אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קללות, השפלות, סאדו מאזו, אהבה, החיים ומה שביניהם .

A-paradox
לפני 6 שנים • 21 באפר׳ 2018

קללות, השפלות, סאדו מאזו, אהבה, החיים ומה שביניהם .

A-paradox • 21 באפר׳ 2018
נשלטים יקרים ושולטות יקרות .
אחרי תקופת זמן מסויימת שחוויתי הרבה מהעולם המופלא הזה שלשמו התכנסנו כאן יש לי כמה תובנות שהייתי שמח לשתף ולדון .
מאז שאני זוכר את עצמי יש לי קיק לשליטה נשית בעיקר ומאז שאני זוכר את עצמי הסטיה שלי הגיעה עם שאלה אמיתית וכנה של למה אני רוצה שישפילו אותי והתייחסו אליי באופן נחות.
בהתחלה שפטתי את עצמי אבל עם הזמן הפסקתי לשפוט והתחלתי לחקור ולהתבונן, לא הגעתי עדיין לתשובה שיכולה לסיים את המחקר שלי אבל אספתי תובנות מדהימות על הדרך ואני מרגיש שמחובתי לשתף אותן .
נתקלתי לא מזמן במחקר מסויים (לינק בסוף) שמראה איך מילים וגלי קול או וייב ( vibration-רטט של גלי אנרגיה ) אם תרצו משפיעים על חומר, במחקר שמו שתי כוסות עם אורז ומים בנפרד, כוס אחת קיללו והשפיעו עליה תודעה שלילית ואילו את השניה בירכו והשפיעו בתודעה חיובית לאחר כמה שבועות האורז המקולל התחיל להשחיר ולהרקיב ואילו האורז המוברך נשאר לבן ונקי אז המסקנה היא דיי פשוטה .. אם הוייבים האלה משפיעים בצורה כזאת על חומר אז ההגיון אומר שעל התודעה ההשפעה היא כפולה ומכופלת .
עכשיו לפני שתקפצו עליי אני חס וחלילה לא שופט אף אדם באשר הוא אדם, אני אישית חוויתי סשנים בכל מיני גוונים וחוויתי מערכת יחסים אוהבת שמשלבת שליטה ואני רוצה להצהיר הצהרה "לא מגיע לאף אדם שהתייחסו אליו בצורה שהיא לא אוהבת גם אם הוא חושב שזה מגיע לו, ולכל אחד מאיתנו מגיעה אהבה בכל צורה שהיא כי אהבה מגיעה בהרבה צורות".
אז נשלטים יקרים ושולטות יקרות תדעו שהאפשות קיימת בשבילכם והיא מגיעה לכם מעצם היותכם ואל תוותרו עד שתשיגו את האהבה שלכם בדרך שלכם !
ואם הגעתם עד לפה זאת אומרת שאתם רציניים ולכן אתם צריכים לדעת שהפורנו משחית לכם את המוח פשוטו כמשמעו!! וזאת הדרך ההפוכה לגמרי מהאהבה שמגיעה לכולנו .. זה לא פשוט להפסיק את ההרגל הזה זה בטוח אבל זה שווה את זה בלי שום ספק אני מבטיח!
(דרך אגב אני יכול להמליץ לכם לא לגמור כי זהו המקור של האנרגיה הכי חזק שיש לכם וברגע שאתם גומרים אתם מבזבזים את הכוח הכי חזק שלכם לתוך מגבון ..ומי שיצליח להחזיק מאמד תקופת זמן ממוצעת של 30 יום יבין את ההשפעות העצומות של הידע הזה ואת האפשרות לנתב את האנרגיה לאפיקים יותר פרודקטיבים ומעצימים ומספקים בכל נושא שתחשקו בו ) .
אז בשורה התחתונה אני מברך את הסטיה שלי וכיף לנו ביחד icon_smile.gif פשוט למדתי איך להעצים את עצמי דרכה ולא להפך.. ואני רוצה שכמה שיותר אנשים ישתמשו בידע הזה כדי להיות בני אדם חופשיים ולא כבולים .
כתבה על השפעת התודעת על חומר-
http://cafe.themarker.com/mobile/post/90524/
כתבה על השפעת הפורנו על המיינד -
https://mobile.mako.co.il/health-news/researches/Article-fb95f723f7a3f41006.htm
קטנטון​(נשלט)
קטנטון​(נשלט) • 21 באפר׳ 2018
מזמן הוכח שה"מחקר" הזה הוא שטויות שקשורות לאיזו דת אסייתית.
אני ממליץ לך (ולכל אדם) לחפש בגוגל, לבדוק דברים שכתובים באינטרנט ולקחת אותם בערבון מוגבל.

עריכה:
לעומת זאת אכן הוכח שפורנו פוגע בקשרים ומעוות תפיסות.
לגבי אוננות, אני לא באמת יודע, אך לפי מה שזכור לי, אין בעיה לאונן כל עוד זה לא מפורנו.
מה שאמרת לגבי אוננות זה משהו שאני שומע הרבה מאנשים דתיים.
    התגובה האהובה בשרשור
A-paradox
A-paradox • 21 באפר׳ 2018
אהלן אחי
האמת שכן בררתי על המחקר ומספר לא מבוטח של אנשים דיווח את אותן תוצאות על פי הניסוי שלהם .. אמנם זה לא נבחן בתנאי מעבדנ אבל זה בהחלט יהיה מעניין בכל מקרה אני מסכים איתך שזה לא חד משמעי .
ולגבי אוננות אתה מוזמן לחקור באופן מעמיק את הנושא, מבחינה אבולוצניות זה הגיוני להחריד .
קטנטון​(נשלט)
כאשר בן אדם מנסה להגן על התיאוריה שלו, נהוג להביא הוכחה/מחקר שתומך בזה.
בכל מקרה, לטובת האנשים פה שקוראים את הדברים האלו, הלכתי ומצאתי כמה מחקרים (אמיתיים, מבוקרים מוסברים) שמפריכים את הטענה שלך.

אתר בעברית לכאלו שקשה להם עם אנגלית: מסביר על ההשכלה הלוקה של ממציא הניסוי, הודאה שלו שהניסוי למעשה היה לא באמת כמו שצריך הוכחות מדעיות כולל ניסויים חוזרים למה זה שטויות

https://sharp-thinking.com/2011/10/25/על-מה-לכל-הבליפ-הם-מקשקשים-היפני-וגבי/amp/

דוגמה אחת מתוך רבות לאתרים באנגלית שמסבירים למה הניסוי הוא שטויות
https://foodretro.com/debunking-the-rice-experiment/

האמת היא שאף מדען שמכבד את עצמו לא מאמין השטויות האלו, הכל אמונות טפלות ודיבורים מפה לאוזן.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 21 באפר׳ 2018
יש מחקר אפילו יותר ידוע שנעשה על שתי קבוצות של קופים: שמו כל אחת מהקבוצות מאחורי גדר ונתנו לקופים לעסוק בשלהם. אבל בכל פעם שאחד הקופים ניסה לטפס מעל הגדר, המדענים השפריצו עליו מים ואז בירכו אותו (בקבוצה אחת) או קיללו אותו בקללות המשפילות ביותר שיכלו לחשוב עליהן (בקבוצה השנייה). לאחר מספר שבועות גילו דבר מדהים: בעוד שהקופים המבורכים נותרו זכים ונקיים, הקופים המקוללים התחילו לאונן בלי הפסקה! וזה לא הכל: גם כשהחליפו חלק מהקופים, הקופים החדשים בקבוצה המקוללת אוננו כמו משוגעים, אפילו שמעולם לא ניסו לטפס מעל הגדר! אחרי חודש נאלצו להפסיק את הניסוי כי הקופים היו תשושים עד עילפון ומאד דביקים. המסקנה היא די פשוטה: השפלות זה מחרמן.
קישור:
https://en.wikipedia.org/wiki/Pseudoscience

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אפר' 21, 2018 10:32 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 21 באפר׳ 2018
1. לגבי ניסוי האורז: הניסוי הזה כשל עצמו הוא קישקוש ולא מראה קשר נסיבתי (ותודה לקטנטון על צירוף התימוכין, ולזאלופון על לינק-הפאנץ'-ליין של הפסאודו-מדע).
עם זאת, הרעיון לפיו היחס שנקבל ישפיע על מצבנו הנפשי והתפתחנו, זה משהו שנחקר והוכח. אבל לא בצורה של "אמרו לי מילה, אז הצליל של המילה ישפיע לי על האנרגיות של הנפש" אלא בצורה יותר מורכבת שהוכיחה קשר נסיבתי.
יש מגוון מחקרים בפסיכולוגיה עם תוקף מדעי, ניתן למצוא את המפורסמים שבהם בויקיפדיה.

2. הפורנו לא משחית את המוח פשוטו כמשמעו, הוא לא עושה לו את מה שנטען שהמילים עשו לאורז, ואוננות לא לוקחת לו איזו "אנרגיה" (במובן המיסטי שלה) מהגוף. אבל אם למישהו יש משקע כלשהו בתוכו, הפורנו בהחלט יכול לשמש כאמצעי שיעמיק אותו ואוננות כפייתית תשמש אמצעי בריחה לא אפקטיבי ממנו.
אם מסירים את הפורנו והאוננות הכפייתית מהתמונה, זה לבדו לא יפתור שום בעיה, ובטח שלא בצורה הגרנדיוזית שתיארת. מי שלא מכבד את עצמו או את הזולת, זה שיפסיק לראות פורנו ולאונן לא יעזור לו לרכוש כלים להתגבר על מגרעותיו, הוא פשוט ישחית עצמו/זולתו בצורה אחרת, שהרי אפשר להתמכר לעוד מיליון ואחת דברים.
הפוקוס צריך להיות על למידת דפוסי התנהגות וחשיבה בריאים שיעזרו לאדם לתפקד ולהשיג את מטרותיו, לעזור לו להרגיש ביטחון להתמודד קשייו במקום לברוח מפניהם לעולם פנטזיוני המספק הפוגה רגעית בלבד, וזה דורש עזרה מקצועית שתותאם לאינדיבידואל ולא הכרזות פסקניות וכוללניות בפורום.

עם זאת, אני רואה את הכוונה הטובה שלך לעזור, וזאת התחלה טובה שאפשר לפתח הלאה עם הידע המתאים icon_smile.gif
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 21 באפר׳ 2018
קטנטון כתב/ה:
לעומת זאת אכן הוכח שפורנו פוגע בקשרים ומעוות תפיסות.
לגבי אוננות, אני לא באמת יודע, אך לפי מה שזכור לי, אין בעיה לאונן כל עוד זה לא מפורנו.
מה שאמרת לגבי אוננות זה משהו שאני שומע הרבה מאנשים דתיים.

אני לא מצופי הפורנו, אבל מסקנות כל המחקרים שראיתי בתחום הזה נגועות בפוריטניות ושיפוט ערכי, בסגנון "אם תאכל מתוקים יפגע לך התאבון לאוכל בריא" -- למעט העובדה שיש לא מעט שאין להם, בעצם, אפשרות ל"אוכל בריא", והאופציה שלהם היא לאכול מתוקים או להשאר רעבים. מה גם שההגדרה הממלכתית של "אוכל בריא" מתחלפת כל כמה עשורים -- וגם ההגדרה של "מין בריא". לדוגמא, בחלק נכבד של הזרמים הדתיים של כל הדתות, אמצעי מניעה או מין אוראלי אינם חלק מ"מין בריא".

מה שכן, יש לציין לטובה את העובדה שאכן מדובר במחקרים מדעיים, שבהם ברור מה הניסוי שבוצע, מה נמדד, מהי מסקנה אובייקטיבית (אזור מסוים במוח הופעל בתגובה לגירוי מסוים באוכלוסיה א בשונה מאוכלוסיה ב) ומהו הפירוש הסובייקטיבי.

ולמי שלא מכיר את הסיפור שזאלופון מתייחס אליו (ועוד יותר למי שכן), אני ממליץ לקרוא: http://www.throwcase.com/2014/12/21/that-five-monkeys-and-a-banana-story-is-rubbish/
קטנטון​(נשלט)
ArchAngel כתב/ה:
1. לגבי ניסוי האורז: הניסוי הזה כשל עצמו הוא קישקוש ולא מראה קשר נסיבתי (ותודה לקטנטון על צירוף התימוכין, ולזאלופון על לינק-הפאנץ'-ליין של הפסאודו-מדע).
עם זאת, הרעיון לפיו היחס שנקבל ישפיע על מצבנו הנפשי והתפתחנו, זה משהו שנחקר והוכח. אבל לא בצורה של "אמרו לי מילה, אז הצליל של המילה ישפיע לי על האנרגיות של הנפש" אלא בצורה יותר מורכבת שהוכיחה קשר נסיבתי.
יש מגוון מחקרים בפסיכולוגיה עם תוקף מדעי, ניתן למצוא את המפורסמים שבהם בויקיפדיה.

2. הפורנו לא משחית את המוח פשוטו כמשמעו, הוא לא עושה לו את מה שנטען שהמילים עשו לאורז, ואוננות לא לוקחת לו איזו "אנרגיה" (במובן המיסטי שלה) מהגוף. אבל אם למישהו יש משקע כלשהו בתוכו, הפורנו בהחלט יכול לשמש כאמצעי שיעמיק אותו ואוננות כפייתית תשמש אמצעי בריחה לא אפקטיבי ממנו.
אם מסירים את הפורנו והאוננות הכפייתית מהתמונה, זה לבדו לא יפתור שום בעיה, ובטח שלא בצורה הגרנדיוזית שתיארת. מי שלא מכבד את עצמו או את הזולת, זה שיפסיק לראות פורנו ולאונן לא יעזור לו לרכוש כלים להתגבר על מגרעותיו, הוא פשוט ישחית עצמו/זולתו בצורה אחרת, שהרי אפשר להתמכר לעוד מיליון ואחת דברים.
הפוקוס צריך להיות על למידת דפוסי התנהגות וחשיבה בריאים שיעזרו לאדם לתפקד ולהשיג את מטרותיו, לעזור לו להרגיש ביטחון להתמודד קשייו במקום לברוח מפניהם לעולם פנטזיוני המספק הפוגה רגעית בלבד, וזה דורש עזרה מקצועית שתותאם לאינדיבידואל ולא הכרזות פסקניות וכוללניות בפורום.

עם זאת, אני רואה את הכוונה הטובה שלך לעזור, וזאת התחלה טובה שאפשר לפתח הלאה עם הידע המתאים icon_smile.gif

^
אני אוהב אנשים חכמים חח
A-paradox
לפני 6 שנים • 22 באפר׳ 2018
A-paradox • 22 באפר׳ 2018
לגבי הנסיון של האורז הצדק איתכם אין ספק אך זה לא גורע ולו במעט ברעיון -העיקרי- שאני מנסה להעביר כאן.
ולעניין השפיכה והאנרגיה אין פה מה לדון כי זה אינדיבידואלי לכל אדם וכל אחד יכול לעשות נסיון של תקופת זמן ולהיווכח בתוצאות .
לגבי הפורנו זה פחות או יותר חד משמעי אחרי עשרות מחקרים ולא חסר יידע .
James Bondage​(מתחלף)
לפני 6 שנים • 22 באפר׳ 2018
James Bondage​(מתחלף) • 22 באפר׳ 2018
Hermrs, אני מנסה להבין במה בדיוק התגובה שלך שונה מ: "אל תבלבלו אותי עם עובדות, ואני לא אבלבל אתכם עם עובדות, איש באמונות יחיה". קטנטון וארכאנג'ל ענו לך ברצינות, והתשובה שלך היא דוגמא נהדרת לחוסר רצינות: "בדקתי, הרבה אנשים דיווחו על אותן תוצאות", שהופך ל"וואלה, אין ספק שאתם צודקים (ואני טעיתי) בעובדות, אבל זה לא משנה את המסקנה שנובעת ישירות מאותן עובדות שגויות".

מדוע אתה מצפה שאנחנו נתייחס ברצינות לטענה שלך ש"זה חד משמעי אחרי עשרות מחקרים ולא חסר ידע"? ויותר מזה, למה אתה לוקח ברצינות את הטענה שלך עצמך? (או שמא התגובה הבאה גם היא בסגנון "כן, טעיתי גם בעובדות האלה אבל זה לא משנה את המסקנה?"). מה בדיוק נבדק והוכח באותם עשרות מחקרים? רמז: אפילו לא באחד מהם ש"הפורנו משחית לכם את המוח". כן, קראתי את חלקם לפחות.

הנה, אני אדגים:

הוכח בעשרות מחקרים באופן חד משמעי שמתחלפים שבוחרים כינוי שמתחיל באות H הם פתיים המאמינים לכל מה שהם קוראים, ולא חסרות דוגמאות לכך.

תורך.