סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה היתרון בחגורת צניעות?

מתחלפת ומתחלף{זוג}
לפני 5 שנים • 15 באפר׳ 2018
מתחלפת ומתחלף{זוג} • 15 באפר׳ 2018
אני מגיב כאן שוב כי השרשור חידד כאן הבדל מהותי בין נשלט פאסיבי, כזה שבעצם ״לא מצליח להשתלט על עצמו״ לבין נשלט שמחפש כמה שיותר חוזק מנטאלי עצמאי להתגאות בו.

שימו לב שאני לא שופט מי יותר טוב ומה יותר רע, לא בגלל שאני נחמד, אלא בגלל שאני לא רואה ערך בחלוקת ציונים לדברים שהם עניין של העדפה אישית, או זוגית.

ניתן לדמות זאת לדיאטה. יש מי שצריך כל הזמן שירחיקו ממנו פיתויים, וב״מעידה״ הבאה שלו תמיד יוכל להאשים את הפיתוי, כי זה לא טיפוס שמפיק תועלת רבה מלקיחת אחריות אישית.

מבחינתי זה לא משנה מי סומך עליי ולכן גם את מי אני מאכזב. הציפיה של השולטת שלי ממני, או הציפיה שלי מעצמי מתלכדות לכך שאני לא רוצה לחוות את החוויה הזאת של פורקן מיני, ואינני זקוק לכך שהשולטת שלי תכבול אותי לכאורה במשהו שמונע ממני לגמור ולספר לעצמי ולה את הסיפור שאם גמרתי בתוך חגורת צניעות הרי שזאת הייתה גמירה נחותה, כואבת כך שבעצם סבלתי ולכן שנינו צריכים להיות שמחים מזה...

זה קצת (מהמקום הסובייקטיבי שלי ושל שכמותי) כמו שמישהו בדיאטה יזלול ואז יגיד ״האוכל היה ממש מגעיל, בכלל לא נהניתי. בעצם יש לי בחילה עכשיו״ אחרי שהצליח להעביר איכשהו את האוכל דרך מחסום שמותקן לו דרך קבע על הפה.
Fuck my asshole​(אחר)
לפני 5 שנים • 13 באפר׳ 2018
Fuck my asshole​(אחר) • 13 באפר׳ 2018
סתם אחת 21 כתב/ה:
זאת גמירה כואבת..לא תענוג גדול בלשון המעטה

גמירה כואבת ועינוי ביצים
היא העונג שנגרם מהכאב
Fuck my asshole​(אחר)
לפני 5 שנים • 12 באפר׳ 2018
Fuck my asshole​(אחר) • 12 באפר׳ 2018
נועה שולטת 18 כתב/ה:
השאלה כיצד שלטת בעצמך ברגעים בהם היית לבד בבית?

זה הכול מנטאלי
.ברגע שהנשלט

נממא תחת שליטה מנטאלית

והשולטת אצלו במחשבות
הוא יעשה כול מה שאומרים לו
מפית​(אחר)
מפית​(אחר) • 12 באפר׳ 2018
נכון
מפית​(אחר)
פשוט רציתי כלכך לרצות אותה והיה לה כח מאוד גדול עלי, זה קרה עם יותר משולטת אחת ואתה זה היה חזק במיוחד. גם בגלל שמאוד אהבתי אותה ... הרצון שלי לרצות היה ממש חזק. לא מעט לילות נכנסתי למיטה עם זקפה וכאב ביצים (הרי אנחנו לא ממש מצליחים לא לנגוע בו). היא אמרה שכשנעבור לגור יחד תנעל אותי .. אבל זה לא קרה בסוף.
מפית​(אחר)
את צודקת נעה, אבל שולטת חזקה יכולה לדאוג שהנשלט שלה לא יגמור גם בלי חגורה. הייתה לי בת זוג שלא הרשתה את זה וגם עודדה אותי לאונן ותמיד עצרה אותי לפני שגמרתי. זה היה קשה ומתסכל (שלא לדבר על כואב ... בצים כחולות וזה).
נועה שולטת 18​(שולטת)
נועה שולטת 18​(שולטת) • 12 באפר׳ 2018
היה לי ניסיון עם הנשלט שלי, אך זה לא עלה יפה משום שבאמת לרוב אי אפשר להחזיק עם החגורות הללו לאורך זמן.
מצד שני, רצונו של הגבר לגמור כל הזמן מוריד לו את החשק מיד אחרי שגמר.
אז מדובר בעיקר בבעיה טכנית, ולא בבעיה מהותית. ברגע שתהיה חגורה מספיק טובה ונוחה - אשתמש בה.