סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתגר ה"מעולם לא" אבל אולי ב2018 כן...

טלי35​(שולטת)
לפני 5 שנים • 21 באוג׳ 2018
טלי35​(שולטת) • 21 באוג׳ 2018
יאללה סקרנית... מחזיקה לך אצבעות (:
gal97
gal97 • 21 באוג׳ 2018
מעולם לא רכבתי על וגמרתי מדילדו מבפנים. (ללא מגע בזין)
מעולם לא הולבשתי בחגורת צניעות. (לא עיקרי אלא נלווה למשהו)
מעולם לא הוצלפתי בתנוחות חשופות בכלים שונים.
מעולם לא הצליפו לי בחור של הטוסיק.
מעולם לא נקשרתי בחוסר אונים כך שאין איך להתנגד.
מעולם לא עשו לי ביד.

תודה רבהicon_smile.gif
AloneAgain
AloneAgain • 21 באוג׳ 2018
מעולם לא עשיתי פייסיטינג
מעולם לא שמרתי מפתח לחגורת צניעות
מעולם לא עשו לי רימינג
מעולם לא חדרתי עם דילדו

אבל, היי, יש לי עוד ארבעה חודשים אז... ⁦⁦icon_wink.gif
פורסד בי קלאסי
פורסד בי קלאסי • 21 באוג׳ 2018
מעולם לא עשיתי:

ניוש וסטרפ און עם שתי נשים (שולטות) ביחד
דאבל פורס בי - אשה אחת מניישת ונותנת לשני גברים לטפל בי
אשליית האפס המוחלט​(מתחלפת)
לפני 5 שנים • 22 באוג׳ 2018
האנשה עצמית כתב/ה:
פוסט מעניין, מאוד...

מעולם לא נקשרתי,
מעולם לא עשיתי דבר שלא רציתי,
מעולם לא סושנתי.
מעולם לא נפגשתי על רקע האתר.
ומעולם האמור לעיל כנראה גם לא יקרה.

icon_smile.gif
סמיילינג מן
לפני 5 שנים • 22 באוג׳ 2018
סמיילינג מן • 22 באוג׳ 2018
מעולם לא עשו לי פייסיטינג
מעולם לא סישנו אותי
מעולם לא נפגשתי עם אנשים מהאתר
מעולם לא חדרו לי עם דילדו
והאמת שמעולם לא ממש נתתי לBDSM ביטוי בחיים האישיים שלי, תמיד ניסתי להתחמק מזה איכשהו.
Bent
לפני 5 שנים • 23 באוג׳ 2018
Bent • 23 באוג׳ 2018
סקרנית מדי כתב/ה:
- מעולם לא הצלחתי לחוות כאב מתמשך בלי להזיל דמעות או למלמל "די די די די די".
- מעולם לא הצלחתי לכתוב פוסט בפחות משעה וחצי+ 3 שעות של התבוננות מזוויות אחרות לאחר מכן. רק כדי לוודא שזה בסדר והנקודה מובנת.
- מעולם לא השתתפתי בסשן עם מחטים או חתכים קטנים.
- מעולם לא גמרתי ממכשיר רוטט כלשהו.

רשימה חלקית ביותר כמובן, אבל צריך להתחשב בעובדה שנשארו רק עוד 3 חודשים לסיום השנה.

icon_smile.gif
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 23 באוג׳ 2018
בגלל שפיספסתי את הסיבוב הראשון של השרשור הזה, אני אתחיל בדברים שהיו "לעולם לא" עד 2018 ועכשיו הם כבר לא icon_wink.gif
לשלוט במישהו. גם קצת להישלט icon_smile.gif סקס עם אישה. באט פלאגים ומין אנאלי. להכאיב ושיכאיבו לי בהקשר מיני. לקשור. Tease and denial. סקס באמצע מסיבה בדסמית לעיניי לא מעט אנשים. ובמקרה ובלי קשר לשליטה: לגמור מחדירה. בחודשים האחרונים קרה לי כמה פעמים, לפני השנה מעולם לא.
ועכשיו מה שעוד הייתי רוצה להספיק, בשארית 2018 או מתישהו אחר (יש לי סבלנות!)
לזיין מישהו עם סטרפאון. לצאת עם מישהו למקום ציבורי עם ויברטור שמתלבש על הכוס מתחת לתחתונים, ועם שלט רחוק אצל מי שאני איתו - וכנ"ל להיפך icon_smile.gif עוד חוויות מיניות עם נשים. לחוות עוד סוגים של כאב. נראה לי שאלו השאיפות העיקריות icon_smile.gif
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 23 באוג׳ 2018
אה, ועוד דברים שהייתי שמחה שייצא מתישהו מרשימת ה"מעולם לא": מעורבות באיזושהי ווריאציה של פורסד בי. סקס עם יותר מאדם אחד באותו זמן.
ntrng
לפני 5 שנים • 24 באוג׳ 2018
ntrng • 24 באוג׳ 2018
פרחתולה עשתה לי חשק, אז הנה כמה דברים שטרם עשיתי. (וגם כי אני רוצה להעיר מקדמית לפותחת הדיון שגם לאדוק שביאהודים, 2018 לא תסתיים בספטמבר).

טרם הלכתי עד הסוף עם גבר. טרם שלטתי בגבר. טרם פגשתי טווינק צעיר ונאה, נעלתי אותו בכלוב קטן, הלבשתי אותו בבגדי נשים והפכתי את חור התחת והביצים שלו למגרש המשחקים שלי.

טרם למדתי לקשור כמו הילדים הגדולים. טרם מצאתי לי גורו קשירה שי/תחנוך אותי ברזי ראש העפרוני, העמוד היחיד והעמוד הכפול, הסספנשן למחצה ושלא למחצה. טרם קשרתי מאן דהיא על עץ בפינה נסתרת בנחל עמוד ונתתי לה להתנדנד ברוח. טרם הבטתי בגאווה במעשי ידי בעוד מישהי נופלת ברכות לתוך אחיזת החבל שאני ליפפתי.

טרם מצאתי זוג נחמד שמחפש לגוון באמצעותי את חיי המין שלהם. טרם הייתי בול של איזו הוטווייפ, עונש סיסג'נדרי ללסבית, או ביצה חמישית.

טרם הלכתי רחוק מדי. טרם התעוררתי למחרת וגיליתי שאני לא יכול לצאת ככה לעבודה, טרם עשיתי משהו מטומטם למישהו אהוב, טרם הסתבכתי עם הרשויות (ביטוח לאומי לא נחשב), טרם התחרטתי מאוד כדי לגלות שחבורות מחלימות, הלב נרפא ואחרי הכל, אני אהיה בסדר.