ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה העונש הכי קשה שנתתן או שבחר הנשלט ?

דורה באהבה​(אחר){משוייכת}
לפני 6 שנים • 7 בינו׳ 2018

מה העונש הכי קשה שנתתן או שבחר הנשלט ?

מבחינתי העונש הכי קשה ויהיו כאלו שיחלקו עליי, זה עונש מנטאלי. העונש שהשולטת לא מתייחסת או שהנשלט בתענית דיבור זה העונש הכי קשה. אי היחס זה שובר את הצד השני הנשלט. ספרו לי חוויות של ענישה מנטאלית. שכואבת יותר מ 100 הצלפות.
המשך יום קסום לכולם/ן
Nutella​(נשלטת)
Nutella​(נשלטת) • 7 בינו׳ 2018
אני חושבת שזה בעייתי לתת עונש מנטלי, שזה לא בריא לקשר.
בכל מקרה, זה לא עונש, אבל אחת התגובות הקשות למעשה לא טוב שעשיתי זה אכזבה של השולט.
כלבלב נסתר​(נשלט)
כלבלב נסתר​(נשלט) • 7 בינו׳ 2018
העונש האולטימטיבי הוא לעשות משהו שהנשלט/ת לא אוהב/ת . כי אם אני נהנה מכאב אז הצלפות זה לא עונש אלא פרס. ואם המגע שלה זה הטוב בהתגלמותו אז ספאנקין זה עונג....

אני מסכים שהתעלמות היא אחת הדרכים הקשות לענישה.... אבל גם מחבלת בקשר...
מנחם920
מנחם920 • 7 בינו׳ 2018
קשרתי את הנשלטת טוב טוב לכיסא ברכב.. עטפתי בניילון נצמד ונייר דבק.
לקחתי חתיכת קרטון עגול (כזה של איטום אינסטלציה הבפנים) ושמתי לה כמו רינג גאג. אחרי כמה רגעים היא השמיע קול, הרגעתי אותה. אמרתי לה רק עוד קצת..
רציתי שהיא תהיה פרק זמן מסוים שקבענו לפני. כמובן במצב הזה ולא עבר מספיק זמן. אז יצאתי מהרכב לכמה רגעים וחזרתי.
אפשר היה לשמוע שהיא לא ממש אהבה את הרעיון. ?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ינו' 07, 2018 9:13 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
מנחם920
מנחם920 • 7 בינו׳ 2018
לקחתי חתיכת קרטון עגול (כזה של איטום אינסטלציה הבפנים) ושמתי לה כמו רינג גאג. אחרי כמה רגעים היא השמיע קול, הרגעתי אותה. אמרתי לה רק עוד קצת..
רציתי שהיא תהיה פרק זמן מסוים שקבענו לפני. כמובן במצב הזה ולא עבר מספיק זמן. אז יצאתי מהרכב לכמה רגעים וחזרתי.
מנחם920

היו עוד אבל זה אחד הטובים

מנחם920 • 7 בינו׳ 2018
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

Re: מה העונש הכי קשה שנתתן או שבחר הנשלט ?

doraslut כתב/ה:
מבחינתי העונש הכי קשה ויהיו כאלו שיחלקו עליי, זה עונש מנטאלי. העונש שהשולטת לא מתייחסת או שהנשלט בתענית דיבור זה העונש הכי קשה. אי היחס זה שובר את הצד השני הנשלט. ספרו לי חוויות של ענישה מנטאלית. שכואבת יותר מ 100 הצלפות.
המשך יום קסום לכולם/ן

סליחה, זה לא עונש. ענישה מנטלית היא להרהר במעשיך תוך ביצוע מטלה איומה, למשל. כתיבת חיבור יכולה להיות ענישה מנטלית. מניעה של דברים אהובים היא עונש.

התעלמות אינה עונש. היא נטישה. היא אפילו התעללות. להשאיר בנאדם ככה באוויר? בלי מושג מה יקרה? זה מחבל בקשר, שובר את אחד הדברים הכי בסיסיים-הידיעה שהשולט/ת שם בשבילי
    התגובה האהובה בשרשור
שולמית ש
לפני 6 שנים • 8 בינו׳ 2018
שולמית ש • 8 בינו׳ 2018
גמירה לעצמו בתוך הפה.
זה העונש הכי קשה מבחינת נשלט.
-שלי-

מנטאלי - אכן להתעלם ממנו.
דורה באהבה​(אחר){משוייכת}
קודם כל תודה למגיבים פה. קראתי את התגובות ושוב כמו שאמרתי עונש מנטאלי הוא לא הצלפות ולדעתי האישית הוא אפילו יותר קשה מ 100 הצלפות. לא לקבל יחס מהשולטת זה עונש קשה מנשוא. בין אם זה שעות או ימים. וכן אני בעד לכתוב חיבור יחד עם עונש ההתעלמות. למרות שהעונש נראה פשוט וקל הוא לא. עונש מנטאלי מי שיכול לעמוד בו בהצלחה הוא יוכל לעמוד בעונשים אחרים פיזיים כי זה מראה על חוזק נפשי.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 8 בינו׳ 2018
הפחדה ,וגורם הפתעה ,יש בהם אפקט משפיל .
כול דבר מתוכנן מראש, המוכר במערכת היחסים בין הנשלט לשולטת המקובעת .או השולט המקובע על הנשלטת המשועממת .היינו, שבסופו הוא בעצם דפוס פעולה השב על עצמו ...
אי לכך,מילה אחד ושתיים בפתיח .