סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה היתרון בחגורת צניעות?

Lkoakana
לפני 5 שנים • 8 במאי 2018
Lkoakana • 8 במאי 2018
כע
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 8 במאי 2018
איש תשוקותייך כתב/ה:
בונדמן - סליחה שלא הגבתי עד כה

יש כמה חוויות שהייתי רוצה לתאר כתשובה לשאלה שלך:
1. התרגשות עזה (עד כדי דמעות) כשהשולטת גומרת. להיצמד לגוף שלה ולהרגיש צמרמורת. זה קשור להרגשה ה״נואשת״ הזאת לגמור בעצמי, ואני מוצא את עצמי שואב סוג של ״השראה״ מהאורגזמה שלה.
2. תחושה של כיווץ בבסיס הפין בזמן שהיא גומרת, תוך כדי מודעות גופנית לא לגמור בעצמי (מרוב התרגשות) -- זה פותח את המודעות שלי לכל פרט ופרט במגע המיני בכלל ובזמן האורגזמה שלה בפרט. החושים נפתחים באופן כזה, ואני בעצם מרגיש מוצף בכל הפרטים.
3. שליפה של זין פועם מתוך הכוס (אנחנו לא אוהבים לדבר נקי כשמדובר על סקס), כאשר אתה *מת* להשאיר אותו בפנים (לא כי אתה מנסה לגנוב עוד זמן כדי לגמור, שהרי יכולת לגמור כבר במאות הזדמנויות ורק המשמעת העצמית והאימון הם אלו שמונעים זאת, אלא כי אתה מרגיש ממוגנט)
4. היכולת להירגע אחרי שכל הגוף שלך אחוז סנסציות וגירוי מיני מטורף היא אימון מעניין בפני עצמו. לראות את השולטת המסופקת שלך ולהרגיע את עצמך באופן מודע, כי השולטת שלך הולכת לישון ולהיות אחוז חרמנות, בסופו של דבר מחבל בתהליך (כי התפקיד שלי זה לחשוב על כמה שאתה נשלט ״מסכן ולא מסופק״, אלא לדעת להתאים את עצמי אליה).
5. אחרי כמה חודשים של אימון על נקודה 4, הגוף לומד ואני ממש מרגיש את הזיקפה שלי יורדת אחרי שהשולטת מצהירה בפניי שהיא מסופקת. אני הייתי בשוק, כי הזיקפה שלי עקב חוסר האורגזמה המתמיד היא מאוד חזקה (עד כאב) וחודשים אחורה שלא הייתי מאומן הייתי נשאר ככה לפחות רבע שעה אחרי סוף הסשן.
6. משהו יותר כללי לגבי ״החתמה״ (אם הבנתי את המטאפורה שלך נכון). אני מועיד את עצמי באופן מודע ומביא את עצמי למצב של ״פלסטלינה״ (חומר ביד השולטת) כדי לעבור סוג של ״הנדסה״ מרצון, כך שהמיניות שלי תעוצב לפי צרכיה. לא שאני טוען שהמצאתי כאן משהו חדש. להיפתח מנטלית ולשים לב לכל מחשבה שיש לי בראש האם היא תורמת לתהליך זה, או שזאת מחשבה שגורמת לי ״לברוח״ (להתכנס לתוך עצמי לתוך מחשבות ופנטזיות שאינן מייצגות את מה שקורה כאן ועכשיו). זאת הטכניקה שיותר מכל הביאה אותי למחוזות חדשים, שאינם שינויים גסים, אלא הדיוק שבביצוע שהופך אותו למשהו שמרגיש אחרת. הראשון שמרגיש שהפוקוס שלו בורח למקום אחר זה אני ואם אני מניח לשולטת שלי לשים לכך לב, זה סימן שאני יכול הרבה יותר (להמחשה, באימון כושר אם אתה מניח למאמן שלך לשים לב שאתה לא עושה את התרגול במדויק, בקטע של בוא נראה אם הוא יעיר לי ואם לא אז הרווחתי מההפקר, לא תגיע לתוצאות מרחיקות לכת).

תודה על התשובה המפורטת.
יש קצת הבדלים אבל בגדול זה דומה אצל שנינו.
עיסוי מקצועי

חגורת צניעות

עיסוי מקצועי • 8 במאי 2018
כמה זמן אפשרי להיות קשור בחגורת צניעות
מתחלפת ומתחלף{זוג}
לפני 5 שנים • 28 באפר׳ 2018
מתחלפת ומתחלף{זוג} • 28 באפר׳ 2018
בונדמן - סליחה שלא הגבתי עד כה

יש כמה חוויות שהייתי רוצה לתאר כתשובה לשאלה שלך:
1. התרגשות עזה (עד כדי דמעות) כשהשולטת גומרת. להיצמד לגוף שלה ולהרגיש צמרמורת. זה קשור להרגשה ה״נואשת״ הזאת לגמור בעצמי, ואני מוצא את עצמי שואב סוג של ״השראה״ מהאורגזמה שלה.
2. תחושה של כיווץ בבסיס הפין בזמן שהיא גומרת, תוך כדי מודעות גופנית לא לגמור בעצמי (מרוב התרגשות) -- זה פותח את המודעות שלי לכל פרט ופרט במגע המיני בכלל ובזמן האורגזמה שלה בפרט. החושים נפתחים באופן כזה, ואני בעצם מרגיש מוצף בכל הפרטים.
3. שליפה של זין פועם מתוך הכוס (אנחנו לא אוהבים לדבר נקי כשמדובר על סקס), כאשר אתה *מת* להשאיר אותו בפנים (לא כי אתה מנסה לגנוב עוד זמן כדי לגמור, שהרי יכולת לגמור כבר במאות הזדמנויות ורק המשמעת העצמית והאימון הם אלו שמונעים זאת, אלא כי אתה מרגיש ממוגנט)
4. היכולת להירגע אחרי שכל הגוף שלך אחוז סנסציות וגירוי מיני מטורף היא אימון מעניין בפני עצמו. לראות את השולטת המסופקת שלך ולהרגיע את עצמך באופן מודע, כי השולטת שלך הולכת לישון ולהיות אחוז חרמנות, בסופו של דבר מחבל בתהליך (כי התפקיד שלי זה לחשוב על כמה שאתה נשלט ״מסכן ולא מסופק״, אלא לדעת להתאים את עצמי אליה).
5. אחרי כמה חודשים של אימון על נקודה 4, הגוף לומד ואני ממש מרגיש את הזיקפה שלי יורדת אחרי שהשולטת מצהירה בפניי שהיא מסופקת. אני הייתי בשוק, כי הזיקפה שלי עקב חוסר האורגזמה המתמיד היא מאוד חזקה (עד כאב) וחודשים אחורה שלא הייתי מאומן הייתי נשאר ככה לפחות רבע שעה אחרי סוף הסשן.
6. משהו יותר כללי לגבי ״החתמה״ (אם הבנתי את המטאפורה שלך נכון). אני מועיד את עצמי באופן מודע ומביא את עצמי למצב של ״פלסטלינה״ (חומר ביד השולטת) כדי לעבור סוג של ״הנדסה״ מרצון, כך שהמיניות שלי תעוצב לפי צרכיה. לא שאני טוען שהמצאתי כאן משהו חדש. להיפתח מנטלית ולשים לב לכל מחשבה שיש לי בראש האם היא תורמת לתהליך זה, או שזאת מחשבה שגורמת לי ״לברוח״ (להתכנס לתוך עצמי לתוך מחשבות ופנטזיות שאינן מייצגות את מה שקורה כאן ועכשיו). זאת הטכניקה שיותר מכל הביאה אותי למחוזות חדשים, שאינם שינויים גסים, אלא הדיוק שבביצוע שהופך אותו למשהו שמרגיש אחרת. הראשון שמרגיש שהפוקוס שלו בורח למקום אחר זה אני ואם אני מניח לשולטת שלי לשים לכך לב, זה סימן שאני יכול הרבה יותר (להמחשה, באימון כושר אם אתה מניח למאמן שלך לשים לב שאתה לא עושה את התרגול במדויק, בקטע של בוא נראה אם הוא יעיר לי ואם לא אז הרווחתי מההפקר, לא תגיע לתוצאות מרחיקות לכת).
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 5 שנים • 15 באפר׳ 2018
bondman​(נשלט){FLR} • 15 באפר׳ 2018
מדוייק לחלוטין.
ומכיוון שגם אני חודר הרבה ללא גמירה, אני מבין בדיוק על מה אתה מדבר.

עוד דבר, אני מרגיש כשאני יוצא ממנה עם זין כמו טיל, בשיא האטרף, הכי משויך שיש, ממוגנט אליה לחלוטין לכל הזמן...
אני קורא לזה החתמה ( כמו בגוזלים )
מסקרן אם גם אתה מרגיש ככה ?
מתחלפת ומתחלף{זוג}
מתחלפת ומתחלף{זוג} • 15 באפר׳ 2018
בונדמן

ראשית אני מסכים עם הכל, ועתה לא נותר לי אלא להרחיב את הדיון לאחת הפרקטיקות שציינת (עצלן מכדי לפתוח שרשור חדש על זה, וגם לא יודע את מי זה בעצם מעניין).

כדי לא להיות דוגמתי, אחליף את המונח ״נשלט אמיתי״ לכל נשלט שאין לו את הכושר המנטלי לעמוד במניעת אורגזמה לאורך זמן וכיו״ב, כאשר בפועל מדובר על CBT. אני גם מסכים איתך שמדובר על CBT עדין, מפני שהתחושה העיקרית היא של לחץ ולא של כאב. וגם לגבי ה״קילור״.

עד כמה שאנחנו הגברים אוהבים לדבר על סף הכאב שלנו, רוב הנשים חוות בחייהן רמות כאב גבוהות בהרבה מאיתנו כולל מדי חודש, כך שהרחמים על הביצים הכחולות והכואבות שלנו זה קצת ״אוי אוי אוי״.

אני יכול להעיד על עצמי (אלא על מי?) שהחידוש בחדירות מרובות (במהלך חודשים) ללא אורגזמות שלי עושה שינוי פסיכולוגי מעניין מכיוון שמדובר על אקט שהגוף/מיינד הגברי (בניגוד לנשי, על פי רוב) ממש מתוכנת להגיע באמצעותו לשפיכה וזה מרתק כיצד ניתן להפוך את האקט הזה למשהו אחר, מבלי להפוך אותו באמת למשהו אחר.

להפתעתי, זה משהו ששיפר אותי כמאהב באופן כללי כלומר היכולת להפריד (באמצעות אימון) בין האקט של חדירה לבין המלחמה הזאת נגד האורגזמה המתקרבת (במיוחד כאשר אתה מזיין חזק). בדומה לכושר, בסופו של דבר נבנית סיבולת שמאפשרת לך לזיין חזק ובאופן ממושך עד לרמה שזאת באמת בחירה שלך האם לגמור או לא. זה משהו שלא קורה ביום או יומיים, אלא סיבולת שנבנית לאורך חודשים.

היה אפשר לטעון שזה הכל בראש שלי, עד שקיבלתי מהשולטת שלי פידבק שהגעתי לרמה שמתעלה באופן ברור על כל הגברים שהיא שכבה איתם אי-פעם.

הרי אחת התלונות הכי נדושות של נשים זה באסה על גברים שלא יכולים לזיין חזק ובמשך דקות ארוכות, ונגמר להם הסוס מוקדם מדי.

זה מרתק אותי כי זה בעצם מסמן עוד דרך שבאמצעותה גבר ואישה יכולים להגיע לביצועיים מיניים טובים יותר כאשר השליטה היא אמצעי. זה לא חידוש גדול שנשים וניליות לגמרי מעצבות גברים לפי העדפותיהן, פשוט לרוב זה לא קורה במישור המיני ואני חושב שהתחום שלנו נותן השראה שיש דרך ויש גם תוצאות.

אני אישית רואה קשר לעידן הפוסט-פמיניסטי, שסקס יצא מהמקום של משהו שאישה ״נותנת״ לגבר ונכנס למקום שבו לאישה יש בו אינטרס שקול לכל הפחות (אם מכניסים למשוואה הרבה יותר תאי עצב באיברי המין הנשיים, והיכולת הטבעית לחוות אורגזמות מרובות).
    התגובה האהובה בשרשור
Malebi
Malebi • 15 באפר׳ 2018
אותי זה עדיין מפחיד לשים את זה
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 15 באפר׳ 2018
איש תשוקותייך, אתה מדבר על 2 פרקטיקות שונות.

1) מניעת אורגזמה מהנשלט בהוראה.

2) חגורת צניעות.

לדעתי אין קשר בין הדברים.
חגורת צניעות מונעת זיקפה. מכאיבה, סוג של CBT עדין ומשתמשך.
סוג של קולר שאתה נושא איתך כל הזמן.
מניעת האורגזמה היא רק חלק ממנה. ואולי אף חלק קטן.

לגבי מניעת האורגמה לשעצמה.
כל נשלט אמיתי , לא יגמור ללא הוראה מפורשת של השולטת שלו. זה בסיסי.