לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פמדום ופמיניזם

Menta​(שולטת)
לפני 6 שנים • 26 בינו׳ 2018
Menta​(שולטת) • 26 בינו׳ 2018
RonnieJamesDio כתב/ה:
נשלט אבל לא פמיניסט

לא מאמין בשוויון זכויות וחובות בין גברים לנשים?!
הפתעת אותי.
Menta​(שולטת)
ריצוי גברים הוא הרבה פעמים תוצאה של התנייה חברתית והסללה מגדרית. וריצוי הפרטנר המיני ובן או בת הזוג גם נכנסים למשוואה.
אני נלחמת בדחף שלי לרצות מחוץ למיטה ובתוכה. מבינה את הפרדוקס שטמון בלהיות שולטת מרצה.
אבל בהחלט ניתן לומר שככל שאני מעמיקה את היכרותי בעולם השליטה, אני נהיית פחות מרצה ויותר רגישה לניואנסים וצרימות.

מלכות בתשלום ושולטות הם שני דברים נפרדים.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 26 בינו׳ 2018
הזכרתי מלכות תשלום כדי להבהיר שהפנטזיה היא בעיקרה גברית, דבר שמוצא את ביטויו בהיצע וביקוש באופן מובהק.

אני כן רוצה להתייחס לכך שאת רגישה יותר ויותר לניואנסים וצרימות- זה בדר"כ כלל קורה כאשר לאורך זמן גברים נשלטים מנסים לנתב אותך במניפולציות של סגידה, הערצה והאדרה, ולעשות בך שימוש לטובת הריגוש והגירוי המיני שלהם. זה יכול להוביל למצב שבו את פשוט מתאכזבת ובסופו של דבר חוסמת את עצמך. אין בין התנהגות כזו של חלקם, הנוהגת כאן, ובין פמיניזם יותר מדי במשותף.
שירוקו
שירוקו • 26 בינו׳ 2018
למה את נלחמת בדחף שלך לרצות במיטה? המיטה נועדה כדי לספק דחפים, לא כדי להילחם בהם. מחוץ למיטה, אם את חשה שהתניות חברתיות והסללות מגדריות פוגעות בך, תילחמי בהן. אני מנסה להבחין בין דחף לבין לחצים שהם פרי ההתניות החברתיות למרות שאני מבין שלפעמים מטשטשים הגבולות ביניהם.
Menta​(שולטת)
כי אני מנסה להתחבר ליצרים שלי ולכוון את הנשלט בהתאם. זו בעיניי המשמעות של להיות שולטת. לתת למישהו עם פוט פטיש ללקק לי את כפות הרגליים כזה לא מהנה אותי זו דוגמה לריצוי לא בריא.
Menta​(שולטת)
בכוח המוח כתב/ה:
הזכרתי מלכות תשלום כדי להבהיר שהפנטזיה היא בעיקרה גברית, דבר שמוצא את ביטויו בהיצע וביקוש באופן מובהק.

אני כן רוצה להתייחס לכך שאת רגישה יותר ויותר לניואנסים וצרימות- זה בדר"כ כלל קורה כאשר לאורך זמן גברים נשלטים מנסים לנתב אותך במניפולציות של סגידה, הערצה והאדרה, ולעשות בך שימוש לטובת הריגוש והגירוי המיני שלהם. זה יכול להוביל למצב שבו את פשוט מתאכזבת ובסופו של דבר חוסמת את עצמך. אין בין התנהגות כזו של חלקם, הנוהגת כאן, ובין פמיניזם יותר מדי במשותף.

לא חוסמת את עצמי, וגם פחות ופחות מתאכזבת. כשדבר כזה קורה, לותכת ועוברת הלאה.
וכן, מניפולטיביות כזו לא קשורה לפמיניזם או להעדרו. אותם אנשים יתנהגו באופן דומה כלפי גברים במגעים שלהם איתם בעבודה או בחברות או על הכביש.
עציץ​(מתחלף){משוייך}
עציץ​(מתחלף){משוייך} • 26 בינו׳ 2018
א. אני לא פמיניסט אני סוציאליסט. פמיניזם הוא האדרת השים לא לשם שיווין אלא לשם העפלה על השליטה הגברית החברתית פוליטית פולחנית וכלכלית. השליטה הגברית היא בגדול אם-כל-החרא-באנושות. שליטה של מין אחד על מין אחר הוא חולי שצריך לטהר מהעולם הזה כבר. הפמיניזם לא חותר לשיוון אלא להיפוך היוצרות.

ב. נטיה מינית בדסמית (שולט/ת, נשלט/ת, מתחלף/ת) לא קשורה בעיניי לתפישת עולם לא סוציאלית, קרי מציאות שובניסטית או פמיניסטית, לראיה שולטות- במציאות בה ישנה עדין הסללת הכשל לנשים.

ג. בעיניי כל עוד הגעת לבדסם מתוך רצון חופשי, ולא משנה מה נטייתך הבדסמית, אתה יודע שזו אלטרנטיבה למציאות שבחוץ, כאן ישנה הגנה על הצד החלש, ישנם קודי התנהגות ואחריות, יש משהו מאד סוציאלי בתוך הקהילה הזו על אף מעמדותיה וזה לא משנה מי שולט/ת ומי נשלט/ת.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 26 בינו׳ 2018
אני פמיניסטית רדיקלית מספיק כדי לחשוב שההגדרה שלך "פמיניזם=שוויון" היא פשטנית.
פמיניזם הוא תנועה לשחרור נשים מהדיכוי הגברי. תנועה לחשיפת יחסי כוחות הנובעים מהפטריארכיה, ולמאבק ביחסי הכוחות האלה.
פמיניזם היא לא רק תנועה לשבירת תקרת הזכוכית, כי אם להכרה בה ולחשיפתה במקומות שבהם היא מסתתרת תחת איצטלה של ליברליזם, דת, שוויון, שוק חופשי או כל מעטה אחר.

ואני נשלטת במלוא הווייתי.
כי זו הנטייה המינית שלי, שאיתה נולדתי.
מאז שאני פמיניסטית אני גם לא מתביישת בה. אני מבינה שהעולם גרם לי להתבייש בה כשחינך אותי שנשים לא רוצות סקס, שכשאישה משתתפת בדינמיקה מינית היא "נותנת" ולא "מקבלת", שאישה משוחררת מינית היא (וזה עוד בשפה לכאורה נקייה, קלטי את ההזיה) "מופקרת" (כלומר פנויה לשימוש חופשי של כל אדם. מלשון הפקר) ושבאופן כללי מיניות של נשים היא דבר מביך.
אז הוטמעה בי מגיל צעיר בושה מסקס בכלל, ובעיקר מהמיניות העזה שכרוכה בבדסמ.
וזה המאבק שבו אני נמצאת כפמיניסטית בעולם הבדסמ.
אין מאבק בין הפמיניזם שלי ובין הרצון החופשי שלי להיות נשלטת.
Arminius​(נשלט)
Arminius​(נשלט) • 26 בינו׳ 2018
Menta כתב/ה:
RonnieJamesDio כתב/ה:
נשלט אבל לא פמיניסט

לא מאמין בשוויון זכויות וחובות בין גברים לנשים?!
הפתעת אותי.

אני לא דפוק, ברור שאני מאמין בשוויון מוחלט בין המינים, אני פשוט לא מאמין בהגדרה. למה שנצטרך תנועה מיוחדת או הגדרה לאנשים שמאמינים שהעולם צריך להיות שווה?