מנסה להתכתב איתו, באופן טבעי מכיוון שזה לא משהו שאני שמה בפרונט, אז אני לא רואה תגובות אליו.

לגופו של עניין, אני חושבת שדגדוגים זה קונספט מרתק. באופן כללי, כל דבר שנחווה בצורה אחת כשאנחנו עושים אותו (פיזיולוגית אנחנו לא יכולות לדגדג את עצמנו) ובצורה אחרת כשמישהו אחר עושה אותו, יכול להיות משחק מעניין. אני זוכרת סשן שהיה לי ששילב דגדוגים, שהייתה לי הארה כזאת, הא, זה מה שרואים בזה. בפני עצמו לא הייתי רוצה סשן שעוסק רק בדגדוגים, אבל אני חושבת שאת זה אני יכולה להגיד על כל פטיש מבחינתי.
פרדריקה אלטראשרש
לפני 3 חודשים • שלישי, 4 באוגוסט 2020, בשעה 23:59
פרדריקה אלטראשרש • שלישי, 4 באוגוסט 2020, בשעה 23:59
אוווייי לאאא!
אפילו פדיקור אני בקושי עושה!
זה עונש
סרטבה​(אחר)
לפני 3 חודשים • חמישי, 6 באוגוסט 2020, בשעה 22:07
סרטבה​(אחר) • חמישי, 6 באוגוסט 2020, בשעה 22:07
האמת היא שיצא לי לחוות את זה לא מעט פעמים, בעיקר מהצד המדגדג.
נחשפתי לזה לפני כמה שנים באופן מאד ספציפי (כחלק מרכזי ולא כמשהו משני) ואהבתי מאד! אפילו קצת התמכרתי.
לטעמי הכל בזה חיובי- המגע, הצחוק, האנרגיות, ואפילו הציוד הנלווה. כמובן אני לא מתווכח עם מי שדיגדוגים הם הדבר הכי גרוע בשבילו, אבל אין ספק שיש בזה משהו ייחודי ומיוחד.
אצלי זה גם מאד תלוי כימיה וקשר ואנרגיה משותפת (לא בקטע של זרימה קוסמית, אלא פשוט אנרגיה של אינטראקציה מהנה..) וחובה ששני הצדדים יהנו מזה.
יצא שגם לקחתי את זה צעד או שניים קדימה ושילבתי את זה בכל מיני דברים נוספים, ככה שגם השותפות הלא בדסמיות שהיו לי (או הבדסמיות מכיוונים אחרים) נהנו מזה מאד.
וכן, איכשהו במקום שאמור להיות לכאורה הכי פתוח ומקבל, הנושא הזה נדחק הצידה באקטיביות מסוימת, ונחשב לבין לא בדסמי בכלל, לבין סטייה הזויה.
חבל, הפסד שלהם icon_smile.gif
אגב זה די נפוץ ברחבי העולם, גם לאו דווקא כפטיש per se ( זאת לא טעות כתיב..), אלא אפילו כתוספת מבורכת ומשעשעת, תבלין, אמצעי וכדומה. כן, זה נחשב כביכול למשהו ילדותי, אבל היי- מה רע בלהיות קצת ילדים?!
צחוק אגב גם שורף כמה קלוריות נוספות, משחרר חומרים מרגיעים במוח (כדוגמת דופמין וסרוטונין למי שמתעקש) והופך אותנו למאד מאד יפים!
ofirblack​(נשלט)
לפני 3 חודשים • ראשון, 9 באוגוסט 2020, בשעה 01:41
ofirblack​(נשלט) • ראשון, 9 באוגוסט 2020, בשעה 01:41
מסקרן ומדליק
tal tickle​(שולט)
לפני חודשיים • שני, 14 בספטמבר 2020, בשעה 17:43
tal tickle​(שולט) • שני, 14 בספטמבר 2020, בשעה 17:43
אני בטח אחד הותיקים בפטיש הזה, הוא מלווה אותי כל חיי עוד לפני שעמדתי על דעתי מבחינה מינית באופן מלא. מגיל 10-11 כזה.
כל הקטע הזה של "עינוי" שהתגובה עליו היא צחוק תמיד ריתק אותי, ואחרי כמה שנים הבנתי את האפקט שיש לו עלי. אין כמו הריקוד הזה שדיגדוגים גורמים לבחורה רגישה, קשורה חסרת אונים כשהמקומות הכי רגישים פתוחים ומזמינים. דיגדגתי נשים מאד יפות וגם נשים במראה יותר ממוצע, וכולן נראו כמו מלאכיות מגן עדן כשהיו קשורות ומדוגדגות.
ההבעה הזו על הפנים של המדוגדגת.... צחוק ובכי ועונג וסבל, ההפתעה בעיניים כשמוצאים אצלה מקום רגיש חדש שספק אם בכלל ידעה עליו...
דיגדוגים מלמדים אותך על הגוף שלך סודות שלא יכלת לדמיין. אני בעצמי רגיש מאד לדיגדוגים, חוויתי גם את הצד השני אז אני יודע את זה גם על בשרי וגם כמדגדג.