סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גבריות

dror30
לפני 5 שנים • 26 באפר׳ 2018
dror30 • 26 באפר׳ 2018
נשי גברי אין באמת כזה דבר הכל הבניות חברתיות, אז מה זה משנה תעשה תמיד מה שבא לך ותהנה.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 26 באפר׳ 2018
דקיקון כתב/ה:
בכוח המוח,
העובדה שגבר הוא דומיננטי ו"גברי" ביומיום לא משנה את העובדה שהוא נשי בזהותו המינית העמוקה והשורשית כנשלט בחדר המיטות.
אותו גבר דומיננטי ביומיום אינו נשי במיטה בכדי להשיג את המטרה של להיות "לא נורמטיבי" וחופשי מהגדרות,
אלא להיפך:
הוא נשי כי הוא נשי, ותוצר הלוואי של זה הוא שהוא "לא נורמטיבי".
אם המטרה היא רק להיות "לא נורמטיבי", גבר יכול להשיג זאת ע"י הצלפה והשפלת נשים.
אז אם הוא "בחר" להיות נשלט, סימן שזאת זהותו המינית.
וגבר ש"מחובר לצדדים הנשיים" ע"י זה שאישה חודרת בו בסטראפון -- בודאי שזה *לא* "יעצים את הגבריות שלו".
אבל נחמד מצדך שאת מנסה להקל מתחושת הבושה של הנשלטים. יש בנשלטות גברית בהחלט בושה icon_smile.gif

אין לנשלט מטרה להיות לא נורמטיבי.
הוא לא נורמטיבי מטבעו ולכן הוא נמשך אליה, אל הלא נורמטיביות שהיא טבעית לו.
בניגוד לשולט שממשיך באותו קו ומעצים אותו ,הנשלט נמשך להיפוך התפקידים
לא כי הוא נשי אלא בגלל שזה מוזר ושונה.
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 26 באפר׳ 2018
שוטרת* כתב/ה:
Ollie כתב/ה:
אם גברים יפסיקו להתייחס למילים גבריות/גבר כמחמאה הניתנת למי שממלא סט דרישות חברתיות מסוים - או בכלל, יפסיקו להתייחס אליהן כמחמאה - השאלה שלך תתייתר, והעולם בכללי יהיה טוב יותר.

אבל, כן, במשמעות שניתנת כיום למילה גבריות, התנהגות כנשלט הופכת לפחות גברי.
זה לא תואם את סט הדרישות שהחברה הפטריארכלית שלנו מציבה לגברים.
אתה מוזמן להצטרף לנשים שנמאס להן מהפטריארכיה ולהפסיק לדפוק חשבון. לפחות באידיאל. במציאות זה קשה, אבל אנחנו לפחות מנסות לתמוך זו בזו בתהליך בזה.

את גורמת לזה להישמע כל כך פמיניסטי, שאני שוקלת לעבור צד. איף.

לשאלתך, גברי בעיני, זה אחד שתמיד שם אותי בראש מעייניו, שילחם מול השדים הכי גדולים שלו עבורי, שילחם מול השדים הכי גדולים שלי עבורי, שיתן לי ביטחון שהוא שם לא משנה מה, שיספוג עבורי (כי הוא גבר והוא יכול. כמה פמיניסטי *זה*?), זה אחד שיכול לשבור כל דבר וכל אחד אבל מלה שלי תרסק אותו.
אז לשאלתך, גברי בשבילי, זה נשלט . (על ההבדל בין נשלט לסמרטוט, כתבתי מספיק בעבר)
כבר אמרתי פעם לאיש יקר, סופרמן, היה הכי נשלט של לויס , הכי גבר גבר שיש (:

זה מקומו של בן זוג. בעל או מקביל.
לא קשור לבדסמ בכלל.

וזה גם הדדי.
האנשה עצמית
Ollie כתב/ה:
אם גברים יפסיקו להתייחס למילים גבריות/גבר כמחמאה הניתנת למי שממלא סט דרישות חברתיות מסוים - או בכלל, יפסיקו להתייחס אליהן כמחמאה - השאלה שלך תתייתר, והעולם בכללי יהיה טוב יותר.

אתה מוזמן להצטרף לנשים שנמאס להן מהפטריארכיה ולהפסיק לדפוק חשבון. לפחות באידיאל. במציאות זה קשה, אבל אנחנו לפחות מנסות לתמוך זו בזו בתהליך בזה.

המילה גברי היא מחמאה לגבר, ולהיפך כלפי אישה.
כמו שהמילה נשית היא מחמאה לנשים ולא לגבר.

הזהות האישית שלנו נגזרת גם (ואני לא אומר בעיקר) מהשתקפות הדמות שלנו מהסובבים, מהחברה.

אם נשים את חדר המיטות ועולם הפנטזיות בצד ונדבר על התנהלות יומיומית - כוח הוא תכונה מוערכת אצל גבר.
גם אצל אישה, אך בצורה שונה ורבה פחות, החברה היא נתון. כמו שאף אחד מאיתנו לא רוצה לרצוח בעלי חיים אבל רובנו נאכל סטייקים כי זה נורמלי, זו המציאות.

אפשר להילחם בזה אם רוצים ויחד עם זאת אי אפשר להתעלם מהשורשים רוויי טסטוסטרון בצד הגברי שהובילו אותנו לחברה שבה כדי לחיות טוב ונכון - גם אם בא לגבר להפסיק להוביל, הוא חייב אחרת הוא לא גברי (וגם לא נשי) הוא פשוט נהיה כלום.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 26 באפר׳ 2018
דקיקון כתב/ה:

קחי אפילו סממן נשלט קל כמו נהג שאוהב להסיע שולטות – גם זו תופעה המבוססת על נשיות, כי המהות הנשית הנשי היא לשרת, ולא הגברית.

אם כך, למה שולטים לא מבקשים טובות הנאה מנשלטות, אם זאת הגשמת מהותן כנשים?
זאת בקשה לא פופולרית לא בכדי, כי יש בושה של ממש בה. אף שולט לא מעז לכתוב דבר כזה, כי בפעמים הבודדות שזה כן נכתב במרחב הזה התחרש לניץ' וירטואלי שהסתכם בירידה על *הגבריות* של הכותב.
כפי שכתבה מרי ג'יין, כן מצופה מן הגברים להיות המחזרים והנותנים. רק אופי הנתינה משתנה, בהתאם לצידם בשוט או באם הם ונילים או לא.
משולט מצופה לתת בצורה אסרטיבית וממקום של עוצמה. כשהוא משלם ומסיע את הנשלטת, הוא מפגין בפניה סטטוס כלכלי עצמאי. הוא מפגין את היותו בעל והמאה והדעה, שקובע לאן תגיע וכיצד, ששולל את עצמאותה במובן מסוים.
מנשלט מצופה לתת ממקום של כניעה וריצוי, של מילוי כל גחמה ללא תמורה, שלא פעם מלווה בחושת השפלה וביזוי (וזה כמובן רק למראית עין, שהרי בכך הנשלט משרת את צרכיו המיניים-רגשיים, והשולטת הזרה היא אובייקט בכדי להשיג זאת).
ומונילי מצופה לתת ממקום של ג'נטלמניות, של רומנטיקה, של דאגה והפגנת יכולת להיות דמות מפרנסת ובעלת אמצעים להישען עליה ולהקים עמה משפחה.
לא משנה מה, מצופה מהגבר לתת, לשרת את צרכי האישה שמולו על מנת להשיג את מבוקשו, באופנים שונים לפי מטרותיו.
באם הוא לא עושה זאת, באם הוא מעדיף להיות בצד המקבל בלבד, הוא זוכה לביקורת. הוא מכונה שולט/נשלט/בן זוג טוב מספיק. פוסקים עליו כי אינו עצמאי מספיק (שלא נאמר תלותי וילדותי), לא מרצה מספיק או לא רומנטי מספיק.
בעוד את הנשים, לעומת זאת, מעודדים לחדול להיות בצד הנותן, בלי קשר להעדפויותיהן ומטרותיהן (בעולם המערבי לפחות). מעודדים אותן להפסיק להתנהג כעקרות בית מהמאה שעברה, אבל רק כשזה נוגע לניתנת שירות ולא לקבלה של מחוות שונות ששורשן מאותה תקופה.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 26 באפר׳ 2018
אוף, שוטרת, השארת אותי סקרנית. פמיניסטי אצלך זה טוב או רע?
שוטרת*
שוטרת* • 26 באפר׳ 2018
Ollie כתב/ה:

את גורמת לזה להישמע כל כך פמיניסטי, שאני שוקלת לעבור צד. איף.

לשאלתך, גברי בעיני, זה אחד שתמיד שם אותי בראש מעייניו, שילחם מול השדים הכי גדולים שלו עבורי, שילחם מול השדים הכי גדולים שלי עבורי, שיתן לי ביטחון שהוא שם לא משנה מה, שיספוג עבורי (כי הוא גבר והוא יכול. כמה פמיניסטי *זה*?), זה אחד שיכול לשבור כל דבר וכל אחד אבל מלה שלי תרסק אותו.
אז לשאלתך, גברי בשבילי, זה נשלט . (על ההבדל בין נשלט לסמרטוט, כתבתי מספיק בעבר)
כבר אמרתי פעם לאיש יקר, סופרמן, היה הכי נשלט של לויס , הכי גבר גבר שיש (:
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 26 באפר׳ 2018

האנשה עצמית
יש להבחין בין תקופת חיזור,
לבין אופי של אדם.
מוביל או מובל.

הובלה היא תבונה סקסית, אצל גברים וגם אצל נשים.

מובלות, כניעה היא תכונה סקסית אצל נשים ע"פ רוב.

נשלט הוא לא חסר עמוד שדרה, ככזה האגו שלו והסקס אפיל שלו במקומם והכל סבבה.

נשלט סמרטוט, וגם שולט סמרטוט (ויש כאלה גיליתי) - לא סקסי, לא מושך ודיי עלוב.