בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטות יקרות וגם נשלטים יקרים

Netrunner​(נשלט)
לפני 6 שנים • 7 בינו׳ 2018
Netrunner​(נשלט) • 7 בינו׳ 2018
אולי פעם זה יקרה כתב/ה:
דיפ, לפעמים אחרי תגובות שלך אני מתבאסת שאני לא שולטת...

וואו זו מחמאה יפה! תודה icon_smile.gif
איה74
איה74 • 7 בינו׳ 2018
לפעמים זו באמת חוסר מודעות. כמו למשל הסכנה "בלערבב חורים" ז"א חדירה אנאלית ומעבר לפה או לכוס. עוד פנטזיה פורנוגרפית או פטיש של חובבי נוזלי וריחות גוף.
זה בסדר כפנטזיה. אפשר אולי אפילו לתת להריח. אבל בשום פנים ואופן לא לחדור! גם אם היה "ניקוי" לפני.
להחליף קונדום, לשטוף היטב במיים וסבון. דלקות בנרתיק ופטריות בפה (ואולי דברים גרועים מאלו) לא שווים את מימוש הפנטזיה לרגע.
באופן אישי, אחרי שעבדתי כמה שנים על קולונוסקופים....כל ההתיחסות לאזור השתנתה ? אבל אני מניחה שזו אותה בעיה שיש לגיניקולוגים עם כוס.
ועוד משהו בקטנה לידע כללי. התקן לקולונוסקופים קובע מקסימום של 42ממ' קוטר חדירה. קחו בחשבון פעם הבאה שאתם מחפשים דילדו שיחדור.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

אפשר בטון יותר רגוע

ArchAngel כתב/ה:
בכל פעם מחדש מפתיע אותי איך אנשים משני הצדדים של השוט לא מודעים לדברים כאלו בסיסיים.
כמה מטומטם מ- 1 עד פרס דרווין צריך להיות בשביל לחשוב שזה רעיון טוב שתצליף/יצליפו לך באזורים כמו הגולגולת והמפרקת?
לא צריך אפילו לדעת מה זה בדס"מ בשביל לדעת שזה רעיון גרוע.
אפילו אם תשאלו ילד בכיתה א' הוא יענה לכם שלקבל מכה חזקה בראש זה מסוכן!
דיי, אין מצב שהם לא מודעים, זה חייב להיות אגואיזם חולני מצד ה"שולט/ת" (אם אפשר לקרוא להם ככה) מטובל בהשפעה מפורנוגרפיה לא ריאליסטית, ו/או איזו תלות רגשית של נשלט/ת שמפחד/ת "לאכזב" או שבעצמו/ה חי/ה באיזה סרט פורנו ולא טרח/ה לעשות בדיקת מציאות מרוב חרמנות.
זה חוסר אחריות מכוון, כי גם אם אתה סתום כמו נעל בית ולא היית מודע בגיל 18+ לתפקיד הראש ושאר האיברים החיוניים בגוף האדם, באמת שלא חסרים על זה חומרים באינטרנט ומי שאכפת לו מספיק מהבריאות של הצד השני/שלו, בשניות ימצא אותם. בטח כשהוא גולש באתרי בדס"מ שונים (שהרי שם הוא בכלל מוצא הפרטנרים שלו) ודברים כמו רמזור ההצלפות מופיעים לא פעם בדף הראשי מול העיניים.

כל מילה אמת, אבל למה בטון אלים? זה מעורר חשק להתנגד, לדלג, להתנצח. נכון, זה אמור להיות מובן מאליו. ועדיין.