צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר המזלות הגדול

Moshvnik
לפני 6 שנים • 21 באפר׳ 2018
Moshvnik • 21 באפר׳ 2018
מזל חרמן
מעריץ גאה​(נשלט)
לפני 6 שנים • 22 באפר׳ 2018
מעריץ גאה​(נשלט) • 22 באפר׳ 2018
מאזניים.

ואני לא חושב שיש בהכרח מזלות שמאפיינים נטיה מינית או בדס"מית.
יש כאן גיוון שלם, אם יש נשלטים שהם אריות אז זה מחזק את דבריי יותר
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 22 באפר׳ 2018
חברים יקרים, סלעים מעופפים בחלל ושמשות לא קובעים כלום על החיים שלכם.
אסטרולוגיה החלה מאמונה באלילים והתחזקה בתקופה שבה האמינו במודל ההליוצנטרי (השמש, כוכבי הלכת והיקום כולו סובבים את כדור הארץ הסטאטי). גם הקבלה הושפעה מהשגיאה ההיא וכך הומצאו בה ספרות (spheres) המלכות, חסד, וכו׳ שהועתקו מתיאוריות של אסטרונומים יוונים.
במקום לשרוף זמן על אסטרולוגיה שהמציא מוחם הקודח של בני אדם עתיקים שלא היה להם מושג אפילו מה זה כוכב או מה זה הירח, כדאי ללמוד אסטרונומיה ממוחות מבריקים שמפרקים את סודות היקום על בסיס יום יומי. לא רק מעניין יותר אלא גם אמיתי ומדעי.
חומר ביד היוצרת​(נשלט)

בדקתי

בדקתי את הנושא לעומק ויש מחקרים רבים שמוכיחים את הקשר העמוק בין המזל לבין רמת השליטה וההישלטות. מפאת קוצר היריעה לא אפנה כאן למאמרים הספציפיים אבל אחד הממצאים החשובים הוא
פסיכו לוג​(שולט)
חומר ביד היוצרת, וודאי שתצרף לפה את המאמרים, חוסר זמן או לא. אחרת איך נוכל לראות ולהסביר לך איך עבדו עליך?
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 22 באפר׳ 2018
ניסוי שאני רוצה לעשות: לשבת עם אסטרולוג/ית, ולספר את סיפור חיי בפירוט רב. ואז שיגידו לי באיזה תאריך נולדתי, באיזו שנה ובאיזו שעה; כי בבירור, עם סיפור חיים מספיק מפורט, רק רגע לידה אחד יכול להתאים.
פסיכו לוג​(שולט)
ג׳יימס הניסוי שאני הייתי רוצה לעשות- לחבר אסטרולוג למכשיר לסריקת מוח ולבחון אם יש תגובה רגשית כשהוא משקר לאנשים תמימים ועושה עליהם כסף. תמיד תהיתי אם רובם נוכלים או שהם ממש בורים ובאמת מאמינים לעצמם.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
מטא,
הרבה מהם לגמרי מאמינים לעצמם. תראה פעם ניסויים שעושים בטלוויזיה עם מדיומים. הם בשוק אמיתי כשלא הולך להם
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 22 באפר׳ 2018
מטא, הוא לא משקר.
הוא נותן לפציינט את מה שהוא מבקש.
חיזוק נפשי ,תמיכה בעמדתו והבטחה לעתיד ורוד.
וזה לא משנה אם הוא עושה את זה באמצעות קריאה בכוכבים, בתהילים או ברשתית העין.