סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לשולטים (או לשולטות)

Nutella​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 24 באפר׳ 2018

שאלה לשולטים (או לשולטות)

Nutella​(נשלטת) • 24 באפר׳ 2018
בעניין פטיש לטיטולים.
אני יודעת שלמי שיש את הפטיש הזה, הרבה פעמים קשה לדבר על זה, לבקש את זה וכו', כי זה לא נפוץ וזה מעורר אסוציאציות לא טובות, ויש שיגידו שזה מגעיל...
השאלה שלי, אם לשולט יש קטע כזה, זאת אומרת- להלביש טיטול וכל המשחקים האלה של תינוק-הורה או משהו כזה, הוא גם יתבייש לעשות את זה עם הנשלטת שלו? הוא גם יתבייש לדבר על זה/לנסות את זה? או שהבושה היא רק מכיוון הנשלט/ת?
MyLexicon
MyLexicon • 24 באפר׳ 2018
אני מאמין במוטו פשוט: בלי אגו ובלי בושה.

זה רק אתם שם.
    התגובה האהובה בשרשור
FoxyBoxy
FoxyBoxy • 24 באפר׳ 2018
גם הקהילה הבדסמית נתונה ללחצי החברה לפי איך שלרוב הם מוגדרים בה.
הפטישים הכי נפוצים לרוב הם אלה שרואים במסך הקולנוע/טלוויזיה או אפילו בפורנואים.
ספנקינג, רגליים, שליטה מנטאלית וכו.
הפטישים שרואים פחות או בכלל לא במסך הגדול כמו puppyplay, toiletplay, טיטולים/אמא או אבא ותינוק/ת ועוד רבים והייתי מכלילה גם את סיסי ומדיקל תחת הקטגוריה הזו, אלה פטישים שמוגדרים כ"ביזאר" לרבים וכיוצאי דופן ולרוב אם כבר נפתחת לפטישים בבדסמ סיכוי גבוהה שיהיה לך קשה לשתף בפטישים האלה בגלל הסטיגמה שדבוקים להם.
הייתה לי תקופה שלא ידעתי איך לשתף מה אני אוהבת ובגדול די הרגשתי מבוכה.
ככל שעבר הזמן ונחשפתי ליותר ויותר אנשים שאוהבים פטישים שנכללים תחת הגדרת הביזאר הזו, הרגשתי שאני יכולה לשתף ולפתוח שאני לדוגמא מאוד אוהבת petplay ומאוד רוצה להתנסות במשחקי אם וילדה עם טיטולים או וואטאבר ועוד פטישים שעד לפני כמה שנים הרגשתי די בושה לחשוף אותם.
אז לפי דעתי (אחרי חפירה רבה) היא שככל שאנחנו נחשפים ליותר דברים בחיים נוכל לפתח יותר ביטחון לגביהם ולעצמינו.
ושכל עוד קיימת סטיגמה סביב משהו והוא לא "מקובל או נפוץ" במדיה שהחברה צורכת, כולם ירגישו מבוכה לחשוף שיש להם פטישים כאלו בין אם הם/ן נשלטים/ות או שולטים/ות
ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 25 באפר׳ 2018
ArchAngel​(שולטת) • 25 באפר׳ 2018
שולטים הם אנושיים, ולמרות שחלקם יכחישו, זה אומר שהם מרגישים את כלל הרגשות ולא רק את ה"עוצמתיות" שבהן.
אז כמו שיש נשלטים שהפנטזיות שלהם מביכות אותם, ככה יש גם שולטים שהפנטזיות שלהם מביכות אותם.