צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אשמח לשמוע דעתכם

black dolphin
לפני 6 שנים • 14 במרץ 2018

אשמח לשמוע דעתכם

black dolphin • 14 במרץ 2018
שלום,

נושא שמטריד אותי ואשמח לחוות דעת.

אני מגדיר את עצמי כנשלט במיטה בלבד. הדברים שמגרים אותי הם דברים שאפשר להגדיר אותם כ״קלים יחסית״. לא עושה לי את זה הצלפות ולא כאב ודברים בסגנון. יותר בכיוון של סקס שבו האישה למעלה, פייסיטינג, פוני, פוט-פטיש.

אני אדם דתי. אני רוצה להתחתן עם אישה דתייה.
השאלה שלי, האם במצב שלי כפי תיארתי אותו, אוכל להסתדר? אני מוכן לוותר על שאר הפנטזיות. מה שחשוב לי זה לבצע חדירה...
קשה לי להאמין שאוכל למצוא מישהי שאוהבת רק להיות למעלה במיטה, זה קיים בכלל?
גם אם כן, איך אפשר למצוא אחת כזו (כאמור דתיה)?

האם יש מצב שעם הזמן אוכל להינות גם מלהיות למעלה? כרגע זה לא מגרה אותי כלל אך אולי זה בר שינוי?

תודה לכל העונים,
דקיקון​(נשלט)
דקיקון​(נשלט) • 14 במרץ 2018
1) יש דתיות באתר כאן. אולי יתמזל מזלך ותמצא שידוך הגון מהית טוב, ועם כף רגל מזמינה ועסיסית.

2) עם כל המבוכה הכרוכה בכך, תהיה חייב לפתוח את הנושא מול הדייטים (הרציניים) שיהיו לך.

אל תוותר על מיניותך עכשיו.
היא לא הולכת להיעלם בהמשך, וזה יחזור אליך כבומרנג
    התגובה האהובה בשרשור
שולטת בנשלט צפוני​(שולטת)
תפנה לרב שלך אולי יש לו מישהי עבורך , עכשיו ברצינות ... כשאתה מכיר מישהי סביר להניח שאתה משתף אותה בפנטזיות שלך או במה שאתה אוהב ועוד... וככה לומדים לעשות ולאהוב את מה שהשני רוצה ומעדיף , כל אחד קשוב לצרכים של .האחר .....אז לא חשוב מי הדתיה שתמצא קודם כל תוודא שהיא מתאימה לך ואז תעבור למיטה. תוודא שהיא אישה דומיננטית אחרת תצטרך להגיע שוב לרב .. בהצלחה
MyLexicon
MyLexicon • 14 במרץ 2018
מה שדקיקון אמר.
טלי35​(שולטת)
לפני 6 שנים • 15 במרץ 2018

לגמרי. וגם...

טלי35​(שולטת) • 15 במרץ 2018
דקיקון כתב/ה:
1) יש דתיות באתר כאן. אולי יתמזל מזלך ותמצא שידוך הגון מהית טוב, ועם כף רגל מזמינה ועסיסית.

2) עם כל המבוכה הכרוכה בכך, תהיה חייב לפתוח את הנושא מול הדייטים (הרציניים) שיהיו לך.

אל תוותר על מיניותך עכשיו.
היא לא הולכת להיעלם בהמשך, וזה יחזור אליך כבומרנג

אני מכירה מקרוב ממש דתיה אחת שאוהבת להיות רק למעלה. אז אולי יש עוד (;
Twentyseven
לפני 6 שנים • 15 במרץ 2018
Twentyseven • 15 במרץ 2018
אני לא חושב שזה סותר, כמו שכבר אמרו מעליי, יש גם דתיות שירצו להיות למעלה. לגבי השינוי, קטונתי מלתת באמת עצות אבל אני חושב שכן, ברגע שתגיעי האחת הנכונה אתה תמצא את מקומך גם בצד העליון. זה טבוע בנו, בתור זכרים.
Bite Twice Shai
לפני 6 שנים • 18 במרץ 2018
Bite Twice Shai • 18 במרץ 2018
מה שאחרים אמרו. חוץ ממה ש-zenten אמר. אין שום הוכחה שגברים אנושיים אמורים להיות דומיננטיים במיוחד על פני נשים. זה דבר שעל פני תרבויות שונות הוא שונה מאוד ויש לדומיננטיות כל מיני רבדים וצדדים. אל תתן לזה לפגוע בהרגשה שלך או ההזדהות שלך כגבר.
יוני s
יוני s • 18 במרץ 2018
Nutella​(נשלטת)
Nutella​(נשלטת) • 18 במרץ 2018
יוני s כתב/ה:

שטויות. כל עוד זה בהסכמה ולא נשפך זרע לבטלה אפשר בכל דרך...
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 18 במרץ 2018
חוקי הדת ממילא "מתעדכנים" ללא הרף לפי נוחות או צרכים אחרים של אנשי דת ומאמינים שונים.
גם מי שמתעלם מכל הראיות והמדעים שצורחים שהדתות הינן תיאוריות מיסטיות עתיקות שאבד עליהן הכלח והן שגויות, מנוגדות להגיון ו5000 שנה אחרי עדיין אף אחד לא מסוגל להציג ראיה אחת לאמיתותן- גם מי שהצליח בכל זאת להמשיך להאמין בזה- שירגיש טוב עם הפנטזיות שלו. היכן שהוא בטוח יש רב שמסכים למעשים האלו (הי, חלקם עושים מעשים מיניים נוראיים הרבה יותר ולא חוקיים).
אז לפי חוקי הדת- פשוט עשה לך רב אחר...