סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הכל מותר בכלוב?

joss​(נשלט)
לפני 5 שנים • 20 באפר׳ 2018
joss​(נשלט) • 20 באפר׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:
joss כתב/ה:
אני לא חושב שההשוואה לבלוג שנחסם היא רלוונטית והוגנת.
אומנם לא קראתי את הבלוג שנחסם,
אבל קראתי את הבלוג של נועה,
ובמידה וישנם נשלטים שכן מתחברים לפטיש הזה (גיחוך על איבר מינם...) ,
אז מה הבעיה? למה זה פסול?

יש גם נשים שיש להן פנטזיית אונס.
זה אומר שמותר לכל גבר שיש לו פנטזיית אונס לאנוס אותן? זה אומר שלגבר הזה (או אפילו לאישה עצמה שזו הפנטזיה האישית שלה) מותר לכתוב מניפסטים בבלוג על זה שלכלל הנשים מגיע להיאנס רק כי זה אישית מחרמן אותו/ה?
אם אנחנו נעביר ביקורת על מישהו מהחבר'ה האלו, זה אמור שאנחנו חרא של אנשים שלא סובלנים לפטישים של אחרים?
כי הציפייה ההגיונית, כמו שפלייפול כתב, היא שאנשים ישחקו פנטזיה כזו בינם ובין עצמם, לאחר שכולם הסכימו על גבולות ורצונות, ולא ישליכו אותה על הסובבים ויראו בהם אובייקטיבים לפטיש.
ואם מישהו כותב טקסטים פנטזיוניים כי זה פשוט התחביב שלו ולא כי הוא באמת מאמין בזה כאדם, מן הראוי שיכתוב איזו הערה בתחילת הבלוג שהוא לא מתכוון אליהם ברצינות ושמוטב לא לבצע את זה במציאות עם מי שזה לא מסב לא עונג (כתבתי כזה דבר על פנטזיית אונס שכתבתי. אז בבקשה, לכבוד הזה שאמר לי שאני לא מיישמת את מה שאני אומרת).
למילים יש השפעות הרסניות, והמטרה בבדסמ היא לא להרוס אף אחד, זה אפילו נגד עקרונות ה SSC.
אני ראיתי מה דמוי גוף רע עשה לנפשם של גברים ונשים, וכמו שאישה יכולה להתדרדר להפרעות אכילה מקריאה על כמה שהיא נחותה כאדם בגלל גודל מימדה, ככה ביטחון עצמי של גבר יכול להתרסק מקריאה על כמה שהוא נחות כאדם בגלל גודל איברו.
וזה בדיוק הסיבה שהעיפו את הבחור ההוא, אחד הטיעונים שנשים נתנו לכך, זה שזה יכול לדרדר נשים פגיעות להפרעות אכילה.
אז דין אחד לגברים ודין אחד לנשים?
כשזה גבר זה נורא ואיום ומיד צריך להעיף, וכשזו אישה אז "תרגעו, כולה פטיש שלה, מי שלא רוצה לקרוא לא יקרא"?

ארכאנג'ל, לדעתי את מקצינה ומגזימה.
הפנטזיה של נועה יש בה בעיקר אלמנט של השפלה כלפי נשלטים שמתחברים לכך.
לדעתי, לא נכון להשוות את זה לאונס בחורה מהרבה בחינות.
ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 20 באפר׳ 2018
ArchAngel​(שולטת) • 20 באפר׳ 2018
השתמשתי בפנטזיה קיצונית אך קיימת.
אם הטיעון הוא שמותר לה להתבטא ככה רק בגלל שהיא מחזיקה בזה כפנטזיה, במה זה שונה מכל פנטזיה אחרת?
רוצה את זה לייט יותר? אם שולט גבר יכתוב שכל הנשים נחותות כי בסשנים הוא והנשלטות שלו מעמידים פנים שזה המצב ומתחברים לזה, זה יגרום לאנשים לשלוף כילשונים כי באותו רגע הוא מכליל את כל הנשים לפנטזיה הזו ומיצג לעיניי כל נשות הכלוב שלא בחרו בזה ועשויות להיפגע מזה את שאומר בין ארבע קירות לנשלטות ספציפיות שמפיקות מזה עונג.
Breaker
לפני 5 שנים • 21 באפר׳ 2018
Breaker • 21 באפר׳ 2018
פששש הכלוב התמלא אנשים רגישים. מסוגלים לעמוד במכות, הצלפות, מחטים, השתנות... אבל מילים, מילים! זה פוגע.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 21 באפר׳ 2018
אסור לצנזר בלוגים לא של נשים ולא של גברים. זה חלק מהותי מחופש הביטוי. רק במקרים של פגיעה בפרטיות או לשון הרע. אפשר לא לאהוב את זה אבל זכותן של נשים לצחוק על איברי מין של גברים או של גברים לצחוק על שמנות. אני לא נבהל ממילים ולכן לא מבקש לצנזר אותן. משטור השפה הפך להיות הדיקטטורה החדשה של המאה ה-21 - אורוול ידע על מה הוא מדבר.
Mary Jane
Mary Jane • 21 באפר׳ 2018
נועה שולטת 18 כתב/ה:
פלייפול כתבת כי ״לבלוג של נועה אין בכלל קשר לבדס"מ״ ואחר כך הסתייגת ״גם אם אני טועה, ונשלטים דווקא נהנים לקרוא בבלוג הזה ומתחרמנים ממנו, זה אינו משנה דבר״. זה בהחלט משנה!

1. אתה טועה. זה נועד לאלו שמתחברים לכך.
2. אתה מטעה כי זה כן בדס״מ תרצה או שלא, אתה אינך השופט מה נחשב כבדס״מ ומה לא.
3. אתה לא עקבי.

נסה לשמור על רצף לוגי והגיוני.

אין מה להתרגש ממנו, פיתח אובססיה לעיונים בבלוגים של נשים והשפרצת המנטרה הקבועה: זה לא בדסמ זה לא ראוי זכותי לומר את דעתי ולבקר בלוג אישי עלי פורום זה לא בדסמ זה לא ראוי זכותי לומר את דעתי... בלה בלה ידה ידה.
ניתן למצוא דיון דומה באחד מהסבבים הכפייתיים שם פנה לבלוג של מישהי אחרת והתחיל לחרחר חירחוריו בגין משפט ״נאצים זה סקסי״. גם שם היה ברור לכל בר דעת כי היא לא מתכוונת לשבח את מעשי הנאצים, הקדישו עשרות עמודים עבור סטיית ההצקות שלו (על הדרך הוא פותח על בלוג נוסף של אישה שהפנטזיה שלה לירוק על גברים או משהו, מבלבל את השכל על פניה לרשויות ועוד).
בסופו של יום - כלום, אפס, נאדה. וככל שמצבו מחמיר כך ביטחונו העצמי גובר, וההבלים כמעיין המתגבר (למתקדמים, עיונים ב״הן לא חברות אמיתיות שלך הן ידקרו אותך בגב״..... חחח מה?).
בקצרה, שום התקדמות מנטלית, וחוזר חלילה: זה לא בדסמ זה לא ראוי זכותי לומר את דעתיולבקר בלוגים ידה ידה. ושוב רגש בחילה מוכר ורק שעלוקת הבלוגים לא יכנס לבלוג שלי לחוות את דעתו המיותרת, לצד המשפט הידוע המהבהב ביתר שאת: דעה יש לכל אחד, כמו רקטום.

להבדיל, יש את ארכאנגל. לדעתי נתפסת כאן לטעות. כי מהבלוג של ״נועה״ עולה רושם מובהק (שאף המלווה בתמונות של סקס משפיל בשילוב אותם אלמנטים) של אדם הכותב על מה שמעסיק אותו ומושך בעיניו במסגרת סטיה מוכרת ורווחת, גם אם לא לטעמנו, כאשר מטרת הבלוג ביסודה לבטא אותה באופן המכוון לנמשכים לדבר. זאת להבדיל מהאדם אותו נתת כדוגמה, שברור, על פניו, שלא נמשך לנשים שמנות, ואין רצונו לחוות איתן או לחתור לאינטרקציה ממשית עמן. עוד עלוב.
Mary Jane
Mary Jane • 21 באפר׳ 2018
The Great OZ כתב/ה:
אסור לצנזר בלוגים לא של נשים ולא של גברים. זה חלק מהותי מחופש הביטוי. רק במקרים של פגיעה בפרטיות או לשון הרע. אפשר לא לאהוב את זה אבל זכותן של נשים לצחוק על איברי מין של גברים או של גברים לצחוק על שמנות. אני לא נבהל ממילים ולכן לא מבקש לצנזר אותן. משטור השפה הפך להיות הדיקטטורה החדשה של המאה ה-21 - אורוול ידע על מה הוא מדבר.

בכל תרבות ובכל פלטפורמה וירטואלית (אולי פרט לדארק נט), יש גבול לחופש הביטוי. כמו גם לחופש ההסכמה (ראה ערך מקרה הקניבליזם בגרמניה). החברה מקיאה מתוכה מזיקים, מופרעים בנפשם, מסיתים וכ - ולא חסר כאלה.. לטעמי, הדבר אמנם בעייתי אולם רלוונטי לגבי מספר נושאים מצומצם מאוד הראוי לצנזור (למשל קריאה לאונס).

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אפר' 21, 2018 8:28 am, סך-הכל נערך פעם אחת
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 21 באפר׳ 2018
לדעתי ארקאנג'ל צודקת.
כי זה המצב החברתי שלנו.
לנשים מותרות התנהגויות שלא מתאימות לגברים, עובדתית וזה בסדר ככלל שמדיי פעם יוצאים ממנו.

חוצמזה, הבלוג מעיד ומשפיע ראשית ולעיתים גם אך ורק על הכותב.
ומשם הבחירה אם בכלל וכיצד להתייחס.

לקרוא בלוג של אדם זר ולקחת אותו באופן אישי זו טעות. אפשר להתייחס, או לחוות דעה.
המרחק כאן ועד שיפוטיות והחצנת ביקורת על הכותב/ת הוא סתם פתח להתנצחות מיותרת.
פראנסס
פראנסס • 21 באפר׳ 2018
חוץ מלהזדיין עם הרבה גברים.
אז את זונה והגבר תותח.
כי לכל כלל יש יוצא מהכלל
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 21 באפר׳ 2018
Mary Jane כתב/ה:
The Great OZ כתב/ה:

בכל תרבות ובכל פלטפורמה וירטואלית (אולי פרט לדארק נט), יש גבול לחופש הביטוי. כמו גם לחופש ההסכמה (ראה ערך מקרה הקניבליזם בגרמניה). החברה מקיאה מתוכה מזיקים, מופרעים בנפשם, מסיתים וכ - ולא חסר כאלה.. לטעמי, הדבר אמנם בעייתי אולם רלוונטי לגבי מספר נושאים מצומצם מאוד הראוי לצנזור (למשל קריאה לאונס).

לא כל כך מבין את התגובה כי את לא סותרת את מה שאמרתי. העובדה שרשמתי מהם הגבולות - לשון הרע ופגיעה בפרטיות - מצביע על כך שאני מסכים שיש גבולות לחופש הביטוי. אבל חופש הביטוי לדעתי צריך להיות רחב ככל האפשר, המקרים שעליהם דובר לא מצדיקים שום צנזורה. וכן אני מוכן להוסיף קריאה מפורשת למעשה אלימות לרשימה וגם כאן כל מקרה לגופו ( בבדסמ זה בעייתי במיוחד כי חלק מהפנטזיות הן אלימות).

למרות שבאופן כללי אני לא בעד צנזורה. כבעל אתר פרטי, לכלובי יש זכות לעשות מה שהוא רוצה - כולל למחוק פוסטים ופרופילים. גם אם אני הייתי מחליט אחרת.

אולי הפוסט היה בגלל החלק האחרון:
אני ממליץ לצפות בראיונות והרצאות של ג'ורדן פטרסון בשביל להבין מה הכוונה בדיקטטורה של השפה ומדוע זה שונה מעוד כלי פיקוח רגיל. לא מדובר במקרה של דמוקרטיה מתגוננת.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
Mary Jane כתב/ה:

בסופו של יום - כלום, אפס, נאדה. וככל שמצבו מחמיר כך ביטחונו העצמי גובר, וההבלים כמעיין המתגבר (למתקדמים, עיונים ב״הן לא חברות אמיתיות שלך הן ידקרו אותך בגב״..... חחח מה?).
בקצרה, שום התקדמות מנטלית, וחוזר חלילה: זה לא בדסמ זה לא ראוי זכותי לומר את דעתיולבקר בלוגים ידה ידה. ושוב רגש בחילה מוכר ורק שעלוקת הבלוגים לא יכנס לבלוג שלי לחוות את דעתו המיותרת, לצד המשפט הידוע המהבהב ביתר שאת: דעה יש לכל אחד, כמו רקטום.

אוי MJ, כל כך הרבה שנים ועוד לא התחתנת אתי.