אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הנאה מכאב

יוצר יצרי
לפני 6 שנים • 3 במרץ 2018

הנאה מכאב

יוצר יצרי • 3 במרץ 2018
מהיכן נובעת ההנאה שבכאב לכל אחד מהצדדים?
ברור שיש סדיסטים וסדיסטיות ולהם איני מתייחס כאן.
לצורך פישוט הניסוח אקרא למכאיב/ה צד א' ואילו לצד הכואב/ת צד ב'.
האם ההנאה מהכאב נובעת מעצם זה שצד ב' מוכן להקריב עצמו לצד א', ואילו לצד ב' ההנאה נובעת מעצם זה שצד א' נהנה והוא שואב הנאתו מזה?
ומה אם?...
מה אם צד א' לא נהנה כל כך מעצם ההכאבה אבל רואה עד כמה צד ב' נהנה ו"זורם" עם זה? לו ידע זאת צד ב', האם עדיין היה נהנה מזה באותה המידה?
ולהפך, מה אם צד א' נהנה מזה כי חושב שצד ב' נהנה מכך, אך צד ב' לא ממש נהנה מכך ומוכן לסבול רק בגלל שחושב שצד א' נהנה מזה. לו ידע אז צד א' שצד ב' לא ממש נהנה ורק מוכן לזה כי חושב שהוא נהנה, האם צד' א' היה נהנה מכך?
האם יכלו הצדדים להנות מהכאב באותה המידה לו ידעו את הדבר?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
זה שאלה בלוגיקה לבחינה הפסיכומטרית?

תקשורת היא הבסיס ליחסים. כל סוג של יחסים. מי שלא מבין את זה, תמיד יהיה בבעיה. הגרסה המתומצתת שלי
    התגובה האהובה בשרשור
sm69​(שולט)
sm69​(שולט) • 3 במרץ 2018
נתינה זה כל העניין, זו המהות בעיני.
כשהנשלטת שלי עושה משהו למעני, כואבת למעני רואה את ההנאה שלי לנגד עיניה..
זו הנתינה המושלמת מבחינתה ואני מאד מעריך ומוקיר אותה על כך.
אני כשולט חייב להיות קשוב ולעצור בזמן, שלא לעבור את גבול הסיבולת האמיתי שלה, למתוח לה את הגבולות אבל לא לחרוג מהם לגמרי.
אני קודם כל אחראי לשלומה, ומהידיעה הזו היא יכולה להתמסר באופן מוחלט.
Grey / Green
Grey / Green • 3 במרץ 2018
כל התשובות נכונות.
Refa'el​(שולט)
לפני 6 שנים • 4 במרץ 2018
Refa'el​(שולט) • 4 במרץ 2018
אני בספק אם זה אפשרי לתת סיבה אחת למה נהנים מכאב
הוא​(שולט)
לפני 6 שנים • 4 במרץ 2018
הוא​(שולט) • 4 במרץ 2018
בתור מנטור ועוד אתה אמור לדעת זה חומר של שנה א'
הפיה טינקרבל​(שולטת)
לפני 6 שנים • 10 במרץ 2018

ויש את הביולוגיה של העונג והכאב

כשתינוק יונק משד אימו ולעיתים מכאיב במציצה חזקה נוצר לייתים קישור בין עונג וכאב.
עונג וכאב ביולוגית וכמובן שאני אומרת בזהירות כי מדובר כמובן במינון מדוייק וסובייקטיבי משחררים אותם אנדורפינים.
האם חדירה כואבת אינה מעניקה עונג?
במידה כמובן.
הפרדוקס של נאנסים משני המינים הוא האורגזמה שלעיתים נחווית בעת האונס. כי הגוף מתפקד כמערכת ביולוגית בנפרד מהחוויה הרגשית. ושלא ישתמע לשתי פנים:
אני לא טוענת שבכל מקרה אונס יש אורגזמה או התעוררות מינית.
אורגזמה דגדגנית מתוארת לעיתים ככאב ועונג המשולבים. מן בף גבוה מאוס וכמעט בלתי נסבל בטרם הפורקן.
בקיצור: גם לידה בחוויה הפרטית שלי וילדתי לידות טבעיות יש כאב חזק ועונג.
הפיה טינקרבל​(שולטת)

ויש את הביולוגיה של העונג והכאב

כשתינוק יונק משד אימו ולעיתים מכאיב במציצה חזקה נוצר לעיתים קישור בין עונג וכאב. הרחם אחרי הלידה מתכווצת בעת מציצת שד ויש עדויות לחוויה אורגזמית ביניקה מצד האמא.
עונג וכאב ביולוגית וכמובן שאני אומרת בזהירות כי מדובר כמובן במינון מדוייק וסובייקטיבי משחררים אותם אנדורפינים.
האם חדירה כואבת אינה מעניקה עונג?
במידה כמובן.
הפרדוקס של נאנסים משני המינים הוא האורגזמה שלעיתים נחווית בעת האונס. כי הגוף מתפקד כמערכת ביולוגית בנפרד מהחוויה הרגשית. ושלא ישתמע לשתי פנים:
אני לא טוענת שבכל מקרה אונס יש אורגזמה או התעוררות מינית.
אורגזמה דגדגנית מתוארת לעיתים ככאב ועונג המשולבים. מן בף גבוה מאוס וכמעט בלתי נסבל בטרם הפורקן.
בקיצור: גם לידה בחוויה הפרטית שלי וילדתי לידות טבעיות יש כאב חזק ועונג.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
למה להדיר סאדיסטים?
בניגוד למה שכתב כאן לפחות אדם אחד, כאב שנועד לרצות אותי או נספג רק למעני לא מסב לי הנאה.
תנו לי מאזוכיסט/ית. אדם שיהנה מהכאב, שעבורו זה לא יהיה עונש או קורבן אלא דרך לגיטימית להתמיר אנדורפינים.
רק אז אין לי דיסוננס עם הדואליות של סאדיזם/להיות אדם טוב.
מכיוון שכך, ידיעה של נטיות הלב האמיתיות היא הכרחית כתנאי מקדים לאינטראקציה
Queen of spring​(שולטת)
לפני 6 שנים • 12 במרץ 2018
Queen of spring​(שולטת) • 12 במרץ 2018
אני חושבת שתקשורת זה המפתח, אני בתור סאדיסטית לא ישלוט באדם שעושה את זה רק בשבילי, הרי בסופו של יום אני מאמינה בלהכאיב למישהו שנהנה מכאב כי בתור מלכה אני הולכת רחוק ומי שלא עושה את זה מהרצון העמוק של לחוש כאב ולהשתחרר לא יצליח לעמוד בראש שלי ובסופו של דבר הוא יישבר מהר ולא לשם אני שואפת וחותרת להגיע.