שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז מה יש לכן להגיד על הילד של כולנו?

SECOND CHANCE​(אחר)
לפני 6 שנים • 10 בינו׳ 2018
SECOND CHANCE​(אחר) • 10 בינו׳ 2018
למי שכתב שאדון מימן נפגע ממתווה הגז - מוזמן לגלות את המספר 20 מיליארד בדוחות ישארמקו שכולם יודעים שהוא אחד מהבעלים שלה (גם אם לא רשמית)
אותו מספר - זה בטח רק מזל ... דווקא 20 מיליארד מכל המספרים בעולם ...
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 10 בינו׳ 2018
נשר ערבות, בדוק את ההשלכות מתווה ששינסקי (שנתניהו העביר) על עסקיו של יוסי מימן ותבין איך התקשורת גייסה אותך במניפולציה ואולי גם אתה תתחיל להתקומם. אבל בחייאת לך תבדוק, אל תיתן להם להפוך אותך לזומבי. הם הרי בונים על זה שהציבור מטומטם ולא יבדוק את העובדות, תראה להם שזה לא נכון.
SECOND CHANCE​(אחר)
SECOND CHANCE​(אחר) • 10 בינו׳ 2018
מחקתי- זה לא המקום המתאים לפוליטיקה
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 10 בינו׳ 2018
למי אכפת?

מה אתם אומרים על הבאג שהיה לאינטל בשבוע שעבר בעקבותיו צנחה שווו המנייה באופן דרטי ושרתים רבים הפסיקו לעבוד????
Snitch
Snitch • 10 בינו׳ 2018
עזבו שטויות. למי יש מתכון שווה לחריימה?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 10 בינו׳ 2018
אנשים מתעסקים בשטויות במקום בדברים שבאמת חשובים ואחר כך מתלוננים שקשה פה.

רוצים לתקוף את ביבי? בכיף, חסר על מה? ממש בסמיכות לקשקושים של יאיר פורסם שביבי זומם לפרוץ את יעד הגרעון כדי שיהיה כסף לכל תכניות היח"צ של כחלון. כמה אנשים פה שמעו על זה בכלל? כמה אנשים יודעים שישראל משלמת בכל שנה עשרות מיליארדים כריבית על החובות שלה (עשרות מיליארדים! כלומר שאם היא לא היתה בחובות, היה כסף לנכים ולקשישים ולחינוך ולמה שרק תרצו)? כמה אנשים מבינים שהתנהלות בלתי אחראית עם הגרעון יכולה לדרדר אותנו למצבה של יוון? לדבר הזה, שאף אחד לא יודע עליו ולא יפתח מהדורות אף פעם, יש השפעה ממשית על החיים שלנו. בניגוד, נניח, לשיחת שיכורים של צעיר דוש. אז למה כולם יודעים בדיוק על כמה שקלים התקטננו עם יאיר וכמעט אף אחד לא יודע מה זה יעד הגרעון?

באמת שלא מעניין אותי מה עושה יאיר נתניהו. גם לא עניין אותי שדנה אולמרט הפגינה נגד צה"ל כשאבא אהוד היה ראש הממשלה. למי אכפת מה עושים צעירים שאין להם שום תפקיד ציבורי, כולה ילדים-של, כל עוד זה במסגרת החוק? רק לתקשורת צהובה ואינטרסנטית שאיבדה כל כבוד לצרכנים שלה, שרובם כל כך התרגלו עד שהם אפילו לא מרגישים שהיא מאכילה אותם בסנסציות זולות במקום לספק להם מידע שממש חיוני להם.

אני לא חושב שצריך לסנגר יותר מדי על יאיר - ההתבטאויות שלו היו דוחות למדי והוא באמצע שנות ה-20, כבר לא ממש ילד - אבל מבחינתי לא הוא הסיפור העיקרי פה, אלא חברת החדשות שמצאה לנכון לפתוח עמו את המהדורה ולהציג את האירוע הזניח הזה כאילו מדובר בידיעה מרעישה שחשוב שהציבור יחשף אליה. לא מעניין אותי מה רמתו של בנו של ראש הממשלה שלי, שאין לו שום השפעה על חיי, אבל בהחלט מעניין אותי מה רמתה של התקשורת שלי, שלה דווקא יש השפעה.
Red stormy
Red stormy • 10 בינו׳ 2018
קניית א-נשים, סרסרות, ביזוי נשים, אלימות מינית בעיני זה לא נורמטיבי, זה אלים, זה מגעיל וזה מזעזע.
הפרסום בעיני חשוב מכמה דברים:
1. לעלות את המודעות לכל הנושא שקשור בניצול של נשים בזנות, כל הנושא של סרסור, ביזוי ואלימות כלפי נשים.
2. לא, התנהגויות כאלה הן לא פאקינג לגיטימיות, ורוצה להאמין שגם לא נורמטיביות.
3. אני לא רוצה שכספי המיסים שלי ילכו על מאבטחים ונהגים פרטיים שיקחו את בנו של ראש הממשלה למועדוני חשפנות ולזונות.
כאשר לשם הכסף שלי ושלנו הולך יש לנו זכות סופר לגיטימית לבקר את זה.
4. מי שלא מודע למעשים שלו כשהוא שתוי ולא שולט בעצמו שלא ינהג. זה לא מסיר אחריות. להפך..

בהמשך ל4 ולא בהקשר ישיר להקלטת השיחות שנשמעו, הידעתם שיש סעיף בחוק העונשין לאלימות מינית שאומר שאם בן אדם היה שיכור ואנס מישהי/ו אז לא ניתן להעמיד אותו לדין?
בימים האחרונים נשמעו הקלטות אחרות של אנס מודה שהוא אנס את אותה בחורה אבל הרשויות לא עשו עם זה כלום כי הוא היה שתוי כשזה קרה?

כשנותנים לאנשים שתויים לגיטימציה לפגוע באחרים זה חמור , חמור מאוד ולא מסיר מאחריות הפוגע, להפך, רק מוסיף.
כמו שאם נהג שיכור יעלה לכביש וידרוס מישהו זה הרבה יותר חמור מאשר היה דורס כשהוא לא שיכור.

הכותבת הינה סובלת מptsd מורכבת, נפגעה בילדות, הייתה מעט בזנות כנערה צעירה ויודעת דבר או שניים על העולם הזה, על המקומות האפלים והחשוכים האלה.
אז לכל הזנאים למיניהם בושו לכם, אתם דוחים אותי.
סחר בבני אדם זה לא אמור להיות לגיטימי וזה לא משהו שחבר'ה צריכים לעשות.
Red stormy
Red stormy • 10 בינו׳ 2018
הווו ולכל אלה שמבחינת סרסרות , ביזוי נשים, ניצול נשים , שיח "מיני" על מלצרית ואקסית זה משהו טבעי ונורמלי שכל אחד עושה היום עושה אז לא.

אפשר לדבר על דברים מיניים בצורה שמכבדת ולא פוגעת.
להפך אני תומכת מאוד בשיח על מיניות, מין , סקס , פנטזיות וכו זה נהדר בעיני.

לא כשזה פגיעה.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 10 בינו׳ 2018
אין שום סעיף בחוק העונשין שקובע שלא מעמידים לדין אנסים שיכורים.

זה ממש לא נכון.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 10 בינו׳ 2018
deepThinker כתב/ה:
למי אכפת?

מה אתם אומרים על הבאג שהיה לאינטל בשבוע שעבר בעקבותיו צנחה שווו המנייה באופן דרטי ושרתים רבים הפסיקו לעבוד????

אחי, אנחנו בכלוב: