סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

השיבארי

One moment​(שולטת)
לפני 6 שנים • 12 בדצמ׳ 2017
One moment​(שולטת) • 12 בדצמ׳ 2017
בתור תלמידה של Osada Steve וגם בתור נקשרת שעליה הוא הדגים קשירות ביפן, אציין שבמשך שבועיים שגרתי בסטודיו שלו לא ראיתי הטרדות, לא כלפיי ולא כלפי בחורות אחרות שבאו בכמויות לסטודיו. סטיב בן אדם מאוד רגיש, שמאוד מכבד את הנקשרת. באתי אליו גם כקושרת וגם כנקשרת, כבן אדם שלא יודע מה לעשות עם עצמו ועם הפטישים שלו. יצאתי ממנו כבן אדם בוגר עם הבנה שחבלים זה לא רק משחק מגניב וטכניקה, אלא שזה הרבה יותר סשן, הרבה יותר לעשות נעים לנקשר/ת ולא לאגו שלי.
דוחה אותי לראות איך מישהו מקהילה נגרר לשיימינג של בן אדם מכובד עם שנים של ניסיון גם כשהוא לא היה שם ולא יודע במה בדיוק מדובר. יכולה רק להגיד שאחרי המקרה שמפורסם בפטלייף קיבלתי איומים בפרטי מקבוצה של אנשים שהזהירו אותי מהשתתפויות בסדנאות של אוסדה באירופה והבטיחו להכניס אותי לרשימה שחורה של קושרים מסוכנים.
היו הרבה סיבות לאנשים להתחיל מלחמה נגד סטיב. הוא בן אדם עשיר ואפשר לקבל ממנו פיצויים. יש כמה מקומות מתחרים לשיבארי באוסטרליה וברגע שיש השתתפות של סטיב בסטודיו אחד, המקומות האחרים מושבתים ואנשים לא מגיעים לשם. כבר לא אספר שיש תלמידים של סטיב שלמדו אצלו ואז החליטו לפתח כיוון משלהם וניתקו איתו קשר. אגב ההופעות בוטלו רק באוסטרליה, וסטיב המשיך להופעות ושיעורים בוינה מיד אחרי אוסטרליה.
אני בטוחה שהיו אנשים שהיה להם משתלם להציג את סטיב אוזדה כמתעלל ומטרידן מאינטרסים כלכליים או אישיים.
ואגב, זה ממש מזכיר לי כמה מקרים בקהילה כאשר חברים עם אינטרסים כאלה או אחרים מחממים את ה"קורבן" כדי לסגור ל"מטרידן" כניסה למסיבות ואירועים בקהילה או לסגור חשבונות אישיים.
Foxy LAB​(נשלטת){Alatar }
לפני 6 שנים • 12 בדצמ׳ 2017
Foxy LAB​(נשלטת){Alatar } • 12 בדצמ׳ 2017
אני חושבת שאם אתה כבר נוסע ליפן קודם כול תהנה. אם חלק מתחומי העיניין שלך הם לימודי/ הופעות שיבארי , אני ממליצה ללכת לסטודיו של סטיב אוסדה, אפילו שמעולם לא הייתי שם , כי עדיין מדובר אחרי הכול , בקושר ותיק ומנוסה, בלי קשר לרכילות מסביב שלדעתי לא צריכה לעניין אותך, כי היא לא רלוונטית משום שלכול אחד יש את הבדסמ שלו ומה שטוב לאחד ייראה תמוה לשני וגם משום שלעיתים קורה שסיטואציה בזמן נתון נתפסת אחרת לאחר מכן, אבל היא אישית וכול דעה היא בגדר דעה ובגלל שעם דעות ניתן להתווכח יש לקחת אותן בעירבון מוגבל. הייתי ממליצה גם לא להגביל את עצמך רק לסטודיו של סטיב ולנסות להכיר אנשים חדשים , ללמוד ובעיקר להנות מהחוויה.
One moment​(שולטת)
לפני 6 שנים • 13 בדצמ׳ 2017
One moment​(שולטת) • 13 בדצמ׳ 2017
האמת שהכול תלוי כמה זמן יש לך ביפן, כמה כסף, באיזה רמה אתה מבחינת הקשירות ולאן שואף להגיע. ביפן יש כמה קושרים ידועים ומפורסמים ומדהימים, אך יש גם אנשים חובבנים שקושרים בדרך כלל במסיבות או מארגנים מפגשי קשירות. לקושרים ידועים בדרך כלל יש הופעות נדירות בסטודיוים קטנים שלהם והם מלמדים באופן פרטי. כמובן שכדי להגיע לרמה כלשהי לא יספיק לקחת יום של שיעורים. קח בחשבון שלא כל הקושרים מדברים אנגלית ויכול להיות שתצטרך לשלם גם למתרגם. וכמובן גם לנקשרת אם אתה מגיע לבד.