צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום לכל הבנות, אשמח לשדך ביניכן

Ollie​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 16 במאי 2019
Ollie​(נשלטת) • 16 במאי 2019
אני חייבת לציין, אחרי שקראתי שוב את השרשור הזה מלפני שנה, שהיא כתבה דברי טעם, האולי הזאת. 😊
Snitch
Snitch • 16 במאי 2019
השרשור הזה הזוי כמו פרק לא מוצלח של טווין פיקס
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 16 במאי 2019
היה לפני כ 30שנה גר ברחוב בן סרוק ,יהודי מבוגר ,נמוך ,ממוצא פולני ,שפרסם מודעה בעיתון ,שהוא יכול לתווך ולהכיר ,לגברים ולנשים ,את מה שהם מחפשים למטרות פגישה דיסקרטית ,בתמיכה .
צלצלתי אליו ,והוא אמר לי אתה נותן לי 100 שקלים ,ואני נותן לך את טלפונה ,ואתה נותן לי את טלפונך .
ואם לא יצא מזה הצלחה ,אז אתן לך טלפונה של אישה אחרת .
ואתה נותן לי פעם אחת בחודש 100 שקלים ,בתמורה למנוי אצלי ,על כך שאתן לך טלפונה בתמורה לטלפונך ....
ואז שאלתי אותו ,ואם אקח טלפונה ,ואומר לך ,שלא מצאה חן בעיני ,למרות שכן מצאה חן בעיני ,אז בפועל אני דופק אותך ,כי אז תיתן לי טלפונה של אחת נוספת האם נכון ?
הוא ענה לי,אל תדאג ,אני כבר אדע את האמת ,ואם תעבוד עלי פעם אחת ,אתה תעוף מקהל לקוחותי ,ולא תוכל להעזר בשרותי שנית ...

ואכן הייתי בביתו ,וראיתי אותו ,וראיתי גם בחורה אחת עם גרביונים בצבע גוף וחצאית ,שמחכה בחדר צדדי ,להכיר איזה שהוא גבר אמיד ,בתמורה לתמיכה ....

זה היה לפני 30 שנה בקירוב ברח' בן סרוק ,
מאוד מזכיר לי ,את מושא הפוסט ..

כאילו לסביות צריכות שיכירו להן לסביות ?
הן היו נפגשות מאחורי בית כנסת הגדול בתל אביב היה להן שם מועדון .
והן נפגשות באלבי בגדוד העברי תא' ,ויש להן עוד מס' מקומות קבועים משלהן .
ולסביות כולן מכירות את כולן ,ממה שמספרות כולן לכולן ,על כולן ,ולא משמיטות פרט ...

מעבר לכך ,אם היית יודע ומכיר ומבין ,מה זה בכלל לסביות ...
אתן לך מס' דוגמאות שתתרשם ..

יום אחד אני מביט מחלון ביתי ,מלא משטרות ועיתונאים .
מה קרה ?היו גרות שם 2 לסביות ,ואחת תפסה את חברתה כנראה בעת שבגדה בה ,נכנסה ,הכתה אותה ,וזרקה אותה מהחלון .
מקרה שני ,2 לסביות שהכרתי מהבדסמ' ,חשבתי ששניהן אשכנזיות ,אחת בלונדינית עם עניים כחולות ,והשנייה מקועקעת לבנה כשלג ומגניבה כזאת ,
עאללק זוג "צמד חמד " ,מלכות סדו ,עושות סשנים ביחד ,צוחקות על כל העולם ..
לאחר שנתיים של היכרות קרובה ,הערפל התפוגג והאמת יצאה לאור .
אחת מהן אני שואל אותה מה השם האמתי והמשפחה האמתית שלך ?
ענתה לי ,הקשתי ושאלתי אותה ,האבא שלך מרוקאי ?ענתה לי ,כן ,שאלתי מאיזה עיר במרוקו ?ענתה לי ,פס ,אמרתי לה מה את אומרת ?אימא שלי גם ילידת פס ..
נותרתי בתמיהה ,מדוע חשבתי כל השנים שהיא בריטית .
ואז 3 שנים אחרי חברה משותפת של השניים ,אומרת לי על השנייה ,הפצצה הבלונדינית עם השם המפוצץ ..והקעקועים ,וכל הפוזה הלסבית שלה .
היא עבדה עליך ,השם שלה הוא כך ,ושם משפחתה הוא כך ,והיא מרוקאית מבאר שבע ,והסבתא שלה מכשפונת שקוראת לאנשים בקפה .
והיא הייתה ילדה בבית ספר חרדי עם גרביונים בצבע גוף ,והשם שלה הוא בכלל לא כזה ,והיא גם לא לסבית ,והיא לגמרי לגמרי לא מברלין .
והיא גם זנחה ילד שילדה בגיל שנה מחוץ לנישואין ...

אמרתי לה ,יפה !!! מידע מעניין ,אז הפנטזיה הלסבית התפוצצה לי שוב ושוב בפנים ..
ולימים נאמר לי שאחת הוציא סכין מטבח על רעותה וכמעט חצתה אותה לשניים ,כמו אבטיח ..
יפה ....אמרתי ,יפה ..מעניין להכיר ולדעת ,את האמת שמסתתרת מתחת לאיפור ,והקעקועים ,והשמות הבדויים ,והבועה השקרית ...

לפני חצי שנה ,אני וחבר ,הולכים לידידה שלי מזה כ 20 שנה ,שהחליטה ביום בהיר אחד להתערבב עם לסביות ,ולשחק אותה לסבית ,וישבה שם בת זוגתה ,נראית כמו ילד ,והכול היה סבבה ,חודשיים אחרי ,אנחנו עם אותה בחורה ,ועל הבוקר היא מקבלת טלפון ,מבת זוגתה הלסבית ,קללות צרחות ,אני אשרוף אותך ,אני אשרוף לך את הבית ..

התפלאתי נורא ,מה קרה מתוקות שלי ?עד לא אתמול הייתן אוהבות ,וזוג לסבי למהדרין ?
איך זה התהפך לאני אשלח לך עבריינים ,ואשרוף לך את הבית ?
אמרתן שאתן אוהבות ,חופש תרבות ,שלום ,אחווה בין העמים ,אחווה מגדרית ,סולידריות חברתית ,תרבות ,חום וכו' ..
איך בן לילה זה הופך לזה שאחת מוציאה סכין על השנייה ,והאחרת זורקת את בת זוגתה מחלון הבית ,והשלישית מאיימת שתשרוף לה את הבית ?

עכשיו ,יש לי עוד לפחות 100 סיפורים אמתיים ,ונוספים ..בהקשרים של לסביות ..ואין מכיר הימני ,את הסצנה הלהטב'ית ,על כל שלוחותיה ..
ואני מכיר אותם מגיל ילדות ,אני מכיר אותם עוד מתקופת ,מצעד הגאווה " ,הראשון שלהם ,עת הם היו כ 30 איש במצעד הראשון ...

מה שקרה ,יש הרבה נשים ,שהחליטו שלשחק אותה "לסבית " ,זה IN
אבל ,הם לא מבינות ,שזה ,לא עובד ככה ,אצל לסביות שהן לסביות אמתיות ..
יש המון בנות ,שאני מכיר ,והחיים שלהם זה גיהינום ,
הן תולות ,את הגיהינום ,בגברברים בני ימינו ,והן עם שפע של תלונות ,אודות ,הגברברים של ימינו ,שהם ,פוגעים בהן ,ומאכזבים אותן ,שוב ושוב ..
ותמיד הנשים הללו מדברות ומתקנאות ,בנשים אחרות ..תמיד המקור לכל הבעיות ,הוא שיש ברקע אישה אחרת ...

קלטתי את הרעיון .
אחת עשתה סיליקון ,השנייה רוצה סיליקון ,השלישית עשתה סיליקון ,וכך זה הופך להיות מחלה של כל הנשים .
היא רזה ,אז היא חשה שמנה ,ואז היא לוקחת כדורים משלשלים ,והופכת להיות בולימית ...
הן הולכות לחדרי כושר וקופצות כמו מטורפות ..
ומסתכלות אחת על התחת והציצי של השניה ,ועל המותג של השנייה ,ומשחקות אותה "אחווה נשית " ואחת רוצה לאכול את השנייה ,ולהעלים אותה מה קוסמוס ...

ואני מוצא עצמי ,שוב ושוב ,אומר להן ,פעם אחר פעם ...
תגידי לי ,את חושבת שאת יכולה ,להתחרות בנשים ,את חושבת שאת יכולה להתעסק עם נשים ?
מי את חושבת עצמך בכלל ?
הנה ,את רזה ,הנה את יפה ,הנה יש לך אוכל במקרר ,ועוגיות במזווה ,ויש לך קצת כסף ,ואת בריאה ..מה חסר לך בחיים ?שבחרת לדבר ולרכל על נשים ,ולהתחרות בהן ?
מה נאמר להמן ?על מרדכי היהודי ," אם מזרע היהודים הוא ,נפול תיפול לפניו "
שורה תחתונה
,אני מסביר לנשים ,אל תתעסקו בתחרותיות ,ובזילות ,ובקנאה כלפי נשים אחרות .
תבוא כונפה מגה כונפה ,הכי מכוערת שבעולם ,ותקבל את הגבר ההכי הורס שבעולם ...
מה תגידי אז ?
אבל כל החיים שלי קפצתי כמו מטורפת בחוגי יוגה ,ופילאטיס ,והרעבתי עצמי ,ואיך באה הדבה הזאתי ,והחתיך על הזה מעדיף אותה על פני ?
ואני אומר לה ,את מה שאומרות הסבתות המרוקאיות מדור אל דור ," טחאל פסו המאקקק " ,שזה בתרגום חופשי .
תישארי בעניינים שלך !!!

פשוט קם פה דור של נשים ,שעפות על עצמן ,וחושבות להן ,שהן נטע אלחמיסטר ,או ליקוש מנחם ,או קרדשיין ,או שהן שואפות להיות דוגמניות של ויקטוריה סיקרט ...

אני בלי להכיר את כל מושא ההערצה שלכן ,יודע שלכל אחת מהן יש ערמות של צרות צרורות ,ביחס לסדר גודל שבו היא ממוקמת ..

ליידי גאגא ,בסרט שלה אומרת :
כשעשיתי את ההצלחה הגדולה שלי ,קיבלתי אחריה מכה קשה ששברה את ליבי ,וכך היה בפעם השנייה ,ועתה לקראת ההצלחה השלישית שלי ,אני יודדעת שיברו לי את הלב ,בפעם השלישית ,מכנגד להצלחה השלישית בקריירה שלי שאמורה להגיע ?
אבל הבנות שצופות בה ,לא שומעות את מה שהיא זועקת ,הן עסוקות בלראות את הכובע שלה ,והמשקף שלה ,והבית ,והבריכה שלה ,
מחה אתן לא שומעות ,מה היא אומרת ,שלצד כל זה ,היא בודדה וגלמודה ועם לב שבור ,פעם אחר פעם ???!!!!

אז הזקנה המרוקאית ,שאמרה " טחאל פסו המאקק " ,צדקה .
וכל מי שתרצה להיות כמו הגדולות שבחבורה ,לעיתים תצליח ,אבל המחיר ,יהיה בהתאם ,את תשני לבד ,וגברים שתכירי ,בזה אחר זה ,יעזבו אותך ...

רוצה לצאת מהמעגל ?
אל תרכלי על נשים
אל תקנאי בנשים
ותנהגי כבוד בכולן ,ותפרגני לכולן ,ובכול אישה תמצאי האיכויות שלה ,ולא החסרונות שלה ..

יו גרנט ,הייתה לו את האישה הכי יפה בעולם ,את השחקנית אליזבת הרלי ,ומה קרה ?
הוא נתפס עם יצאנית רחוב ,כושית שמנה בשם דיוין בראון ,במכוניתו ,בשדרות הוליווד ..
יש לך האישה הכי יפה בעולם ,בבית ,ואתה הולך מזיין זונת רחוב ,שחורה ,מכורה לקראק ?

אז הזקנה המרוקאית שאמרה " טכאל פסו המאקקק " שוב צדקה .
כל מי שמביט על מה שלא שלו ,יוותר בסופו של דבר ,גם בלי מה ,ששלו ...
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 16 במאי 2019
Ollie כתב/ה:
אני חייבת לציין, אחרי שקראתי שוב את השרשור הזה מלפני שנה, שהיא כתבה דברי טעם, האולי הזאת. 😊

מרשים מאוד.
הצלחת בדיון אחד לא להבין ש"משדך בין נשים" הוא טרול, ש"מתהפך" התבדח ו"השקט שלפני הסערה​" סרקסטי.
Ollie​(נשלטת)
אני יודעת שאתה אידיוט, אבל לא תפסתי ממך גם טיפש.
מהתגובה הראשונה של כל אחד מהם ידעתי את שלוש העובדות האלה (אם כי זה תלוי איך מגדירים את המילה טרול).
האמת היא שבערך רבע מהשרשור הזה (כפי שהיה במקור) עסק בתת דיון שבו אני נוזפת ב"השקט שלפני הסערה" על כך שהעובדה שבלונד (ולא אני) לא הבינה שהוא סרקסטי,לא מצדיקה את כינויי הגנאי שהוא הטיח בה.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 16 במאי 2019
הברירת מחדל שלך לגבי גברים זה שהם רשעים ורוצים לפגוע בך והתגובות הנמהרות והמרושעות שלך בהתאם.
גם התגובה שלך לפלייפול הייתה מגעילה, מיד שלפת את הקלף המגדרי בשביל להציג אותו כשוביניסט.
שיטת הדה-לגיטימציה שלך הגיעה לרמת אומנות, כשלקחת את הויכוח שלך עם פלייפול לפן הסוציולוגי והפכת אותו לחלק ממזימה גברית שמטרתה למנוע מנשים להביע את דעתן.
Ollie​(נשלטת)
אין לי שום עניין בדיון איתך על תפיסות העולם שלי (או בשום דיון אתך בכלל, למען האמת).
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 17 במאי 2019
אני מרגיש בפרק של "אלה הם חייך" (בדיחת זקנים).
עוץ, הפרופיל של המשדך עדיין קיים. אולי תכתוב לו אדומה ותפרסם סטטיסטיקות כמה הצליח לו? שנדע אם פספסנו משהו
עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 4 שנים • 17 במאי 2019
עוץ הגדול​(נשלט) • 17 במאי 2019
"אלה הם חייך" היא תכנית רדיו ברשת ב' משנת 1966, תכנית הטלוויזיה "חיים שכאלה" ששודרה עד שנת 2000 קיבלה את השראתה ממנה.
במהלך התוכנית נהגו להפתיע את המרואיין עם מכרים וחברים מעברו.
כיום בעידן הפייסבוקי שבו אתה יכול למצוא את בעל הקיוסק שמכר לך בגיל 4 ארטיק שוקו-בננה בשני שקל או את התלמיד שהביא כיכר לחם לבית ספר, תכניות מעין אלה איבדו מקסמם.

הפרופיל של המשדך קיים אך אינני יכול לשלוח לו הודעה כי אין לי מנוי. אך בהחלט אשמח לשמוע מה עבר עליו בשנה הקרובה והאם הניסוי המרתק הזה רקם עור וגידים. לדעתי תוך שנה-שנתיים הוא יהפוך לגיבור להטב"י ומודל לחיקוי לצעירות רבות מתוך הקהילה שמחפשות אהבה. ראוי לציון מלחמתו למען הציבור המושמץ והשקוף של הבי-סקסואליות, וכך גם מאבקו למען קירוב לבבות והידברות בין הנשים באתר.