סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז מה יש לכן להגיד על הילד של כולנו?

Netrunner​(נשלט)
לפני 6 שנים • 10 בינו׳ 2018
Netrunner​(נשלט) • 10 בינו׳ 2018
מה הייתי עושה בלעדייך?
Mary Jane
לפני 6 שנים • 12 בינו׳ 2018
Mary Jane • 12 בינו׳ 2018
ראשית, הוא לא ילד, אלא גבר בן 27, וליתר דיוק, תינוק מגודל שעדיין גר עם ההורים על חשבון משלמי המסים. לי אישית לא אכפת אם הוא פוקד מועדוני חשפנות, צורך זנות או אוכל צואה בזמנו הפנוי. מעניין אותי מעט מאוד. לא נראה לי מתקבל על הדעת כי על הציבור לממן סידורי אבטחה ונהג צמוד שילווה את חדל האישים במסעותיו. לו היה מבורך ביושרה ובהגינות, ולא דושבג סדרתי, היה משחררנו מעולו הנצלני.
אדון גבוה
אדון גבוה • 12 בינו׳ 2018
זה שהוא התיחס ללי היפיפיה כמו זנזונת שאפשר לסדר זאת בעיה אחת...הזנות הגדולה זה המיליארדים שאבא שלו סידר לטייקונים בשוד הגז מיליארדים על חשבון סל התרופות על חשבון הנכים על חשבון הפקקים הזנות הגדולה היא של ביבי ושטייניץ המושחתים ובמדינה נורמלית הם היו צריכים לעוף מכל המדרגות
consonance
consonance • 12 בינו׳ 2018
זאלופון כתב/ה:
אנשים מתעסקים בשטויות במקום בדברים שבאמת חשובים ואחר כך מתלוננים שקשה פה.

רוצים לתקוף את ביבי? בכיף, חסר על מה? ממש בסמיכות לקשקושים של יאיר פורסם שביבי זומם לפרוץ את יעד הגרעון כדי שיהיה כסף לכל תכניות היח"צ של כחלון. כמה אנשים פה שמעו על זה בכלל? כמה אנשים יודעים שישראל משלמת בכל שנה עשרות מיליארדים כריבית על החובות שלה (עשרות מיליארדים! כלומר שאם היא לא היתה בחובות, היה כסף לנכים ולקשישים ולחינוך ולמה שרק תרצו)? כמה אנשים מבינים שהתנהלות בלתי אחראית עם הגרעון יכולה לדרדר אותנו למצבה של יוון? לדבר הזה, שאף אחד לא יודע עליו ולא יפתח מהדורות אף פעם, יש השפעה ממשית על החיים שלנו. בניגוד, נניח, לשיחת שיכורים של צעיר דוש. אז למה כולם יודעים בדיוק על כמה שקלים התקטננו עם יאיר וכמעט אף אחד לא יודע מה זה יעד הגרעון?

באמת שלא מעניין אותי מה עושה יאיר נתניהו. גם לא עניין אותי שדנה אולמרט הפגינה נגד צה"ל כשאבא אהוד היה ראש הממשלה. למי אכפת מה עושים צעירים שאין להם שום תפקיד ציבורי, כולה ילדים-של, כל עוד זה במסגרת החוק? רק לתקשורת צהובה ואינטרסנטית שאיבדה כל כבוד לצרכנים שלה, שרובם כל כך התרגלו עד שהם אפילו לא מרגישים שהיא מאכילה אותם בסנסציות זולות במקום לספק להם מידע שממש חיוני להם.

אני לא חושב שצריך לסנגר יותר מדי על יאיר - ההתבטאויות שלו היו דוחות למדי והוא באמצע שנות ה-20, כבר לא ממש ילד - אבל מבחינתי לא הוא הסיפור העיקרי פה, אלא חברת החדשות שמצאה לנכון לפתוח עמו את המהדורה ולהציג את האירוע הזניח הזה כאילו מדובר בידיעה מרעישה שחשוב שהציבור יחשף אליה. לא מעניין אותי מה רמתו של בנו של ראש הממשלה שלי, שאין לו שום השפעה על חיי, אבל בהחלט מעניין אותי מה רמתה של התקשורת שלי, שלה דווקא יש השפעה.

אתה צודק, באמת לא חסר על מה לתקוף את ביבי. זה עדיין לא אומר שהתעסקות בבני משפחה שלו היא תמיד רכילות צהובה. אני לא רואה שהתקשורת מתעסקת עם הבן השני של נתניהו ועם הבת מנישואיו הקודמים, אלא מכבדת את פרטיותם. לפי מה אתה קובע שאין ליאיר נתניהו שום השפעה על חייך? אתה יכול לדעת שבוודאות הוא לא משפיע על אבא שלו בנושאים שיש להם השפעה על כלל האזרחים? אני לא יכול לקבוע דבר כזה - יכול להיות שהוא אכן משפיע עליו בשיחות בין אב לבן בחדרי חדרים ויכול להיות שאין לו שום קשר לאף החלטה של ביבי בשום נושא. אין לי מושג.

יש אלף ואחד נושאים שבוערים יותר מאשר דיווח על ילד מפונק שחי על חשבוננו ואומר אמירות עלובות בין חברים (שגם אם שתו אלכוהול זה בטח לא אומר שהוא היה שיכור לחלוטין. כמובן שישר היו נשמות טובות ומגוננות שהפילו את הכל על האלכוהול המסכן, ופטרו את הבחור הצעיר מאחריות), ואני בוודאי מסכים איתך שמדובר בסה"כ בסכומים לא גדולים בפרופורציה לדברים אחרים, ועדיין יש לזה חשיבות. כספי ציבור לא אמורים להיות הפקר, לא חשוב באלו סכומים מדובר, ודיווח על יחסי הון-שלטון (או חשד לכך) צריכים להיות מדווחים כי יש לזה אינטרס ציבורי ראשון במעלה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 12 בינו׳ 2018
אני לא מכיר את חוג מכריו וחבריו של ראש הממשלה ולא יודע למי מהם יש השפעה עליו. אם תהיה סיבה מוצקה לחשוב שלאדם מסוים יש השפעה משמעותית על ההחלטות שמקבל ראש הממשלה, אתעניין באדם הזה. עד אז, זו ספקולציה, ולדעתי לא סבירה (אפשר לומר על ביבי הרבה דברים, אבל טיפש הוא לא ולא סביר בעיניי שההתנהלות שלו תושפע ממה שהילד הלא-מבריק שלו אומר). לכל ראשי הממשלות יש בני משפחה שאנחנו לא מכירים לעומק ולא יודעים אילו עצות מטופשות הם נותנים ואיזו השפעה יש להן. אולי עדיף שכך... icon_smile.gif

אשר לכספי הציבור שמבוזבזים על אבטחת ילדיו של ראש הממשלה - הדיון הזה דווקא ראוי בהחלט בעיניי, גם אם לא חשוב במיוחד שהרי כפי שכתבת, מדובר בסכומים שוליים. האם צריך לאבטח ילדים של ראשי ממשלה, זו שאלה שצריכה להשאל. מה שכן, לדעתי התשובה לה אינה תלויה במידת הדושיות של הילד או במקומות שאליהם הוא הולך. אם צריך לאבטח, צריך לאבטח גם ילד קקה שמציע למכור את חברה שלו במועדוני חשפנות. אם לא צריך לאבטח, לא צריך לאבטח גם קסם של ילד שיוצא מהבית רק כדי להתנדב עם יתומים.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 12 בינו׳ 2018
לא רק שהתקשורת כן פרסמה כתבות נגד הבת והבן הקטן אלא הייתה לה את הבושה לפגוע בזכרו של יוני נתניהו ז"ל. משפחת נתניהו היא כנראה המשפחה השכולה היחידה שהאבל שלה לא זוכה לשום רגישות מצד התקשורת.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
חבר טוב שלי הוא מנצח מוכר. הוא הופיע בגרמניה עם תזמורת, והנשיא והקנצלרית הגיעו

הנשיא הגיע במכונית עם נהג, אבל הנהג היה עייף אז הנשיא נהג חצי מהדרך

הקנצלרית גרה במרחק שעה בערך ממקום ההופעה, אז היא ובעלה באו ברגל ובלי אבטחה

צניעות? פרופורציות? סתם להיות בנאדם?
אולי הפוליטיקאים שלנו יכולים ללמוד משהו.
באמת צריך נהג ומאבטחים בשביל לצאת למועדון עם חברים?
עוץ הגדול​(נשלט)
הערה: יש כאן שני פורומים: "כללי" ו-"לא קשור". "כללי" מיועד לפוסטים כללים בנושא של bdsm. "לא קשור" מיועד למי שרוצה לדבר על נושאים שלא קשורים ל-bdsm. בדרך כלל, אנחנו לא מקפידים או שמים לב להבדלים ביניהם.

סתם הערה.
עוץ הגדול​(נשלט)
דרקן ראהל כתב/ה:
חבר טוב שלי הוא מנצח מוכר. הוא הופיע בגרמניה עם תזמורת, והנשיא והקנצלרית הגיעו

הנשיא הגיע במכונית עם נהג, אבל הנהג היה עייף אז הנשיא נהג חצי מהדרך

הקנצלרית גרה במרחק שעה בערך ממקום ההופעה, אז היא ובעלה באו ברגל ובלי אבטחה

צניעות? פרופורציות? סתם להיות בנאדם?
אולי הפוליטיקאים שלנו יכולים ללמוד משהו.
באמת צריך נהג ומאבטחים בשביל לצאת למועדון עם חברים?

זה לא רציני.
יש איומים על ראשי ממשלה ומשפחתו מבית ומחוץ?

אנחנו חיים בישראל, לא בשוודיה.

נ.ב. מי שכן צריך באבטחה בגרמניה ומסתובבים עם אבטחה הם היהודים.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 12 בינו׳ 2018
קטע,
מעניין מי מהניקים שהגיב (או עשה לייק) הוא יאיר עצמו
או ביבי....

*חיוך זדוני*