ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניצול/רתימת סאבספייס לדחיקת גבולות

nerissa​(אחרת)
לפני 20 שנים • 28 במאי 2003

ניצול/רתימת סאבספייס לדחיקת גבולות

nerissa​(אחרת) • 28 במאי 2003
בהמשך לפוסט על שימוש בסמים ואלכוהול ל"ריכוך" התחושות והשתחררות בסשנים, שאלה לי אליכם.

הרי כולנו יודעים שתחושת הספייס דומה ל"היי" של חומרים אחרים.. רק שה"היי" הזה הוא טבעי וקל יותר לשליטה כמובן..

האם לגיטימי לרתום את תחושת האופוריה המשחררת הזו כדי לדחוק גבולות?

אם "אין לי אומץ" או שיש בי מחסום לעבור גבול שאני רוצה לעבור.. ובדרך "הרגילה" אני נעצרת לפני ולא ממשיכה הלאה.. אבל מאוד רוצה להמשיך..
האם זה לגיטימי לבקש מהדומיננט שייקח אותי מעבר לגבול הזה כשאני בספייס?
האם זו לא רמאות ?

כמו.. לקחת זריקת טשטוש כדי להתגבר צירי לידה לדוגמה <אם רוצים השאלה יותר "מתורבתת">
או.. נניח מקלחת זהב. הפוש הזה מעבר לרתיעה כדי לחוות את זה פעם אחת ולתמיד .. לאמץ או לא זה משהו אחר. אבל הדחיפה הזו שיכולה להיעשות תחת "השפעת ספייס" אם אפשר להגיד..

מה דעתכם?
כלובי
כלובי • 28 במאי 2003
לדעתי
בדרך כלל כשמדברים על "דחיקת גבולות" מדברים על הרגעים האלה, על פיתוי, ריגוש מיני כל כך גבוה שהוא גורם לעבד לרצות לעשות את הדברים הכי איומים..

אחרי אורגזמה פתאום מרגישים את החבלים משפשפים קצת.. והמצבטים פתאום מתחילים קצת לכאוב וכולי..

הסאב ספייס לדעתי הוא המקום לדחיקת גבולות - שם השולט מרגיש את הכח שלו, ביכולתו להביא את הנשלט למקומות חדשים, ושם הנשלט מרגיש את הפחד, ערפול החושים, אי הוודאות וההתרגשות שבכניעה בעוצמה חדשה, ובאיבוד השליטה...

זה נראה לי העוקץ בכל העניין..
כמובן שגם שם צריכים מאד להיזהר

אבל כמו שאת אומרת נריסה
"זאת כמובן דעתי האישית בלבד" icon_wink.gif
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 28 במאי 2003
וואלה,עניתי לפני דקה על שאלת השתיה/סמים בסשן,וכתבתי בדיוק את מה ששאלת נריסה.
ואפילו התעצבנתי מהתשובות.
אז כל הכבוד נריסה שחיזקת בלי להתכוון את תשובתי בעניין שתיה/סמים בשסן.
אז ככה גם אני חושב ואני יודע שתחושת הדום/סאב ספייס דומה מאוד לתחושה שלוקחים סמים.
אם ככה מה ההבדל,אם את לא עושה שום דבר שאת לא נקייה(משתיה/סמים),אם ככה הסשן שלך צריך להעצר בדיוק שאת נכנסת לספייס.
ככה אמרת,וכתבת.
אז פשוט תקחו את התשובה שלי לעניין הסמים/שתיה ותרשמו אותה כאן.
ולעניין מתיחת הגבולות,אני בעד אולם אני מסתייג מסשן מנטלי עם ספייס/שתיה/סמים,אח"כ פשוט מרגישים חרה מבפנים בלב
ולעומת זאת בסשן הגופני/פיזי מקסימום יכאב הגוף(בדיוק כמו שאמר כלובי)
כל זאת ושוב אני מדגיש :
מי שאי אפשר לסמוך עליו כשהוא שותה,
לא היתי סומך עליו גם בלי שתיה.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 28 במאי 2003
כשאתה מקובע - אתה מקובע. אתה טועה בגדול.. תקרא את האנשים.
אתה רוצה להסתמם - בבקשה אתה לא צריך את האישור שלנו לזה או לקבל לגיטימציה. פשוט - עד כמה שאני קוראת את האנשים, רובם מביעים דיעה דומה לדעתי. רובם מאמינים כי זה מסוכן. אתה בוחר להסתכן? בעיה שלך ושל זו/זה שאיתך. אנחנו ילדים גדולים ונעשה את הבחירות שלנו icon_smile.gif
אני אישית לא אתקרב לדומיננט שלא במלוא חושיו בסשן. פשוט. לא באה לחנך. מביעה דעתי. קבל אותה או לא - זה כבר העניין שלך..

ובקשר לפוסט הזה..

דומדומינה - תראה את תשובתי למה שהעלת שם. בפוסט השני.
הפוסט הזה הוא ספין שמתייחס למשהו אחר לגמרי.

תקרא שוב ונסה לענות icon_smile.gif

אגב - אני שותה ונהנית מזה. עישנתי ג'וינט'ס בעבר ונהנתי מזה. אני לא מעשנת כיום כי הפסקתי לעשן לגמרי.. זה לא הנושא. הנושא הוא להיות במלוא החושים בזמן סשן מבלי שסמים יטשטשו אותך כהוא זה..
הנושא הוא להשתמש בחומרים הטבעיים שהגוף מייצר, חומרים איתם הגוף יודע להתמודד מהר וביעילות..
DomDomina​(שולט)

נראה לך שאני לא במלוא חושי

DomDomina​(שולט) • 28 במאי 2003
נראה לך שאני מאבד את חושי.
אף פעם,אני חוזר אף פעם לא איבדתי כיוון כתוצאה משתיה או עישון.
ודרך אגב,כמה מהכותבים כאן היו אצלי( יותר נכון אצלנו)בסטודיו,ואני שואל אתכם,אני מסוכן,צריך להיזהר ממני,שטויות.
בסה"כ מדובר על גויינט אחד וכוסית יין,ומכאן ועד איבוד חושים או כושר שפיטה לקוי
המרחק הואענק
ושוב פעם אני מכיר את הנושא כבר כמעט 18 שנים,עוד משהותי בניו יורק,לדעתי אתם עושים עניין גדול מכל הבדסמ.
צאו מזה,זה לא דבר מסובך כל כך.
העניין מסתבך שיש מטורפים ומנייקים שמנצלים את הבדסמ כדי לספק את הסטיות שלהם.
אנחנו אנשים נורמלים ובדסמ זה כמו סקס לוונילים.
זהו,יאללה מספיק להיום בבקשה
יום טוב
{ash{MasterOr​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 6 ביוני 2003
{ash{MasterOr​(נשלטת) • 6 ביוני 2003
נריסה אני מסכימה איתך לחלוטין.
דומדומינה- אתה טוען שהמרחק בין ג'וינט אחד וכוסית יין לבין איבוד חושים הוא מרחק גדול.
אז בשביל מה אתה עושה את זה?
הרי אתה שותה ומעשן בשביל לערפל את החושים קצת, להשתחרר.
בדס"מ הוא כן עניין גדול כי סשן זה לא רק עיניין של הצלפות.
אני לא שותה ולא מעשנת בזמן סשן כי אני יודעת שאני יכולה להגיע לרמה הרבה יותר גבוהה של השתחררות וריחוף בלי זה.
לא אסמוך על אדוני אם אדע שגם הוא עישן או שתה בזמן הסשן כי לא משנה הכמות שהוא עישן, זה עדיין מערפל את החושים.
אדון/ מלכה לא יכולים להיות מרוכזים וקשובים לנשלט במקרה שקורה משהו אם הם עם סמים.

נריסה,
בתשובה לשאלתך,
אני אוהבת לדחוק את גבולותיי בזמן שאני בספייס.
הרי בחיי יומיום אני לא מסוגלת לדחוק לדוגמא את רמת הכאב לגבולות שאני דוחקת אותו בזמן הספייס, וכך זה לגבי כל דחיקת גבולות, אפילו המנטאליים.
אני נמצאת כאילו במרחב אחר, אני מסתכלת אחורה על הסשן ומוצאת שאני מסתכלת כאילו על בן אדם אחר. בסיטואציה רגילה לא הייתי יכולה לעבור את מה שעברתי אם לא הייתי בספייס,
כשהספייס נובע לא רק מהכאב אלא גם מהשליטה המנטאלית.
DOM Perignon​(שולט)
לפני 20 שנים • 10 ביוני 2003
DOM Perignon​(שולט) • 10 ביוני 2003
אפשר להעזר בסאב ספייס כדי להתגבר על הרתיעה שלך שלא מאפשרת לך להגיע לשם. אבל דחיפה אמיתית תבוא רק מעשיית אותו דבר שממנו את נרתעת כשאת לא בספייס.

אם ניקח את הדוגמא של מקלחת זהב (לא יודע אם זה הקיק שלך, אבל לא משנה לצורך הדיון) את יכולה לבקש מהדום שאיתך שיעשה לך מקלחת כזו כשאת בספייס. ואז כאילו נחצה הגבול. עכשיו את יכולה לעשות את זה גם כשאת בדעה צלולה לגמרי. כי הרי "עשית את זה" כבר. ואז נחצה הגבול. אחרי שעשית את זה בהכרה מלאה מתחת את הגבולות שלך והרחבת את היריעה. או הקטנת את "המקומות שאליהם לא תגיעי".