צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"ישראלה מהכלוב" - פוסט חשוב על פרטיות, מומלץ לקרוא

↑ ↓
אופן
לפני שנתיים • חמישי, 7 בדצמבר 2017, בשעה 12:58
אופן • חמישי, 7 בדצמבר 2017, בשעה 12:58
(1) מי שרוצה ממש ממש להשקיע, יכול לקנות טלפון זול, לא לשים אנשי קשר, להעביר אליו את הסים, לההתקין את האפליקציה, לשנות את השם ואז להחזיר את הסים לטלפון שלו....נראה לי שזה יעבוד.

(2) ארכ , האגדית , תגיד , באמת ראית כינוי כזה ״שלמה אוכל בתחת״ ? קשה לי להאמין ...יש גבול למה שרואים

(3) אין לי את הטלפון שלך (או של אף אחת מפה), אבל הייתי כותב ״<שם פרטי> האלילה״
גון קונור מקלאוד​(נשלט)
לפני שנתיים • שישי, 8 בדצמבר 2017, בשעה 02:37
גון קונור מקלאוד​(נשלט) • שישי, 8 בדצמבר 2017, בשעה 02:37
קחו בחשבון

שגם האלגוריתם של פייסבוק

שואב מידע מרשימת הקשר בטלפון
ומציע חברים חדשים
על סמך
איך שאנחנו מגדירים את השמות בטלפון

בזכות זאת
למדתי את האמת
על מישהיא שהיכרתי כאן בכלוב
כשולטת רווקה

שבמציאות היא נשואה על ילדים
וניצלה אותי כלכלית ונפשית .

וכשחשפתח בפניה שאני יודע את האמת

היא טענה שאני " שופט אותה לחומרה "

כי הפראייר שמימן אותה
חתך לה את הצינור הכספי
normalit
לפני שנתיים • שישי, 8 בדצמבר 2017, בשעה 23:59
normalit • שישי, 8 בדצמבר 2017, בשעה 23:59
כנל כשמדובר בדילר שלך.
מסתבר שלרשום אותו בתור "ערן סם" לא היה רעיון טוב כל כך.
אפס אמיתי
לפני שנתיים • שבת, 9 בדצמבר 2017, בשעה 11:18
אפס אמיתי • שבת, 9 בדצמבר 2017, בשעה 11:18
מעניין וחשוב.
אותי מעניין לא פחות האם יתכן שמתאפשרת גישה של אנשים אחרים לרשימת השמות המופיעה אצלי באפילקציה ?
(כפי שאנשים אחרים מכנים אותי).
James Bondage​(מתחלף)
לפני שנתיים • שבת, 9 בדצמבר 2017, בשעה 22:41
James Bondage​(מתחלף) • שבת, 9 בדצמבר 2017, בשעה 22:41
לגולן טלקום (ואולי לספקיות אחריות) יש אפשרות לקבל עוד שני מספרים "זמניים" (זאת אומרת, הם מצלצלים אצלכם בטלפון, ובקליק בודד מתחלפים במספרים אחרים) - אבל זה לא מספיק לאנונימיות, כיוון שאי אפשר להוציא שיחות שיבואו מהמספרים האלה; אל תסמכו על עצמכם שתזכרו תמיד לחייג קידומת של "לא מזוהה".

טלפון יד שניה למטרות כלוב יעלה לכם 100-300 ש"ח (ב-300 כבר אפשר לקנות חדש לא משוכלל). יש תוכניות סללוריות של 10-20 ש"ח לחודש. אם הסכומים האלה לא נראים לכם מוצדקים לשמור על הפרטיות על השם שלכם מלהיות "שלמה אוכל בתחת" ברשימות של TrueCaller, אז הדיון הזה לא בשבילכם. את WhatsApp, אם זה מה שאתם משתמשים בו, אפשר להפעיל גם מהדפדפן כך שלא תצטרכו לסחוב את הטלפון הנוסף אתכם כל הזמן.

קחו בחשבון ש- WhatsApp, וגם Facebook Messenger (ועוד אי אלו) מצליבים את ספר הטלפונים שלכם, כך שאם אתם לא רוצים להופיע ברשימות ה-"אנשים שאולי אתה מכיר" של מי שנפגשתם איתו פגישה חד פעמית וחשאית, אל תשימו את מספר הטלפון שלו בטלפון שלכם, ותדאגו שהטלפון שלכם לא יופיע אצלו (נגיד, על ידי שימוש במספר אחר).

גם על המחשב מומלץ להגדיר משתמש נוסף לצרכי כלוב, וגם כאן צריך להזהר מ- Facebook. אם אתם לא יודעים איך לעשות את זה, בקשו מחנון המחשבים שעוזר לכם בדברים האלה.

זה לא שאני פאראנואיד - באמת שכולם מנסים להצליב את כל המידע עלי. וגם עליכם. ומה שהכי עצוב בעניין, זה שהרווח שלהם מההצלבה הוא בערך $1 לשנה; אבל הנזק שלכם יכול בקלות להיות גדול פי 10,000.
Lucky Charm​(נשלט)
לפני שנתיים • ראשון, 10 בדצמבר 2017, בשעה 02:06
Lucky Charm​(נשלט) • ראשון, 10 בדצמבר 2017, בשעה 02:06
מסכים. חשוב. תודה