צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה יש כל כך הרבה נשלטים וכל כך מעט שולטות?

נועה שולטת 18​(שולטת)
לפני 5 שנים • 16 באפר׳ 2018

למה יש כל כך הרבה נשלטים וכל כך מעט שולטות?

נועה שולטת 18​(שולטת) • 16 באפר׳ 2018
ידוע שבשוק הוונילי, נשים (בגילאים מסוימים, עד גיל 30 לרוב) הן מחוזרות יותר, קל להן יותר להשיג פרטנרים מיניים, ובכלל, הכוח בידיים שלהן בכל הנוגע להיצע הפנויים-פנויות.

ככל שהבחורה בשוק הוונילי יפה יותר, הביקוש אליה גבוה יותר.

במקרה שלי, הנחתום מעיד על עיסתו, אני בחורה יפה וחטובה (עם המון מאמץ כמובן) ובהתאם זוכה להצעות רבות בשוק הווינילי.

אך בשוק הבד״סמי נראה כי מספיק שאת נושאת את התואר ״שולטת״ ויש לך איבר מין נשי, וזהו, את מוצפת עם יכולת אפסית לקרוא את מאות ההודעות ששולחים לך.

אז איך אתם מסבירים את זה שיש כל כך מעט שולטות (מוצפות) וכל כך הרבה נשלטים (מתוסכלים)?

אני חשה שרוב הנשים אינן נמשכות מטבען לתחום הסאדו, ואם כבר, דווקא יותר להיותן נשלטות משל נטלו חלק בסצנה מחמישים גוונים של שעמום.
פלייפול
פלייפול • 16 באפר׳ 2018
מדוע בחורים הטרוסקסואלים בתולים וביישנים, הכמהים לסקס ואינם מסוגלים להשיגו, אינם הופכים להומוסקסואלים, ובכך מגדילים בהרבה את סיכוייהם למין זמין וקל? כי הם סטרייטים, וזה לא משהו שניתן לשנות עפ"י בחירה.

באותו אופן, שולט/נשלט זו חלק מהזהות המינית והמגדרית. כפי שכתבת בעצמך, רוב הנשים הן נשלטות, גם הוניליות. הן לא יכולות ולא מעוניינות לשנות את העדפותיהן ולהפוך לשולטות, רק כדי להיות יותר פופולריות.
שוטרת*
שוטרת* • 16 באפר׳ 2018
אין הרבה נשלטים, יש הרבה חרמנים.
    התגובה האהובה בשרשור
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 16 באפר׳ 2018
יש גם פחות שולטים מנשלטים. איזו קונספירציה יש לך לזה? שזה כי גברים לא באמת נמשכים לזה וזה נובע מכך שהם מכוערים ומושפעים מספר?
אולי שאולי, פשוט אולי... כל אחד נמשך לעניינים שלו וכמה שזה נפוץ או לא, אינו פרמטר לקבוע האם זה "אמיתי".
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 16 באפר׳ 2018
חבל על התגובות הציניות והמתחכמות. בקצב הזה אנשים יפחדו לשאול שאלות באתר כי לאנשים יש כאן נטיה לתקוף את עצם השאלה.

גם אני חש שרוב הנשים באתר נמשכות יותר לצד הנשלט מאשר השולט. אפילו מבין המספר הקטן של שולטות חלק גדול יחסית מחפשות בעיקר להרוויח כסף קל. לעומת זאת, מבין הנשלטות שדיברתי איתן קיבלתי את הרושם שהן באמת בעניין. זו עמדה אישית ותחושתי הסובייקטיבית בעקבות חוויות שעברתי כאן ולא קונספירציה כזו או אחרת.

לגבי ההבדלים בין עולם ההיכרות הונילי לעומת הבדסמי, לדעתי זה נובע מכך שזה המקום היחיד להכיר אנשים כמוך וגם הוא מוגבל. לכן, הצעתי לנשלטים מתוסכלים היא לחזור לזוגיות ונילית.
שדה​(שולטת)
לפני 5 שנים • 17 באפר׳ 2018
שדה​(שולטת) • 17 באפר׳ 2018
נדמה לי שנשלטים נוטים לתפיסות הרבה יותר קיצוניות של בדס"מ, ונותנים לבדס"מ מקום הרבה יותר מרכזי בחיים מאשר שולטות. הרבה מאוד נשלטים כמהים להתבטלות בצלה של אישה שתקח אותם תחת חסותה. למעט מאוד שולטות יש עניין אמיתי במערכת יחסים כזו. לפני שהן מחפשות שליטה הן לרוב מחפשות גבר עוצמתי ומשרה ביטחון שיכול להיות פרטנר לחיים זוגיים ושאינו מסוכסך עם עצמו.

אני מכירה נשים שנהנות משליטה, אבל שלא יכנסו לכלוב ולא ינסו להכיר על בסיס בדס"מי. הן מכירות גברים באופן ונילי, והבדס"מ מגיע לאחר מכן.

מישהי אמרה לי פעם שמרבית הנשלטים שבכלוב מחפשים מלכה בתשלום חינם. אני חושבת שזה תיאור קולע מאוד של ההווי שאני נחשפת אליו. מודל האישה השולטת של מרבית נשלטים הוא של אישה זונה, או מלכה בתשלום, אבל שפשוט עושה את המלאכה מרצונה ולא גובה תשלום. אין להם בעיה עם ההשטחה של האישה והחפצון שלה, או עם ביטול הצדדים הזוגיים והרגשיים של קשר כזה, הבעיה שלהם היא רק המחיר. זה מרחיק הרבה שולטות ומושך הרבה שולטות בתשלום. זה גם יוצר מצב שבו נשים שיותר בקטע מאשר אחרות מתקשות למצוא כאן את מבוקשן.
פלייפול
פלייפול • 17 באפר׳ 2018
שדה כתב/ה:
מישהי אמרה לי פעם שמרבית הנשלטים שבכלוב מחפשים מלכה בתשלום חינם. אני חושבת שזה תיאור קולע מאוד של ההווי שאני נחשפת אליו. מודל האישה השולטת של מרבית נשלטים הוא של אישה זונה, או מלכה בתשלום, אבל שפשוט עושה את המלאכה מרצונה ולא גובה תשלום. אין להם בעיה עם ההשטחה של האישה והחפצון שלה, או עם ביטול הצדדים הזוגיים והרגשיים של קשר כזה, הבעיה שלהם היא רק המחיר. זה מרחיק הרבה שולטות ומושך הרבה שולטות בתשלום. זה גם יוצר מצב שבו נשים שיותר בקטע מאשר אחרות מתקשות למצוא כאן את מבוקשן.

לא עשיתי סטטיסטיקה על הנשלטים בכלוב, אבל זה לא מדוייק: גם אם רוב הנשלטים בכלוב חיים בסרט פורנו, הם לא בהכרח מחפשים לנצל, אלא מחפשים מישהי שתחיה באותו סרט כמו שלהם, ושתיהנה מזה כמותם. משיטוט באתר, דווקא יש כאן שולטות כאלו, ואוכל להפנות אותך לבלוגים שלהן. הן לא מחפשות נשלט למערכת יחסים, אלא לסשן מזדמן של השפלה.

בנוסף, אני מניח שיש כאן גם "נשלטים עוצמתיים ומשרי ביטחון" ,שמחפשים שולטת למערכת יחסים משמעותית. אני מניח, עם זאת, שרוב מערכות היחסים מסוג זה, מתחילות כווניליות, כפי שכתבת, ומן הסתם לא כאן בכלוב.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 17 באפר׳ 2018
הבסיס הראשון למי שהגדיר עצמו כנשלט זה בדרך כלל
תוצר של אמא דומיננטית שישנה בחייו .
וההיפך הוא לגבי זו שהגדירה עצמה כנשלטת .

ושמה זה לא הסתיים העניין .
אותו אחד שהגדיר עצמו נישלט ,מתחתן עם אישה שהיא
ע"פ רוב ,לא נמשכת לעולם הזה .
והיא תהיה אישה מאוד שונה מהאימא שלו .
מעין פיצוי על אותה אימא דומיננטית .
ואז יהיו לו 2 נשים מאוד שונות באופי .
כשאישתו "מאפילה", במידות מסויימות על אותה אימא דומיננטית שיש לו באופן "מובנה".

גברים ונשים כאילו הם וורסטילים .
וורסטילים אין מה לפקפק בעוצמתם כי הם רבי עצמה
הן בפסיביות שלהם ,והן באקטיביות שלהם ,והן ביכולת ההמתנה שלהם ,וההמתנה זה דבר חזק מאוד .
כמו קפיץ.

עוד מושג .שכדאי לדעת .
העולם שמחולק ל 12 מזלות .
מתחלק ל 2.
יש 6 מזלות שהם "מוליכים" אנשים לפעולה
ויש 6 מזלות של" מולכים "

כאן אני מדגיש זה לא אומר שהמוליך הוא אקטיבי
והמולכים הם פסיבים .
זה לא תחת ההגדרה המינית

זה משהו מובנה רב עצמה עפ', סדר שלפיו העולם פועל .
יש מוליכים ויש מולכים .וזה דבר שלא ניתן לבחירת איש
איך הוא נולד .
זה עובדה מוגמרת ומובנית שקשורה למהלך החיים הנוכחי שלו כאן עפ', כדור הארץ .

עד לכאן ,הסבר שלי ברמה הפנימית של הדברים .

ועכשיו ,כמה מילים ברמה הארצית .

נישלט זה אדם שנישלט לא תחת שולט .
נישלט זה אדם הנישלט תחת צורך מסויים.
ומנסה להלביש את הצורך שלו לדמות מסויימת
כל מי שתגדיר עצמה כשולטת .
היא הופכת לאופציונלית עבורו להגשמת הצרכים שלו
ששולטים בו .

אם יש מכנגד לנישלט לנושאים מסויימים .
אישה שמבינה היטב הצורך של הנישלט .
ועשתה שיעורי בית .ומתחברת או מתוגמלת היטב לנושאים אילו ששולטים בו .
ויש ביניהם סוג של התאמה בגלגל המזלות
גם בגלגל המזלות הסיני .
יכול להיוולד שם קשר מתמשך ומעניין.

עכשיו ככול שהאדם מחליט להישלט על ידי הפנטזיות שלו ,יותר ויותר ,אז הוא גזר על עצמו להיות שם עוד ועוד
ואז הוא גם יחווה עוד ועוד דברים ונושאים .בבדסמ'.

באשר לכמותיות וליחס בין גברים לנשים .
קודם כל "הפרכתי ",כאן את התיאוריה שיש יותר נישלטים גברים על פני נשים .

1.יש הרבה אימהות דומיננטיות .
זה שאימהות דומיננטיות זה לא אומר שהם סדו מזוכיסטיות .או הפנו אותך לנשים במגף ובשוט .
2.הרבה גברים נישלטים לפנטזיות שהם נחשפו אליהם באינטרנט.
ואם הם היו בגילופין או בבדידות אז זה נפיץ מאוד
3. גברים ורסטילים זה דבר נפיץ מאוד .
אין להם שובע.
בשונה מפסיבי נטו או מאקטיבי נטו .

אז חשוב שמעבר להגדרה .יהיו המון המון הפתעות .
זה שיש לאישה עניין או מוכנות לחלוק איתנו את הנישלטות שלנו לצורך מסויים .
הן בסהכ", חוליה נוספת שממשיכה איתנו כיברת דרך מסויימת במעגל הזה .
שבו יש לנו את האימא .ואחכ', את האישה .
והן מיתווספות לקוקלצית הנשים בחיינו .
כדי להחזיר אותנו על 4 ועל 8 עם הלשון בחוץ .
כדי לבקש סליחה מהאישה שלנו .ומהאמא שלנו .
אם במוקדם ,ואם במאוחר. כל אחד ואחד בקצב שלו

אף אחת מהן לא עושה את זה כי היא צדיקה גדולה .
ואף אחד מאיתנו לא חושב ומקשר את הבדס'מ שלו לסוגיית האימא שלו והאישה הנוכחית שלו בחייו,או לאישה העתידית שלו .... או לגרוש שלה שמירר לה את החיים ,או לאבא שלה .

אבל הכול הכול הוא פאזל מובנה וכתוב עוד לפני שהאדם נולד .
שהוא שייך ל "בנק הנשמות", על עקרון תיקון קארמתי
של כול אחד ואחד שניקלע לזירה הבדסמית .

(אנחנו כאן מסתובבים בעולם וחושבים שאנחנו החכמים הגדולים שיודעים הכול ומנהלים את החיים שלנו .
ולא היא .
אנחנו חוליה קטנה וחשובה בשרשרת של מי שמנהל את העולם . הוא מחליט מתי תיוולד,למי תיוולד.ומתי תמות .ואתה משאיר פה את הרכב והדירה שלך והחובות שלך בבנק ,והוא זה שמוציא שמש בבוקר.וירח וכוכבים בלילה.
ואם טרם הכרת בו .ובכל שאין מקריות בעולם קח ת'זמן מותק .בבוא היום ניתוודע .......!!+ מי הבוס של כל המערכות)
אני מוסיף לזירה הזו .גם פאן משפחתי שחייב להיות בין
הדמויות והבדסמ בחיי האדם .

פאן משפחתי הבנוי על בסיס בנק הנשמות .
מאוד קשה לזהות אותו כאן בפאן הארצי .
כי אחת נולדה ביקטרנבורג ואחת נולדה באוטרוקיבצה.
והאחרת נולדה בסמרה .ואני נולדתי בקריה בתא',והוא נולד בבילינסון בפת",

ההיא רוסיה .אני ישראלי .הוריה ילידי לטביה .הוריך ילידי מרוקו .
אז איך יכול להיות כאן משפחתיות בעצם ?

שאלה מצויינת .

אבל חכם עיניו בראשו .

ויבין וילמד שאם גברת רוזנבויים התחתנה עם מר יפרח
ובין לילה הפכה הרוזנבוים לגברת יפרח .ולומדת איך להכין מופלטות .
אזי , לבנק הנשמות אין מחוייבות לעדתיות, ולמיקומים גיאוגרפיים ,לשנת לידה ,וגם לדת וללאום .

זה ניראה מאוד "מבולגן .
אבל הסדר המערכתי הוא מחריד בדיוק שלו
איך הוא מסודר באיך שהוא מחבר ומקשר בין אנשים.
לתקן ולסדר את ההדורים ביניהם .

אז בראש הפירמידה זה האימא והאבא
ומשם כול מה שיקרה ויהיה במהלך החיים .
עד לרמה של סרט שאתה מסתכל עליו ,ומייד שולח מיסרון בוואטס אפ לאיזה "שולטת".

יש לאדם גם טוב וכם מהרע
ואת יכולת הבחירה .
יכולת הבחירה אקטיבית כאשר הוא יודע לזהות טוב מהו
ורע מהו .
אין מציאות שאדם יהיה בקיא בטוב
אם לא התמקצע ברע .
קודם

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי אפר' 17, 2018 12:03 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
נועה שולטת 18​(שולטת)
נועה שולטת 18​(שולטת) • 17 באפר׳ 2018
שדה כתב/ה:
מישהי אמרה לי פעם שמרבית הנשלטים שבכלוב מחפשים מלכה בתשלום חינם. אני חושבת שזה תיאור קולע מאוד של ההווי שאני נחשפת אליו. מודל האישה השולטת של מרבית נשלטים הוא של אישה זונה, או מלכה בתשלום, אבל שפשוט עושה את המלאכה מרצונה ולא גובה תשלום.

אני נוטה מאוד להסכים איתך. ״השליטה מלמטה״ במסגרת יחסי שליטה מדומים, תוך יחס חד צדדי למערכת יחסים מעין זו מובילה לסלידה רבה בקרב שולטות רבות. יחד עם זאת, אינני בטוחה כמה שולטות/נשלטות אכן מחפשות לקיים בראש ובראשונה קשר זוגי שנולד מתוך מערכת יחסי שליטה בהגדרה.