בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בחוות הרכיבה פרק תשיעי

סווריןן
לפני 6 שנים • 13 במרץ 2018

בחוות הרכיבה פרק תשיעי

סווריןן • 13 במרץ 2018
הפרק התשיעי בזכרון הנעורים שלי עלה עכשיו לאוויר בבלוג שלי.

אני ממשיך לקבל הבעות הזדהות נוגעות ללב. השבוע גם קיבלתי הודעה/שאלה מיוחדת מזוג (שולטת ונשלט) שהסכימו שאשיב להם בצורה פומבית כאן.

הם כתבו לי (כתב לי הנשלט) שהפרקים שהעליתי מגרים אותם, ושהם משתמשים בהם כבסיס למשחקי תפקידים ביניהם (מסתבר שאחרי הפרק על קירקה, הנשלט מצא תחפושת פורימית של חזיר, ושכר אתר פיינטבול בו הוא "ניצוד" על ידי מלכתו וידידה שלה...). הבעיה שלהם היא שהם חשים אי נוחות מכך שתאורי סבל ממשיים שלי הופכים אצלם לחומר ארוטי. הם כתבו כדי לבדוק איתי אם אני נפגע מכך שנעשה שימוש כזה בזיכרונות כואבים שלי.

אז כך – ראשית, אני מאוד מעריך את השאלה והרגישות שהיא מפגינה. באמת. הציפייה שלי מאתר כמו זה הייתה שאנשים פשוט באים לכאן כדי לפנטז קצת. זה כנראה ממש לא נכון.
שנית, ברור לי שהפרקים הללו מגרים. כשבחרתי להעלות אותם לאוויר ב"כלוב", ידעתי מראש שאני לא פונה כאן לקבוצת תמיכה. הנקודה היא שקבוצות תמיכה רשמיות שפניתי אליהן בעבר, תמיד הותירו אותי בודד עוד יותר אחרי ששיתפתי במה ששיתפתי. זאת משום שהיה קשה שלא להצטייר מיד כ"סוטה", ("מדוע הסכמת לכל זה?" שאלו אותי מיד, ו-"האם העובדה שהיום אתה מחפש בעצמך קשרים בהם אתה נשלט לא חושפת את זה שאליענה ספקה בעצם מאוויים כמוסים שלך?").

ההחלטה הטיפולית שקיבלתי, בעצת הפסיכולוג שלי, היא שדווקא קהילה שארועים כמו אלה שעברתי מדליקים עבורה, מסוגלת להגיב לחוויות שלי באמת, מבלי למסכן אותי. בנתיים זה מה שאני מרגיש כאן. כך שזה לגמרי בסדר שהחומר מדליק אותם, וזו מחמאה אדירה עבורי שבחרתם לנסות ולשלב אותו במשחק התפקידים שלכם.

וכאן אני מגיע לנקודה השלישית: תזכרו שעבור שניכם מדובר במשחק תפקידים. זה הכיף ביחסי שליטה – אינטימיות דרך משחק תפקידים. אבל מה שעברתי עם אליענה לא היה משחק תפקידים. לכן אין סכנה שאתם משחזרים את מה שאני מתאר. אתם עושים משהו מיני, אוהב, ומגרה. אני עברתי משהו שונה.

בכל אופן, שוב תודה!

סווריןן
    התגובה האהובה בשרשור
נקשר אליך
נקשר אליך • 13 במרץ 2018
בכל פרק שאתה מעלה גוברת בי הסקרנות וגם התדהמה לגבי גודל ההיקף והרצינות של ה"מחקר" שלה.
בדיעבד הכל היה מתוכנן ומתועד. ועוד יותר הדהימה אותי האכזריות והקור הזה. האטימות הרגשית.

אני חייב לציין שאכן היו קטעים מגרים במהלך הפרקים, אך אני לא יכול להתעלם מהקונוטציה שקפצה לי בראש שוב ושוב...
אולי יכעסו עלי ואני חלילה לא משווה, אבל זה הזכיר לי את ההתעללויות של הנאצים בשואה.
להתייחס לאדם כאל עכבר מעבדה ולבצע בו דברים הרסניים ונוראים, גם אם לא פיזיים (ואולי כן, כי לא סיימת את הסיפור).
הפרופסור צדק כשרשם שמקומה בכלא ולא בסורבון.

כמו שהגבתי בעבר, צר לי עליך...
ממשיך לעקוב בסקרנות
כנוע ומסור​(נשלט)
כנוע ומסור​(נשלט) • 13 במרץ 2018
מה שהבחורה הזאת עשתה לך הוא חולני ומעיד בעיקר על חוסר היכולת שלה לחוש אמפתיה.
אין ספק שיש לה אישיות מעורערת ורמת מוסר בעייתית.
אבל, כגבר כנוע שכָּמֵהַּ להשפלה, החפצה ושליטה מנטאלית אני מוצא את עצמי מגורה מהסיפור שלך.

אני יכול רק לקוות שבהמשך חייך פגשת נשים שאהבו את הנטייה שהיא טבעה בך (או היתה בך מלכתחילה),
וידעו לא רק לשלוט בך ולהשפיל אותך אלא גם להחזיר לך חום ואהבה.
סווריןן
סווריןן • 13 במרץ 2018
תודה לשניכם על ההזדהות, ושוב, כיף לי שזה מגרה אתכם.
יש פאן נוסף של אליענה שתתחילו לראות בהמשך ואתם לא רואים בשלב זה. אני מנסה להיות נאמן ככל האפשר להשתלשלות הארועים כפי שחוויתי אותם, אבל אם תמשיכו להעניק לסיפור שלי מזמנכם, תראו שהוא קצת פחות שחור ולבן ממה שמצטייר כרגע.

נכון - היה את הניסוי, את ההמרה שלי, את "מכלאה 3", אבל היה גם עוד משהו שבגללו, עד היום...

חבל, חבל שסתם אדלג קדימה. זה יהרוס לכם. תנו לי עוד קצת זמן אתכם...

מעריך מאוד את התגובות!
סווריןן
isg​(נשלט){נשלט}
לפני 6 שנים • 14 במרץ 2018
isg​(נשלט){נשלט} • 14 במרץ 2018
שלום, קראתי את הסיפור שלך בחוות הרכיבה ,אני מוצא את עצמי מתגרה מזה אבל ביחד עם הגירוי אני מתפוצץ מהרוע ווהאכזריות של אותה אשה זבל וכן גם לי זה מזכיר את הנאצים שהיא מתייחסת אליך כמו על חפץ רק לא הבנתי אם נשארת שם למה היא לא חשבה שגם אתה מזוכיסט ,כי לכאורה שאבת משם גם איזו הנאה מזוכיסטית ,אני מרגיש שהסיפור שלך מגרה אותי אבל גם עושה לי רע שאני מתגרה מזה כאילו גם אני רוצה שיפגעו בי
סווריןן
לפני 6 שנים • 15 במרץ 2018
סווריןן • 15 במרץ 2018
תודה לך על התגובה.
היא לא חשבה שאני שואב הנאה מזוכיסטית. כל הפרוייקט שלה התבסס על זה שהיא יוצרת מזוכיסט ממי שאינו כזה. היום באמת הייתי נהנה מחלק מהדברים הללו. לא אז.

בנוגע לרוע שלה, תזכור שהמניע שלה היה-כמה שזה נשמע מוזר-מניע מוסרי: היא ניסתה להראות שאפשר לעשות על גבר מה שעשו ועושים למליוני נשים באופן קבוע וחמור הרבה יותר, שניתן להנדס מחדש אדם כך שיחליש את עצמו, וישאב הנאה מהחפצון שלו, ואפילו יזהה זאת עם תשוקה ואהבה.

בנוגע למשפט האחרון שלך: לא, אני לא חושב שאתה רוצה שיפגעו בך. אתה רוצה לפנטז על זה שפוגעים בך. זה לא אותו דבר. אם, למשל, בפעם הבאה שמישהי תקשור אותך היא תצא ותחזור עם מקדחה רוטטת פועלת, אתה תבין מיד את ההבדל בין השניים...

זו רק דעתי כמובן, ואני מאוד חלש בפסיכולוגיה, אבל מנסה להשיב למה שכתבת...

שוב, תודה
עלוב החיים
עלוב החיים • 15 במרץ 2018
סוורין - הבלוג שלך הוא בכמה רמות הטוב ביותר שקיים באתר הזה. רמת הכתיבה היא סופר גבוהה, וכמובן שמגרה.
תודה לך.
אני חייב להודות, וזה קצת יעשה אותי לא פופולרי, שאני לא בטוח ב100% שהבלוג הוא אמת ולא בדיה שמסופרת היטב. אבל ממש היטב.
סווריןן
סווריןן • 15 במרץ 2018
תודה לך על התגובה החמה.
לגבי הסיפא של הדברים, איני יודע איך להשיב בעצם... אולי הייתי מגיב כמוך אם הייתי שומע משהו כזה...
פרט אולי לכך שאיני מוצא סיבה שבאתר כמו זה, בו מותר לגמרי לספר פנטזיה בהמשכים, יתעקש מישהו שמה שהוא מספר התרחש ממש

בכל מקרה, מחזק אותי שהסיפור שלי לא מותיר אותך אדיש

קרא אותי כרצונך, באמת (לא נעלבתי icon_smile.gif )

סווריןן