סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטות יקרות וגם נשלטים יקרים

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 6 שנים • 7 בינו׳ 2018

אפשר בטון יותר רגוע

ArchAngel כתב/ה:
בכל פעם מחדש מפתיע אותי איך אנשים משני הצדדים של השוט לא מודעים לדברים כאלו בסיסיים.
כמה מטומטם מ- 1 עד פרס דרווין צריך להיות בשביל לחשוב שזה רעיון טוב שתצליף/יצליפו לך באזורים כמו הגולגולת והמפרקת?
לא צריך אפילו לדעת מה זה בדס"מ בשביל לדעת שזה רעיון גרוע.
אפילו אם תשאלו ילד בכיתה א' הוא יענה לכם שלקבל מכה חזקה בראש זה מסוכן!
דיי, אין מצב שהם לא מודעים, זה חייב להיות אגואיזם חולני מצד ה"שולט/ת" (אם אפשר לקרוא להם ככה) מטובל בהשפעה מפורנוגרפיה לא ריאליסטית, ו/או איזו תלות רגשית של נשלט/ת שמפחד/ת "לאכזב" או שבעצמו/ה חי/ה באיזה סרט פורנו ולא טרח/ה לעשות בדיקת מציאות מרוב חרמנות.
זה חוסר אחריות מכוון, כי גם אם אתה סתום כמו נעל בית ולא היית מודע בגיל 18+ לתפקיד הראש ושאר האיברים החיוניים בגוף האדם, באמת שלא חסרים על זה חומרים באינטרנט ומי שאכפת לו מספיק מהבריאות של הצד השני/שלו, בשניות ימצא אותם. בטח כשהוא גולש באתרי בדס"מ שונים (שהרי שם הוא בכלל מוצא הפרטנרים שלו) ודברים כמו רמזור ההצלפות מופיעים לא פעם בדף הראשי מול העיניים.

כל מילה אמת, אבל למה בטון אלים? זה מעורר חשק להתנגד, לדלג, להתנצח. נכון, זה אמור להיות מובן מאליו. ועדיין.
איה74
איה74 • 7 בינו׳ 2018
לפעמים זו באמת חוסר מודעות. כמו למשל הסכנה "בלערבב חורים" ז"א חדירה אנאלית ומעבר לפה או לכוס. עוד פנטזיה פורנוגרפית או פטיש של חובבי נוזלי וריחות גוף.
זה בסדר כפנטזיה. אפשר אולי אפילו לתת להריח. אבל בשום פנים ואופן לא לחדור! גם אם היה "ניקוי" לפני.
להחליף קונדום, לשטוף היטב במיים וסבון. דלקות בנרתיק ופטריות בפה (ואולי דברים גרועים מאלו) לא שווים את מימוש הפנטזיה לרגע.
באופן אישי, אחרי שעבדתי כמה שנים על קולונוסקופים....כל ההתיחסות לאזור השתנתה ? אבל אני מניחה שזו אותה בעיה שיש לגיניקולוגים עם כוס.
ועוד משהו בקטנה לידע כללי. התקן לקולונוסקופים קובע מקסימום של 42ממ' קוטר חדירה. קחו בחשבון פעם הבאה שאתם מחפשים דילדו שיחדור.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 7 בינו׳ 2018
אולי פעם זה יקרה כתב/ה:
דיפ, לפעמים אחרי תגובות שלך אני מתבאסת שאני לא שולטת...

וואו זו מחמאה יפה! תודה icon_smile.gif
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 7 בינו׳ 2018
אולי פעם זה יקרה כתב/ה:

? וואו זו מחמאה יפה! תודה icon_smile.gif
אלה מתלבשת נשי​(נשלט)

נשלטות

המלכה חרדית אני לא פעם הגעתי למלכות ולפי אך שהם מתנהלות.הם לא מקצועיות והפסקתי את הסשן.כמו למשל לחדור אלי עם סטרפאון מבלי להלביש עליו קונדום.או הצלפות שהם לא במקומות שמותר ויכל לגרום נזק...לכל הנשלטים עם במהלך סשן משהו לא מוצא חן בעינכם תעמרו אותו לא להתבייש זה הבריאות שלכם.יש מלכות שלא רואות אתכם הם רואות כסף.
Ollie​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 6 בינו׳ 2018
Ollie​(נשלטת) • 6 בינו׳ 2018
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 6 בינו׳ 2018
זה לא סותר. כמובן שצריך לכוון את זה לשולטים ושולטות. אבל זאת פעולה מסוג "לשכנע את המשוכנעים" -- אלו מביניהם שמתנהגים ככה מחוסר ידיעה (אם בכלל יש כאלה), מן הסתם יתקנו את עצמם תוך זמן קצר גם אם לא יופנה אליהם - לא שאני מזלזל בנזק שעדיין עשוי להגרם. אבל מנסיוני והיכרותי, רוב ה"בעייתיים" בצד השולט כבר קיבלו פניה כזאת (או שתיים, או מאה), ועדיין ממשיכים בדרכם. מה שאומר שעוד פעם (או עשר או מאה) לא ישנו הרבה.

או שהם עושים את זה בכוונה/חוסר אכפתיות, או שפשוט אין להם את הרגישות וההבנה הזאת. לא כל אחד מסוגל לקלוט את הצד השני ולא כל אחד מסוגל לשיחה עמוקה -- ברוב מערכות היחסים הוונליות שאני מכיר, כשיש צד פוגע וצד נפגע (בעיקר רגשית), הפוגע לא עושה זאת בכוונה, ואפילו לא מבין מה בדיוק הבעיה, ואני חושב שגם בבדסם זה ככה. לא כל הפוגעים עושים זאת מרוע.

אנלוגיה: חובתו (החוקית! קנס 500 ש"ח) של נהג רכב לעצור לפני מעבר חציה שיש הולך רגל בו או על המדרכה שלידו. אנחנו אכן מכוונים את ההסברה בעיקר לנהגים. זה לא פותר את הולכי הרגל מהאחריות להסתכל ימין ושמאל ולחצות במהרה - העובדה שזאת לא אשמתם לא מנחמת במשך שנת שיקום בבית חולים לאחר שהועפו ע"י רכב -- עדיף בהרבה להסתכל ימינה ושמאלה ולמנוע את התאונה.

deep, כאשר יהיה רישוי ותעודת שולט שמצריכה מבחן שנתי, הוכחת בקיאות, וממוצע ציונים שהוענקו ע"י נשלטים, תוכל אולי להסתפק בבדיקת תוקף של "תעודת שולט מדופלם". אבל עד שזה יקרה, האחריות האמיתית לשלמותך ובטחונך הפיזי והנפשי היא אצלך, ולא משנה אצל מי האחריות החוקית.

ואם כבר בזה עסקינן - הדפיסו ותלו על הקיר (אם למישהו יש זמן לתרגם, תבוא עליו הברכה - לי אין)

http://themidwifeisin.com/post/122623853324/bdsm-safety-tips
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 6 בינו׳ 2018
ימה כתב/ה:
את צודקת.
אבל רצוי להםנות את הפניה הזו לשולטים ושולאות. שהרי הם אלו שטוענים לידע ורוצים לבצע את המעשים האלו.

אולי במקום לבוא בטענות לנשלטות ונשלטים שמאפשרים את ביצוע המעשים האלו בהם (מאפשרים לכאורה, כי גם הסכמה שאינה ניתנת מדעת דינה תקיפה ואלימות).
יש לבוא בטענות לשולטים ושולטות לקחת אחריות על הביטחון ושלמות הגוף והנפש של הנשלטותים (וגם שלהם... ביקור בתחנת המשטרה בגין אלימות וגרימת נזק זה לא דבר מומלץ).

+1

לא הבנתי את הקטע הזה של לבוא בטענות אל נישלטים ונישלטות.
אנחנו שמים את עצמנו עמדת חולשה, ובמצב של חוסר אונים.
על אחריותכם לצפות בשבע עיניים על המתרחש ולדאוג לנישלט או לנישלטת שלכם.
התגובות בעמוד הזה מרגישות כמו תירוץ להסרת אחריות מהצד השולט שאמור להיות ברור וידוע,
ולדעתי מי שעושה את זה לא ראוי להיות שולט.
לא משנה כמה הנישלט שלכם אחראי לעצמו או לא.
שולמית ש
שולמית ש • 6 בינו׳ 2018
אני מסכימה.

עבד אמור לשמור על עצמו

אם זה מסוכן לו. שיגיד לא! את זה אני לא עושה!

בדסמ בטוח!
ימה​(נשלטת)
ימה​(נשלטת) • 6 בינו׳ 2018
אין דבר כזה "בעיקר" האחריות היא אחריות הדדית ומשותפת.

וכמה אפשר לבוא בטענות לשולטותים? כמה שצריך.
מי שמתיימר לקחת אחריות על שלמות גופו ונפשו של אחר, שידע להתמודד גם עם הביקורות ועם מה שמצופה ממנו.