סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד ליקוקים

בוליט-​(נשלט)
לפני 6 שנים • 10 בפבר׳ 2018

Re: איפה נרשמים למבחן

בוליט-​(נשלט) • 10 בפבר׳ 2018
nitzanc כתב/ה:
מת על ליקוקים מוכן לבוא ללקק וללכת

ת'כלס זו ההודעה שחיכיתי לראות ואני מתפלא שלקח לה כל כך הרבה זמן להדיע.
rumblefish​(שולט)
לפני 6 שנים • 11 בפבר׳ 2018
rumblefish​(שולט) • 11 בפבר׳ 2018
את אשכרה גבר בגוף של אישה. בחיי.
godisafemale​(שולטת)
לפני 6 שנים • 1 במרץ 2018

עבד לכוס זה נהדר.

godisafemale​(שולטת) • 1 במרץ 2018
הכוס אוהבת לא רק ליקוקים, גם נשיקות צרפתיות וחדירות שמספרות סיפור.
תהני לך!
אלה מתלבשת נשי​(נשלט)

ליקוקים

למשל לי יש מלכה שרוב הסשן אני יורדת לה.והיא גומרת.היא אומרת שאני מאוד טובה בזה.ולכן זה הסשן שהיא אוהבת איתי.
מתחלפת ומתחלף{זוג}
מתחלפת ומתחלף{זוג} • 1 במרץ 2018
אני הייתי עבד ליקוקים במהלך שנים רבות. כך הצגתי א עצמי אם באופן ישיר ממש להבהיר שאני אוהב להיות עבד ליקוקים (השתמשתי אגב לא פעם ממש במונח הזה ולא בעבד מין) או באופן עקיף .

לגבי אופן עקיף, זה די מעניין מבחינת דינמיקה, אני מדבר על ונילויות שפשוט אוהבות לקבל מין אוראלי וההתנהלות היא הרבה יותר טבעית ופשוטה ממה שניתן לצפות (בלי הגדרות של ״אני העבד שלך״ שונילית לא יודעת איך לאכול את זה, מה גם שלפעמים מעשים מדברים חזק יותר מהצהרות). הדינמיקה היא פגישה עם גבר (שאותה אישה חושקת בו בשילוב של פיזי ומנטלי) שמגיע עם הרבה מטען להעניק (שזה אגב משהו ״זכרי״ וטבעי, להעניק לאישה שאתה חושק בה ולא לבוא בציפיה של ״מה היא תתן לי״) והזמן של אותו מפגש מושקע בפינוק שלה, אורגזמות שלה עד שהיא מסופקת ורוצה לנוח. מאחר ובמקרה של גבר שמרוגש כל כך מהאופציה לשרת סיטואציה כזאת ולא מבקש ממנה לעשות משהו עבורו, זמן המפגש פשוט נגמר, אומרים שלום ותודה וזהו. כלומר, זה עשוי להיות הרבה יותר טבעי ממה שנדמה.

אינני מנסה אגב להציג את זה כדבר שהוא היה לגמרי פשוט, אלא מפגשים עם נשים לאחר סלקציה מקדימה שממילא מובילה למצבים כאלה יותר. כפי שהזכרתי, מי שלפני המפגש אמרה שהיא לא כל-כך נלהבת מקבלת מין אוראלי (ונילית או שולטת, זה לא משנה), ההתלהבות שלי ירדה מאוד, וזה אפילו לא משהו שצריך לרוב להגיד לאישה (כי יש לה לרוב אינטליגנציה רגשית לקלוט שרמת העניין של גבר בה ירדה).

היום -- זה משהו שמתבטא בזוגיות שלי שנבנתה מההתחלה עם דינמיקה כזאת. החלק הארי של המגע המיני מושקע במתן מין אוראלי, לא תמיד יש חדירה (או שלפעמים יש משחקי צעצועים / ויברטור) ובת-הזוג אחרי שהיא מותשת מאורגזמות רוצה להמשיך את הערב (ואם מדובר בלילה אז ללכת לישון).
Totally4u​(נשלט)
לפני 6 שנים • 5 במרץ 2018

בעל ניסיון

Totally4u​(נשלט) • 5 במרץ 2018
זה דבר מדהים, לשני הצדדים .
הבחירה צריכה להיות ממקום של התאמה ויכולות אוראלית.
גבר שיכול ללקק אותך במצבים שבהם בא לך, בימים שמתאימים לך, בשעות שנוחות לך, והכי חשוב בכמות ובאיכות שמתאימה לך.
כמו שאמרו כאן, יהיו לך מאות מועמדים, תסנני ותבחרי בקפידה.
QueensSlave​(נשלט)
לפני 6 שנים • 8 במרץ 2018

אם זה לא מאוחר מדיי

QueensSlave​(נשלט) • 8 במרץ 2018
הייתי רוצה לבוא להתראיין ולזכות במעמד?
QueensSlave​(נשלט)

אם זה לא מאוחר מדיי

QueensSlave​(נשלט) • 8 במרץ 2018
הייתי רוצה לבוא להתראיין ולזכות במעמד?
נועה שולטת 18​(שולטת)

Re: עבד ליקוקים

מונה כתב/ה:
אני חומדת לי בעבד ליקוקים. בלבד . בא מלקק מגמיר אותי והלך. מישהי התנסתה בכזה דבר? איך עשיתן אודישן? חחח בקיצור החכימו אותי (:

שיהיה מטופח, אסתטי, עדיף נטול זקן ובעל תשוקה ״למקצוע״.
ניידות חשובה גם כן, לכי תדעי אם תרצי שיבוא באמצע הלילה icon_wink.gif
יתרה מכך, עדיף כמובן שיוכל גם לחבר משפט בתחביר נכון, כי יש פה לא מעט שהקשר שלהם לשפה העברית - מקרי בהחלט.