ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקס ב 3 בבוקר

בוורלי
לפני 6 שנים • 15 בפבר׳ 2018
בוורלי • 15 בפבר׳ 2018
עציץ,
בוא שנייה נצא מהמסגרת הזאת של כל המשחק הזה , מה זה מקובל? מה? מראש מדברים על זה שאם לא בא לי אז זה בסדר לזיין אותי בלילה כי מה? כי אני נשלטת? והוא שולט? אם מדברים על זה מראש אז זה בסדר לזיין מישהי שלא רוצה שיזיינו אותה כי היא ישנה ואז כדי להתרצות בפני האיש שאיתה היא נענית לתביעתו? לא מצליחה להבין מתי זה בעצם הופך ממצב של חוסר התחשבות למצב שבו שני הצדדים רוצים בזה.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 15 בפבר׳ 2018
מונה, אני אישה. מכאן נובע: אני יודעת היטב שיש גברים שעושים את מה שתיארת.
כל יחסי מין שאינם מרצון הם אונס. אבל פה בשרשור באה אלינו אישה שעושה את זה לבן הזוג שלה, אז היה חשוב לי להבהיר לה כמה זה שגוי. זה לא הופך להיות בסדר רק כי יש גם גברים שעושים את זה.

Having said that: יש נשים רבות, ביניהן אני, שבמערכת יחסי השליטה שלהן הן רוצות שהמושכות יילקחו מהן.
זה לא אומר שמותר לשולט לעשות מה שבא לו. בשביל זה יש גבולות ויש מילת ביטחון, אבל יותר מזה - בשביל זה יש היכרות ואמון וביטחון. לא אצל כולם, אבל העובדה שיש קשרים גרועים, מתעללים ונצלניים בעולם לא מטילה רפש בקשרי בדסמ בריאים.

אז הנקודה היא שבהחלט יכולים להיות זוגות שאצלם מה שטוב ונכון, *לשני הצדדים*, הוא שהם יעשו סקס גם כשהצד הנשלט לא בעניין. שזה חלק ממה שנעים לו, לצד הנשלט.
ובאתר הזה אין מקום לשיפוטיות בנושא.
כן חשוב לדבר על זה. להאיר את העובדה שהדינמיקה הזוגית כולה צריכה להיות מרצון, ושהעובדה שאישה היא נשלטת לא אומרת שהיא צריכה לסבול (בקטע רע) בקשר השליטה שלה.
אבל השיח הזה מוכרח להיות ממקום של היעדר שיפוטיות לזוגות שזה כן טוב להם כזוג.
בוורלי
בוורלי • 15 בפבר׳ 2018
אני לגמרי בצד שלך אם זה לא היה מובן
בוורלי
בוורלי • 15 בפבר׳ 2018
עציץ אני מסכימה איתה אם זה לא היה ברור.
Joe Carlton​(מתחלף)
Joe Carlton​(מתחלף) • 15 בפבר׳ 2018
אפשר להעיר בעדינות כדי לבדוק נכונות. אבל לא מעבר לזה (וכנראה להיענות בשלילה). מה שכן, מצאתי שאם אני עם זקפה ונצמד אליה - הפרטנרית נוטה לרצות בעצמה. (לא נצמד באגרסיביות או משהו כזה)
מכיל ומפנק​(שולט)
לפני 6 שנים • 16 בפבר׳ 2018
מכיל ומפנק​(שולט) • 16 בפבר׳ 2018
תקשורת מאוד עוזרת לפתור כל בעיה כולל רצון לעוד סקס
יצירת אוירה וצומי מעוררת את הגבר וזה כולל נרות ובגדים סקסיים וכמובן גסויות
תרמזי לו שאת מתכוונת להעיר אותו עם מציצה ואז ה ביצוע יתקבל יותר בברכה

שיחוד הבעל על ידי ביצוע דברים שהוא עושה אבל לא אוהב תפנה לו זמן ורצון ענק לפנק חזרה את האישה

חשיבה מחוץ לקופסא כגון תוך כדי נסיעה את שולחת לו ידיים ונכנסת לדרך העפר הראשונה שאת רואה או לחורשה הראשונה. ..

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת פבר' 17, 2018 12:13 am, סך-הכל נערך פעם אחת
מכיל ומפנק​(שולט)
לפני 6 שנים • 16 בפבר׳ 2018
מכיל ומפנק​(שולט) • 16 בפבר׳ 2018
תקשורת מאוד עוזרת לפתור כל בעיה כולל רצון לעוד סקס
יצירת אוירה וצומי מעוררת את הגבר וזה כולל נרות ובגדים סקסיים וכמובן גסויות
תרמזי לו שאת מתכוונת להעיר אותו עם מציצה ואז זה יתקבל יותר בברכה

שיחוד הבעל על ידי ביצוע דברים שהוא עושה אבל לא אוהב תפנה לו זמן ורצון ענק לפנק חזרה את האישה

חשיבה מחוץ לקופסא כגון תוך כדי נסיעה את שולחת לו ידיים ונכנסת לדרך העפר הארשונה שאת רואה או לחורשה הראשונה. ..
Mary Jane
לפני 6 שנים • 6 באפר׳ 2018
Mary Jane • 6 באפר׳ 2018
אסור לעורר מינית בן זוג ישן כיוון ש״כל מין שאינו ברצון הוא אונס״, וצריך להיות בתוך מערכת יחסי שליטה בשביל זה?

גישה מוגזמת ומופרכת. והיא אף יותר מוגזמת ומופרכת על רקע העצה החביבה של קסנדרה.
הרחבת מושג האונס ואף זילות המושג שלא לצורך.
גישה שבעיני מנותקת מהמציאות ומחיי נישואים בריאים ומשני בני אדם שחיים חיי שיתוף בסבבה ולא ברצינות תהומית.
קונטה​(שולט)
לפני 6 שנים • 6 באפר׳ 2018
קונטה​(שולט) • 6 באפר׳ 2018
להעיר במציצה זו הצעה מצויינת. באמת בין בני זוג אי אפשר כבר ליזום משהו מיני ישיר? באמת צריכים אישורים? אם הוא לא רוצה אזי מן הסתם באיזשהו שלב אי אפשר כמובן לכפות. אבל להתחיל מגע// באקט מיני ישיר.. מה רע בזה? זה מעולה ואם זה ממשיך כך עם יזמות מיניות וסירוב צד שני אז.. יוסטון we have a problem