בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

השאלה שגברים שואלים שמוציאה אותי מדעתי

Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 3 במאי 2018
Sm Art{☆Sm} • 3 במאי 2018
זה הכול פסיכולוגיה ההפוכה שעבדים עושים עליה .
כל מלכה מתחילה שקצת מקשיבה ,יודעת שאין כזה דבר
כוס בתפריט שמוצג לעבדים .

היא פשוט הכירה את העבד הלא נכון שסיפר לה סיפור
על עצמו .והיא הגישה לו את הכוס שלה כנראה .

מלכה אמיתית ,בחיים לא תרשה לשום עבד לגעת לה בכוס.
ולו מהסיבה שעבד לפניו ועבד לאחריו שם שם את הלשון שלו .
ועבד אמיתי לא ישים לשון שלו בכוס שעבד לפניו ליחלח שם.
ברגע,שהיא לא העמידה את הכוס שלה כ"טאבו",העבדים של פעם אחת עשו עליה "פארטיה",
קהילת העבדים או חבורות העבדים זה בפועל המלכות הכי טובות בפוטנציה .

והסשן שהעבדים מעבירים לה זה "אביוז", הם נהנים להביך אותה בזה ששואלים אותה על הכוס שלה .

והיא האומללה עוד עונה להם ,עד שקיבלה התמוטטות עצבים ,עוד לפני שצברה דרגת רבט'ית בתחום

מה שאני מייעץ למלכה מתחילה .
זה שהעבדים ימלאו שאלון מקיף .ויחתמו עליו
ואז כשהעבד ינסה להישתלט למלכה על המשולש הפרטי שלה .
היא תנופף לו בשאלון שמילא בתחילת חוזה העבודה ביניהם .

אחרת,היא לא תגיע איתם רחוק .
כשעבד מקבל כוס .
הוא אומר על הגברת היא לא מלכה.
היא סתם חרמנית . זה הוא אומר לחברים שלו .
ולה לגברת הזו .הוא יגיד לה את המלכה מס'1
בואי אפילו נארגן מסיבה ביחד .
וניתן להם לימצוץ שם אחד לשני במסיבה.
ואני ואת נאכל ביסלי גריל על חשבונם
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 3 במאי 2018
התאוריה שלך נכונה כאשר הקוס של המלכה מגולח למשעי.
לא כאשר מדובר בערווה שעירה.
מקרה כזה מורכב יותר ולא ברור מי משתמש במי.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 3 במאי 2018
תשמע
אילו שאוהבים לקבל בתחת ויש להם הרבה קילומטרז',בלקבל בתחת .
הם מגיעים לפנטזיות של ביזאר קל בהתחלה
ובהמשך למרות כל מה שלא האמינו בו מלכתחילה .מ
מגיעים לפטישיזם של ביזאר קשה .
זה אם הם נגעו בסמים מסויימים.
אם לא נגעו בסמים .לשד שמתפעל אותם יותר קשה להוליך אותם לביזאר קשה .
עם הסמים ואו האלכוהול הם יעשו מה שהשד הפרטי שיצרו .ילחש להם במוח שלהם .
ואז גם אם יש לה שם יער .זה עוד יותר ידליק אותם .

כל השאר שזה צוציקים כאילו שרק מגששים דרכם
והם סתם סקרנים או כאילו שהולכים למסיבות להציץ ולשלוח ידיים או לבקש ללקק נעליים וכדומה.

הם אילו שיגידו לה תגלחי את הכוס .
זא",שהטיפוסים עם הקילומטרג' הנמוך .לא יבינו את הרעיון של וינטייג' כוס ב2018
.
אבל אילו שנולדו בשלהי הוינטייג',כוס שעיר יזכיר להם
מהיכן הכול התחיל אצלהם .

בגדול העיקבוץ של כוס שעיר מוליכות לגרמניה
עם כול הסרטים החלוציים בתחום שהם היו אומרים שם
יא יא פיק פיק יא פיק מי אין דה אש נוך פיק
שייסע ביטא יא דנקה שקלוויען שלוף שלומפר אידיוט
וכו' וכו'.
אילו האנשים של בושיאדות
שדה​(שולטת)
שדה​(שולטת) • 3 במאי 2018
זו שאלה שכל כולה גסות רוח וחוצפה.
חלק מהתגובות כאן פשוט מופרכות. אני תוהה אם מה שעומד מאחוריהן זו אותה גסות רוח, או פשוט סוג של אוטיזם.
מעניין כמה גברים היו רואים בשאלות על מצב חשבון הבנק שלהם ומידת ה"נדיבות" שלהם ביטוי לגיטימי של העדפה מינית.
וושי
לפני 5 שנים • 4 במאי 2018
וושי • 4 במאי 2018
אתה באמת ברווז ?
שבויה בחלום​(נשלטת)
בל;תק

הוא שאל אותך אם את אסתטית? איך זה קשור לשיער ערווה?
עם או בלי שיער-אין שום קשר לאסתטיקה.

אז אישה שנשאלת אם היא אסתטית למטה, יכולה לענות שהיא אסתטית בכלל, גם למעלה וגם למטה, בכל מקום...

ואם שואלים על שיער, אז אם את שולטת-תבחרי את התשובה שתשאיר אותך במעמד הזה, לפי דעתך.
ואם את נשלטת ואת רוצה את השולט, אז אין לך הרבה ברירה... אלא אם זה עקרון אצלך ואז תפסלי אותו על זה.
אז מה אם שואלים? את זאת שמגדירה את עצמך, לא אחרים, ובטח לא גברים. ואם זה גבר שאוהב שיער ערווה? והוא רוצה שאשאיר אותו למרות שאני לא רוצה? אז מה זה עושה את השאלה שלו?
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 4 במאי 2018
מדהים כיצד פוסט שטחי, ילדותי, לא מנומק, המבוסס על פרשנות מוגזמת, ללא שום דוגמאות ספציפיות, שכל מטרתו היא לקטר על גברים ולזכות במחמאות מנשות האתר (לאחר שזכתה בהערצת הנשלטים בפוסט המבריק שלה). מישהי שברור שנרציסיזם היא אחת התכונות המאפיינות אותה זוכה לכזו אהדה.

אני בספק אם מדובר בגבר וחצי שאמר לה את הדבר ה"נורא" הזה ובטח לא מדובר בתופעה, כי אף אישה כאן באתר לא נתנה סיפור דומה.

נקודה למחשבה: איך אנשים רגישים, בעלי נפש רכה, שנסערים באופן כל כך מגוחך ממילה אחת ונעלבים מכול בדיחה והערה שובינסטית או אחרת, שלעיתים קרובות לא נאמרו מתוך כוונה לפגוע, חושבים שסטיקר "היטלר זה אסתטי" - להזכירכם, רודן שרצח 6 מיליון יהודים ועוד עשרות מיליונים - זה מגניב? איפה הרגישות המפורסמת של אותם אנשים לסמנטיקה ולמילים? בשביל אותם אנשים המוסריות היא דבר סלקטיבי, שתלויה יותר במאפיינים האישיותיים, אג'נדה פוליטית ובזהות שלהם. הם לא מאמינים במוסר כללי אלא במוסר מעמדי - כלומר חלוקת העולם לראויים או לא ראויים להגנה מוסרית. וזו חברים לא השקפה אסתטית אלא טוטליטרית.
LittleGoddess​(נשלטת)
LittleGoddess​(נשלטת) • 4 במאי 2018
אני תוהה אם מישהי בכלל הייתה עונה לשאלה הזו בתשובה לא?
מה זה אסתטי בכלל? מי הוא שיגדיר אסתטיות מהי.
ניצי המלכה המתוקה

הוא חיבר בין אסתטיות לשיער. כמו הרבה

ניצי המלכה המתוקה • 4 במאי 2018
שבויה בחלום כתב/ה:
בל;תק

הוא שאל אותך אם את אסתטית? איך זה קשור לשיער ערווה?
עם או בלי שיער-אין שום קשר לאסתטיקה.

אז אישה שנשאלת אם היא אסתטית למטה, יכולה לענות שהיא אסתטית בכלל, גם למעלה וגם למטה, בכל מקום...

ואם שואלים על שיער, אז אם את שולטת-תבחרי את התשובה שתשאיר אותך במעמד הזה, לפי דעתך.
ואם את נשלטת ואת רוצה את השולט, אז אין לך הרבה ברירה... אלא אם זה עקרון אצלך ואז תפסלי אותו על זה.
אז מה אם שואלים? את זאת שמגדירה את עצמך, לא אחרים, ובטח לא גברים. ואם זה גבר שאוהב שיער ערווה? והוא רוצה שאשאיר אותו למרות שאני לא רוצה? אז מה זה עושה את השאלה שלו?
lumen​(נשלטת)
lumen​(נשלטת) • 4 במאי 2018
תתוודאו.. כמה אנשים הלכו לגוגל לבדוק מזה "המיזאנדריה" הזאת ? חח

ולגופו של עניין אני ממש לא מתגלחתת!! כוס חלק זה דוחה ומי עושה חלק ב 2018?! אפילו אף אחת מהחברות שלי לא מתגלחת ולא עושה לייזר !! ובכלל ל אישה אמיתית שהיא לא שחקנית פורנו אין כוס חלק ! אלא אם כן היא בת 12 זאת אומרת ...אה בעצם ילדות זה לא נשים.
כוס חלק זה לא אסתטי ולא נעליים! ( פה זאת עובדה )

*מוקדש לפוסטמה שהיא סתם אחת בת 21 שאין לה עמוד שדרה או אופי משל עצמה כי היא תינוקת ללא דעה עצמאית וכניראה תזיין צלופחים אם חברות שלה היו עושות את זה גם כן... וכמובן! תמונה לאינסטוש icon_smile.gif
*תכנות חברתי ואפקט העדר הופך את הדור הזה למטומם*

אה וכן לא לגיטימי לשאול דבר כזה... כי זה חסר טאקט ואין לזה מקום בשלב השיחה שהייתם בה. ועוד יותר לא לגיטימי להגדיר את העדפת אורך השיער כחלק מעולם ה "אסתטיקה" . פעם אחרונה שבדקתי אסתטיקה קשורה לכמות הפעמים שאני מתקלחת ולא להעדפות הסגנון האישי שלי.

ולאלה שמטיפים על כך ש "למה להגיע עם זה לפורום"- מה כואב לכם? בשביל זה יש פורום. כל אדם יכול להעלות נושא על כל דבר שמפריע לו ולנהל על זה דיון...מי הסמיך אתכם לקבוע איזה נושא מקובל ואיזה לא?

ואחרון חביב ...
לאלה שאומרים "למה להיעלב מהערות שובינסטיות או דברים שנאמרו אולי בהומור בצורה רצינית כזאת" -אתם סתומים בלחץ.
למה לעזאזל מישהי צריכה לקבל דברים לא נעימים או פוגעניים בשם ההומור או השובינסטיות?
ניוז פלאש. לא . זה לא בסדר לשאול שאלות חודרניות. אינטמיות. חסרות טאקט ולא רלונטיות אחרי שתי דקות וחצי של שיחה אנונימית באתר המחורבן.

זדיינו.
עם או בלי בוש.