סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חגורת צניעות-נזק

קינק על​(שולט)
לפני 5 שנים • 13 באפר׳ 2018
קינק על​(שולט) • 13 באפר׳ 2018
יכול מאוד להיות שזה בגלל שלא יצאת מזה בהדרגה כמו שאחרים אמרו פה, אם ישר תקפת את הזין שלך במגע אחרי שיצאת וניצלת את זה שאתה משוחרר יכול מאוד להיות שהזין שלך מבולבל מהשינוי ולא מגיב אליו טוב מאוד.
אם באמת זה המצב, אז תנסה לחזור קצת למצב שאתה לא מתייחס אליו יותר מדי, או אפילו לנעול אותו, ולאט לאט תרגיל את עצמך קצת להנות איתו, קצת לגמור, לא ללכת לקצה השני חס וחלילה.

הייתי שואל את עצמי גם אם הרצון לחזור להיות נעול הוא בגלל הבעיה שיש לך עכשיו או כי אתה רגיל להיות נעול ושמישהו אחר לוקח עלייך את האחריות הזאת של כמה זמן, מתי ואיך.
המודעות עצמית פה עוזרת הרבה פעמים לדבר עם הבעיה ובסוף לפתור אותה
Liberal​(אחר)
Liberal​(אחר) • 13 באפר׳ 2018
ממליץ לך לעשות ריסטרט למוח ולהחזיר אותו אחורה,
הדבר שאני ממליץ הוא nofap,
להיגמל מצפייה בפורנו וסאדו וכל מה שעלול לגרום לגירוי מיני .. לתת למוח לשכוח ולהיות צמא לסקס ולא לפורנו וסאדו!
נקודה שניה והכי עיקרית תרתי משמה
NoFap = לא לאונן, אז אתה לא מאונן ולא צופה בשום סרט פורנו למשך 90 יום, כן 90 יום ואתה עושה למוח ריסטרט מחדש!
יש קהילת nofap תוכל לחפש בגוגל
וזה מאד עוזר לאורח חיים לפתע יש אנרגיות וצורך להכיר נשים חדשות
ולפתע אתה מגורה עד כדי זיקפה רק משיחה עם אישה
ממליץ מאד יעשה לך רק טוב
קינק על​(שולט)
קינק על​(שולט) • 13 באפר׳ 2018
Liberal
יצא לך לנסות את זה? אני תוהה עם זה באמת פועל כמו שהם מתארים
Liberal​(אחר)

כן

Liberal​(אחר) • 13 באפר׳ 2018
אני עכשיו בnofap השני שלי.. כן זה מאד עוזר במיוחד נותן לך המון כוח לגשת לנשים חדשות וכל הזמן להכיר. ובטח שבטח לתקן את הנזק שנוצר לך,
בכל אופן ממליץ לך לבדוק שהבעיה היא לא אוגנית, יכול להיות מצב של בעיה בכלי דם בפין .. תלך לאורולוג וסקסולווג וספר להם בכנות את הבעיה
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 13 באפר׳ 2018
רק לגבי החשש מהרופא: כשעוסקים בבדסמ לוקחים בחשבון שלפעמים נצטרך לעמוד בסיטואציה הזו. זה מביך, ואני יודעת כי הייתי שם לפני כמה חודשים, ואפילו התייעצתי על זה בפורום, אבל זה הכרחי.
חשוב לומר לרופא בדיוק מה קרה, ולהסביר שזה חלק מפרקטיקה מינית בהסכמה. ברגע שהוא ישמע את זה הוא ישחרר ויתמקד בנושא הרפואי, ולא ינסה לחפור לך.
רופאים רואים הכל, ושוכחים ממך אחרי רגע. תעשה את זה כמו שבולעים תרופה. קצת לכווץ את הפרצוף, להצטמרר ואח"כ לשכוח מזה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 13 באפר׳ 2018
Liberal, לא הבנתי איך להפסיק לאונן אמור לעזור לו במקרה הזה.
הרי הוא הגיע למצב הזה בגלל שנאסר עליו לאונן או בכלל לעשות שימוש כלשהו באיבר המין.
הוא לא צריך עוד איסורים והגבלות, הוא צריך להרגיש שהגוף שלו חוזר לבעלותו, ומתוך כך רצוי שיגע בעצמו ויאפשר לעצמו להנות, כי זה בדיוק מה שנמנע ממנו.

אגב, סיכוי סביר שהמצב לא אורגני (כמובן שכדאי לו לבדוק זאת מול איש מקצוע).
וזה למה? כי אז לא היה עומד לו אפילו בבוקר.
ברוב הפעמים כשמטופל מדווח על זקפה תקינה בזמן שינה או בשעות הבוקר המוקדמות (כי אז הוא לא ערני במיוחד והעכבות הפסיכולוגיות לא ערות ביחד איתו) זאת אינדיקציה לכך שזה על רקע פסיכולוגי, או שיש לרקע פסיכולוגי משקל מסוים בכך.
Liberal​(אחר)
לפני 5 שנים • 14 באפר׳ 2018

תגובה

Liberal​(אחר) • 14 באפר׳ 2018
אגיד את זה בשפה פשוטה,
גבר שלא מאונן נעשה חרמן, גבר שלא רואה פורנו ולא רואה או עושה סאדו מאזו . מחזיר את המוח למצב הקודם, יש לנו המון בקהילה שלא עומד להם בעת סקס רגיל. הם חייבים את המשחקי שליטה כבר סקס רגיל לא מרגש אותם,
ולכן אותו בחור שיש לו בעיה עם הזיקפה חייב לעשות ריסטרט למוח ולתקן את מנגנון הגירוים ולהגיע למצב שהוא מתגרה מדברים נורמאלים ולא רק שהשולטת מורידה לו את החגורה,
קנקן​(אחר)
לפני 5 שנים • 14 באפר׳ 2018
קנקן​(אחר) • 14 באפר׳ 2018
פסיכולוגי, לא פסיכולוגי, אורגני, מרוסס, 100% טבעי ... מה זה זה?

לך לרופא (אורולוג, לא משפחה).

אחת ההשערות (הלא מבוססות) היא שלנעילה ארוכת טווח יש השפעה מזיקה משום שהיא מונעת מקרים של זיקפת לילה. הזין שלך מתקשה ונרפה מספר פעמים לאורך הלילה, וההנחה היא שזה קורה כי הגוף שלך מנסה לשמור על פעילותו התקינה ולמנוע אטרופיה. סה"כ מדובר ברקמת שריר. לא תמצא משהו בספרות הסטנדרטית שתומך בזה. עם זאת, רוב הרופאים כנראה לא יסתכנו וימליצו לך להימנע מדברים דומים בעתיד.

זיקפת הבוקר הנוכחית שלך, והעובדה שהצלחת להגיע לזיקפה לידה והתקופה עצמה (חודש) לא ארוכה במיוחד, הן עדויות שכנראה לא קרה לך איזשהו נזק משמעותי. אם הרופא לא מוצא כלום, קח נשימה עמוקה ותירגע. הדברים יחזרו לעצמם בסופו של דבר. שיהיה בהצלחה!