סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז מה יש לכן להגיד על הילד של כולנו?

אנאלון​(נשלט)
לפני 6 שנים • 10 בינו׳ 2018

אז מה יש לכן להגיד על הילד של כולנו?

אנאלון​(נשלט) • 10 בינו׳ 2018
יאיר החמוד?
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 10 בינו׳ 2018
אני מניח שאתה מתכוון לסיפור עם הדיבור באוטו אחרי המועדון חשפנות.
אז לדעתי נטפלים אליו.

3 גברים צעירים בשיא מיניותם כשההורמונים משתוללים מדברים על סקס כשהם שיכורים קלות. וואו.
שומעים אפילו את ההתרגשות בקולם.
הם היו במועדון חשפנות אז על מה שרצית שידברו? מבוא לכלכלה?
אפילו במסיבת רווקים ללא חשפנית כבר מדברים יותר גס
זו הייתה שיחה פרטית של צחוקים בין שיכורים שככל הנראה קיבלו אחד ההיילייטים של חייהם בתור צעירים.
בבילוי מתפרקים קצת ואומרים דברים שביום יום אתה לא אומר.

גם נשים לפעמים מדברות גסויות או עושות שטויות בחבורת בנות אחרי אלכוהול קל ובילוי במועדון.
לא צריך להתלהם ולהגיד אוי ואבוי על כל דבר.
צריך לחייך, להבין שזה בלהט האוירה ושבחיי היום יום הם יודעים איך להתנהג.
אלה רק דיבורים של דאחקות ולא חלילה שעשו משהו פלילי.

החיים זה לא טלויזיה ואנשים נוהגים לדבר בחופשיות כשהם לבד עם חברים ומרגישים בנוח.
במיוחד חבר'ה צעירים שרוצים להתנסות בדברים חדשים.
אלה דיבורים של הרגע, של האוירה, של ההתלהבות. במיוחד צעירים. זה עוד מ-2015

אני לא מכיר את יאיר ואין לי מה מושג מה האופי שלו.
וגם אם הוא כזה מניאק כמו שיש כאלה שירצו לראות אותו באור כזה לא עוצרים בן אדם על היותו מניאק.

מה ששמעתי בהקלטות תוכל לשמוע בהרבה בילויים אחרי מועדון, בין אם זה גברים או נשים.
כולם היו צעירים פעם ויש כאלה צעירים עכשיו.

מה דעתך על כך שנהג ראש ממשלה מקליט אנשים בסתר ושומר את ההקלטות שלהם למטרות סחיטה או כסף?
יותר חמור. עבירה בטחונית.

נ.ב: אישית זה לא הסגנון דיבור שלי אבל אני כן יכול להבין מדי פעם קלות ראש של אנשים בדיבורי חבר'ה כאלה.
כל עוד הדבר לא גולש לאלימות לא רצויה או כפייה כלשהיא.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 10 בינו׳ 2018
הוא לא אמר שום דבר שלא שמעתי מישראלים בגילו או בוגרים ממנו בכל מסגרת שהיא.
רובכם גם מדברים ככה וההבדל היחידי הוא שלאבא שלכם אין אויבים בתקשורת.
מי שמבין בפרטי עסקת הגז יודע שהחלטת ראש הממשלה דווקא פגעה באדון מיימון ומבין טוב יותר כמה הסיפור הזה מניפולטיבי ושטותי.

קל לשטוף מוחות של צרכני מדיה חסרי מושג. תתעוררו.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 10 בינו׳ 2018
אין ספק שבנים של אנשי ציבור צריכים להתנהג באופן יותר מכובד וייצוגי בהתאם למעמדם אבל בכל זאת יש פה הרבה מוסרנות וצדקנות.

מאז ומתמיד הפוליטיקה והתקשורת הישראלית ידעו להפריד בין המשפחה לפוליטיקאי ולהימנע מכתבות צהובות בסגנון של ה"סאן" הבריטי וטוב שכך. אתמול נחצה קו אדום. התברר פעם נוספת שמדובר בנתניהו כל האמצעים כשרים. אפילו על הבן הקטן שלהם ועל הבת, בלי בושה, התפרסמו רכילויות בפלטפורמות שאמורות להיות מכובדות. אני מכיר סיפורים הרבה יותר קשים ומזעזעים על בנים של ראשי ממשלה בעבר - כולל מקרה של ספק הריגה/רצח של חייל צה"ל שטוייח על ידי ראש הממשלה בעצמו - שלא התפרסמו.

אתמול דווח שהמקליט הוא כנראה חוקר פרטי. מאז פרסום הכתבה, הבחור נעלם מהרשת. עולה השאלה מי שלח אותו?
פייה{O}
פייה{O} • 10 בינו׳ 2018
אחד הדברים שהכי הורסים אותי בסיפור הזה, חוץ מהשחיתות והחרפה הברורה,
זה שבמעין נסיון נואש להגן על השלטון (במקרה זה משפחת המלוכה) יש כאלו שמציגים את ההתנהגות הבהמית, מחפיצה ומיזוגנית הזו כנורמטיבית וסבבה.
כאילו זה שיא הסטנדרט לבלות לילה בין מועדוני חשפנות, לרכוש זונות ולסרסר באקסית,
ומי שטוען אחרת מואשם במוסרנות וצדקנות.

איככ.
    התגובה האהובה בשרשור
כלבלב נסתר​(נשלט)
כלבלב נסתר​(נשלט) • 10 בינו׳ 2018
סתם התחסדות מגעילה של הצדקנים ומצקצקי הלשון..... הרבה יותר מדאיג מהשאלה איך מדברים 3 חבר'ה צעירים, שתויים קלות, אחרי בילוי מפוקפק במועדון.... זה מה קורה עם מאבטחי היחידה להבטחת אישים בשבכ שמקליטים בסתר את מי שהם מאבטחים אותו ואז עוד סוחרים בחומר שלהם בדיוק כמו שסרסור מברבר בזונה או סוחר סמים ב"חומר טוב"....

איזו שיחה הייתה מוקלטת, לו מאן דהן היה טורח להקליט, נניח3 נשים, אחרי בילוי במועדון הדנג'ן של טובי משתתפי הכלוב???
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 10 בינו׳ 2018
פייה,

לא אמרתי שזו התנהגות נורמטיבית (קראת בכלל את ההקדמה שלי?) אלא הדגשתי (1) המוסר הכפול של התקשורת ; (2) שמדובר ברכילות שלא הייתה צריכה להתפרסם; (3) שיש כאן ניסיון להפיל בדרכים נלוזות את נתניהו.

מי שמגן על השחיתות ועל הטרדות מיניות זה "הצד שלך", ראי מקריי ריטמן, מני נפתלי, אהוד ברק, משה איבגי, אלדד יניב...
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 10 בינו׳ 2018
פיה, יש כאלו כפי שאמרת שמגדירים התנהגות כזו כנורמטיבית, בין היתר כדי להגן על השלטון. אכן איככ.

ויש כאלה שמגדירים התנהגות כזו כ "איככ" רק כשזה משרת את מטרתם הפוליטית, הם מתייחסים להתנהגות כזו כנורמטיבית כשזה קורה אצלם או באוכ׳ שהם מזדהים איתם ושומרים על שתיקה כשזה אצלם בבית. יותר מזה- הם מצדיקים גם התנהלות פלילית שפוגעת בצד שהם שמחים לאידו.
איך היית מגדירה אותם? אותי זה מחליא אפילו יותר.

אז מהי התנהגות אזרחית ראויה בעיני?
לא להיות זומבי! זומבי הוא מי שניזון רק ממדיה חד צדדית ומונע ע"י אינטרסים צרים. הוא חסר חשיבה ביקורתית כי חוסכים לו את המאמץ- ערוץ 2 או עיתון ספציפי קובע לו מה לחשוב (לא סתם התחום נקרא עיצוב דעת קהל). קל לזהות זומבים כי יש להם ביקורת חד צדדית אוטומטית שמדקלמת משפטים שדחפו לתודעתם וניכר שאינם בקיאים בפרטים המלאים.

מה אפשר לעשות?
א. כנות עצמית. לזהות את המניעים האישיים שלך, אישיותיים ופוליטיים (שזה היינו הך. אני נוהג להגדיר דעה פוליטית כשיקוף של אישיות האדם) המשפיעים על האופן בו תופסים מקרה ומגיבים אליו.
ב. להיות מוזנים מכמה ערוצי תקשורת מכל גווני הקשת. בעיני מי שלא עשה מאמץ לראות כמה שיותר פרטים של תמונה ספציפית- לא מכבד את עצמו קודם כל. אני משתדל להיות מוזן מ-6 מקורות מדיה מכל הגוונים, ולפעמים גם במקורות מחו"ל.
ג. סימן פשוט לזהות אם אתה זומבי: אם אתה רואה צד אחד כטהור וצד שני כהתגלמות הרשע- גש לרופא מיד לאיבחון. גם לרופא עיניים, כי יתכן שאתה סובל מקושי להביט במראה. האמת היא ששחיתות איננה בלעדית לאף צד פוליטי. השאלה האינטליגנטית יותר היא מה התהליכים והגורמים השולטים בהפצת מידע ומה הם מניעיהם האמיתיים. לא אגיד מה אני חושב על מי שבטוח שהמניע של ערוץ 2 למשל הוא "טוהר השלטון".

למי שנעלב מזה- אין סיבה, בחיי. אני מכבד את כולם כבני אדם ומעודד אותם להתנתק מהחוטים ולגלות שיש להם היכולת לחשיבה עצמאית וביקורתית אמיתית.

מה שמתסכל אותי כבעל ביקורת רבה על השילטון היא העובדה שהמדיה במסע הצלב שלה מסיתה את הציבור במניפולציות שקופות ומזלזלת בו, במקום לכבד את חשיבתו העצמאית ולהזין במידע מאוזן. מה שקורה הוא שהציבור לא מבין למה מטרידים אותו בגלידות פיסטוק שזה מחזק התנגדות לשינוי במקום בביקורת פשוטה, כנה ואמיתית שיכולה כן להביא שינוי.
יום אחד לתקשורת האנטי-ביבית יפול האסימון והאדיוטים יבינו לכמה מנדטים לטובת ביבי הם אחראים.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
קודם כל, מעניין שהתגובות הן גבריות בעיקר. הגברים גם רואים את ההתנהגות כנורמטיבית, אם כי לאו דווקא רצויה. תרגום - הוא חתיכת חרא קטן, אבל אנחנו הגברים חארות, וככה זה.
כשאישה מגיבה פתאום זו לא התנהגות נורמטיבית בכלל, אלא התנהגות איומה ופושעת שמייצגת פילוסופיה שלמה. תרגום - הוא חתיכת חרא קטן, ורוב הגברים חארות כמוהו, וצריך לירות בהם.

דעתי? שלושה זבי חוטם מטומטמים שחושבים שהכל מגיע להם ושיש להם יותר מדי כסף. כן, זה דיבור דפוק וכן, גברים מתנהגים ככה. וכן, גם נשים יכולות בהחלט להגיע להתנהגות דומה. זו לא תמיכה, זה לא עידוד ולא אישור, זו עובדה.
אין לייחס שום משמעות מעבר לעדות על אופיו של הקעקר וחבריו הקעקרים. ואולי על איך חינכו אותו. אבל ביבי לא אמור להיות אבא טוב, אבהותו כלל לא מכשירה או פוסלת אותו מלהיות ראש ממשלה. מה, אם היו מביאים קלטת שיאיר מלאך, אז צריך להצביע ביבי? נו, באמת. ואותו דבר לגבי הגז, לדעתי - זיוני שכל של דביל שתוי.
מה בכל זאת לא בסדר? שאני מממן לחריאט מכונית ומאבטחים כדי שיוכל ללכת לבילויים שלו. ולזה אין קשר לדעה פוליטית. זה הכסף שלנו שיוצא שם ויש דברים כל כך יותר טובים לעשות איתו. גם אם הוא היה אומר שצריך היה לעשות פוט פטיש לחשפניות ולהיות הדום של הזונות, עדיין זה היה בזבוז של כספים.
בנוסף, לא לגיטימית האמירה שיצטרכו לחסל את המאבטח כדי שלא יספר, חה חה חה. זו העבודה שלו ולא מגיע לו יחס כזה, זו ממש צורה של הטרדה או משהו. כמה מכם היו מסכימים שהבוס או לקוח, או מישהו בכלל, ידבר אתכם ככה? ואם זה כי הוא שיכור, אז שלא יקבל מאבטחים כשהוא משתכר, או שלא ישתכר עם מאבטחים.

דבר אחרון. התקשורת יצאה צהובה. באמת שיש דברים יותר חשובים.
חבריי מימין - לא כל שיקול דעת של אנשי תקשורת, שחושבים לרוב על כסף, הוא רצון להפיל את ביבי. די
חבריי משמאל - רוצים שיפסיקו את שלטון המלוכה? התקשורת מתייחסת למשפחה הזו כמו למשפחת המלוכה, תפסיקו לעודד את זה. מזה הוא לא ייפול.

יואו. האדון לא באזור היום ואני מתגעגע אליו נורא. ואסור להכנס לצ'ט בלי אישורו, אז אני גם משועמם. תוצאה - אכלתי לכם את הראש. קבלו בהבנה, אני משועמם וקצת הרבה מבואס.
היידה ביבי!
היידה שרה!
היידה יאיר!