בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר קצר

חולם מחדש​(אחר)
לפני 6 שנים • 11 במרץ 2018

סקר קצר

חולם מחדש​(אחר) • 11 במרץ 2018
אז ככה... icon_smile.gif

השאלה שלי היא כזו.. עד כמה פער גילאים (מעל עשר שנים) יכול להשפיע על כימיה וקשר בין שולט ונשלטת/ שולטת ונשלט? (גיל 30, 40+ )?

אשמח לתשובה כנה.. תודה לכם!
La angel
La angel • 11 במרץ 2018
לדעתי קשר שהשולט/ שולטת יותר צעירים מהנשלטת / נשלט , זה לא אפשרי מבחינה מנטלית .
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 11 במרץ 2018
לא מכיר אותה אישית, אבל ArchAngel, שצעירה בגופה, עושה רושם שהיא בוגרת מרוב האנשים פה שמבוגרים ממנה בעשר, עשרים ושלושים שנים.

לא תאריך הלידה הוא שקובע, אלא מה שקרה מאז.
    התגובה האהובה בשרשור
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
הבעיה בפער גילאים גדול יכולה להיות קשורה בבשלות או בגרות. לא חסרים שולטים/ותן שיגידו שאין להם כח לילדים.
אבל אתגר גדול יותר הוא שפה. האם יש לכם שפה משותפת? לא חושב שניתן לנהל קשר שליטה של ממש שבו השולט/ת והנשלט/ת לא מסוגלים לנהל שיח. אז בין מישהו בן 40 למישהי בת חמישים הפער קטן מאוד, כי אז דורות היו ארוכים יותר. אבל לבן 29 ובת 40 כבר יש הרבה פחות שפה משותפת.

מקווה שאני מובן
היד
היד • 11 במרץ 2018
יכול להיות גם פער תרבותי. יכולים להיות עוד פערים. התשובה היא איך מתגברים על הפערים (אם רוצים). לא תמיד אפשר ולא תמיד כדאי.
SunFlowerr​(נשלטת)
SunFlowerr​(נשלטת) • 11 במרץ 2018
אני נמצאת עם מישהו שהפער בנינו הוא 30 שנה. הקשר מדהים! הכימיה מטורפת. כן יש קשיים אם רוצים לנהל קשר רציני..
אני סופר אוהבת אותו
שמנה מהשפלה
שמנה מהשפלה • 11 במרץ 2018
אני בת 35 ויש לי נשלט בן 57 ואני חושבת שאנחנו זוג מדהים...
הכול תלוי בראש של אנשים... גיל זה רק מספר
Queen of spring​(שולטת)
לפני 6 שנים • 12 במרץ 2018
Queen of spring​(שולטת) • 12 במרץ 2018
היי,
אני אישית לא יכולה להיות בקשר שליטה עם נשלט שגדול ממני ב 15 שנה ויותר .
זה מוריד לי ברמות אבל זה משהו שמאוד אישי אצלי אבל אם אני מוציאה את עצמי מהמשוואה כן קשר כזה יכול להיות מעולה בין אם בכימיה בזרימה וכד' בסופו של יום זה ההעדפה שלך
4X4​(אחר)
לפני 6 שנים • 21 במרץ 2018
4X4​(אחר) • 21 במרץ 2018
כל מקרה לגופו/ה icon_smile.gif
Madame T​(שולטת)
לפני 6 שנים • 21 במרץ 2018
Madame T​(שולטת) • 21 במרץ 2018
אני מניחה, שפער גילאים הוא ענין מאד אינדיבידואלי בקשר בכלל בין בני זוג, וכך גם בקשר של שליטה.
כל אחד ומה שמתאים לו (או לא).
יש כאלה, שפער כזה או גדול ממנו יתאים להם, ויש כאלה, שלא. יש ענין של מנטליות, ניסיון חיים, שפה משותפת, ועוד.
יכולות להיות גם תקופות בחיים, שפער כזה מתאים ולאחר מכן כבר לא.

החשוב הוא שזה יתאים ל*שני* הצדדים, רק אז יש סיכוי שקשר כזה, עם פער גילאים גדול, יצליח...