סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בחוות הרכיבה - פרק שביעי

סווריןן
לפני 6 שנים • 6 במרץ 2018

בחוות הרכיבה - פרק שביעי

סווריןן • 6 במרץ 2018
פרק שביעי של זכרון הנעורים שלי "בחוות הרכיבה" עלה לאוויר בבלוג שלי.

אני מעריך את הלייקים וההודעות. תודה למי שטרחו לעשות זאת.

התבקשתי גם לשחרר לאוויר את הפרקים הללו בתדירות גבוהה יותר. תודה על המחמאה. באמת. אבל כפי שציינתי, יש מטרה טיפולית לכך שאני משתף כאן באופן אנונימי במה שארע לי. למרות שחלקים שונים מהחומר כבר כתובים, חלקם אפילו נכתב לפני שנים רבות, הסיכום ביני לבין הפסיכולוג שלי הוא שאנו מקדישים פגישה טיפולית לכל פרק לפני שהוא עולה לאוויר. זה חשוב לשמירה על בריאותי הנפשית, כמובן. אבל הפסיכולוג גם מסייע לי לזהות התרחשויות שכדאי שלא אחשוף (כפי שכתבתי, אני משתף אתכם בהרבה ממה שארע, אבל לא בכול).

סליחה, ומקווה שתהינו ממה שיש!

סווריןן
    התגובה האהובה בשרשור
נקשר אליך
לפני 6 שנים • 7 במרץ 2018
נקשר אליך • 7 במרץ 2018
צר לי עליך איש יקר.
מצד אחד עברת חווית שליטה ברמות הגבוהות ביותר, אבל זה גבה ממך מחיר נפשי מאוד גדול.
ועוד בזמן שלא היית בשל מוכן לכך.

בכל מקרה אשמח להמשיך לקרוא את הסיפור שלך
פלייפול
לפני 6 שנים • 7 במרץ 2018
פלייפול • 7 במרץ 2018
עכשיו קראתי את כל הבלוג שלך. מרתק אבל גם עצוב ומדכא. כואב לקרוא שיותר משלושים שנים אחרי, אתה עדיין נזקק לטיפול נפשי כתוצאה מאותה חוויה. אני מאחל לך רפואה שלימה.

אני ממליץ לך לצפות בסרט הבא, הצגת תאטרון במקור, שעובדה לקולנוע. מזכיר במשהו את מה שתיארת, ומשוחק לעילא ולעילא:

http://www.imdb.com/title/tt0308878/?ref_=nm_flmg_act_81
סווריןן
לפני 6 שנים • 8 במרץ 2018
סווריןן • 8 במרץ 2018
תודה playfull. הכרתי את The Shape of Things, ואתה צודק: כשראיתי אותו, אוולין הזכירה במשהו את אליענה. אבל אוולין הייתה אומנית מחוייבת. אצל אליענה היה הרצון לחקור, אבל גם רוע גולמי, בלתי מנומק.
תודה גם ל"נקשר אליך" - כן, אתה צודק: לגמרי לא הייתי מוכן לזה. לא שאני חושב שהיום הייתי באמת מסוגל להתמודד איתה. אני לא יודע אם עובר בסיפור הכוח והתחכום שלה. אפילו הפסיכולוג שלי שורק בהתפעלות כל פעם מחדש. לא רק שלא פגשתי מישהי כמו אליענה, גם לא שמעתי על מישהי כזו.
"חמודיי" -- הבנתי את הרמזים, מנסה לכתוב מהר icon_smile.gif

סווריןן