סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

השאלה שגברים שואלים שמוציאה אותי מדעתי

Godlike
לפני 5 שנים • 29 באפר׳ 2018
Godlike • 29 באפר׳ 2018
אני באופן אישי מעדיף בלי ואם יש שיער אז לפחות שיהיה מסודר וגם אני מגלח בעצמי כי יותר נעים לי להיות חלק, במיוחד בקיץ.

ובכל זאת, השאלה לא נראית לי לגיטימית בשלב מוקדם של ההיכרות אם בכלל, מאחר ומדובר באיבר אינטימי.
מאותה סיבה, גבר לא שואל אישה כמה היא שוקלת ואישה לא שואלת גבר מה מצב העו"ש שלו, כי יש דבר שנקרא טאקט.
Mary Jane
לפני 5 שנים • 30 באפר׳ 2018
Mary Jane • 30 באפר׳ 2018
מצחיק שהרחיקו עם הפוסט עד מיזאנדריה.
מעולם לא נשאלתי שאלה כזו, לשמחתי, ולו הייתי נשאלת סביר כי הדבר היה גורם לי לסיים את השיחה במיידי. לא בגלל שנאת גברים. אלא בשל סלידה מנפשות גסות, וולגריות (כך בעיני).
israelislave
israelislave • 30 באפר׳ 2018
ורק אני חושב על דגים?
the rain song
the rain song • 30 באפר׳ 2018
אהבתי את ילידי שנות ה- 80 ומטה.
ולחשוב שכבר ב- 78 התחלתי להתעסק עם זה. אבל בגלל הבגד ים, לא הגברים, אז זה לא נחשב.
ידוע שהסקס הומצא רק בשנות ה-90 ומעלה.

נראה אתכם מתמודדים עם זה
https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=31975&highlight=
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 30 באפר׳ 2018
לא מבין את הרגישות שבנושא.
ולטעמי היא מיותרת.
אני מתגלח כל בוקר so?
מה ההבדל בין פנים לכל מקום אחר בגוף?

בייחוד פה, בכלוב - המקום שבו כל נושא הוא לגיטימי גם עד לרמת הסקר.

שאלו אותי שאלות מוזרות ופולשניות יותר.
לא מזלזל באסתטיקה ונגזרותיה. זה חשוב, והופך לעיקר / רלוונטי רק כשמגיעים לשלב, למקום מסויים עם האדם שממול, וזה בסדר.
עד לנקודה הזו, זה לא עיקר, לא רלוונטי וגם לא פסול.

מעבר לכך לתפיסתי זה יפה שאף אחד פה לא שאל.... ומה התשובה?
אפילו מראה שיש גבולות לדיון פה.
Drizztpool​(שולט){קושקה שלי}
גם אני לא מבין את ההתלהמות כנגד אוהבי/שונאי שיער הערווה, בכנות, אנחנו כולנו בני אדם, ללא הבדל מין או מגדר, ולכל אחד יש העדפות.

הייתי מבין כעס אשר היה מופנה כלפי בנאדם שמתחיל שיחה בשאלה אינטימית כזו, או בכל שאלה אינטימית לשם הדיון, אבל קשה לי להבין כעס שמופנה כלפי העדפתו של אדם לחלופה כזו או אחרת. נשמע שאם היית מגלחת (ואני לא מפנה את הטענה כלפי אף אחת ספציפית, אלא טוען באופן כללי כלפי אשה אמורפית כלשהי) ומישהו היה מגיע עם העדפה הפוכה - היית מתפלצת ומתעצבנת בסגנון "איך הוא מעז, אחרי שהשקעתי ועשיתי כך וכך, לבוא בטענות שזה לא אסטטי עבורו".

אני מבין את הבעיה שלך, כותבת הפוסט המקורית, עם בחירת המילה "אסטטית", אך זו בסך הכל סמנטיקה. זה עניין של בחירת מילה "נאותה" יותר מאשר לשאול בדרך הישירה והבוטה ("את מגלחת?" או לחילופין "את חלקה שם למטה?"), הבחור בסך הכל ניסה לשאול באופן נעים - אני לא רואה סיבה לקטול אותו, כמו שאני מניח שעשית באותה השיחה ובאותו הרגע, ואז גם לפתוח על זה שרשור בפורום. לא מסיבה של "בואו נחזור לנושאי הדיון המקוריים של הפורום הזה", אלא פשוט כי זו טרחנות מיותרת בעיניי.
פראנסס
פראנסס • 30 באפר׳ 2018
אבל ברור שהדיון הוא על עצם השאלה בשלבים מוקדמים:/
ניצי המלכה המתוקה
ניצי המלכה המתוקה • 30 באפר׳ 2018
הדרך היחידה הלגיטימית לברר את זה, זה לומר "ניצי, אני רוצה לשתף אותך שאני אוהב בוש". זהו. לא לדבר עליי אלא עליו בלבד.
bigdawg​(נשלט)
bigdawg​(נשלט) • 30 באפר׳ 2018
אהבתי, שכל אחד כאן כתב את ההעדפות שלו.
כאילו למישהו אכפת מה את או אתה אוהבים.

בסופו של יום, זה שאלה שמתאימה למשחקי אמת או חובה, ולא להיכרות, אנטימית.
בתור שאלת היכרות אין לה מקום. זה משהו שמגלים, בזמן אמת.
אם למישהו יש בעיה עם עודף שיער או חוסר שיער, שישמור את זה לעצמו עד שזה רלוונטי.
מי יודע, אולי היא בדיוק כמו שאתה רוצה, ולא צריך להכנס לה לתחתונים, לפני שהיא מוכנה להוריד אותם.
OOZero​(אחר)
OOZero​(אחר) • 30 באפר׳ 2018
מחקרים מצאו שלשיערות הערווה יש תפקיד חשוב בהגנה על העור מפני זיהומים.