לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז מה יש לכן להגיד על הילד של כולנו?

Ollie​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 10 בינו׳ 2018
Ollie​(נשלטת) • 10 בינו׳ 2018
מצד אחד: "לא כל הגברים".
מצד שני: "מה, ההתנהגות המזעזעת הזו? הגזמתן, מה אתן רוצות ממנו? ככה כל הגברים מדברים."

אולי תחליטו. עד אז אני אחליט בשבילכם: כל הגברים. וחבל.
MissBitch21​(שולטת)
MissBitch21​(שולטת) • 10 בינו׳ 2018
אני למדתי עם הוד רוממתו ביסודי ואני יכולה להגיד שהוא נשאר אותו בן אדם מתנשא ומגעיל. הוא אף פעם לא כיבד נשים, וגם היה אלים למדי.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 10 בינו׳ 2018
אולי פעם זה יקרה-
לא חושב שיש צורך להחליט מי מדבר ככה ומי לא. חושב שחשוב יותר להחליט למה השיח חד צדדי. כשכלי תקשורת חופר בשם "ערכים נעלים" ביד אחת על ילדון שיכור, מתלהב ואדיוט שהתבטא במילים, ועם היד השניה מחפה על הטרדה מינית שהתבצעה בפועל מכיוון שבוצעה ע"י אדם שזורם עם האינטרסים שלו, האמת היא שמדובר ב"ערכים נעליים".
MissBitch21​(שולטת)
MissBitch21​(שולטת) • 10 בינו׳ 2018
הוא היה מנסה לריב איתי מלא, ושרה ניסתה לתפוס את ההורים שלי בטלפון חחחח
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 10 בינו׳ 2018
"הייתי עם יאיר בגן חובה וראיתי אותו משתין בחצר לעיני כולם כמו איזה סוטה!!"

מה עובר עליכם? סיפורי בית ספר יסודי? בקצב הזה, תספרו איך הוא התעלל באמא שלו בעודו ברחם.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

נכון, יש כאן צביעות וכפילות, אבל

אולי פעם זה יקרה כתב/ה:
מצד אחד: "לא כל הגברים".
מצד שני: "מה, ההתנהגות המזעזעת הזו? הגזמתן, מה אתן רוצות ממנו? ככה כל הגברים מדברים."

אולי תחליטו. עד אז אני אחליט בשבילכם: כל הגברים. וחבל.

אם את באמת מאמינה ככה, ממש עצוב. לא ייתכן בשום צורה שאת צודקת וזה כל הגברים. כן, הרבה (וכנראה גם הרוב). בשום אופן לא כולם.
צר לי, אבל זה בדיוק, אבל בדיוק, כמו להגיד שכל הנשים זונות.
אם רוצים סיכוי לשיח ושינוי גישה, צריך לוותר על העמדה שזה אבוד מראש ואין אף קול אחד שפוי בצד השני.

ואחרי כל זה, התנצלות אישית אם אני או מי מחבריי תרמנו לתחושה הזו אצלך
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 10 בינו׳ 2018
אולי פעם- רואה את מה שדרקן כתב, אם זה מה שהתכוונת אליו אז לא הבנתי אותך נכון.
אני לא חושב שמישהו התכוון שזו צריכה להיות נורמה או שהביע תמיכה בסגנון הזה.
יותר מזה. אני די משוכנע שהרבה מאלו שמתבטאים כך לא באמת מאמינים לזה. זה בעיקר דיבור של זחיחות ושל אנשים עם תסביכי נחיתות שצריכים להשפיל את סביבתם כדי לרומם את עצמם.
ועוד יותר מזה- אם את לא מכירה נשים שמתבטאות כך על נשים או גברים, תשמרי על מעגל החברות שלך, לא לכל אחת יש איכותי כמו לך.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 10 בינו׳ 2018
אני בטוח שהוא ילד טוב
ושהוא נתן קצת כסף לבנות שזה מעשה נאה ליכשעצמו.
הייתי ממליץ לו להבא להזמין בת אחת או שתי בנות באופן פרטי .שיראו לו קצת ממחמדי גופן ,ושיתן להם בתמורה כסף ,וישלח אותן לשלום.

כול זאת בכדי לא לבזות את אבא ואמא .
שגם ככה החיים שלהם די בזבל .
Snitch
Snitch • 10 בינו׳ 2018
שיחת גברים, כשאנחנו לבד, היא לא שונה ברמתה מאשר שיחה בין ילדי גן חווה מגבעתיים. אנחנו משקרים, מגזימים ומתנהגים בתיאום מושלם עם הסטריאוטיפ הגברי. אי אפשר להאשים אדם שבסך הכל מתנהג כמו כל גבר אחר בגילו.
אז כן, הוא דוש. הייתי מת שאבא שלו יעוף מכס הקיסרות, אבל ההתנהגות של הבן שלו, לפחות במקרה הזה, לא רלוונטית בכלל.
מרגיש שהפכנו קצת למדינת "גיא פינס".