שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום לכל הבנות, אשמח לשדך ביניכן

פלייפול
לפני 6 שנים • 9 באפר׳ 2018
פלייפול • 9 באפר׳ 2018
Ollie כתב/ה:
פלייפול, לא ככה אני נראית כשאני זועמת, תאמין לי. אבל מה שבטוח, הפחד ליפול לצליפת לשוני הזועמת הוא לא פחד אמיתי, ולכן אפשר לדלג עליו ופשוט לדון איתי לגופו של עניין. אתה לא תיאנס ולא תירצח, מקסימום תקבל תגובה חדה.
השיח על הנשים ההיסטריות או הזועמות הוא שיח משתיק שנועד לגרום לנו לחשוש להביע את דעתנו בצורה אסרטיבית. (אני לא חושבת שזו היתה המטרה *שלך*, אלא שזה פשר סגנון ההומור הזה. לא יזיק לך לוותר עליו.)

Ollie, לעג וזלזול כלפי קורבנות תקיפה מינית, מעולם לא היו מנת חלקי. אני יודע שהבנת שזאת לא היתה כוונתי, אך אני לא רואה סיבה לשנות את סגנון ההומור שלי, בגלל אנשים אחרים המשתמשים בפרקטיקות נלוזות כאלו. ההערה שלי על "גוב הלביאות הזועמות" התייחסה לדינמיקה בין נשים לגברים *כאן בכלוב*, שהיא הפוכה לחלוטין מזו שהתייחסת אליה, ואין צורך להרחיב בכך.

"לא ככה אני נראית כשאני זועמת.." - אני מקוה מאד שדוקא הזעם הוא שדיבר מגרונך, כי קראתי שוב את הפוסטים המדוברים, והתגובות שלך, גם ל "שקט שלפני הסערה", וגם כלפי, לאחר מכן, היו, לעניות דעתי, מוגזמות ולוקות בחוסר אובייקטיביות קיצוני: חבר חמד לו לצון, וכתב תגובה סרקסטית, הסונטת בפותח הדיון. עכשיו עשי ניסוי, ונסי להסתכל על השתלשלות העניינים מנקודת מבטו: בלונדי בתמימותה, לא הבינה את ההומור והשתלחה בו בצורה מאד לא נעימה (שוב, תעשי ניסוי מחשבתי, ונסי לקרוא את מה שהיא כתבה, אבל מתוך הנעליים שלו- אם זה עוזר, תחשבי שכותבים דברים כאלו עלייך). הוא לא נשאר חייב, ועקץ אותה קלות בתגובה. במקום לתמוך בו, ולהעמיד את חברתך על טעותה, הצטרפת אליה כמעט באופן אוטומטי! לא היה לך די בכך, וקראת לשני חברים בפורום "מחליאים", ובנוסף הגדלת והאשמת אחד מהם בהתחזות, ללא כל הוכחה.

כשהגבתי אני, בנימוס רב, כפי שאני תמיד מגיב לך, השבת בתגובה לא עניינית, שהתייחסה בעיקר לניסוח שלי, שעורר בך אסוציאציות שליליות, ללא כל כוונה מצידי.

סה"כ - לי זה נראה בהחלט כמו זעם, מאשר מחשבה שקולה. כמו שכבר כתבתי לך, קראי שוב את מה שכתבת. האם את לא חושבת שנסחפת, ולו במעט?
TheStrider​(סדיסט)
לפני 6 שנים • 10 באפר׳ 2018

הבהרה

TheStrider​(סדיסט) • 10 באפר׳ 2018
משדך בין נשים כתב/ה:
אני מבין את החשש
ועל אחת כמה וכמה כאן
כתבתי שאם יצא אשמח להכיר את מי שניסיתי לעזור לה אבל שזו לא חובה (למקרה שמישהי מנסה לחשוב על "מה יצא לי מזה").
אם את חוששת את יכולה לפתוח מייל במיוחד בשביל זה ולמחוק אותו לאחר מכן...
וכמובן, כדי לוודא שמי שבצד השני היא אכן אשה, זכותך לבקש הוכחה, שיחת טלפון או משהו.
שוב, אני מבין את החשש, אבל מוכן להשבע משפטית שחוץ ממה שכתבתי לעיל אין לי מניעים אחרים...

להוסיף אחרי משהו "משפטית" לא הופך אותו לבסדר/חוקי/מחייב.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 10 באפר׳ 2018
כמו תמיד מישהו כותב במטרה לעורר פרובוקציה ולבדר את עצמו ועדיין כולכם מגיבים ברצינות תהומית עד כדי גיחוך. 5 עמודים ביום אחד?!? מה לא בסדר איתכם?

לא מפתיע שהמתקרבנים הסדרתיים של האתר נמצאים במוקד הדיון.
וושי
וושי • 10 באפר׳ 2018
טוב . קראתי בעיון את התגובות והדיון
והחלטתי
שגם לי בא לשדך בין נשים
וללמד אותן להתקרב אחת לשנייה
רצוי בעירום
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 10 באפר׳ 2018
נהדר וושי.
אני יכולה לבוא לביים אותך כשאתה עושה את זה?
Red stormy
Red stormy • 10 באפר׳ 2018
אני מזוכיסטית, ואף פעם לא חשבתי על זה שישדכו אותי.
מעניין ממש.

ווושי, אני מתנדבת icon_wink.gif
היד
היד • 10 באפר׳ 2018
דארקן, לך נסיון בשידוך (דפים)...ניסית פעם ל.............תייק (דפים)?
חבל לך על הזמן! הרבה יותר טוב מסתם שידוך.
MagisterDolor​(שולט)

Party

MagisterDolor​(שולט) • 10 באפר׳ 2018
The Great OZ כתב/ה:
כמו תמיד מישהו כותב במטרה לעורר פרובוקציה ולבדר את עצמו ועדיין כולכם מגיבים ברצינות תהומית עד כדי גיחוך. 5 עמודים ביום אחד?!? מה לא בסדר איתכם?

לא מפתיע שהמתקרבנים הסדרתיים של האתר נמצאים במוקד הדיון.

Pooper
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 10 באפר׳ 2018
Blonde כתב/ה:
השקט שלפני הסערה כתב/ה:
הכי קל להיות ציני .
בא אלטוראיסט ומציע עזרה, אבל לא ישר כולם קופצים ושופטים לכף החובה במקום לתת קצת אמונה.

מישהו פה עצר לחשוב על חשיבות המצווה לזווג זיווגים ?
כל אחד יש לו תחומי התמחות בחיים הוא מתמחה בנשים.

מה כבר התבקשתן בין השורות.
לספק תמונה שניתן לראות שזאת אשה עם מידות טובות (DD לדוגמא. )

במדינה כמו שלנו שכמעט הכל חפלף אחד גדול
בא איש ואומר אני לא עושה חצי עבודה ולא מוכר חתולה בשק.
ואקריב מזמני ואבדוק אפילו לסביות, תחשבו איך הייתם מרגישים אם הוא היה מפלה לסביות?

אז הוא מוכן לתת מעצמו לגעת, למשש אם צריך אפילו לאונן, ולזיין אותכן וכל זה עבורכן.
אבל התרגלתן כל החיים לא להיות במקום נמוך שאתן לא מזהות שמישהו מוכן להרים אותכן.

תודה,אבל לא תודה,נשים לא צריכות עזרה בלקום, אנחנו חזקות ולא צריכות שגברים ירימו אותנו.

דבר שני - אנחנו חפץ? מזה לאונן ולזיין בשבילנו, איזו חוצפה, זה בעצם לאונן עלינו ולזיין אותנו, שזה דוחה.

כל התגובה שלך, בעצם מקטינה נשים וגורמת לך לצאת רק קטן יותר.

בלונדי, את הציניות שלו היה ניתן להריח למרחוק...
בוורלי
בוורלי • 10 באפר׳ 2018
נו שעה בלי תגובה?? הלוווווו